Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-01, 11:38   #4861
OlaM
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Nowe kolekcje w D.

Kliknęłam Personal Pick
Aaaa, lecę
Edit - już nie ma

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-10-01 o 11:39
OlaM jest offline  
Stary 2015-10-01, 11:57   #4862
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Aaaa, lecę
Edit - już nie ma
wzięłam ostatnią ale myślę, że jak D. dostał to może MAC też dorzuci z ciekawości zajrzałam i każdej było/jest po 3 szt.

edit: w ogóle żeby tylko ten kolor mi się spodobał bo na żywo nie obczajałam

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-10-01 o 11:58
kicia555 jest offline  
Stary 2015-10-01, 11:59   #4863
OlaM
Moderator

Cytat:
wzięłam ostatnią ale myślę, że jak D. dostał to może MAC też dorzuci z ciekawości zajrzałam i każdej było/jest po 3 szt.

edit: w ogóle żeby tylko ten kolor mi się spodobał bo na żywo nie obczajałam
Mam nadzieję, że się pojawi.
Też nie widziałam na żywo
Stary 2015-10-01, 13:24   #4864
MissScareAll
Zakorzenienie

Też bym capnęła tą PP. Ale chciałam przede wszystkim tego szarego Paint Pota. Czy ja dobrze widzę, że w ogóle ich nie ma w Douglasie?

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Nice Composure, o ten mi chodzi.
Stary 2015-10-01, 13:30   #4865
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też bym capnęła tą PP. Ale chciałam przede wszystkim tego szarego Paint Pota. Czy ja dobrze widzę, że w ogóle ich nie ma w Douglasie?

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

On jest prześliczny najpiękniejszy PP, jaki widziałam Jest podbity fioletem - taki ma satynowy poblask, po prostu cud miód i orzeszki

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-10-01, 13:36   #4866
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
On jest prześliczny najpiękniejszy PP, jaki widziałam Jest podbity fioletem - taki ma satynowy poblask, po prostu cud miód i orzeszki

No to teraz mi apetytu narobiłaś jutro będę w stacjonarnym Macu, oby się jeszcze uchował. Uwielbiam Tailor grey, to coś w tym typie, nie?
Stary 2015-10-01, 13:43   #4867
OlaM
Moderator

Wczoraj Nice Composure kliknęłam w MAC, więc w D. nawet nie sprawdzałam

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:

No to teraz mi apetytu narobiłaś jutro będę w stacjonarnym Macu, oby się jeszcze uchował. Uwielbiam Tailor grey, to coś w tym typie, nie?
Chyba ciut chłodniejszy i jaśniejszy
Stary 2015-10-01, 13:46   #4868
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj Nice Composure kliknęłam w MAC, więc w D. nawet nie sprawdzałam

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Chyba ciut chłodniejszy i jaśniejszy
Też Ci się spodobał Właśnie też miałam wrażenie, że wpada w chłodniejsze tony.
Wolałabym kliknąć w Douglasie, bo brakuje mi kilku punktów do bonu, ale skoro nie rzucili, to trzeba łapać, gdzie jeszcze się da
Stary 2015-10-01, 14:35   #4869
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:

W D. niestety Nice Composure nie pojawił się.
Ja pędzę po pracy do Mac'a, siedzę jak na szpilkach. Byłam rano, ale mieli opóźnienie i nie wyłożyli jeszcze nowej kolekcji w GK.

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2015-10-01, 14:37   #4870
neath
Zakorzenienie

Wracam z Maca. Wzięłam jednak paletkę Na żywo wygląda naprawdę ładnie.

PP jest bardzo podobna do Pink Plaid, więc odpuściłam.

Macałam też paint poty i ten szary jest super
Stary 2015-10-01, 14:44   #4871
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

oł noł napisz chociaż, że jest ciut ciemniejsza ???

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-10-01, 14:56   #4872
OlaM
Moderator

Nie mam Pink Plaid, więc podobieństwo do niej Personal Pick mnie nie zniechęca, niestety

Zazdroszczę tym, co miały okazję obmacać kolekcję i rzecz jasna gratuluję nabytków

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Też Ci się spodobał Właśnie też miałam wrażenie, że wpada w chłodniejsze tony.
Wolałabym kliknąć w Douglasie, bo brakuje mi kilku punktów do bonu, ale skoro nie rzucili, to trzeba łapać, gdzie jeszcze się da
Ja tam klikam, gdzie się pierwsze pojawi, bo zawsze mam obawy, że się nie załapię
A Nice Composure wydał mi się fajny, a po zachwytach tutaj jeszcze bardziej się cieszę, że go kupiłam. Ciekawe tylko czy (lub jak często) go będę używać , bo tak naprawdę PP to solo praktycznie nie noszę, raczej jako bazę traktuję.
Stary 2015-10-01, 14:59   #4873
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:

Kurde no, teraz żałuje że go nie wzięłam. Gratuluję paletki.
Merys jest offline  
Stary 2015-10-01, 15:46   #4874
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

No bo jak zeswatchowalam go i spojrzałam pdo róznymi kątami to zrobiłam tylko tak
No w typie Tailora, tak tylko Tailor płaski kolro,a NC to jakby duochromek w roznym swietle

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:

A podobno tylko jedna paletka im przyszła

Mówiłam ze PP to coś miedzy PP a Nouvelle Vogue

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Ja pędzę po pracy do Mac'a, siedzę jak na szpilkach. Byłam rano, ale mieli opóźnienie i nie wyłożyli jeszcze nowej kolekcji w GK.
Chryste! Czy oni nie moga sprzedawać tych rzeczy tak jak powinni? Zas znowu coś i zas znowu nie od razy sprzedaz Albo spózniaja sie pare dni ze sprzedażą, albo coś, tragedia. Jak tak dalej pójdzie, to stracą klientki na rzecz online
Mam wrazenie, ze to tylko w GK tak, ze gdzie indziej nie ma takich jajców

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-10-01, 16:24   #4875
GlamKitty
Zakorzenienie

A ja wrocilam z GK i jestem zadowolona Tyle, ze zapomnialam zmacac ten marsalowy cien... Albo ewentualnie na zywo wcale nie ma takiego koloru jak na zdjeciach :-/
Stary 2015-10-01, 16:47   #4876
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
No bo jak zeswatchowalam go i spojrzałam pdo róznymi kątami to zrobiłam tylko tak
No w typie Tailora, tak tylko Tailor płaski kolro,a NC to jakby duochromek w roznym swietle

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Chryste! Czy oni nie moga sprzedawać tych rzeczy tak jak powinni? Zas znowu coś i zas znowu nie od razy sprzedaz Albo spózniaja sie pare dni ze sprzedażą, albo coś, tragedia. Jak tak dalej pójdzie, to stracą klientki na rzecz online
Mam wrazenie, ze to tylko w GK tak, ze gdzie indziej nie ma takich jajców
No powiem Ci, a raczej napiszę że byłam mocno zawiedziona. Byłam w Macu po 11, więc nie jakoś bardzo wcześnie. Na szczęście była Pani którą lubię i pogadałyśmy, także kosmetyki mają na mnie czekać... Ale często mi się zdarza, że czegoś nie posiadają.

A tak na marginesie....Pamiętam jak kiedyś zapytałam o jakiś produkt z limitowanej edycji, 'młoda dama' pracująca tam ostentacyjnie prychnęła i oznajmiła że już go daaaawno nie ma, a ona sprzedała ostatnią sztukę... No chwała jej za to, ale trochę mnie to zirytowało. Nie musiała mnie traktować w tak protekcjonalny sposób
No to się wyżaliłam...

Coco Chanel
Yasia jest offline  
Stary 2015-10-01, 16:50   #4877
GlamKitty
Zakorzenienie

Ja bylam w GK o 13 i juz bylo wszystko wystawione... Dziwne :P Musza miec tam balagan...
Stary 2015-10-01, 17:04   #4878
vine
it's all made up

Cytat:

To dziwne, bo u mnie na swatchach na dłoni Personal Pick rzeczywiście wypada bardzo podobnie do Pink Plaid, ale na ustach jednak Pink Plaid wychodzi duuużo bardziej fioletowo, a Personal Pick bardziej różowo i jest między nimi naprawdę widoczna różnica. Dla mnie to kolor dosłownie IDEALNY, więc brałam, aż się kurzyło

Szary paint pot faktycznie jest piękny i też go wzięłam

Testowałam Fashion Revival i Rebel i w salonowym oświetleniu jakiejś specjalnie spektakularnej różnicy między nimi nie widziałam, a jednak co mat, to mat, więc zdecydowałam się na FR, tym bardziej, że Rebel mogę kupić zawsze Tylko mam nadzieję, że Douglas nie anuluje mi zamówienia, bo obejmuje ono niedostępną już Personal Pick, a oni potrafią takie zamówienia anulować, zamiast zarezerwować dla klienta towar

Nadprogramowo zupełnie wzięłam też Patentpolish w odcieniu Make Me Proud - nie jest jakiś szałowo oryginalny, ale bardzo ładny efekt dawał na ustach, więc się skusiłam

Testowałam też lakier do paznokci ten jasnoszary i w sumie szału nie było, bardziej podoba mi się podobny do niego Porchester Square Nails Inc i przy nim pozostanę

Paletka też nic mi nie urwała, za ciepła, zupełnie nie dla mnie.
Ale ogólnie kolekcja bardzo udana jeśli o mnie chodzi, kilka produktów naprawdę trafionych Nawet MACówka wykrzyknęła, jak tylko weszłam i zaczęłam przyglądać się produktom: "Kolory idealne dla pani!"
vine jest offline  
Stary 2015-10-01, 17:09   #4879
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
No powiem Ci, a raczej napiszę że byłam mocno zawiedziona. Byłam w Macu po 11, więc nie jakoś bardzo wcześnie. Na szczęście była Pani którą lubię i pogadałyśmy, także kosmetyki mają na mnie czekać... Ale często mi się zdarza, że czegoś nie posiadają.

A tak na marginesie....Pamiętam jak kiedyś zapytałam o jakiś produkt z limitowanej edycji, 'młoda dama' pracująca tam ostentacyjnie prychnęła i oznajmiła że już go daaaawno nie ma, a ona sprzedała ostatnią sztukę... No chwała jej za to, ale trochę mnie to zirytowało. Nie musiała mnie traktować w tak protekcjonalny sposób
No to się wyżaliłam...
Nie cierpię takiego zachowania sprzedawczyń, choć muszę przyznać, że na szczęście rzadko się z takimi spotykam, a we wrocławskim MACu to chyba wcale . Nie ma się co przejmować .

Chcę Personal Pick
Stary 2015-10-01, 18:08   #4880
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja jestem beżółtkiem i mam neutralny-chłodny podton skóry słowem wstępu
No nie moge sobie tego zakodowac

Cytat:
A Ty co masz w swojej skarbnicy?
Posiadam tak o :
1) Melba właśnie - odcień warty uwagi, dobrze napigmentowany róż, ale w okresie mocnego nasłonecznienia robi się z niego kameleon
2) Blushbaby - beżowy różowy, wykończenie - sheertone, sięgnęłam już nawet denka; swego czasu baaardzo często się nim miziałam. Taki zdrowy, naturalny rumieniec wychodzi.
3) Warm Soul oraz Soft&Gentle, wiel-bię! Idealną taflę zostawiają.
4) Z typowo różowych mam Dainty, jestem z niego zadowolona.
Nie lubię chodzić na różowo :torbo: Mam ciągle wrażenie,że wyglądam jak niunia Zwłaszcza jak jestem strzaskana na heban, no za nic nie mogę dobrać różowego różu Mam ambitny plan, żeby wdepnąć w końcu do salonu i się skonsultować w tym zakresie. Większość zakupów klikam zdalnie czasami wychodzi klapa.

Mam kilka z Narsa, doskonale mi się z nimi pracuje ( Deep Throat, Orgasm, Gina). Illamasqua jakaś też sie znajdzie ( Seduce na chwilę obecną jedynie pamiętam), ale to właśnie dzięki marce polubiłam się z kremowymi różami.
Phoebee jest offline  
Stary 2015-10-01, 18:09   #4881
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Nie cierpię takiego zachowania sprzedawczyń, choć muszę przyznać, że na szczęście rzadko się z takimi spotykam, a we wrocławskim MACu to chyba wcale . Nie ma się co przejmować .

Chcę Personal Pick
Wezmę Ci ją jutro, dzwoniłam i jeszcze mają
Stary 2015-10-01, 18:24   #4882
OlaM
Moderator

Cytat:
Wezmę Ci ją jutro, dzwoniłam i jeszcze mają
O rany, dziękuję
Potem odezwę się przez PW, teraz siedzę w knajpie i czekam na pizzę
Stary 2015-10-01, 20:19   #4883
neath
Zakorzenienie

Cytat:
oł noł napisz chociaż, że jest ciut ciemniejsza ???
Nie testowałam na ustach, ale na ręce były prawie identyczne.
Cytat:
Nie mam Pink Plaid, więc podobieństwo do niej Personal Pick mnie nie zniechęca, niestety

Zazdroszczę tym, co miały okazję obmacać kolekcję i rzecz jasna gratuluję nabytków

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Ja tam klikam, gdzie się pierwsze pojawi, bo zawsze mam obawy, że się nie załapię
A Nice Composure wydał mi się fajny, a po zachwytach tutaj jeszcze bardziej się cieszę, że go kupiłam. Ciekawe tylko czy (lub jak często) go będę używać , bo tak naprawdę PP to solo praktycznie nie noszę, raczej jako bazę traktuję.
Jeżeli nie masz Pink Plaid, to myślę, że warto się skusić na PP

Ja właśnie też nie brałam NC, bo rzadko w sumie używam paint potów
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Kurde no, teraz żałuje że go nie wzięłam. Gratuluję paletki.

Cytat:

Mnie Macówka od razu NC nałożyła na rękę, zanim zdążyłam coś powiedzieć

Hmm... Jak płaciłam, to usłyszałam, że już im się kilka dziś sprzedało, a byłam ok. 13

Nouvelle Vogue nie widziałam na własne oczy, więc liczyłam, że to będzie coś innego. Przynajmniej $ zaoszczędziłam
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A ja wrocilam z GK i jestem zadowolona Tyle, ze zapomnialam zmacac ten marsalowy cien... Albo ewentualnie na zywo wcale nie ma takiego koloru jak na zdjeciach :-/
Macałam ten bordowy/marsalowy cień i jak dla mnie bez szału.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
To dziwne, bo u mnie na swatchach na dłoni Personal Pick rzeczywiście wypada bardzo podobnie do Pink Plaid, ale na ustach jednak Pink Plaid wychodzi duuużo bardziej fioletowo, a Personal Pick bardziej różowo i jest między nimi naprawdę widoczna różnica. Dla mnie to kolor dosłownie IDEALNY, więc brałam, aż się kurzyło

Testowałam Fashion Revival i Rebel i w salonowym oświetleniu jakiejś specjalnie spektakularnej różnicy między nimi nie widziałam, a jednak co mat, to mat, więc zdecydowałam się na FR, tym bardziej, że Rebel mogę kupić zawsze Tylko mam nadzieję, że Douglas nie anuluje mi zamówienia, bo obejmuje ono niedostępną już Personal Pick, a oni potrafią takie zamówienia anulować, zamiast zarezerwować dla klienta towar

Nadprogramowo zupełnie wzięłam też Patentpolish w odcieniu Make Me Proud - nie jest jakiś szałowo oryginalny, ale bardzo ładny efekt dawał na ustach, więc się skusiłam

Testowałam też lakier do paznokci ten jasnoszary i w sumie szału nie było, bardziej podoba mi się podobny do niego Porchester Square Nails Inc i przy nim pozostanę

Ale ogólnie kolekcja bardzo udana jeśli o mnie chodzi, kilka produktów naprawdę trafionych Nawet MACówka wykrzyknęła, jak tylko weszłam i zaczęłam przyglądać się produktom: "Kolory idealne dla pani!"
Gdybym nie miała już intensywnej szminki na ustach, to przetestowałabym PP. Niech Ci się dobrze nosi

A mnie się paletka spodobała. Poprosiłam Macówkę, żeby zrobiła mi oko cieniami, nad którymi się wahałam i wyszło całkiem nieźle. Myślę, że nie będę żałować

Gratuluję wszystkich nabytków

Teraz się waham czy dobrze zrobiłam, że nie wzięłam szarego paint pota
neath jest offline  
Stary 2015-10-01, 20:26   #4884
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Mnie Macówka od razu NC nałożyła na rękę, zanim zdążyłam coś powiedzieć

Hmm... Jak płaciłam, to usłyszałam, że już im się kilka dziś sprzedało, a byłam ok. 13

Ja używam PP jako baze pod cienie - idealnie sie do tego nadaja, ale czasami robię tez makijaz samymi PP.
Dla mnie NC to mistrzostwo A do tej pory zaden PP mnie az tak nie zachwycił kolorem

A to bardzoooo dziwnę, ze do 13 zdążyli sprzedać już kilka skoro ponoć dopiero koło 13 zaczeły sprzedawać

Noo, pojedyńcze cienie jakoś nie są wybitne. Tez myślałam o tym bordo, ale ostatecznie stwierdziłam, ze po co mi kolejny cien, jak podobnych mam sporo

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-10-01, 20:35   #4885
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
No nie moge sobie tego zakodowac

Posiadam tak o :
1) Melba właśnie - odcień warty uwagi, dobrze napigmentowany róż, ale w okresie mocnego nasłonecznienia robi się z niego kameleon
2) Blushbaby - beżowy różowy, wykończenie - sheertone, sięgnęłam już nawet denka; swego czasu baaardzo często się nim miziałam. Taki zdrowy, naturalny rumieniec wychodzi.
3) Warm Soul oraz Soft&Gentle, wiel-bię! Idealną taflę zostawiają.
4) Z typowo różowych mam Dainty, jestem z niego zadowolona.
Nie lubię chodzić na różowo :torbo: Mam ciągle wrażenie,że wyglądam jak niunia Zwłaszcza jak jestem strzaskana na heban, no za nic nie mogę dobrać różowego różu Mam ambitny plan, żeby wdepnąć w końcu do salonu i się skonsultować w tym zakresie. Większość zakupów klikam zdalnie czasami wychodzi klapa.

Mam kilka z Narsa, doskonale mi się z nimi pracuje ( Deep Throat, Orgasm, Gina). Illamasqua jakaś też sie znajdzie ( Seduce na chwilę obecną jedynie pamiętam), ale to właśnie dzięki marce polubiłam się z kremowymi różami.
Dzięki
Orgasm mi się podoba na fotach (jakkolwik to brzmi). O Blushbaby też myślałam, może powinnam zainteresować się na nowo a jaki efekt daje soft & gentle?
Ja w sumie też jakoś unikam róży, bo przy ciemnych karnacjach potrafią dawać tandetne efekty, ale I'm a lover jest naprawdę fajny. Właśnie nie daje efektu niuni
A Dainty byłby chyba zbyt zgaszony
Chodzi mi głowie ta Melba, miałam ją w koszyku już parę razy, ale nie wiem czy będzie coś widać..

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-10-01, 20:39   #4886
vine
it's all made up

Cytat:
Ja w ogóle go olałam i nawet nie patrzyłam w jego stronę, aż do momentu, kiedy nie spytałam MACówki, co za cudny ma makijaż oczu i miała właśnie ten cień Everyone's Darling. Do jej prześlicznych zielonych tęczówek smoky z tym cieniem wyglądało po prostu obłędnie
Natomiast ja siebie samej w nim jakoś nie widzę, no ale to kwestia tego, co komu pasuje, wiadomo. Ale jeśli zobaczy się ten cień na osobie, której on pasuje, to wierz mi, że efekt jest piorunujący

Cytat:
Gdybym nie miała już intensywnej szminki na ustach, to przetestowałabym PP. Niech Ci się dobrze nosi
Dziękuję
Na razie jestem w tym kolorze totalnie zakochana. Pink Plaid zawsze była dla mnie ciupkę zbyt fioletowa (choć też ją uwielbiam), a Personal Pick jest po prostu trafiona w 10
vine jest offline  
Stary 2015-10-01, 20:45   #4887
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Również i ja postawiłam swe odnóża szanowne w MACu dzisiaj. Zmacałam puder do konturowania Sculpt/Accentuate - ta pierwsza połówka fajna, Accentuate niekoniecznie mi się podoba, będę czekać, aż całego Sculpta wypuszczą w pudełku
Macałam też pomadki, nałożyłam Personal Pick, fajna, ale żaden wielki szał. Przetestowałam też sobie Patentpolish Make me proud i jednak Kittenish podoba mi się bardziej, także też nie wzięłam. A paletka ładna, ale tak sobie pomyślałam, że cieni neutralnych mam z milion, więc w sumie po co mi ona?
I tym oto sposobem wyszłam z niczym
Stary 2015-10-01, 20:46   #4888
GlamKitty
Zakorzenienie

Cos sciemniaja w tej GK. Mi mowili, ze dostali 9 paletek :P
Stary 2015-10-01, 20:56   #4889
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

O widzisz, a jednak FR
Merys jest offline  
Stary 2015-10-01, 21:13   #4890
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Cos sciemniaja w tej GK. Mi mowili, ze dostali 9 paletek :P
No ściemniają i to jak....

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości