Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-09-21, 16:12   #4591
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Coygirl! Przypomniałaś mi o tym odcieniu Ach, kiedy to było. Pamiętam, że w czasach licealnych jeszcze chciałam go kupić i co? Liceum skończone, studia jedne, drugie, skończone, a różu nie mam i nie będę już mieć, bo wycofany

Też mam zasadę nie dotykać twarzy Ale przy dmuchaniu nosa, czy gadaniu przez telefon nie trzymał się idealnie. W ogóle on mi bardzo przypomina taniego ulubieńca Healthy Mix serum
to mój najlepszy letni podkład na zimę to wolę cięższy kaliber, ale wiosna lato no extra, bardzo go lubię

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-09-21, 19:47   #4592
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Matko bosko, to on tak dawno został wycofany, że zdążyłaś tyle szkół pokończyć?
Ja myślałam, że jakoś stosunkowo niedawno go wycofali, typu rok temu.

Echh, wciąż mam nadzieję, że wróci jako repromote...
Niee to nie tak Po prostu pamiętam zachciankę z dawnych lat i jak sobie przesuwałam termin zakupu, a tu i już nie ma. Nie wiem, kiedy wycofali, jakoś cichaczem to zrobili.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to mój najlepszy letni podkład na zimę to wolę cięższy kaliber, ale wiosna lato no extra, bardzo go lubię
Dokładnie, ja też go w lato używam Może nie jest zbyt trwały, ale też da się go bezproblemowo usunąć i położyć od nowa, także przy upalnej pogodzie w sam raz. Oczywiście też wycofany
Ten Waterweight jako tako się trzymał, z tym, że powłaził pod koniec w pory, o których istnieniu nie wiedziałam. Jakby kosztował 50zł to bym na pewno kupiła, a tak to nie wiem. Jutro testuję Marca, pojutrze Givenchy Balm i zobaczymy. Jak żaden mi nie przypasuje, to kupię jakiś sprawdzony i tyle.
Stary 2015-09-21, 20:01   #4593
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Jakby ktoś kiedyś sie zastanawiał nad szminką Instigator, to powiem ze warta kasy I wcale nie jest taka ciemna, na jaką się zapowiada, nosiłam ją dzisiaj pół dnia i piękna wegierka na ustach wyszła, ale nie taka bardzo bardzo ciemna, tylko noszalna
Dodam, ze kredka Talk That Talk, jest do niej jednak idealna

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 128 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-21, 20:07   #4594
neath
Zakorzenienie

Cytat:
No to kolejny zakup mi odpada Wychodzi na to, że będę czaiła się tylko na Personal Pick i Fashion Revival (ewentualnie). Na początku wydawało się, że tyyyyle będzie zakupów w tej kolekcji, a tu jednak bankructwa nie przewiduję
Mnie zostaje paletka i Pesonal Pick, jeśli mnie nie rozczarują
Cytat:
No właśnie to już nie pierwsza tego typu opinia, z którą się spotykam, dlatego chyba dam sobie spokój z lakierem... Wolę jednak przeznaczyć tę kasę na coś innego
Ja też
Cytat:
Mi dobrze w trupich nudziakach, to mnie kusi weekendowa promocja

Testuję dziś Waterweight. NC15 mało żółty A tak po nałożeniu to wrażenia na plus, lubię takie lekko wilgotne wykończenie i jak dla mnie, wcale nie kryje tak słabo. Mam tylko obawy co do trwałości, bo ściera się od byle dotknięcia.
A jak z jasnością?
Cytat:
A tak z innej beczki - dziewczęta, nie ma któraś z Was różu Coygirl, którego nie używa za często i którego w związku z tym chciałaby się pozbyć? Niestety odkryłam ten odcień już po tym, jak został wycofany, a wydaje się być idealny dla mnie...

Edit: oczywiście nie mówię o darowiźnie
Ładny kolor Nawet nie wiedziałam, że go wycofali. Szkoda. Po swatchach widzę, że Dame jest podobny, chociaż nie tak chłodny.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakby ktoś kiedyś sie zastanawiał nad szminką Instigator, to powiem ze warta kasy I wcale nie jest taka ciemna, na jaką się zapowiada, nosiłam ją dzisiaj pół dnia i piękna wegierka na ustach wyszła, ale nie taka bardzo bardzo ciemna, tylko noszalna
Pięknie Ci w niej Bardzo podoba mi się takie połączenie - jasne włosy, brązowe włosy i ciemne usta

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-09-21 o 20:09
neath jest offline  
Stary 2015-09-21, 20:18   #4595
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Pięknie Ci w niej Bardzo podoba mi się takie połączenie - jasne włosy, brązowe włosy i ciemne usta
Dziękuję!
Zawsze mnie ciagneło do ciemnych kolorów najbardziej, pewno dlatego, że mam skłonnosci i charakter ku dark side

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 128 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-09-21, 21:32   #4596
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Jejkuuu miałam Ci napisać! Widziałam na insta i jak mi się tak podobasz A ten kolor włosów to mistrzostwo świata!

Kiedyś pytałaś, co chcę dalej robić z moimi, ale nie mogłam potem odnaleźć żeby zacytować, to teraz napiszę Dałam włosom odpocząć na 2 miesiące, potem znalazłam genialnego fryzjera, aż w Toruniu niestety, czyli 3 godz drogi ale warto było. Zafarbował mi bardzo delikatnie Davinesem, stonował, zdjął trochę glonowe odcienie i zrobił przejście od odrostów, żeby mogły odrastać w naturalnym odcieniu i jeszcze trochę się zregenerować. Do tego miałam Curaplex, czyli coś nowszego od Olaplexu, fajna sprawa. Mam teraz na górze chłodny poziom 8, a na reszcie 9, który niestety ma jeszcze tendencję do ocieplania się. Planuję za miesiąc znowu się tam przejechać i zostawić odrosty i przejście, ale resztę rozjaśnić, żeby zwiększyć kontrast i ochłodzić kolor. W takim wydaniu już się akceptuję blondynką, bo na początku w żółtym czułam się okropnie. Do takiego kolorku jak Ty masz pewnie długo bym musiała dochodzić, bo zniszczenia nic nie odbuduje, ale małymi krokami i podcinaniem, kto wie

Cytat:
A jak z jasnością?
Teraz jestem opalona, na ile mi natura pozwala bo w lecie pokłóciłam się z filtrami. Więc jasność w sam raz, idealna na ten moment. Tylko ja mam skórę bardziej w takim tonie hmm...oliwkowym? Nie wiem, mam dalsze korzenie tatarskie, więc może dlatego i ciężko mi cokolwiek tonem dopasować. Jeszcze ciekawią mnie podkłady Burberry w odcieniu 12 (pierwszy jest 11, ale różowy). Testowałaś może?
A ten puder Vipera, o który wcześniej pytałaś, nazywał się chyba "obijający światło" i był w takim opakowaniu.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Dziękuję!
Zawsze mnie ciagneło do ciemnych kolorów najbardziej, pewno dlatego, że mam skłonnosci i charakter ku dark side
No i to jest właśnie fajne, że bardzo jasne włosy można "zrównoważyć" mrocznym makijażem i wygląda się ciekawie, a nie dosłownie jak z rodziny Addamsów...choć ich też lubię
Stary 2015-09-21, 22:02   #4597
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Jejkuuu miałam Ci napisać! Widziałam na insta i jak mi się tak podobasz A ten kolor włosów to mistrzostwo świata!

[COLOR=Gray][COLOR=Silver]Kiedyś pytałaś, co chcę dalej robić z moimi, ale nie mogłam potem odnaleźć żeby zacytować, to teraz napiszę Dałam włosom odpocząć na 2 miesiące, potem znalazłam genialnego fryzjera, aż w Toruniu niestety, czyli 3 godz drogi ale warto było. Zafarbował mi bardzo delikatnie Davinesem, stonował, zdjął trochę glonowe odcienie i zrobił przejście od odrostów, żeby mogły odrastać w naturalnym odcieniu i jeszcze trochę się zregenerować. Do tego miałam Curaplex, czyli coś nowszego od Olaplexu, fajna sprawa. Mam teraz na górze chłodny poziom 8, a na reszcie 9, który niestety ma jeszcze tendencję do ocieplania się. Planuję za miesiąc znowu się tam przejechać i zostawić odrosty i przejście, ale resztę rozjaśnić, żeby zwiększyć kontrast i ochłodzić kolor. W takim wydaniu już się akceptuję blondynką, bo na początku w żółtym czułam się okropnie. Do takiego kolorku jak Ty masz pewnie długo bym musiała dochodzić, bo zniszczenia nic nie odbuduje, ale małymi krokami i podcinaniem, kto wie

No i to jest właśnie fajne, że bardzo jasne włosy można "zrównoważyć" mrocznym makijażem i wygląda się ciekawie, a nie dosłownie jak z rodziny Addamsów...choć ich też lubię
Dziekuję Ci bardzo!

No z koloru wlosów jestem zadowolona jak mało z czego Oczywiście, ze to jeszcze nie do końća idealne, ale i tak fryzjer jest absolutnym mistrzem platyny
Generalnie muszę od połowy w dół rozjasnic, bo są ciemniejsze, mogłabym w sumie ściąć, bo tego tez wymagają, ale zachciało mi sie nagle długich blond piór na starość No i chciałam wiecej białej perły niż platyny na razie.
Cieszę się, ze udało Ci sie znależć dobrego fryzjera
Ja też na początku zólty miałam i fatalnie się z tym czułam, ale wiedziałam, że nic od razu, ze stopniowo i fakt. Przecież u mnie w za 2-3 miesiace minie rok, jak zaczęłam rozjasnianie
Czyli też chcesz chłodne tony. Ja innych niz chłodne nawet nie brałam pod uwagę, po prostu wiedziałam, ze do mojej cery jesli jasniutki blond, to tylko zimny.
A ze musimy troche jeździć ...za dobrym fryzjerem i na drugi koniec kraju mozna

Zauwazyłam, ze teraz, przy platynie usta muszę miec wyraziste, bo jak mam delikatne, to zlewa sie wsio z włosami i jest mdłe.
Przy ciemnych włosach ciemne usta były tez ok, ale wsio razem, tak jak napisałas - efekt Addamsów
Teraz nawet w smoky na oczach mi duzo lepiej, przy ciemnych włosach w smoky wygladałam fatalnie, a nagle idealne sie stało

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-22, 10:38   #4598
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

Dokładnie, ja też go w lato używam Może nie jest zbyt trwały, ale też da się go bezproblemowo usunąć i położyć od nowa, także przy upalnej pogodzie w sam raz. Oczywiście też wycofany
Ten Waterweight jako tako się trzymał, z tym, że powłaził pod koniec w pory, o których istnieniu nie wiedziałam. Jakby kosztował 50zł to bym na pewno kupiła, a tak to nie wiem. Jutro testuję Marca, pojutrze Givenchy Balm i zobaczymy. Jak żaden mi nie przypasuje, to kupię jakiś sprawdzony i tyle.
w takie mega upały to nakładałam na niego MSF ,ale tak delikatnie tylko na strefę T, bo jakoś przyciężkawo się czasem z tym pudrem czuję i makeup od rana do wieczora, ale zazwyczaj noszę solo i ładnie się trzyma, w ogóle stosunek ceny do jakości jest extra, ja kupiłam w jakiejś drogerii internetowej za całe ... 28zł nie wiedziałam, że wycofują ale fakt ... w stacjo go nie widziałam

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-09-22, 12:04   #4599
earthpace
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy ta dzisiejsza nocna wyprzedaż 20% w Douglasie obowiązuje produkty MAC, orientujecie się mejbi?

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-09-22, 12:04   #4600
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ta dzisiejsza nocna wyprzedaż 20% w Douglasie obowiązuje produkty MAC, orientujecie się mejbi?
nie
Stary 2015-09-22, 12:25   #4601
earthpace
Zakorzenienie

Heh a ja już sobie zaczęłam wrzucać produkty do koszyczka, naiwna

Zachciało mi się magentowej/fioletowej szminki, takiej nie mam
Myślę o Heroine (Violetta jakaś taka rozmyta, niezdecydowana się wydaje). Może jeszcze coś innego powinnam wziąć pod uwagę?
Up the amp jest zbyt zgaszona..

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-09-22, 12:53   #4602
kicia555
Zakorzenienie

generalnie rabatów na MACa nie ma, ale w rzeczywistości kilka razy udało mi się coś taniej capnąć więc nadzieja zawsze jest jak nie teraz to może kiedy indziej znów będę mieć jakiś błąd

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-09-22, 19:22   #4603
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz jestem opalona, na ile mi natura pozwala bo w lecie pokłóciłam się z filtrami. Więc jasność w sam raz, idealna na ten moment. Tylko ja mam skórę bardziej w takim tonie hmm...oliwkowym? Nie wiem, mam dalsze korzenie tatarskie, więc może dlatego i ciężko mi cokolwiek tonem dopasować. Jeszcze ciekawią mnie podkłady Burberry w odcieniu 12 (pierwszy jest 11, ale różowy). Testowałaś może?
A ten puder Vipera, o który wcześniej pytałaś, nazywał się chyba "obijający światło" i był w [URL=" [/URL]opakowaniu.
No to ja wracam powoli do swojego zwykłego poziomu bladości Nie testowałam Burberry, nie ma u mnie

Testuję za to żółtą bazę Inglota i efekt jest ciekawy - trochę chowa zaczerwienienia i naczynka, neutralizuje cerę. Dziś nałożyłam na nią tylko kompaktowy Studio Fix + kapka korektora i jest ładnie
Cytat:
Heh a ja już sobie zaczęłam wrzucać produkty do koszyczka, naiwna

Zachciało mi się magentowej/fioletowej szminki, takiej nie mam
Myślę o Heroine (Violetta jakaś taka rozmyta, niezdecydowana się wydaje). Może jeszcze coś innego powinnam wziąć pod uwagę?
Up the amp jest zbyt zgaszona..
Heroine jest super, chociaż trochę boję się ją trochę nosić tak na dzień Dla Ciebie będzie pewnie bardziej noszalna

Ewentualnie poczekaj na Mattene z nowej LE.
neath jest offline  
Stary 2015-09-22, 19:25   #4604
earthpace
Zakorzenienie

Na swatchach nie wygląda bardzo ciemno a dlaczego masz opory?

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-09-22, 19:38   #4605
Merys
Zakorzenienie

W debenhams jest zniżka 10% na kolorówkę, w tym mac, także jak ktoś jest z uk może sobie coś capnąć. Ja dzisiaj byłam tam po beauty kartę i nie powiem z czym wróciłam..
Merys jest offline  
Stary 2015-09-22, 19:50   #4606
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Na swatchach nie wygląda bardzo ciemno a dlaczego masz opory?
Na mnie to już konkretny fiolet, wszystko przez duży kontrast
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
W debenhams jest zniżka 10% na kolorówkę, w tym mac, także jak ktoś jest z uk może sobie coś capnąć. Ja dzisiaj byłam tam po beauty kartę i nie powiem z czym wróciłam..
Co kupiłaś?
neath jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:03   #4607
earthpace
Zakorzenienie

Myślałam, że takie kontrastowe szminki Ci pasują. Chyba Pink pigeon masz też, prawda? Miałam Cię kiedyś poprosić o listę Twoich najlepszych Sama ostatnio mam ochotę zrobić listę super-neutralne- pomyłka

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:04   #4608
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Na mnie to już konkretny fiolet, wszystko przez duży kontrast

Co kupiłaś?
UD smoky. Dotknęłam i przepadłam.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:07   #4609
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:16   #4610
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Myślałam, że takie kontrastowe szminki Ci pasują. Chyba Pink pigeon masz też, prawda? Miałam Cię kiedyś poprosić o listę Twoich najlepszych Sama ostatnio mam ochotę zrobić listę super-neutralne- pomyłka
Myślę, że pasują, ale Heroine jest na mnie dość ciemna. Nie wiem jak zareagowałoby otoczenie
Właściwie to poczyniłam kilka zamówień w D. i teraz dumam co anulować Jedno z Pink Pigeon właśnie, drugie z Nightingale i jeszcze jedno z różem Guerlain (+przy każdym baza z Inglota, Duraline, ewentualnie miniatury tuszy EL dla dopchania do darmowej wysyłki).

A moje najlepsze hmm... Tylko Macowe?
Cytat:
neath jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:17   #4611
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem co mnie podkusiło żeby tam jechać, trzeba było w domu siedzieć. Jeszcze mój facet do mnie "no ale ładne", zamiast powiedzieć babo daj se spokój, mowie Wam zero wsparcia.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:31   #4612
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
nie wiem co mnie podkusiło żeby tam jechać, trzeba było w domu siedzieć. Jeszcze mój facet do mnie "no ale ładne", zamiast powiedzieć babo daj se spokój, mowie Wam zero wsparcia.
Wiedziałam, że to się tak skończy, jak moja eskapada do Sephory na macanie NS

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:38   #4613
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Myślę, że pasują, ale Heroine jest na mnie dość ciemna. Nie wiem jak zareagowałoby otoczenie
Właściwie to poczyniłam kilka zamówień w D. i teraz dumam co anulować Jedno z Pink Pigeon właśnie, drugie z Nightingale i jeszcze jedno z różem Guerlain (+przy każdym baza z Inglota, Duraline, ewentualnie miniatury tuszy EL dla dopchania do darmowej wysyłki).

A moje najlepsze hmm... Tylko Macowe?

Nie tylko

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-09-22, 20:51   #4614
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Wiedziałam, że to się tak skończy, jak moja eskapada do Sephory na macanie NS
hehe jak tylko weszłam do sklepu paletka leżała centralnie na widoku, myślę dobra zmacam i naprawdę się zdziwiłam, zdjęcia nie oddają realnego wyglądu cieni.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-22, 21:00   #4615
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
hehe jak tylko weszłam do sklepu paletka leżała centralnie na widoku, myślę dobra zmacam i naprawdę się zdziwiłam, zdjęcia nie oddają realnego wyglądu cieni.
Ja odkąd ją kupiłam to maluje sie codzien nią Ale przyznam, że pierwsze macanie mnie wcale nie zachęciło, przeciwnie, nieco rozczarowało, ale ja jestem wybredna jednak postanowiłam dac jej szansę na oczach, bo kolory mi się podobały i koncepcja smoky i to była dobra decyzja. Mam nadzieję, ze Ty też będziesz zadowolona

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-22, 21:16   #4616
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Ja odkąd ją kupiłam to maluje sie codzien nią Ale przyznam, że pierwsze macanie mnie wcale nie zachęciło, przeciwnie, nieco rozczarowało, ale ja jestem wybredna jednak postanowiłam dac jej szansę na oczach, bo kolory mi się podobały i koncepcja smoky i to była dobra decyzja. Mam nadzieję, ze Ty też będziesz zadowolona
Dzięki, jutro ją potestuje. MACnificent jest już na oryginalnej stronie, także niedługo możemy spodziewać się więcej zdjęć.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-22, 21:22   #4617
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
MACnificent jest już na oryginalnej stronie, także niedługo możemy spodziewać się więcej zdjęć.
Widziałam - nadziwić sie nie moge, jak te babki wyfotoszopowali az do przesady na necie sa filmiki, jak były bez makijazu, na codzien i jak je malowali, metamorfoza diametralna, ale nawet po niej było widać, ze wygladaja na swój wiek, maja zmarszczki, etc, a zdjęcia .... naprawde przesadząja wszyscy z tym fotoszopem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-09-22, 21:31   #4618
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Widziałam - nadziwić sie nie moge, jak te babki wyfotoszopowali az do przesady na necie sa filmiki, jak były bez makijazu, na codzien i jak je malowali, metamorfoza diametralna, ale nawet po niej było widać, ze wygladaja na swój wiek, maja zmarszczki, etc, a zdjęcia .... naprawde przesadząja wszyscy z tym fotoszopem
Oj to fakt, lubię ps, ale wszystko w granicach rozsądku, a nie totalne przegięcie, że człowiek wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości.
Merys jest offline  
Stary 2015-09-22, 22:03   #4619
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Nie tylko
Tak na szybko - z delikatnych szminek najbardziej lubię Revlon Lip Butter Cotton Candy, Pink Plaid (ostatnio noszę na okrągło ) i Inglot 415. Lovelorn też jest w miarę ok.
Z lekkich, ale już mocniejszych - Inglot 433 Ladybug, Revlon Lipbutter Sweet Tart. Mam nadzieję, że w weekend będę miała Lustering
Polubiłam też Up The Amp, chociaż nie jest to 10/10
Z mocnych kolorów bardzo lubię GAT, FoF, VG Miley, Ruby Woo (choć mam tylko konturówkę). Revlonowe czerwienie też są w porządku - w tym polecane dla BW Fire&Ice i Cherry Blossom

Muszę mocniej potestować Heroine, Rebel, CYY, Victorianę. Akurat idzie jesień, to i będzie więcej okazji
Cytat:
Filmiki na yt widziałam i wypadły bardzo sympatycznie ale z ps to rzeczywiście poszaleli

Co kupujecie w weekend?
neath jest offline  
Stary 2015-09-23, 10:28   #4620
vine
it's all made up

Cytat:
Co kupujecie w weekend?
Ja mam zakusy na róż Peony Petal (ale to jeszcze przetestuję na polikach) i konturówkę Oh, Honey!
Jeszcze jakieś tam niezbędniki typu Brush Cleanser czy baza Prep + Prime Lip muszę kupić, więc 150 zł powinno się uzbierać

A Ty co planujesz capnąć?
vine jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości