Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-12, 11:41   #4291
vine
it's all made up

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnosnie kredek Patentpolish, moze to glupie pytanie, ale juz sama nie wiem - one weszly do stalej kolekcji, czy nie?
Wg informacji, które mam od MACówek z czasów, kiedy sama kupowałam jedną z tych kredek - wchodzą na stałe

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fashion Revival już się pozbyłam, poleciał do kuzynki (razem z kupowaną w tym samym czasie La Vie En Rouge ). Wg mnie FR to odrobinę cieplejsza i bardziej zgaszona wersja Rebel, więc jak masz Rebel, to FR można raczej odpuścić .
No ja właśnie dumam nad nią, a Rebel w końcu jeszcze nie mam, choć planowałam mieć, i teraz nie wiem, którą wziąć Na FR nigdy się nie załapałam, więc może najwyższy czas

Cytat:
Z Mattene podoba mi się nawet Personal Pick, ale na razie za mało słoczy widziałam, a te od Krysi dla mnie są niestety mało miarodajne.
Mam identycznie - czaję się na Personal Pick A skoro na Kryśce kiepsko wygląda, jest to szansa dla mnie Ale kolor na 90% będzie dla mnie dobry, wygląda na "mój"
I chętnie wreszcie przetestuję jakąś Mattene, bo dotąd nie miałam okazji

Cytat:
Dla mnie trochę za ciepłe odcienie, choć tak ze 3-4 mi się podobają, głównie te jasne, a najbardziej pierwszy od lewej w środkowym rzędzie (coś tam z DNA w nazwie ).
Dla mnie też za ciepłe i raczej odpuszczę tę paletkę, nic mnie nie porwało Już bardziej skuszę się na Navy, bo tam kolory zdecydowanie przyjemniejsze dla chłodnych typów urody
vine jest offline  
Stary 2015-09-12, 12:12   #4292
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie dumam nad nią, a Rebel w końcu jeszcze nie mam, choć planowałam mieć, i teraz nie wiem, którą wziąć Na FR nigdy się nie załapałam, więc może najwyższy czas
Myślę, że FR mogłaby Ci się nawet bardziej spodobać, bo jest trochę bardziej zgaszona i matowa niż Rebel. Ja akurat wolalam Rebel, bo jednak trochę chłodniej na mnie wypada niż FR, a szkoda mi było trzymać jedną i drugą, skoro aż tak często nie używam tak ciemnych kolorów (w zasadzie tylko jesienią/zimą), a jedna z nich mogła cieszyć kogoś innego (kuzynka jest z FR bardzo zadowolona ).

Cytat:
Mam identycznie - czaję się na Personal Pick A skoro na Kryśce kiepsko wygląda, jest to szansa dla mnie Ale kolor na 90% będzie dla mnie dobry, wygląda na "mój"
I chętnie wreszcie przetestuję jakąś Mattene, bo dotąd nie miałam okazji
To samo pomyślałam
Mattene mają fajną formułę, ja je bardzo lubię, choć wg mnie one z matami nie za wiele mają wspólnego

Cytat:
Dla mnie też za ciepłe i raczej odpuszczę tę paletkę, nic mnie nie porwało Już bardziej skuszę się na Navy, bo tam kolory zdecydowanie przyjemniejsze dla chłodnych typów urody
Ja chyba też się nie skuszę na paletkę, bo za dużo kolorów jest w niej dla mnie zbędnych. Nie twierdzę jednak, że tak będzie na 100 % (zdarzało mi się już kupować paletki dla 1 cienia ).
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-12, 12:27   #4293
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Wg informacji, które mam od MACówek z czasów, kiedy sama kupowałam jedną z tych kredek - wchodzą na stałe

A jaki masz kolorek Patent Polish? Czyżby Kittenish albo Fearless?

Ja miałam chcicę na paletkę, ale zobaczyłam swatche u Kryśki i w sumie takie tam kolory... Podobne do różnych ze stałej kolekcji, także chyba sobie jednak daruję Zostanie mi więcej na coś do ust
Stary 2015-09-12, 12:46   #4294
vine
it's all made up

Cytat:
Myślę, że FR mogłaby Ci się nawet bardziej spodobać, bo jest trochę bardziej zgaszona i matowa niż Rebel. Ja akurat wolalam Rebel, bo jednak trochę chłodniej na mnie wypada niż FR, a szkoda mi było trzymać jedną i drugą, skoro aż tak często nie używam tak ciemnych kolorów (w zasadzie tylko jesienią/zimą), a jedna z nich mogła cieszyć kogoś innego (kuzynka jest z FR bardzo zadowolona ).
No właśnie tak też mi się wydaje, że to mogą być moje klimaty kolorystyczne Tak więc obczajanie na pewno nastąpi
P.S. Z Goddess of the Sea jest miłość

Cytat:
Ja chyba też się nie skuszę na paletkę, bo za dużo kolorów jest w niej dla mnie zbędnych. Nie twierdzę jednak, że tak będzie na 100 % (zdarzało mi się już kupować paletki dla 1 cienia ).
A u mnie w kwestii paletek jakoś nie ma ciśnienia. Po gorączkowym napalaniu się na palety Naked czy Lorac Pro i ich kupieniu stwierdziłam, że i tak najchętniej sięgam po własnoręcznie skomponowaną paletę cieni MAC czy Laury Mercier, w której wszystkie cienie sama wybrałam i lubię, więc w sumie po kiego bata mi te wszystkie gotowe palety Ładnie wyglądają i fajnie się je podziwia w opakowaniu, ale potem u mnie leżą. I ta cała idea "będzie idealna na wyjazdy" też jest o kant torby rozbić, bo na wyjazdy i tak zabieram quady MAC, ukochane single Burberry czy Laurę, a nie żadne palety
No a ta paletka z MACnificent Me jest dla mnie za ciepła i w sumie nie ma żadnych kolorów, które by mnie zachwyciły, więc portfel chociaż tu odetchnie

Cytat:
A jaki masz kolorek Patent Polish? Czyżby Kittenish albo Fearless?
Patentpink Taki jasny róż wpadający mocno w liliowy. Nie do końca jest to "mój" kolor, ale akurat takiego nie miałam i chciałam wypróbować coś, co nie jest kolejną kopią Plumful
vine jest offline  
Stary 2015-09-12, 12:58   #4295
OlaM
Moderator

Cytat:
No właśnie tak też mi się wydaje, że to mogą być moje klimaty kolorystyczne Tak więc obczajanie na pewno nastąpi
P.S. Z Goddess of the Sea jest miłość

A u mnie w kwestii paletek jakoś nie ma ciśnienia. Po gorączkowym napalaniu się na palety Naked czy Lorac Pro i ich kupieniu stwierdziłam, że i tak najchętniej sięgam po własnoręcznie skomponowaną paletę cieni MAC czy Laury Mercier, w której wszystkie cienie sama wybrałam i lubię, więc w sumie po kiego bata mi te wszystkie gotowe palety Ładnie wyglądają i fajnie się je podziwia w opakowaniu, ale potem u mnie leżą. I ta cała idea "będzie idealna na wyjazdy" też jest o kant torby rozbić, bo na wyjazdy i tak zabieram quady MAC, ukochane single Burberry czy Laurę, a nie żadne palety
No a ta paletka z MACnificent Me jest dla mnie za ciepła i w sumie nie ma żadnych kolorów, które by mnie zachwyciły, więc portfel chociaż tu odetchnie

Patentpink Taki jasny róż wpadający mocno w liliowy. Nie do końca jest to "mój" kolor, ale akurat takiego nie miałam i chciałam wypróbować coś, co nie jest kolejną kopią Plumful
Super, że GotS Ci przypadła do gustu

U mnie akurat takie większe palety najmniej się przydają na wyjazdach, bo skoro zwykle korzystam z 2-3 cieni z każdej palety, to ciąganie ze sobą kilku z nich, żeby skomponować to, o co mi chodzi, średnio się kalkuluje . To już częściej wybieram quady.
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-12, 13:16   #4296
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Ja testowałam ten kolor, ale niezbyt mnie przekonał na ustach, nie był zły, ale taki jakiś niezbyt, za to Kittenish i Fearless

Tak w ogóle mam dzisiaj na twarzy nowy podkład Waterweight, nie wiem, co o nim myśleć, fajna konsystencja i w ogóle, krycie, którego prawie nie ma też mi pasuje, ale kolor... Nie było NC15, to babka mi zrobiła próbkę NC20, jest trochę za ciemny, może nie ciemny jak noc, ale minimalnie za ciemny, ale z kolei podejrzewam, że NC15 już będzie za jasny, więc pewnie dla mnie nie ma koloru znowu...

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-09-12 o 13:32
Magic chocolate cookie jest offline  
Stary 2015-09-12, 14:26   #4297
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja miałam chcicę na paletkę, ale zobaczyłam swatche u Kryśki i w sumie takie tam kolory... Podobne do różnych ze stałej kolekcji, także chyba sobie jednak daruję Zostanie mi więcej na coś do ust
Cytat:

Macnificent też nie dla mnie choć na początku byłam przekonana, że będą ją chciała.

Vine, jakie lubisz pojedyncze cienie z Burberry?
Laury Mercier mam Sandstone, ale jest zbyt jasny/mdły dla mnie.

jelonki jest offline  
Stary 2015-09-12, 14:36   #4298
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Macnificent też nie dla mnie choć na początku byłam przekonana, że będą ją chciała.

Vine, jakie lubisz pojedyncze cienie z Burberry?
Laury Mercier mam Sandstone, ale jest zbyt jasny/mdły dla mnie.
Najbardziej Rosewood, Pale Barley i Midnight Brown. Cielisty Stone jest super jako cień bazowy. Storm Grey też jest bardzo sympatyczny. Mam też Almond, który jest świetny jako cień do nakładania w załamanie powieki, ale dla cieplejszych karnacji, dla mnie jest nieco za ciepły.

A z Laury ubóstwiam totalnie cienie Topaz i Sable - będę je kupować po wsze czasy, bez nich sobie funkcjonować nie wyobrażam Czaję się teraz na Twilight Grey.

I tymże akcentem kończę ten przemiły offtop
vine jest offline  
Stary 2015-09-12, 14:41   #4299
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Najbardziej Rosewood, Pale Barley i Midnight Brown. Cielisty Stone jest super jako cień bazowy. Storm Grey też jest bardzo sympatyczny. Mam też Almond, który jest świetny jako cień do nakładania w załamanie powieki, ale dla cieplejszych karnacji, dla mnie jest nieco za ciepły.

A z Laury ubóstwiam totalnie cienie Topaz i Sable - będę je kupować po wsze czasy, bez nich sobie funkcjonować nie wyobrażam Czaję się teraz na Twilight Grey.

I tymże akcentem kończę ten przemiły offtop
Bardzo dziękuję

To już w temacie wątku, zadowolona jesteś nadal, jak już trochę poużywałaś z Rare Breed ? Mam na nią ochotę, ale wciąż nie mogę się zdecydować

jelonki jest offline  
Stary 2015-09-12, 14:46   #4300
vine
it's all made up

Cytat:
Bardzo dziękuję

To już w temacie wątku, zadowolona jesteś nadal, jak już trochę poużywałaś z Rare Breed ? Mam na nią ochotę, ale wciąż nie mogę się zdecydować
Tak, jestem zadowolona Nie jest to jakiś mój hit, żebym np. kupowała zapasy tej szminki itd, ale jest na pewno unikatowa w mojej kolekcji, nie mam niczego podobnego. Bardzo fajny, noszalny kolor nude, w sztyfcie wyglądający pomarańczowo-brązowo (i dość nudno), a na ustach wpadający w ładny róż. A drobinki, których normalnie nie znoszę, tutaj ładnie powiększają usta. Naprawdę fajnie to wygląda. No i zaskoczyła mnie trwałość tej szminki - myślałam, że nawilżająca Mineralize będzie schodziła błyskawicznie, a trzyma się naprawdę długo! To moja pierwsza Mineralize, więc nie wiem, czy to wyjątek, czy reguła No i bardzo komfortowo się ta szminka nosi, a to też dla mnie ważne.
vine jest offline  
Stary 2015-09-12, 14:58   #4301
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Tak, jestem zadowolona Nie jest to jakiś mój hit, żebym np. kupowała zapasy tej szminki itd, ale jest na pewno unikatowa w mojej kolekcji, nie mam niczego podobnego. Bardzo fajny, noszalny kolor nude, w sztyfcie wyglądający pomarańczowo-brązowo (i dość nudno), a na ustach wpadający w ładny róż. A drobinki, których normalnie nie znoszę, tutaj ładnie powiększają usta. Naprawdę fajnie to wygląda. No i zaskoczyła mnie trwałość tej szminki - myślałam, że nawilżająca Mineralize będzie schodziła błyskawicznie, a trzyma się naprawdę długo! To moja pierwsza Mineralize, więc nie wiem, czy to wyjątek, czy reguła No i bardzo komfortowo się ta szminka nosi, a to też dla mnie ważne.

Trochę się obawiam, że jest dla mnie zbyt jasna i zbyt ciepła w tonacji, ale i tak chyba się skuszę, bo nie mam ani jednej pomadki nude.

Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2015-09-12 o 15:07
jelonki jest offline  
Stary 2015-09-12, 15:07   #4302
olinkusia
Raczkowanie

Dziewczyny, kim jest Kryśka ? Prowadzi jakiegoś bloga ? Kanał na yotube ? Mogłabym prosić link ?
olinkusia jest offline  
Stary 2015-09-12, 15:10   #4303
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olinkusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kim jest Kryśka ? Prowadzi jakiegoś bloga ? Kanał na yotube ? Mogłabym prosić link ?
http://www.temptalia.com/
Merys jest offline  
Stary 2015-09-12, 15:11   #4304
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez olinkusia Pokaż wiadomość
http://www.temptalia.com
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-12, 15:24   #4305
vine
it's all made up

Cytat:

Trochę się obawiam, że jest dla mnie zbyt jasna i zbyt ciepła w tonacji, ale i tak chyba się skuszę, bo nie mam ani jednej pomadki nude.
Ja mam chłodną karnację, a mimo to ta szminka wygląda na mnie dobrze. Nie jest za jasna i nie "robi trupka" na twarzy, tego się na pewno nie obawiaj
A jaką masz karnację, tj. który odcień w MAC? Chłodną/ciepłą? I w jakich kolorach mniej więcej Ci dobrze?
U mnie ta szminka wypada tak jak u tej dziewczyny (w sensie koloru szminki, bo mam jaśniejszą karnację niż ta blogerka): http://beautyisles.com/mac-haute-dog...on-rare-breed/
vine jest offline  
Stary 2015-09-12, 15:57   #4306
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam chłodną karnację, a mimo to ta szminka wygląda na mnie dobrze. Nie jest za jasna i nie "robi trupka" na twarzy, tego się na pewno nie obawiaj
A jaką masz karnację, tj. który odcień w MAC? Chłodną/ciepłą? I w jakich kolorach mniej więcej Ci dobrze?
U mnie ta szminka wypada tak jak u tej dziewczyny (w sensie koloru szminki, bo mam jaśniejszą karnację niż ta blogerka): http://beautyisles.com/mac-haute-dog...on-rare-breed/

Mam chłodną karnację, ale nie używam podkładów MAC, a więc zupełnie nie orientuję się jaki mam u nich odcień. Dobrze mi w wyraźniejszych kolorach typu Hollywood Cerise, lubię też bardzo TF Pussycat, ale jakiś odcień nude też by mi się przydał. Chyba skuszę się na Rare, a jak nie będę się w niej czuła super, to ją ożywię jakimś ciemniejszym błyszczykiem

jelonki jest offline  
Stary 2015-09-12, 16:04   #4307
vine
it's all made up

Cytat:
Mam chłodną karnację, ale nie używam podkładów MAC, a więc zupełnie nie orientuję się jaki mam u nich odcień. Dobrze mi w wyraźniejszych kolorach typu Hollywood Cerise, lubię też bardzo TF Pussycat, ale jakiś odcień nude też by mi się przydał. Chyba skuszę się na Rare, a jak nie będę się w niej czuła super, to ją ożywię jakimś ciemniejszym błyszczykiem
No to wymieniłaś 2 szminki, które ja również uwielbiam Mi się wydaje, że Rare Breed powinna Ci pasować. To jest dość bezpieczny kolor i twarzowy. A w temacie szminek nude do chłodnej karnacji przetestuj sobie przy okazji Blankety MAC - mój absolutnie ukochany i najlepiej dopasowany odcień nude ever
Daj później znać, jak wypadnie u Ciebie Rare Breed
vine jest offline  
Stary 2015-09-12, 16:24   #4308
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
No to wymieniłaś 2 szminki, które ja również uwielbiam Mi się wydaje, że Rare Breed powinna Ci pasować. To jest dość bezpieczny kolor i twarzowy. A w temacie szminek nude do chłodnej karnacji przetestuj sobie przy okazji Blankety MAC - mój absolutnie ukochany i najlepiej dopasowany odcień nude ever
Daj później znać, jak wypadnie u Ciebie Rare Breed

Pięknie dziękuję
Oczywiście sprawdzę też Blankety w dalszej kolejności, a teraz zamawiam Rare Breed zanim ją zupełnie wykupią, bo na stronce Douglas już zniknęła.

jelonki jest offline  
Stary 2015-09-12, 16:25   #4309
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

No i dobrze, ze nie opłacilam wczoraj Miley online, bo dostałam ja dzisiaj od tż-ta myślałam, ze bedzie za pomarańczowa, ale jednak nie jest taka

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-12, 16:32   #4310
warzywniak
Raczkowanie

Dziewczyny, ile kosztują te paletki dziewiątki?
warzywniak jest offline  
Stary 2015-09-12, 16:58   #4311
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Z Mattene podoba mi się nawet Personal Pick, ale na razie za mało słoczy widziałam, a te od Krysi dla mnie są niestety mało miarodajne.
Też mi się ona spodobała i choć Krysi średnio pasuje, to odcień zapowiada się fajnie. Ale na razie nie nastawiam się na to, że ją na pewno wezmę. Też wolę zobaczyć więcej swatchy.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Mi ona niezmiennie przypomina Patisserie, aczkolwiek identyczne nie są. RB ma zdecydowanie więcej/bardziej widoczne drobinki. Ma też nieco inny odcień - u mnie akurat bardziej "różany". Z tym, że to też pewnie kwestia pigmentacji warg.

Jedyne, co mogę zarzucić tej pomadce, to to, że trzeba mieć dobrze wypeelingowane i wypielęgnowane usta, żeby ją nosić - bo te drobinki są bezlitosne. Ale za to dają efekt powiększający.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-12, 17:37   #4312
neath
Zakorzenienie

Vine, Corii pomóżcie Jak Wam się spisuje 139? Dumam czy wybrać ten, czy 159 i nie potrafię zdecydować...

Rare breed jest ładna, ale odpuszczam. Miley2 jeszcze nie miałam okazji zobaczyć na żywo, może jutro jak będę wracać z urlopu

Paletka z Macnificent Me u Krysi mnie nie porwała na razie, czekam na swatche na jaśniejszej karnacji. Myślałam, że będzie bardziej chłodna, może nawet lekko fioletowa. A tak to nie wiem czy ją chcę Z Mattene podoba mi się różowa, ciekawa jestem konsystencji.
Stary 2015-09-12, 17:47   #4313
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Vine, Corii pomóżcie Jak Wam się spisuje 139? Dumam czy wybrać ten, czy 159 i nie potrafię zdecydować...
A do czego chcesz ich używać? Bo jeśli do rozświetlacza to 159 będzie lepszy, bardziej precyzyjny i przede wszystkim mniejszy. Ale do różu 139 wydaje mi się bardziej trafiony. Ja go chciałam do nakładania bardziej napigmentowanych/mocniejszych kolorystycznie róży bez ryzyka zrobienia sobie plamy, za to uzyskania delikatnej mgiełki i to dokładnie dostałam Bardzo jestem z niego zadowolona. Kształt ma jak dla mnie idealny do tego typu operacji. Jest dość precyzyjny, jeśli się go nie dociśnie za mocno, a jednocześnie zapewnia fajne "rozmycie" różu, mi się ten efekt bardzo podoba. Plus jest mięciutki jak marzenie To wszystko zależy od tego, do czego chcesz używać takiego pędzla

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Z Mattene podoba mi się różowa, ciekawa jestem konsystencji.
Ja już się na tę różową dość twardo zasadziłam i zaszczepiłam w sobie mocne chciejstwo Kolor cudny.

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-12 o 17:50
vine jest offline  
Stary 2015-09-12, 20:03   #4314
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii pomóżcie Jak Wam się spisuje 139? Dumam czy wybrać ten, czy 159 i nie potrafię zdecydować...
Moge powiedzieć tylko ze swojej mało obiektywnej chyba strony, ze pędzelek spisuje mi sie nad wyraz rewelacyjnie. Myslałam, ze będzie trudniej nim manewrować, a tymczasem np. produkty do konturowania typu Sculpt, etc nie tylko świetnie się rozblendowywyje do idealnej mgiełki, ale także i nakłada na poliki bezproblemowo. Coć czuję, ze będę go często eksploatowała do spółki ze 161
I powiem, ze nawet przełknęłam jego cenę
Porównując ze 159, to jednak 159 jest dla mnie za mały do broznerów, rózy, aby pięknie je rozetrzeć, a 139 do tego idealny 159 za to do rozswietlaczy nie ma sobie równych

Miley wrzucę do sieci dzisiaj, to możesz potem zerknąć na if

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Ho ho, MAC leci z nowościami, zapowiada nowe cienie Foil w grudniu, wiec pewno na początku stycznia w LE. Przypominają mi one Rozswietlacze Chez Chez Lame i ten drugi Chyba sie skusze, jak będa

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-12 o 18:38
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-12, 21:05   #4315
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ho ho, MAC leci z nowościami, zapowiada nowe cienie Foil w grudniu, wiec pewno na początku stycznia w LE. Przypominają mi one Rozswietlacze Chez Chez Lame i ten drugi Chyba sie skusze, jak będa

Szkoda właśnie, że to cienie a nie rozświetlacze Marzy mi się coś w stylu Spellbound Laury Mercier albo Rose Gold Becca.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-12, 21:10   #4316
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szkoda właśnie, że to cienie a nie rozświetlacze Marzy mi się coś w stylu Spellbound Laury Mercier albo Rose Gold Becca.
Ale czemu szkoda, ja bym chętnie kupiła ze dwa i jako rozświetlacz użwała
Poza tym, moze i rozświetlacze do tego beda, kto wie, czekam na wiecej zdjec w necie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-12, 21:21   #4317
OlaM
Moderator

Co do 159 vs 139 w pełni podzielam zdanie Vine i Corii. To dwa różne pędzle z odmiennymi zastosowaniami. Wg mnie 139 jest najlepszy do mocniej napigmentowanych różów, 159 jest niezastąpiony do rozświetlaczy. Jak miałabym wybrać jeden, wybrałabym jednak 159, bo niczego lepszego do rozświetlaczy nie znalazłam, a do różów mam równie dobre pędzle jak 139 . Wybór zależy od tego, jakie pędzle już się ma i czego częściej się używa - rozświetlaczy czy różów. Z drugiej strony 139 wydaje się bardziej uniwersalny.
Wiem, nie pomagam
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-12, 21:26   #4318
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale czemu szkoda, ja bym chętnie kupiła ze dwa i jako rozświetlacz użwała
Poza tym, moze i rozświetlacze do tego beda, kto wie, czekam na wiecej zdjec w necie
Fakt, cień jako rozświetlacz też może się sprawdzić. Sama kiedyś zastanawiałam się nad zakupem tego extra dimensionowego dupe Superb (teraz akurat wypadła mi z głowy nazwa ).

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-09-12, 21:27   #4319
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Fakt, cień jako rozświetlacz też może się sprawdzić. Sama kiedyś zastanawiałam się nad zakupem tego extra dimensionowego dupe Superb (teraz akurat wypadła mi z głowy nazwa ).
No widzisz. Ale pozyjemy, zobaczymy czym tam prócz cieni nas uraczą

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-12, 21:29   #4320
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Co do 159 vs 139 w pełni podzielam zdanie Vine i Corii. To dwa różne pędzle z odmiennymi zastosowaniami. Wg mnie 139 jest najlepszy do mocniej napigmentowanych różów, 159 jest niezastąpiony do rozświetlaczy. Jak miałabym wybrać jeden, wybrałabym jednak 159, bo niczego lepszego do rozświetlaczy nie znalazłam, a do różów mam równie dobre pędzle jak 139 . Wybór zależy od tego, jakie pędzle już się ma i czego częściej się używa - rozświetlaczy czy różów. Z drugiej strony 139 wydaje się bardziej uniwersalny.

Wiem, nie pomagam

Vine, Corii - dziękuję Może rzeczywiście warto się skusić.

OlaM, jakie polecasz inne pędzle?

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości