Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-06, 13:02   #4171
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Zmieszałam dzisia Waterweighta z Timecheckiem, potem wykończyłam makijaz MSFN-en oraz Filmstarem Ch.T. i całosć
Zdecydowanie Waterweight będzie moim ulubionym podkładem na nabliższe dni, mimo, że posiada wykońćzenie, za jakim do tej pory nie przepadałam z racji widocznych porów i dojrzałej skóry
Przy okazji na nowo "odkryłam" zestaw dooczny Carine Roitfeld - Desert Camouflage i odechciało mi sie go pozbywać

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-06 o 13:03
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-06, 13:18   #4172
Merys
Zakorzenienie

Dobrze, że u Ciebie się sprawdza, u mnie podkreśla suche partie twarzy i nie mogę pod niego nakładać bardziej odżywczego kremu, bo zaczyna się z nim gryźć. Więc muszę pod niego nakładać tylko lekki krem, w lecie nie mam nic przeciwko, ale w zimie może być problem. Za to great dame, uwielbiam trzyma się cały bity dzień, nic mi się nie odbija na powiece i kolor jest przepiękny.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-06, 13:20   #4173
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dobrze, że u Ciebie się sprawdza, u mnie podkreśla suche partie twarzy i nie mogę pod niego nakładać bardziej odżywczego kremu, bo zaczyna się z nim gryźć. Więc muszę pod niego nakładać tylko lekki krem, w lecie nie mam nic przeciwko, ale w zimie może być problem. Za to great dame, uwielbiam trzyma się cały bity dzień, nic mi się nie odbija na powiece i kolor jest przepiękny.
Wg mnie to kwestia nawilzenia i peelingowania buzi Wystarczy nalozyc dobra baze, albo go z zmieszac i po problemie. Timecheck jest do tego naprawde idealny
Sprawdzałam na necie GD z DD i to identyczne kolory

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-06, 13:47   #4174
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wg mnie to kwestia nawilzenia i peelingowania buzi Wystarczy nalozyc dobra baze, albo go z zmieszac i po problemie. Timecheck jest do tego naprawde idealny
Sprawdzałam na necie GD z DD i to identyczne kolory
Oj kochana co ja bym dała żeby tak było z azs się męczę już od kilku lat. Timecheck, dobrze nawilża? Czy on daje bardziej poślizg?
Merys jest offline  
Stary 2015-09-06, 14:00   #4175
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Oj kochana co ja bym dała żeby tak było z azs się męczę już od kilku lat. Timecheck, dobrze nawilża? Czy on daje bardziej poślizg?
Poczytaj sobie o Timechecku na Paula's Choice - tam wszystko pisze, plus sklad. To krem i baza w jednym, wiec doglebnie nawilza.

A peelinguejsz ryjek regularnie i nawilzasz go dobrze? W sensie maski na noc nawilzajace od zasu do czasu etc? Peeling to podstawa i nie raz na ruski rok. Sama kiedys mialam problem ze skorkami,a jak sie wzielam za peelingi i nawilzanie tak probem zniknal jak ręka odjął. Teraz tylko skórki mi sie uwidocznia, jak mialam jakis strupek i skóra schodzi naturalnie i tyle.

Dziewuszki jeszcze raz polecam Watrweighta z MSFN na wierzch - bajka, po prostu bajka

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-06, 14:26   #4176
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Poczytaj sobie o Timechecku na Paula's Choice - tam wszystko pisze, plus sklad. To krem i baza w jednym, wiec doglebnie nawilza.

A peelinguejsz ryjek regularnie i nawilzasz go dobrze? W sensie maski na noc nawilzajace od zasu do czasu etc? Peeling to podstawa i nie raz na ruski rok. Sama kiedys mialam problem ze skorkami,a jak sie wzielam za peelingi i nawilzanie tak probem zniknal jak ręka odjął. Teraz tylko skórki mi sie uwidocznia, jak mialam jakis strupek i skóra schodzi naturalnie i tyle.

Dziewuszki jeszcze raz polecam Watrweighta z MSFN na wierzch - bajka, po prostu bajka
Ok dzięki, spróbuję go, zobaczymy jak się spiszę. Tak robię peeling raz w tygodniu, co do pielęgnacji, to próbowałam kremów aptecznych i tych robionych polecanych przez dermatologa, niestety rezultaty były po nich mizerne. Mam już upatrzoną pielęgnację jesienno-zimową, tylko najpierw zużyję to co zostało. Jeśli znacie coś dobrze nawilżającego to piszcie, dodam sobie do listy.
Mineralize skinfinish natural, to mój ulubiony puder.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-06, 14:42   #4177
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiesz, każda ocena pędzla będzie na pewno subiektywna, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że żadnym pędzlem czy nawet jajem BB nie nakładało mi się podkładu równie dobrze. Myślę, że znaczenie ma tu wszystko - wielkość główki, rodzaj i gęstość włosia, nawet ta dziwna konstrukcja pędzla. Kupiłam go, bo mnie zaintrygował, ale efekt mnie pozytywnie zaskoczył - po prostu każdy podkład, ktorego dotąd używałam, ładniej wyglądał na twarzy nałożony Oval 6 niż jakimkolwiek innym pędzlem czy jajem BB. Nie potrafię tego jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale takie miałam odczucia. Nie jestem też w stanie konkretnie napisać, jaka jest różnica w efekcie między pędzlem i jajem, na pewno pędzel jest co najmniej tak samo precyzyjny jak jajo, a chyba nawet bardziej.
Odkąd pędzel pękł i go oddałam w ramach reklamacji, to wróciłam do jaja BB, ale za Oval 6 tęsknię i kupię go ponownie jak tylko gdzieś go namierzę.
Nie mogę jednak zagwarantować, że będziesz z Oval 6 zadowolona, no bo wiadomo - co osoba, to opinia
W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak przetestować sobie w jakimś salonie, w ciemno trochę się boję kupić, bo nie wiadomo, czy mi się to spodoba, a jednak cena nie jest niska, żeby sobie na darmo wydać taką kwotę na coś, czego potem miałabym nie użyć
Dziękuję Ci bardzo

Jeszcze mam inne pytanko - Vine pisała kiedyś o MACowym Lotionie Lightful C do twarzy , czy ma go któraś z Was? Na jak długo on Wam starcza?
Stary 2015-09-06, 15:13   #4178
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety ciężko przewidzieć, która akurat kolekcja będzie dostępna w D. Ja jednak, jak mi bardzo na czymś zależy, klikam tam, gdzie się pierwsze ukaże - wolę nie ryzykować

Dooczne: 217, 239, 219, 266 do kresek, 208 do brwi, 282 lub 242 do cieni kremowych,
Do twarzy: 109 kontur, 168 róż, 159 rozświetlacz, Oval 6 podkład, jakiś skunks (187 lub 188) do kremowych lub mocno napigmentowanych produktów, 138 do brązowienia całej twarzy

Fajnie

Będą, spokojnie, często tak jest, że nowość, jak w pierwszej partii się rozejdzie, pojawia się z pewnym opóźnieniem.
Cytat:
Napisane przez macmania Pokaż wiadomość
wchodzą na stałe, po prostu się sprzedały

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

podkład: #130 zdecydowanie
róż/bronzer: #168, #116
cienie: #227, #217,#224
kreski: #209
brwi: #263
Stary 2015-09-06, 15:29   #4179
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak przetestować sobie w jakimś salonie, w ciemno trochę się boję kupić, bo nie wiadomo, czy mi się to spodoba, a jednak cena nie jest niska, żeby sobie na darmo wydać taką kwotę na coś, czego potem miałabym nie użyć
Dziękuję Ci bardzo

Jeszcze mam inne pytanko - Vine pisała kiedyś o MACowym Lotionie Lightful C do twarzy , czy ma go któraś z Was? Na jak długo on Wam starcza?
Pewnie, jak masz możliwość, lepiej przed zakupem sprawdź

Ja mam ten lotion, tylko chyba poprzednią wersję. Mam już długo, bo nie używam regularnie. Wg mnie jest wydajny, tylko ja używam go tak, że wylewam nieco w zagłębienie dłoni i wklepuję w twarz.
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-06, 16:48   #4180
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Taaaak, chciałabym coś takiego, chociaż ja mam dobrą pamięć, więc może nie byłaby mi potrzebna taka elektroniczna podpowiedź

Ruby Woo jest tępa jak nie wiem, sucha jak kreda do rysowania, zgadzam się z tym, że ciągnie usta przy malowaniu, kolor boski, ale co z tego, skoro taka aplikacja beznadziejna, do tego wszystkie skórki podkreślone i jeszcze suchość ust... Chyba sobie ją odpuszczę na zawsze

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Ja właśnie w tuszach widziałam, tylko ten najnowszy Upward nie miał obciętej końcówki, dlatego się zastanawiałam, czy to klienci pourywali, czy taka polityka firmy[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------)

W Gdansku w Douglasie w Macu tez tak zrobili
ranka jest offline  
Stary 2015-09-06, 16:58   #4181
neath
Zakorzenienie

Mam 169, nie wytrzymałam W Galerii Dominikańskiej dają próbki przy stoisku Maca - mam więc próbkę Waterweighta do potestowania na urlopie

Testuję Rare Breed na ustach i całkiem mi się podoba.
Stary 2015-09-06, 18:22   #4182
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Pewnie, jak masz możliwość, lepiej przed zakupem sprawdź

Ja mam ten lotion, tylko chyba poprzednią wersję. Mam już długo, bo nie używam regularnie. Wg mnie jest wydajny, tylko ja używam go tak, że wylewam nieco w zagłębienie dłoni i wklepuję w twarz.
Jutro zapytam, czy mają ten pędzel w tych moich dwóch salonach, myślę, że w tym większym mogliby mieć

Ja też tak używam lotiony, tylko takie bardzo wodniste używam na wacik, a jak już coś jest chociaż odrobinkę bardziej treściwe, niż woda, to biorę tak jak Ty w zagłębienie dłoni i na buzię
Myślisz, że jakbym używała codziennie ten lotion rano i wieczorem, to chociaż na dwa miechy wystarczy?
Stary 2015-09-06, 18:26   #4183
vine
it's all made up

Cytat:
Ja też tak używam lotiony, tylko takie bardzo wodniste używam na wacik, a jak już coś jest chociaż odrobinkę bardziej treściwe, niż woda, to biorę tak jak Ty w zagłębienie dłoni i na buzię
Myślisz, że jakbym używała codziennie ten lotion rano i wieczorem, to chociaż na dwa miechy wystarczy?
Że tak pozwolę sobie się wtrącić - na 4-5 nawet On jest mega wydajny, nie trzeba go wiele. Ja nakładam bardzo obficie (a teraz już używam tylko jego, rano i wieczorem) i ubytku praktycznie nie widać.
vine jest offline  
Stary 2015-09-06, 18:38   #4184
Merys
Zakorzenienie

Vine, o właśnie przypomniało mi się jak Ci się sprawuje Complete Comfort Creme?
Merys jest offline  
Stary 2015-09-06, 18:44   #4185
vine
it's all made up

Cytat:
Vine, o właśnie przypomniało mi się jak Ci się sprawuje Complete Comfort Creme?
Na razie używam go dość niedługo, bo wykańczałam jeszcze poprzedni krem, ale tak z 2 tygodnie używam i póki co jest miłość. Nawilża jak trza (a jestem sucharem dość mocnym), twarz jest po nim cudnie gładka, nie ma żadnych niespodzianek, wysypów, podrażnień. Tak więc póki co jestem bardzo zadowolona i jak tak dalej pójdzie, kupię kolejne opakowanie Ja stosuję ten krem tylko na noc, ale kiedyś przetestowałam nałożenie go rano pod makijaż i też sprawdza się idealnie, nic nie spływa itd. Choć pewnie u osób z tłustą/mieszaną cerą mogłoby to wyglądać inaczej, ale dla sucharów ten krem jest bardzo przyjazny
vine jest offline  
Stary 2015-09-06, 18:59   #4186
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Że tak pozwolę sobie się wtrącić - na 4-5 nawet On jest mega wydajny, nie trzeba go wiele. Ja nakładam bardzo obficie (a teraz już używam tylko jego, rano i wieczorem) i ubytku praktycznie nie widać.
Serio? Kurde, to spoko, jak mój obecny tonik się skończy, to kupię sobie ten lotion z MAC, bo już nie mam nic innego w zapasie
Dziękuję
Zauważyłam, że te Macowe kosmetyki są nieziemsko wydajne, oni chyba to robią po to, żebyśmy za szybko nie zużywały i nie przynosiły ich za szybko na wymianę za pomadki, hyhy
Stary 2015-09-06, 19:06   #4187
vine
it's all made up

Cytat:
Serio? Kurde, to spoko, jak mój obecny tonik się skończy, to kupię sobie ten lotion z MAC, bo już nie mam nic innego w zapasie
Dziękuję
Zauważyłam, że te Macowe kosmetyki są nieziemsko wydajne, oni chyba to robią po to, żebyśmy za szybko nie zużywały i nie przynosiły ich za szybko na wymianę za pomadki, hyhy
Ostatnio brakowało mi 1 opakowania do Back2MAC i wydawało mi się, że ten Lotion się kończy, więc się ucieszyłam, że to już. Gdy potrząsałam opakowaniem, wydawało mi się, że już została kropla na dnie, tymczasem on starczył jeszcze na ok. 2 tygodnie
Ale ogólnie to oczywiście duży plus
vine jest offline  
Stary 2015-09-06, 19:28   #4188
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Na razie używam go dość niedługo, bo wykańczałam jeszcze poprzedni krem, ale tak z 2 tygodnie używam i póki co jest miłość. Nawilża jak trza (a jestem sucharem dość mocnym), twarz jest po nim cudnie gładka, nie ma żadnych niespodzianek, wysypów, podrażnień. Tak więc póki co jestem bardzo zadowolona i jak tak dalej pójdzie, kupię kolejne opakowanie Ja stosuję ten krem tylko na noc, ale kiedyś przetestowałam nałożenie go rano pod makijaż i też sprawdza się idealnie, nic nie spływa itd. Choć pewnie u osób z tłustą/mieszaną cerą mogłoby to wyglądać inaczej, ale dla sucharów ten krem jest bardzo przyjazny
O to super wiadomość, dobrze, że Ci służy Miałam brać antipodes, ale skoro ten kremik taki fajny, to też go wypróbuję. Cholera, muszę nieco przyśpieszyć denkowanie kremów.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-06, 19:30   #4189
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam 169, nie wytrzymałam W Galerii Dominikańskiej dają próbki przy stoisku Maca - mam więc próbkę Waterweighta do potestowania na urlopie

Testuję Rare Breed na ustach i całkiem mi się podoba.
We Wrocławiu w dominikanskiej? Kurcze, wczoraj tam byłam.. nawet miałam wejść spróbować, ale mało czasu miałam.

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-09-06, 19:35   #4190
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
We Wrocławiu w dominikanskiej? Kurcze, wczoraj tam byłam.. nawet miałam wejść spróbować, ale mało czasu miałam.

Tak, we Wrocku Była ram troszkę nieogarnięta dziewczyna, ale bardzo miła, sama mi zaproponowała próbkę jak zapytałam o podkład.

Oglądałam jeszcze raz 139 i porównywałam go do 159. Chyba kupię ten drugi jednak.
Stary 2015-09-06, 19:48   #4191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ja sobie kliknelam, ale nie powiem co

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-06, 19:59   #4192
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

mów jak na spowiedzi co tam nowego wykombinowałaś?

kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2015-09-06, 20:03   #4193
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
mów jak na spowiedzi co tam nowego wykombinowałaś?
2 rzeczy ale nie powiem, bo mnie tu zlinczują

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-06, 20:23   #4194
neath
Zakorzenienie

Cytat:
2 rzeczy ale nie powiem, bo mnie tu zlinczują

139 i Rare Breed?
Stary 2015-09-06, 20:26   #4195
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
139 i Rare Breed?
Połowiczmie zgadłas - 139 i 161 A ze bylam na "nie", stad moje opory do przyznania się ale raz ze krowa tylko nie zmienia pogladów a dwa ze przyznac sie do ich zmiany to sztuka Szminka mi nijak nie lezała a teraz mysle nad brazowym linerem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-06 o 20:27
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-06, 20:46   #4196
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Połowiczmie zgadłas - 139 i 161 A ze bylam na "nie", stad moje opory do przyznania się ale raz ze krowa tylko nie zmienia pogladów a dwa ze przyznac sie do ich zmiany to sztuka Szminka mi nijak nie lezała a teraz mysle nad brazowym linerem

Oj tam, ja też czasem przekonuję się do niektórych rzeczy dopiero po kilkukrotnym przetestowaniu

Czym Cię przekonały ostatecznie? Ja się waham cały czas, głównie z powodu ceny.
Stary 2015-09-06, 21:05   #4197
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Oj tam, ja też czasem przekonuję się do niektórych rzeczy dopiero po kilkukrotnym przetestowaniu

Czym Cię przekonały ostatecznie? Ja się waham cały czas, głównie z powodu ceny.
A bo jak byłam w macu ostatnio malowałam się nimi - niezamierzanie zresztą, chcialam potestowąc nowe roze Pro Long i Macóweczka dała mi w łapkę pędzelki z HD I tak to sie skończyło, ze najpierw kliknełam jeden potem drugi

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-06, 21:38   #4198
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Niestety ciężko przewidzieć, która akurat kolekcja będzie dostępna w D. Ja jednak, jak mi bardzo na czymś zależy, klikam tam, gdzie się pierwsze ukaże - wolę nie ryzykować
Niestety, masz całkowitą rację. Szkoda tylko, że ta polityka informacyjna tak kuleje.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-07, 03:48   #4199
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Od początku podejrzewałam, że się im nie oprzesz i w koncu je kupisz. Czesto najpierw mowisz, że nic specjalnego, a potem jednak zamawiasz za kilka dni Hehe

Mi się one podobały od samego początku

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-09-07, 08:41   #4200
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Od początku podejrzewałam, że się im nie oprzesz i w koncu je kupisz. Czesto najpierw mowisz, że nic specjalnego, a potem jednak zamawiasz za kilka dni Hehe

Mi się one podobały od samego początku
Gdyby mi macówka ich w łapę nie dała do testów to bym spała spokojnie bez klikania, a tak ...

A jak Ci to jednak tak bardzo przeszkadza, ze po testach czy macaniu zmeiniam poglady, to wiesz, jest cos takeigo jak ignore - nie musisz czytac moich postów

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości