Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-03, 22:50   #4111
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja na sobie użyłam go raz, w upały i dał radę. Ale bardzo często używam go na innych i każda osoba chwali. Z tym, że wiesz, to jednorazowe. Długofalowych efektów raczej nie da się poznać w ten sposób
Ano właśnie, dlatego nawet wzięcie próbki niewiele pomoże. Chyba pozostanie mi go po prostu kiedyś kupić i samej ocenić.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-03, 22:51   #4112
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ano właśnie, dlatego nawet wzięcie próbki niewiele pomoże. Chyba pozostanie mi go po prostu kiedyś kupić i samej ocenić.
Mialam, niedawno skonczyl mi sie i generalnie ie zameirzam kupić znowu - szczerze - to nic nie robil, albo inaczej nakładajac jego, a np. krem Moisture roznicy zadnej nie widzialam
A tez kupowałam, bo macówka polecała. To juz wole baze spv50, bo widze roznice.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-04, 08:36   #4113
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przetestuj - mi to poleciły MACówki, bo lamentowałam, że taki boski kolor a taki kiepski w aplikacji i teraz się sprawdza w końcu!

A widzisz, ja wszelkie carmexy, plushglassy i inne chłodzące uwielbiam i plushe maja najfajniejszy zapach z MACowych błyszczoli moim zdaniem
Widzisz, każdemu coś innego pasuje ja miałam błyszczyk z Diora Lip Maximizer i się dosłownie męczyłam używając go, tak samo miałam Carmex, zużyłam w bólach połowę słoiczka, po prostu na wymioty mi się zbierało od tego smaku i zapachu, ale może to ja dziwna jestem. W każdym razie wiem, że nie lubię takiego efektu w kosmetykach, dlatego go unikam

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ech, to teraz się będę bała testować

Mnie też Macówki polecały
Kochana, ja nie chciałam Cię straszyć, to jest po prostu powszechne, nie da się upilnować wszystkich niestety.
Stary 2015-09-04, 13:56   #4114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Testowałam dzisiaj jeden z tych nowych rozy Pro Long, konkretnie Swiss Chocolate. Nawet myslalam, czy nie kupić, bo ładnie wyglada, ale na razie mam parcie na Contour Kit ABV i chyba raczej na nią sie zdecyduje, bo juz od roku za mna łazi
Przy okazji, Macóweczka dała mi do nałzoenia rozu ten nowy zaokraglony pędzelek 139 i nic mi nie urwało. Przecietnie sie nim nanosi i blenduje produkt.

Przy okazji, juz 3 czy 4 dzien z rzędu nosze Waterweighta i jestem coraz bardziej nim zauroczona Nie przeszkadza mi nawet satynowe wykonczenie i to rzoswieltenie - przeciwnie! A dotychczas jakos nie lubilam sie z takimi podkładami
Ale tak, obojętnie jaka bazę bym nie dała, w zmarszczki mimiczne włazi - bardzo lekko, niewidocznie w sumie, ale jednak widze osiadły produkt w tych miejscach, jak napnę skórę.
Nie polecam dawanie na nie pudru Pro Long Wear - nieładnie wygalda - puder wchodzi na nim w pory. Pozostale pudry sa ok, zwłaszcza transparentne i MSFN.
Palcami nie polecam nakłądania - wyglada najgorzej w ten sposob nałozony - przynajmniej u mnie. Jajem tez tak se, co jest dziwne. Za to pędzlem Oval nr 6 wrecz . Pedzlem 196 jeszcze nie nakładałam, bo dopiero co kurierka mi przyniosla na chate

A i Macóweczka mówiła, ze ona nakładała tez Waterweighta tym nowym skośnym z HD - 161 i swietnie sie naklada.

Zmacałam tez szminkę Rare cos tam z HD, bo głosno o niej tutaj i jak dla mnie duze Raz, ze nie cierpie konsystencji, a dwa ze ma drobiny,co mi sie nie pdooba podwójnie.

Macałam Vamplify - piekne kolory, ale nie kupie, bo przy rozpuszczonych zcesto wlosach caly ten mocny pigment mialabym po calusienkiej twarzy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-04, 14:33   #4115
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Przy okazji, juz 3 czy 4 dzien z rzędu nosze Waterweighta i jestem coraz bardziej nim zauroczona Nie przeszkadza mi nawet satynowe wykonczenie i to rzoswieltenie - przeciwnie! A dotychczas jakos nie lubilam sie z takimi podkładami
Ale tak, obojętnie jaka bazę bym nie dała, w zmarszczki mimiczne włazi - bardzo lekko, niewidocznie w sumie, ale jednak widze osiadły produkt w tych miejscach, jak napnę skórę.
ojej ojej to coś dla mnie kurde szkoda, że tak mało słoczy, no cóż poczekam

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-09-04, 15:02   #4116
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Nie polecam dawanie na nie pudru Pro Long Wear - nieładnie wygalda - puder wchodzi na nim w pory. Pozostale pudry sa ok, zwłaszcza transparentne i MSFN.
Palcami nie polecam nakłądania - wyglada najgorzej w ten sposob nałozony - przynajmniej u mnie. Jajem tez tak se, co jest dziwne. Za to pędzlem Oval nr 6 wrecz . Pedzlem 196 jeszcze nie nakładałam, bo dopiero co kurierka mi przyniosla na chate

A i Macóweczka mówiła, ze ona nakładała tez Waterweighta tym nowym skośnym z HD - 161 i swietnie sie naklada.

Zmacałam tez szminkę Rare cos tam z HD, bo głosno o niej tutaj i jak dla mnie duze Raz, ze nie cierpie konsystencji, a dwa ze ma drobiny,co mi sie nie pdooba podwójnie.
Buu, ja włażenia, nawet małego, niestety nie zaakceptuję. Zwłaszcza, że podkłady które włażą w zmarchy często też nieładnie podkreślają fakturę skóry. Na pewno jednak będę go jeszcze chciała przetestować. Ale coś czuję, że mojego Shu nie przebije.

Fakt, że nakładanie palcami raczej odpada, to dla mnie też spory minus. Nie zawsze mam czas na zabawę z pędzlami, a o kupowaniu specjalnie do niego Oval w ogóle nie chcę myśleć. Może gdyby poprawili ten pędzel tak, aby był solidny na mur beton i nie "śpiewali" za niego tyle pieniędzy... Za tyle kasy, to on nie ma prawa się łamać wg. mnie.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-04, 15:18   #4117
OlaM
Moderator

Cytat:
(...)
Fakt, że nakładanie palcami raczej odpada, to dla mnie też spory minus. Nie zawsze mam czas na zabawę z pędzlami, a o kupowaniu specjalnie do niego Oval w ogóle nie chcę myśleć. Może gdyby poprawili ten pędzel tak, aby był solidny na mur beton i nie "śpiewali" za niego tyle pieniędzy... Za tyle kasy, to on nie ma prawa się łamać wg. mnie.
W tym rzecz, że ponoć Oval 6 był tak długo niedostepny, bo poprawiali konstrukcję pędzla u nasady główki (czy też użyli innego plastiku ) aby wyeliminować problem pękającej rączki. Tak słyszałam od kilku już MACówek. Na ile faktycznie rozwiązali problem to się okaże . Ja w każdym razie przy najbliższej okazji zamierzam kupić Oval 6, choć w użyciu mam 3 jaja BB .
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-04, 15:27   #4118
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W tym rzecz, że ponoć Oval 6 był tak długo niedostepny, bo poprawiali konstrukcję pędzla u nasady główki (czy też użyli innego plastiku ) aby wyeliminować problem pękającej rączki. Tak słyszałam od kilku już MACówek. Na ile faktycznie rozwiązali problem to się okaże . Ja w każdym razie przy najbliższej okazji zamierzam kupić Oval 6, choć w użyciu mam 3 jaja BB .
Ano pamiętam, pamiętam. Może kiedyś też się skuszę, ale na razie jest trudny do upolowania no i chyba wolę jednak poczekać na opinie, czy trwałość się rzeczywiście poprawiła, a jakość samego pędzla nie spadła. Moim zdaniem to trochę dziwne, że nie wychwycili i nie wyeliminowali tego problemu na etapie produkcji. Przecież ta "szyjka" już na oko wydaje się delikatna.

Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-09-04 o 15:29
GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-04, 15:28   #4119
OlaM
Moderator

Cytat:
Ano pamiętam, pamiętam. Może kiedyś też się skuszę, ale na razie jest trudny do upolowania no i chyba wolę jednak poczekać na opinie, czy trwałość się rzeczywiście poprawiła, a jakość samego pędzla nie spadła.
Jak zakupię, to dam znać
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-04, 15:44   #4120
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez macmania Pokaż wiadomość
#130 do podkładu!!! <3
Cytat:

Oval nr 6
Bardzo śmieszne

Ale ten Oval w sumie mnie zaintrygował

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2015-09-04, 15:52   #4121
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Jak zakupię, to dam znać
Może na wszelki wypadek zacznę odkładać pieniądze
A w ogóle, to chciałam Ci jeszcze raz podziękować za Up The Amp. Mam ją bardzo często w użyciu, głównie noszę ją wlepaną w usta, bo tak najlepiej sprawdza się na co dzień. Uważam, że wygląda super.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne

Ale ten Oval w sumie mnie zaintrygował
Mi się te pędzle nieodmiennie kojarzą ze szczoteczkami do zębów.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-04, 16:03   #4122
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie

smash jest offline  
Stary 2015-09-04, 17:26   #4123
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Testowałam dzisiaj jeden z tych nowych rozy Pro Long, konkretnie Swiss Chocolate. Nawet myslalam, czy nie kupić, bo ładnie wyglada, ale na razie mam parcie na Contour Kit ABV i chyba raczej na nią sie zdecyduje, bo juz od roku za mna łazi
Przy okazji, Macóweczka dała mi do nałzoenia rozu ten nowy zaokraglony pędzelek 139 i nic mi nie urwało. Przecietnie sie nim nanosi i blenduje produkt.

Macałam Vamplify - piekne kolory, ale nie kupie, bo przy rozpuszczonych zcesto wlosach caly ten mocny pigment mialabym po calusienkiej twarzy
Znalazłam w domu pędzel, który przypomina połączenie 139 ze 159 i całkiem ładnie nakłada więc te mogę na razie odpuścić.

Mnie się bardzo chce Waterweighta znów Tak ładnie wyglądał na twarzy No ale przed wyjazdem teraz nie zdążę, a i tak na zimę to nie jest dobry pomysł.
Mnie się go świetnie nakładało 196

O Vamplify myślę to samo, tylko do związanych/krótkich włosów się nadają, a ja najczęściej noszę rozpuszczone.
Cytat:
Buu, ja włażenia, nawet małego, niestety nie zaakceptuję. Zwłaszcza, że podkłady które włażą w zmarchy często też nieładnie podkreślają fakturę skóry. Na pewno jednak będę go jeszcze chciała przetestować. Ale coś czuję, że mojego Shu nie przebije.

Ja też nie cierpię Znasz jeszcze jakieś podkłady, które nie włażą w zmarszczki mimiczne?

Dziś też zrobiłam oko 9-tką Amber
neath jest teraz online  
Stary 2015-09-04, 17:29   #4124
OlaM
Moderator

Cytat:
Może na wszelki wypadek zacznę odkładać pieniądze
A w ogóle, to chciałam Ci jeszcze raz podziękować za Up The Amp. Mam ją bardzo często w użyciu, głównie noszę ją wlepaną w usta, bo tak najlepiej sprawdza się na co dzień. Uważam, że wygląda super.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Nie ma za co . Najważniejsze, że UtA znalazła kochającą mamusię, bo ja złą macochą byłam

Mi Oval 6 z precyzyjną szczoteczką do butów
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dokładnie
A, zapomniałam jeszcze podać swój typ przydatnego pędzla do twarzy . Naprawdę godny uwagi jest 138. Ma kształt wrzeciona i czubkiem fajnie zaznacza się kontur, a potem dociskając mocniej włosie rozciera granice konturu. Sprawdza się zwłaszcza do ciemniejszych czy bardziej napigmentowanych brązerów.
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-04, 19:07   #4125
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Ja też nie cierpię Znasz jeszcze jakieś podkłady, które nie włażą w zmarszczki mimiczne
Akurat z płynnymi podkładami wielkiego doświadczenia nie mam. Długo używałam minerałów, bo w płynnych zawsze mi coś nie pasowało. Zauważyłam, że niestety strasznie trudno o podkład, który jednocześnie wyglądałby naturalnie, upiększał, nie był ciężki ale trwały. Podkłady z bardziej naturalnym wykończeniem, trochę "dewy", lubią się "przesuwać" po twarzy, zbierać w załamaniach, z kolei te bardziej zastygające są też zwykle mocniej widoczne. Dodatkowo część wysusza, po niektórych dostaję wysypu. Mam dziadowską cerę, niestety.

Cytat:
Nie ma za co . Najważniejsze, że UtA znalazła kochającą mamusię, bo ja złą macochą byłam

Teraz za to dostaje dużo miłości.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-04, 19:14   #4126
smash
Zakorzenienie

Cytat:
A, zapomniałam jeszcze podać swój typ przydatnego pędzla do twarzy . Naprawdę godny uwagi jest 138. Ma kształt wrzeciona i czubkiem fajnie zaznacza się kontur, a potem dociskając mocniej włosie rozciera granice konturu. Sprawdza się zwłaszcza do ciemniejszych czy bardziej napigmentowanych brązerów.
Dzięki
Obadam przy najbliższej okazji

smash jest offline  
Stary 2015-09-04, 19:43   #4127
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Akurat z płynnymi podkładami wielkiego doświadczenia nie mam. Długo używałam minerałów, bo w płynnych zawsze mi coś nie pasowało. Zauważyłam, że niestety strasznie trudno o podkład, który jednocześnie wyglądałby naturalnie, upiększał, nie był ciężki ale trwały. Podkłady z bardziej naturalnym wykończeniem, trochę "dewy", lubią się "przesuwać" po twarzy, zbierać w załamaniach, z kolei te bardziej zastygające są też zwykle mocniej widoczne. Dodatkowo część wysusza, po niektórych dostaję wysypu. Mam dziadowską cerę, niestety.
Ja też
neath jest teraz online  
Stary 2015-09-04, 19:52   #4128
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Nawiązując do Oval 6... widziałyście to? http://www.artisbrush.com/#/elite-mirror-collection-1/
urzekł mnie Oval 10 jakby mnie wizażystka czymś takim próbowała przypudrować to padłabym ze śmiechu na miejscu

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline  
Stary 2015-09-04, 19:54   #4129
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nawiązując do Oval 6... widziałyście to? http://www.artisbrush.com/#/elite-mirror-collection-1/
urzekł mnie Oval 10 jakby mnie wizażystka czymś takim próbowała przypudrować to padłabym ze śmiechu na miejscu
Widziałam, juz jakis czas temu
Od razu pomyslalam, skad inspirowane

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-05, 08:46   #4130
p4w
Zakorzenienie

chciałam zamówić MSF z Douglas on line, ale jak piszecie że moze być przeterminowany... chciałam coś dobrać do darmowej wysyłki do cieni -tek

jeszcze tylko dopytam - on nadaje się do poprawek makijażu w ciągu dnia jak coś kompakt? jak mam kolor NC20/Nc25 to powinnam wziąć kolor medium plus?

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2015-09-05, 09:22   #4131
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
chciałam zamówić MSF z Douglas on line, ale jak piszecie że moze być przeterminowany... chciałam coś dobrać do darmowej wysyłki do cieni -tek

jeszcze tylko dopytam - on nadaje się do poprawek makijażu w ciągu dnia jak coś kompakt? jak mam kolor NC20/Nc25 to powinnam wziąć kolor medium plus?

Nie wiadomo w sumie na co trafisz, ale najwyżej zwrócisz Do poprawek jak najbardziej się nadaje, bo daje trochę krycia. Polecam też kompakt Studio Fix.
Stary 2015-09-05, 09:25   #4132
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiadomo w sumie na co trafisz, ale najwyżej zwrócisz Do poprawek jak najbardziej się nadaje, bo daje trochę krycia. Polecam też kompakt Studio Fix.
w sumie jest w tej samej cenie co MSF - no to mam dylemat teraz
a który daje więcej krycia - jest bardziej "podkładowy"

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2015-09-05, 09:59   #4133
OlaM
Moderator

Byłam wczoraj we wrocławskim MAC'u, ale miałam mało czasu. Wpadłam w sumie po Oval 6, ale ciągle go nie mają, nie wiedzą, kiedy będzie, a wręcz były zdziwione, że pojawił się ponownie w salonach.
Zerknęłam na pędzel 196 i wydaje się fajny. Mocno zbity, ale mięciutki. Co z tego, kiedy i tak wyprzedany - jedynie tester został.
Z tej rozpaczy (że nie ma Oval 6 ) wzięłam 139 - ostatnią sztukę. W szufladzie było za to sporo sztuk skośnego 161.
Może i 139 nie jest specjalnie odkrywczy, na pewno jest zbyt drogi, ale myślę, że się przyda.
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-05, 10:04   #4134
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ja własnie malowałam sie dzisiaj pędzlem 196 - konkretnie nakładałam Waterweighta i powiem, ze wymiekłam Pedzel jest fantastyczny!!! Szczerze? Lepiej naklada sie nim naklada niźli Ovalem nr 6

A i zapomnialam powiedziec, ze tym skośnym 161 swietnie sie naklada roze i bronzer jest idealnie dostosowany do wypukłosci na twarzy.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-05 o 10:05
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-05, 10:26   #4135
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

czy któraś z Was wie może, czy można bezpiecznie sprawdzić długość kredki (tej wykręcanej do brwi)? Chciałabym oddać na wymianę a używałam jej trochę i nie mam pewności, ile tam jeszcze zostało... boję się, że wykręcę, a potem nie wkręcę

mhm0808 jest offline  
Stary 2015-09-05, 10:43   #4136
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

ja mam 2 MSFy z Douglasa i są jak najbardziej świeże, mam medium plus i medium golden, ja bardzo nie lubię ogólnie pudrów, w zasadzie nie używam bo efekt upudrowanej cery zwyczajnie mi się nie podoba, kupiłam go na lato co bym mogła się trochę przymatowić, ale nie za bardzo i jestem w sumie zadowolona

NC25 to raczej medium plus chociaż ja jestem teraz dużo ciemniejsza bo opalona itp a czasem i tak się nim maznę i wygląda ładnie

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-09-05, 12:37   #4137
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was wie może, czy można bezpiecznie sprawdzić długość kredki (tej wykręcanej do brwi)? Chciałabym oddać na wymianę a używałam jej trochę i nie mam pewności, ile tam jeszcze zostało... boję się, że wykręcę, a potem nie wkręcę
Nie mam pomysłu, jak to sprawdzić, natomiast kredka do brwi (ta z cieniutkim rysikiem), jak się ją wykręci, wkręcić z powrotem się nie da.
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-05, 13:48   #4138
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
NC25 to raczej medium plus chociaż ja jestem teraz dużo ciemniejsza bo opalona itp a czasem i tak się nim maznę i wygląda ładnie
potwierdzam, jestem nc25

Cytat:
Nie mam pomysłu, jak to sprawdzić, natomiast kredka do brwi (ta z cieniutkim rysikiem), jak się ją wykręci, wkręcić z powrotem się nie da.
no właśnie o to chodzi... próbowałam wkręcić jakiś maciupeńki kawałek do środka i się nie dało

mhm0808 jest offline  
Stary 2015-09-05, 14:04   #4139
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja mam 2 MSFy z Douglasa i są jak najbardziej świeże, mam medium plus i medium golden, ja bardzo nie lubię ogólnie pudrów, w zasadzie nie używam bo efekt upudrowanej cery zwyczajnie mi się nie podoba, kupiłam go na lato co bym mogła się trochę przymatowić, ale nie za bardzo i jestem w sumie zadowolona

dzięki to chyba wezmę ten MSF a jak kiedyś dojadę do MAC to obadam też kompakt FIX

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2015-09-05, 14:40   #4140
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Jakby ktoś szukał kolory Waterweighta na swatchach ...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości