Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-17, 10:55   #4531
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzisiaj mam day two z Nakek Smoky, tym razem szarosci

A za to do konturowania wzielam Sculpt & Accentuate i lubie to duo na sobie, tyle powiem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-17, 10:57   #4532
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Podpisuję się pod tym Waterweight jest fajny, ładnie wygląda, ale naprawdę daje ZEROWE krycie. Moja cera jest dobra, mogę spokojnie śmigać bez podkładu, no ale chciałabym, żeby podkład choć wyrównał mi koloryt, skoro już go używam
Tak więc Waterweight po testach raczej na nie, choć dobrze mi się nosi. Nosi się dobrze, tylko pytanie - po co go nosić, skoro niewiele daje?
Ups. Moja cera zazwyczaj dobra nie jest, więc mogłoby nie być lepiej Choć kiedyś bardzo lubiłam Healthy Mix Serum i wbrew powszechnym opiniom uważam, że krył nieźle. Kiedyś też czaiłam się na F&B, w końcu nie kupiłam. Też niczego nie zakrywał, ale jednak lekko wyrównywał ten koloryt i dawał efekt wypoczętej skóry i "niby niczego nie ma, a coś jest i można wyjść do ludzi" Z korektorem było ok i trzymał aż do zmycia. Tu miałam nadzieję na coś podobnego, ale z nieco mocniejszym kryciem jednak Kurczę, najlepiej przetestować, tylko w sklepie mi się nie widzi.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja na razie mam ciśnienie na jakiś fajny pędzel, paleta może poczekać No i zżera mnie ciekawość co to za pomadki będą do wyboru w ten promocyjny weekend.

Jasny i dobrze kryjący podkład nie wchodzący w załamania - marzenie Póki co jestem zadowolona z Nourishinga Nałożyłam go dziś 196 i jest

Wiadomo, z bublami jest różnie, ale warto wiedzieć co się potencjalnie może nie sprawdzić. Tak to nie będę klikać w ciemno, więc dziękuję za ostrzeżenie
Mnie się nie sprawdza np. wychwalany tu podwójny korektor. Nie trzyma się pod oczami, na twarzy też słabo, ale może z bazą byłoby lepiej No i pigmentacja fluidka Waveline pozostawia sporo do życzenia.

Na jakim poziomie jasności jesteś? Dla mnie był za ciemny. A trwałość... Mnie jest ciężko powiedzieć, bo próbki użyłam 2 razy zaledwie. Mam coś tam jeszcze, ale kolor mnie odstrasza troszkę Pamiętam, że ładnie wychodzi na zdjęciach Pod koniec dnia coś tam na twarzy zostaje, ale nie wygląda to zbyt wyjściowo. Bez poprawek raczej nie da rady.

Catch My Eye u mnie się sprawdza jako taka delikatna kreska Na całą powiekę też powinien być dobry. Pigmentację ma przyzwoitą.

Nourishing u mnie strasznie ciężko wygląda, podkreśla suche miejsca. W podwójnym korektorze jestem zachwycona tym różowym kolorem pod oczy, daje niesamowicie odświeżone spojrzenie. Ogólnie jestem z niego zadowolona, tylko niestety trochę wysusza. Za to porażką jest dla mnie korektor Mineralize. Nie kryje, widać go, nietrwały, wchodzi w zmarchy. Z tego wynika często powtarzany wniosek, że każdej cerze pasuje zupełnie co innego i trzeba testować
Jestem pewnie na podobnym poziomie jasności, co Ty, poniżej NC15 (teraz szalone NC15, bo się opaliłam i korzystam z niedostępnych dotąd podkładów) z tym, że mam problem z odcieniami, bo ton skóry mam oliwkowy. Czyli trup na całego.
Piszesz, że Catch jako delikatna kreska jest ok? Widziałam fotki w necie i czasem dziewczyny tak grubo nakładają, że aż czuć ten osypujący się brokat. Nosiłabym pewnie tylko nad czarną kreską, skoro delikatny, to może fajnie by wyglądał. Tylko to samo można zrobić cieniem, a nie robię, haha

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie trzyma się Waterweight do zmycia, jedyny minus przez ten cały dzien tto taki, ze nieco bardziej glow sie w trakcie dnia robi i tyle.

Catch My Eye osobiscie nie polecam. No chyba ze jako kreska na dolna powiekę albo baza na górna powiekę. Bo do kresek na górnej wyglada tak se.

Light Boost mam juz rok i bardzo lubie. Dobrze rozswietla okolice pod oczami i tam, gdzie potrzebuje rozswietlenia
Do mojej NC15 kolor jest ok. Ale jak chcesz jasniejszy, to ten rozowawy on jeszcze jasniejszy od tego zółtego.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Oczywiście, ze nie kazdy preferuje lekkie krycie, ja np. też zdecydowanie wolę konkrety na buzi, bo również nie mam cery idealnej. Ale co my możemy? Producenci rzadza
Własnie miałam kupic nowego True Matcha. Jaki masz kolor? Najjaśniejszy? Nie jest za ciemny? Bo najjasniejszy z Inflallible L'oreala byl dla za mnie za ciemny.
Teraz wyszedł nowy podkład kryjacy Marca Jacosba- Re(marc)able - ponoc mega kryje - musze wziac próbke
Aczkolwiek nie wiem, bo z Genius Gel nie polubial sie moja skóra, ale zobaczę
To mam dylemat Bo co cera, to inna opinia, a ciekawość robi swoje. Z Catch to pewnie tak, jak podejrzewam, samodzielnie niewiele widać, ale z czarnym byłoby może ciekawie? Z Waterweightem mam już mniej więcej zarys, jaki to typ podkładu, także dziekuję. Podumam jeszcze chwilę i zadecyduję. Myślałam jeszcze o wzięciu (znowu w ciemno) Givenchy Teint Couture Balm, gdzieś był zachwalany. Lubię podkłady Givenchy, ale nie wiem, czego tu spodziewać się po działaniu i kolorze.

Light boost bym wzięła, bo różowego koloru się boję. Mam sporo zaczerwienień i żółty może zakryłby co nieco.

Ehh najlepiej byłoby mieć możliwość nabrania wielu rzeczy, przetestowania i potem zdecydowania, co zostaje, powiedzmy 5 na 15
Stary 2015-09-17, 11:01   #4533
kasiaj85
Moderator

Cytat:

Podpisuję się pod tym Waterweight jest fajny, ładnie wygląda, ale naprawdę daje ZEROWE krycie. Moja cera jest dobra, mogę spokojnie śmigać bez podkładu, no ale chciałabym, żeby podkład choć wyrównał mi koloryt, skoro już go używam
Tak więc Waterweight po testach raczej na nie, choć dobrze mi się nosi. Nosi się dobrze, tylko pytanie - po co go nosić, skoro niewiele daje?

Ten 1N? Bardzo fajny jest, jaśniutki Też mi dobrze służy. I jest super zrównoważony między różem a żółcią, dla mnie neutralsa jest świetny. Np. te jasne odcienie podkładów Bourjois są dla mnie za żółte.

wiesz co ja myślę, ze on ewentualnie jako jakaś lekka wersja bb kremu czy też bardziej BB serum może ewentualnie się sprawdzić. Dla mnie nie do przyjęcia woda zabarwiona lekko pigmentem.
tak, N1 na razie jestem bardzo na tak w jego kwestii. Fajnie się sprawdza wklepany beauty blenderem, zaczynam się w ogóle do tego jajaka przekonywać rzeczywiście pod względem krycia dużo daje.
Cytat:

Oczywiście, ze nie kazdy preferuje lekkie krycie, ja np. też zdecydowanie wolę konkrety na buzi, bo również nie mam cery idealnej. Ale co my możemy? Producenci rzadza
Własnie miałam kupic nowego True Matcha. Jaki masz kolor? Najjaśniejszy? Nie jest za ciemny? Bo najjasniejszy z Inflallible L'oreala byl dla za mnie za ciemny.
Teraz wyszedł nowy podkład kryjacy Marca Jacosba- Re(marc)able - ponoc mega kryje - musze wziac próbke
N1 mam z Loreala, nie jest za ciemny, uwierz mi pilnuję tego

właśnie dziewczyny patrzę na tego MJa, nawet kurde nienajgorsza cena... dajcie mi VIPY na weekend, kurna akurat będę w Złotych...
wzięlabym go w sobotę w próbce, przetestowała w niedzielę i może wróciła się w poniedziałek albo kliknęła online... kurde kurde..
Ola, Corii dzięki za typ!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2015-09-17, 11:01   #4534
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To mam dylemat Bo co cera, to inna opinia, a ciekawość robi swoje. Z Catch to pewnie tak, jak podejrzewam, samodzielnie niewiele widać, ale z czarnym byłoby może ciekawie? Z Waterweightem mam już mniej więcej zarys, jaki to typ podkładu, także dziekuję. Podumam jeszcze chwilę i zadecyduję. Myślałam jeszcze o wzięciu (znowu w ciemno) Givenchy Teint Couture Balm, gdzieś był zachwalany. Lubię podkłady Givenchy, ale nie wiem, czego tu spodziewać się po działaniu i kolorze.

Light boost bym wzięła, bo różowego koloru się boję. Mam sporo zaczerwienień i żółty może zakryłby co nieco.

Ehh najlepiej byłoby mieć możliwość nabrania wielu rzeczy, przetestowania i potem zdecydowania, co zostaje, powiedzmy 5 na 15
U mnie Nourishing nie wyglada ciezko - przeciwnie zakrywa co ma zakrywać i nie podkresla suchych skórek, ale nauczyłam sie do niego extra nwilzac cere, uzywac odpowiednich kremów/baz i po problemie

No niestety, dlatego ideałem byłoby, jakby kazda mogła na sobie sam wsio potestować, sprawdzić, co oczywiście nie zawsze jest niestety możliwe.

Własnie tak jest, jak podejrzewasz, sam jest mało widoczny,a jak się da wiecej,to brokat daje po oczach. Na kreskę czarna, jako double zapewne byłoby ok, z tym ze ja sama nie lubie takich kresek po prostu

No to celuj w Light Boost

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-17, 11:02   #4535
OlaM
Moderator

W S. vipy internetowe - minus 20% z kodem PIEKNA20
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-17, 11:04   #4536
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

N1 mam z Loreala, nie jest za ciemny, uwierz mi pilnuję tego

właśnie dziewczyny patrzę na tego MJa, nawet kurde nienajgorsza cena... dajcie mi VIPY na weekend, kurna akurat będę w Złotych...
wzięlabym go w sobotę w próbce, przetestowała w niedzielę i może wróciła się w poniedziałek albo kliknęła online... kurde kurde..
Ola, Corii dzięki za typ!
N1 jest najjasniejszy? Nie wlatuje w róz? Szukam najajsnejszego ale zoltawego ewentualnie bezowego

Ja w ciemno juz MJ nie wezmę, o nie! Ostatnio brałam niby po 2 uzyciach z probki i to był duzy bład, bo z rozpedu kliknełam, a po 3-4 dniach okazało sie, ze on nie dla mnie
Wole z tydzien potestowac i kliknac jak bede pewna niz znowu sie na MJ przejechac

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-17, 11:08   #4537
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Też mam True Matcha - najjaśniejszego N1. Jasny jest, aktualnie nawet za jasny dla mnie o jakieś pół tonu Kolorystyka raczej nie pokrywa się z Infallible.

Przydałby mi się taki naprawdę mocno kryjący podkład na gorsze dni, ale jak będzie miał parafinę w składzie jak GG, to nawet próbki nie wezmę
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Gdzieś mi umknął ten post, piękne pędzle w ogóle wszystko ładne.
Wróciłam do zdjęć i dopiero teraz zauważyłam, że będą 3 zestawy pędzli. Kusi mnie ten duo fiber, chociaż 187 już mam. Biały też ładny
neath jest teraz online  
Stary 2015-09-17, 11:12   #4538
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Też mam True Matcha - najjaśniejszego N1. Jasny jest, aktualnie nawet za jasny dla mnie o jakieś pół tonu Kolorystyka raczej nie pokrywa się z Infallible.

Przydałby mi się taki naprawdę mocno kryjący podkład na gorsze dni, ale jak będzie miał parafinę w składzie jak GG, to nawet próbki nie wezmę

Wróciłam do zdjęć i dopiero teraz zauważyłam, że będą 3 zestawy pędzli. Kusi mnie ten duo fiber, chociaż 187 już mam. Biały też ładny
O dzięki za info, to chyba w ten będe typować Dobrze, ze sie nie pokrywa Jest nadzieja, na dobry kolor

Tylko wolałabym kupić na jakiś promo. Sa takowe gdzies akurat, albo zapowiadaja? Bo szkoda mi wydać na sredniopolkowy podklad 70 zeta (tyle kosztuje?)

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-17, 11:27   #4539
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Nourishing u mnie strasznie ciężko wygląda, podkreśla suche miejsca. W podwójnym korektorze jestem zachwycona tym różowym kolorem pod oczy, daje niesamowicie odświeżone spojrzenie. Ogólnie jestem z niego zadowolona, tylko niestety trochę wysusza. Za to porażką jest dla mnie korektor Mineralize. Nie kryje, widać go, nietrwały, wchodzi w zmarchy. Z tego wynika często powtarzany wniosek, że każdej cerze pasuje zupełnie co innego i trzeba testować
Jestem pewnie na podobnym poziomie jasności, co Ty, poniżej NC15 (teraz szalone NC15, bo się opaliłam i korzystam z niedostępnych dotąd podkładów) z tym, że mam problem z odcieniami, bo ton skóry mam oliwkowy. Czyli trup na całego.
Piszesz, że Catch jako delikatna kreska jest ok? Widziałam fotki w necie i czasem dziewczyny tak grubo nakładają, że aż czuć ten osypujący się brokat. Nosiłabym pewnie tylko nad czarną kreską, skoro delikatny, to może fajnie by wyglądał. Tylko to samo można zrobić cieniem, a nie robię, haha

U mnie Nourishing najlepiej wygląda nałożony palcami albo 196. Nie wygląda wtedy ciężko, tylko wtapia się ładnie i w sumie to mało go widać

Tak, ja jestem w tej chwili w okolicach NC13, bo 15-tka Waterweighta jest już przyciemna.
O Givenchy też myślałam, muszę przejść się po próbkę.

Catch my eye sprawdza mi się do mocno wytuszowanych rzęs. Widać, jak coś tam migocze na linii rzęs
Cytat:
U mnie Nourishing nie wyglada ciezko - przeciwnie zakrywa co ma zakrywać i nie podkresla suchych skórek, ale nauczyłam sie do niego extra nwilzac cere, uzywac odpowiednich kremów/baz i po problemie
Jakich baz używasz pod Nourishinga?
Cytat:
N1 jest najjasniejszy? Nie wlatuje w róz? Szukam najajsnejszego ale zoltawego ewentualnie bezowego

Ja w ciemno juz MJ nie wezmę, o nie! Ostatnio brałam niby po 2 uzyciach z probki i to był duzy bład, bo z rozpedu kliknełam, a po 3-4 dniach okazało sie, ze on nie dla mnie
Wole z tydzien potestowac i kliknac jak bede pewna niz znowu sie na MJ przejechac
N1 nie leci w róż. MA bardzo ładny żółtawy kolor

Też muszę dłużej potestować, żeby zobaczyć, jak skóra reaguje.
neath jest teraz online  
Stary 2015-09-17, 11:32   #4540
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
U mnie Nourishing najlepiej wygląda nałożony palcami albo 196. Nie wygląda wtedy ciężko, tylko wtapia się ładnie i w sumie to mało go widać

Jakich baz używasz pod Nourishinga?

N1 nie leci w róż. MA bardzo ładny żółtawy kolor

Też muszę dłużej potestować, żeby zobaczyć, jak skóra reaguje.
To juz bym leciała po niego, tylko gdzie te promocjeeeee:rolle yes:

U mnie zas najlepszy efekt Nourishing oddaje nakładany paluchami

Najczęsciej Timechecka albo Base Visage

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-17, 11:52   #4541
neath
Zakorzenienie

Cytat:
O dzięki za info, to chyba w ten będe typować Dobrze, ze sie nie pokrywa Jest nadzieja, na dobry kolor

Tylko wolałabym kupić na jakiś promo. Sa takowe gdzies akurat, albo zapowiadaja? Bo szkoda mi wydać na sredniopolkowy podklad 70 zeta (tyle kosztuje?)
Ja kupowałam w Super Pharmie na promo za 27zł Sprawdź Hebe, może tam będą %

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Najczęsciej Timechecka albo Base Visage
Base Visage? Która to, bo nie umiem znaleźć?
neath jest teraz online  
Stary 2015-09-17, 12:51   #4542
MissScareAll
Zakorzenienie

Aż zaraz wyciągnę próbkę tego Nourishing i nałożę na jakiś treściwy krem. Może coś źle robiłam.
Stary 2015-09-17, 13:01   #4543
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kasiaj85 - w innym wątku wyczytałam, że ponoć w ofercie Sephory pojawiła się szpachla z mega kryciem
To ten podkład MJ.
Ja jestem już napalona, tylko muszę się zdecydować na odcień i to w dodatku w ciemno
Mam ten podkład kuiony trochę w ciemno sprawdzilam opisy kolorów na amerykańskiej stronce Sephory i zamówiłam. Jestem nc 20 w macu i mam kolor bisque medium choć wolałabym bisque neutral ale w PL nie jest dostępny. Wszystkie kolory ivory sAmega jasne,więc bladolice znajdą coś dla siebie Miałam go raz dopiero na buzi ,bo przeprowadzam kurację tretoiną w tym miesiącu i bardzo obłażę. Trudno powiedzieć mi jak on wygląda na twarzy bez suchych skórek Jest bardzo kryjący i wydajny bo 4 krople na cala twarz wystarczą.Przed zakupem obejrzałam wiele recenzji na YT.
Czekam na macowy full coverage zamowiony na ich stronce i jak wypróbuje to dam znać jak on się ma do MJ

kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2015-09-17, 13:06   #4544
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Mam ten podkład kuiony trochę w ciemno sprawdzilam opisy kolorów na amerykańskiej stronce Sephory i zamówiłam. Jestem nc 20 w macu i mam kolor bisque medium choć wolałabym bisque neutral ale w PL nie jest dostępny. Wszystkie kolory ivory sAmega jasne,więc bladolice znajdą coś dla siebie Miałam go raz dopiero na buzi ,bo przeprowadzam kurację tretoiną w tym miesiącu i bardzo obłażę. Trudno powiedzieć mi jak on wygląda na twarzy bez suchych skórek Jest bardzo kryjący i wydajny bo 4 krople na cala twarz wystarczą.Przed zakupem obejrzałam wiele recenzji na YT.
Czekam na macowy full coverage zamowiony na ich stronce i jak wypróbuje to dam znać jak on się ma do MJ
O, dzięki wielkie za opinię
Ten Bisque Medium to faktycznie neutralny odcień, czy zbyt różowy/pomarańczowy/ziemisty?
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-17, 13:14   #4545
kasiaj85
Moderator

Cytat:
W S. vipy internetowe - minus 20% z kodem PIEKNA20
o muszę sprawdzić do kiedy
Cytat:

nie wlatuje moim zdaniem, coś na granicy beżu i lekkiej żółci. Weź sobie w Douglasie próbkę czy gdzie tam go mają. Albo w rossmannie
To warto jednak zawsze sprawdzic.
ja też w ciemno nie wezmę podkładu MJ, no co Ty. Skombinuję próbkę będę patrzeć, potem ewentualnie będę zamawiała online, bo u mnie sephory niet, a do Wro jak jeżdże to zwiedzam centra gdzie chyba MJa nie ma.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2015-09-17, 13:22   #4546
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie

Cytat:
O, dzięki wielkie za opinię
Ten Bisque Medium to faktycznie neutralny odcień, czy zbyt różowy/pomarańczowy/ziemisty?
neutral undertones wg Sephorowego opisu i tak jest bo nie jest ani żółty jak nc 20 pro longwear ja bym powiedziła że właśnie taki szarawy

kosmetocholiczka4ever jest offline  
Stary 2015-09-17, 13:24   #4547
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
neutral undertones wg Sephorowego opisu i tak jest bo nie jest ani żółty jak nc 20 pro longwear ja bym powiedziła że właśnie taki szarawy
Dziękuję
Wydaje się, że odcień powinien być dla mnie dobry

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o muszę sprawdzić do kiedy
do 24.09.
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-17, 13:44   #4548
201607111632
Konto usunięte

Wiecie może, czy kupon na pomadkę gratis w weekend 25-27 września będzie obowiązywał online, czy tylko stacjonarnie?
201607111632 jest offline  
Stary 2015-09-17, 13:53   #4549
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Wiecie może, czy kupon na pomadkę gratis w weekend 25-27 września będzie obowiązywał online, czy tylko stacjonarnie?
Tylko stacjonarnie, przynajmniej dotąd tak było.
OlaM jest offline  
Stary 2015-09-17, 13:58   #4550
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Cytat:
Tylko stacjonarnie, przynajmniej dotąd tak było.
Tak tak, tylko stacjonarnie - na kuponie nie ma żadnego kodu, który można by wykorzystać online.
vine jest offline  
Stary 2015-09-17, 14:57   #4551
neath
Zakorzenienie

True Match jest obecnie w Superpharm za niecałe 38zł, więc całkiem nieźle Mam też próbkę MJ nr 10 i Givenchy nr 1.
Stary 2015-09-17, 15:30   #4552
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Ja dzisiaj idę upolować szminkę z back2mac
Tyle razy chciałam kupić Russian Red że chyba to dzisiaj nastąpi
Ishikawa jest offline  
Stary 2015-09-17, 18:02   #4553
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja capnelam Ruby Woo

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
True Match jest obecnie w Superpharm za niecałe 38zł, więc całkiem nieźle Mam też próbkę MJ nr 10 i Givenchy nr 1.
35 - tyle zapłaciłam z SP mogłoby być taniej, No ale...😎 Tez wzielam probke MJ 10

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-17, 19:17   #4554
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Czy to efekt na zdjęciu, czy Taupe jest chłodniejszy od Sculpta?

Sculpting Powder Kevyna Aucoina
A tak serio to Next to Skin jest do naprawdę BARDZO delikatnego i subtelnego konturowania. Taki leciutko zaznaczony cień na twarzy. A Sculpt też się nada jak najbardziej, przecież i tak się go blenduje I efekt wcale nie będzie przesadzony, więc spokojnie możesz brać jakby co Moim zdaniem warto mieć oba - Sculpt i Next to Skin. One dają bardzo różny efekt, nie ma tu dubla.
Dzisiaj polazłam do MACa na przerwie potestować bronzery, nie mają linii pro oczywiście, więc też nie miałam jak przetestować, ale za to nałożyła mi Harmony i Matte Bronze na drugi polik. Jeszcze Harmony ujdzie, ale nie wygląda to za dobrze, ale w Matte Bronze wyglądam, jakbym miała szaro burą plamę, okropnie to wygląda, po prostu koszmarnie.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Daj znać, jak ten Balm z Givenchy się spisuje. Sorki za mały offtop, ale miałaś może Givenchy Photo Perfection? Jeśli tak to w jakim kolorze miałaś i jak Ci się spisywał? Chociaz jedno zdanie
Stary 2015-09-17, 20:46   #4555
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

Cytat:
Ja capnelam Ruby Woo

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

35 - tyle zapłaciłam z SP mogłoby być taniej, No ale...�� Tez wzielam probke MJ 10
Na Ruby Woo też się czaję

Noo, ja dziś tam nawet nie wchodziłam, zajrzałam tylko że jest promo Daj znać, jak Ci się będzie spisywał. Wzięłaś N1?

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dzisiaj polazłam do MACa na przerwie potestować bronzery, nie mają linii pro oczywiście, więc też nie miałam jak przetestować, ale za to nałożyła mi Harmony i Matte Bronze na drugi polik. Jeszcze Harmony ujdzie, ale nie wygląda to za dobrze, ale w Matte Bronze wyglądam, jakbym miała szaro burą plamę, okropnie to wygląda, po prostu koszmarnie.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Daj znać, jak ten Balm z Givenchy się spisuje. Sorki za mały offtop, ale miałaś może Givenchy Photo Perfection? Jeśli tak to w jakim kolorze miałaś i jak Ci się spisywał? Chociaz jedno zdanie
Ja bardzo lubię Matte Bronze Na mnie jest raczej neutralny. Może potrzebujesz lekko cieplejszego odcienia?

Z Givenchy zaliczyłam wpadkę z Matissime. Kupiłam 01 po przetestowaniu na ręce, a w domu okazało się, że bardzo ciemnieje Udało mi się go poużywać po Woodstocku - nigdy już się tak nie opaliłam Szkoda, bo konsystencję, krycie i trwałość miał super.
Testowałam jeszcze Teint Couture, też 01, ale to była szpachla jak dla mnie. Photo Perfection nie macałam nawet

Na Teint Couture Balm nie liczę specjalnie, ale kto wie, może się pozytywnie rozczaruję Na pewno dam znać
Przy okazji przypudrowałam się sypkimi pryzmami, tymi bez koloru i całkiem ładny efekt dał. Jak mi się skończy kiedyś Macowy Prep+Prime to może kupię. Corii, Ty masz te pryzmy?
neath jest teraz online  
Stary 2015-09-17, 21:24   #4556
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Ja bardzo lubię Matte Bronze Na mnie jest raczej neutralny. Może potrzebujesz lekko cieplejszego odcienia?

Z Givenchy zaliczyłam wpadkę z Matissime. Kupiłam 01 po przetestowaniu na ręce, a w domu okazało się, że bardzo ciemnieje Udało mi się go poużywać po Woodstocku - nigdy już się tak nie opaliłam Szkoda, bo konsystencję, krycie i trwałość miał super.
Testowałam jeszcze Teint Couture, też 01, ale to była szpachla jak dla mnie. Photo Perfection nie macałam nawet

Na Teint Couture Balm nie liczę specjalnie, ale kto wie, może się pozytywnie rozczaruję Na pewno dam znać
Przy okazji przypudrowałam się sypkimi pryzmami, tymi bez koloru i całkiem ładny efekt dał. Jak mi się skończy kiedyś Macowy Prep+Prime to może kupię. Corii, Ty masz te pryzmy?
Hmmm, skoro on dla Ciebie jest ok, to nie wiem, może ona mi go po prostu za dużo go nałożyła (a ja nie jestem przyzwyczajona do konturu ostrego i nie lubię tego)? Może musiałabym sobie sama machnąć tym Matte Bronze, sama nie wiem. Używała też pędzla chyba 109 do tego, takiej małej kulki, całkiem fajny, chociaż nie wiem, czy bym się z nim polubiła, może jednak bym musiała mieć taki bardziej ścięty pędzel? Nie wiem, czego chcę

A co do Teint Couture to ja go uwielbiam, ale w UK odcienie się zaczynają od 3, a ja mam 1, także tylko z PL mogę sobie sprowadzić. Zastanawiałam się tylko, czy ten Photo ma takie same odcienie, bo jak pytałam panią ostatnio, to zrobiła głupią minę i nie była w stanie mi powiedzieć. Koniec offtopu.
Stary 2015-09-17, 21:25   #4557
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Na Ruby Woo też się czaję

Noo, ja dziś tam nawet nie wchodziłam, zajrzałam tylko że jest promo Daj znać, jak Ci się będzie spisywał. Wzięłaś N1?

Ruby łaziła za mna juz dluuugo, a obłędnie wyglada do niej wzielam konturówke tez Ruby.

Nie N2, bo N1 ja k testowo przy żuchwie dałam to za jasny jednak i teraz sie modlę aby N2 nie ściemniał broń Boże bo jest idealny. Pani mówiła, ze nie ciemnieją, ale wiesz

U mnie Matte Bronze tez jest git Mam juz drugie opakowanie

A skad, ciagle mi cos innego wypada i przymy ciagle na wish liście ale tez jakos nie mam parcia na juz bo nie jestem pewna czy sprawdza sie u mnie, bo miałam wersje kolorowa i niestety poszła w światniby białe ponoć inne, ale do końca mam watpliwosci

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-17, 21:51   #4558
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Hmmm, skoro on dla Ciebie jest ok, to nie wiem, może ona mi go po prostu za dużo go nałożyła (a ja nie jestem przyzwyczajona do konturu ostrego i nie lubię tego)? Może musiałabym sobie sama machnąć tym Matte Bronze, sama nie wiem. Używała też pędzla chyba 109 do tego, takiej małej kulki, całkiem fajny, chociaż nie wiem, czy bym się z nim polubiła, może jednak bym musiała mieć taki bardziej ścięty pędzel? Nie wiem, czego chcę

A co do Teint Couture to ja go uwielbiam, ale w UK odcienie się zaczynają od 3, a ja mam 1, także tylko z PL mogę sobie sprowadzić. Zastanawiałam się tylko, czy ten Photo ma takie same odcienie, bo jak pytałam panią ostatnio, to zrobiła głupią minę i nie była w stanie mi powiedzieć. Koniec offtopu.
Może, ja nakładam bardzo mało Matte Bronze i w ogóle produktów do konturowania, więc może w tym problem. Następnym razem spróbuj sama nałożyć

Teint Couture próbowałam dawno temu, może lepszym pędzlem albo gąbką lepiej by mi się go nakładało
Cytat:
Ruby łaziła za mna juz dluuugo, a obłędnie wyglada do niej wzielam konturówke tez Ruby.

Nie N2, bo N1 ja k testowo przy żuchwie dałam to za jasny jednak i teraz sie modlę aby N2 nie ściemniał broń Boże bo jest idealny. Pani mówiła, ze nie ciemnieją, ale wiesz

U mnie Matte Bronze tez jest git Mam juz drugie opakowanie

A skad, ciagle mi cos innego wypada i przymy ciagle na wish liście ale tez jakos nie mam parcia na juz bo nie jestem pewna czy sprawdza sie u mnie, bo miałam wersje kolorowa i niestety poszła w światniby białe ponoć inne, ale do końca mam watpliwosci
Konturówkę też mam, szminki nadal nie kupiłam

Ja nawet nie wiem czy ciemnieje. Raz użyłam tylko

Jakbym miała kupić pryzmy, to pewnie nie tak szybko, bo Prep+Prime nie ma końca
neath jest teraz online  
Stary 2015-09-17, 21:58   #4559
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Może, ja nakładam bardzo mało Matte Bronze i w ogóle produktów do konturowania, więc może w tym problem. Następnym razem spróbuj sama nałożyć

Teint Couture próbowałam dawno temu, może lepszym pędzlem albo gąbką lepiej by mi się go nakładało

Tak, to pewnie to, że za dużo mi naciapała
Kurde, teraz się zastanawiam, czy tego Sculpta kupić za jakiś czas, mimo tego, że on nie ma opakowania... Bo pewnie Next to skin repromote zrobią za tysiąc lat...
No i jeszcze też nie wiem, jaki tu fajny pędzel do konturowania nabyć, masz jakieś typy?
Stary 2015-09-17, 22:19   #4560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Ja nawet nie wiem czy ciemnieje. Raz użyłam tylko

Jakbym miała kupić pryzmy, to pewnie nie tak szybko, bo Prep+Prime nie ma końca

Na ręce mi nie ściemniał, ale ręka to reka

P+P miałam 2 opakowania - szybko mi sie zużył, bo go często używałam prawie co dzien
Pryzmy kupie jak mi sie uda dobić interes ze zniżka wieksza

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości