Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-02, 18:41   #4921
GlamKitty
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A toś mnie zaskoczyła, ze paletki cieni szóstek niezbyt Ci sie podobaja No tak, roznie moze potem być, znam to po sobie
Ta Renedezvous tez mi sie podoba i tez bym ja chyba chciała
Nooo, zachciało mi się biąłych pędzli i tych ciemnych, bo jest tam parę których nie mam, a te co mam już nie zaszkodzi podwójnej ilosci, bo dobrze mi sie nimi operuje

A te sandały zarowe całkiem odpuściłas? Ja chyba je na % zgarnę
Te biale pedzle sa sliczne A ciemne te duo-fibre czy drugi secik? Mialam duo-fibre z Glambrush i byly straszne, teraz mam z Real Techniques i tez daja nieladny efekt. Ale moze ja nie umiem sie nimi poslugiwac

A nad butami tez mysle, moze na % je wezme, bo calkiem wygodne i ladne, no ale cala zime musialyby przesiedziec w szafie... I bardzo dlugo je sznurowalam
Musimy Corii sie kiedys umowic
Stary 2015-10-02, 18:54   #4922
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Te biale pedzle sa sliczne A ciemne te duo-fibre czy drugi secik? Mialam duo-fibre z Glambrush i byly straszne, teraz mam z Real Techniques i tez daja nieladny efekt. Ale moze ja nie umiem sie nimi poslugiwac

A nad butami tez mysle, moze na % je wezme, bo calkiem wygodne i ladne, no ale cala zime musialyby przesiedziec w szafie... I bardzo dlugo je sznurowalam
Musimy Corii sie kiedys umowic
Nie, nie duo fibre, te drugie. Duo Fibry nie lubie za bardzo Poza tymiz HT

Nie problem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-10-02, 19:19   #4923
vine
it's all made up

Już rozumiem, czemu kolor Personal Pick tak bardzo mi odpowiada...

http://www.temptalia.com/side-by-sid...k&sbs_2=206527
vine jest offline  
Stary 2015-10-02, 20:37   #4924
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja na pewno wezmę biały set
Z duo fibre lubię 187, 139 z HD i stippling brush z Real Techniques.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość

Hehehe, wszystko jasne
neath jest offline  
Stary 2015-10-02, 21:42   #4925
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Daj jej fotę na ustach, bo aż muszę zobaczyć na własne oczy ten brak różu U mnie wypada jak róż z domieszką fioletu, i ten róż ewidentnie tam widać Znowu akcja pt. "pigmentacja ust, która zmienia wszystko"
U mnie PP wypada tak samo, jak u Ciebie, jednak mnie ten kolor jakoś się super na moich ustach nie podoba, za dużo fioletu, za mało różu
Stary 2015-10-02, 23:07   #4926
MissScareAll
Zakorzenienie

Uff, wróciłam. Strasznie się napaliłam na tą Personal Pick, w dodatku w wykończeniu Mattene, a w końcu wzięłam ją tylko dla Oli. Fakt, jest bardzo podobna do Pink Plaid, ale z tą drobną różnicą, że w Pink Plaid wyglądam super, a w Personal Pick strasznie Dokładnie tak wyglądam w zimę, jak wracam przemarznięta do kości z długiego czekania na przystanku, także za taki efekt raczej dopłacać nie będę Zauważyłam, że jeśli komuś pasują brzoskwinie, pomarańcze, to już z fioletami może być problem i na odwrót. Kocham takie zimne fiolety, ale niestety, one mnie nie kochają I u mnie też taki wrzosowy wychodził. Macówka mi wciskała, że jest dobrze i nawet jak się pomalowałam tą fioletową jak opakowanie Milki i wyglądałam jak cudak to było "ładnie". Niecierpię takich fałszywych rad i wciskania produktów...

Szary PP to zupełnie inna bajka, niż Tailor grey. Jest naprawdę szary i jaśniejszy, wzięłam, ale jeszcze nawet nie swatchowałam

Co sądzicie o Patentpolishach?
Nawet nie zwróciłam na nie uwagi, a przetestowałam i bardzo mi się spodobał. Błyszczy się, ale zupełnie nie lepi, ładnie się rozprowadza i wygląda na ustach. Nawet nie wiem, jaki kolor testowałam, taki najjaśniejszy różo-beż. Fajny i nie wiem, czy nie kliknąć. Muszę posłuchać Waszych opinii, czy warto

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

A w ogóle wymalowałam się dzisiaj Tailor grey, który też wypada chłodno i fioletowawo jak Shale, do niego dałam Copperplate w załamaniu i Typographic w kąciku i na linii rzęs kredka Revlon w takim ciekawym kolorze pruskiego granatu, którego się zazwyczaj obawiałam. Bardzo fajnie to wyszło. To tak apropos przemycania kolorów w makijażu
Stary 2015-10-02, 23:32   #4927
OlaM
Moderator

Cytat:

O matko, toć Julian na mnie całkiem inaczej wygląda, wiec pewnie z Personal Pick będzie podobnie - ciekawe tylko czy efekt mi się choć trochę spodoba
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Uff, wróciłam. Strasznie się napaliłam na tą Personal Pick, w dodatku w wykończeniu Mattene, a w końcu wzięłam ją tylko dla Oli. Fakt, jest bardzo podobna do Pink Plaid, ale z tą drobną różnicą, że w Pink Plaid wyglądam super, a w Personal Pick strasznie Dokładnie tak wyglądam w zimę, jak wracam przemarznięta do kości z długiego czekania na przystanku, także za taki efekt raczej dopłacać nie będę Zauważyłam, że jeśli komuś pasują brzoskwinie, pomarańcze, to już z fioletami może być problem i na odwrót. Kocham takie zimne fiolety, ale niestety, one mnie nie kochają I u mnie też taki wrzosowy wychodził. Macówka mi wciskała, że jest dobrze i nawet jak się pomalowałam tą fioletową jak opakowanie Milki i wyglądałam jak cudak to było "ładnie". Niecierpię takich fałszywych rad i wciskania produktów...

Szary PP to zupełnie inna bajka, niż Tailor grey. Jest naprawdę szary i jaśniejszy, wzięłam, ale jeszcze nawet nie swatchowałam

Nawet nie zwróciłam na nie uwagi, a przetestowałam i bardzo mi się spodobał. Błyszczy się, ale zupełnie nie lepi, ładnie się rozprowadza i wygląda na ustach. Nawet nie wiem, jaki kolor testowałam, taki najjaśniejszy różo-beż. Fajny i nie wiem, czy nie kliknąć. Muszę posłuchać Waszych opinii, czy warto

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

A w ogóle wymalowałam się dzisiaj Tailor grey, który też wypada chłodno i fioletowawo jak Shale, do niego dałam Copperplate w załamaniu i Typographic w kąciku i na linii rzęs kredka Revlon w takim ciekawym kolorze pruskiego granatu, którego się zazwyczaj obawiałam. Bardzo fajnie to wyszło. To tak apropos przemycania kolorów w makijażu
Motyla noga, czyżbym miała w Personal Pick wyglądać jak topielica/zamarznięty denat tudzież amator denaturatu .
Aż się teraz boję
Nie zmienia to faktu, że bardzo dziękuję za pomoc w zakupie

Patentpolish nie mam, ale od jakiegoś czasu mam w planach się przyjrzeć. Oglądałam wstępnie jakieś słocze i chciałam sprawdzić wybrane odcienie, ale jak byłam ostatnio we Wrocku to testery były tak przetrzebione (złodzieje ), że nie było mi dane potestować .

Ciekawa jestem bardzo tego Nice Composure
Stary 2015-10-02, 23:43   #4928
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O matko, toć Julian na mnie całkiem inaczej wygląda, wiec pewnie z Personal Pick będzie podobnie - ciekawe tylko czy efekt mi się choć trochę spodoba

Motyla noga, czyżbym miała w Personal Pick wyglądać jak topielica/zamarznięty denat tudzież amator denaturatu .
Aż się teraz boję
Nie zmienia to faktu, że bardzo dziękuję za pomoc w zakupie

Patentpolish nie mam, ale od jakiegoś czasu mam w planach się przyjrzeć. Oglądałam wstępnie jakieś słocze i chciałam sprawdzić wybrane odcienie, ale jak byłam ostatnio we Wrocku to testery były tak przetrzebione (złodzieje ), że nie było mi dane potestować .

Ciekawa jestem bardzo tego Nice Composure

Wiesz co, wydaje mi się, że ja mam naturalne zdolności do takiego wyglądu typu "nieoczywiste piękno" toteż nie zrobisz mi konkurencji

Z tymi złodziejami chyba postanowili walczyć - poprzez rzepy na produktach Ledwo co wyrwałam ze standu
Stary 2015-10-02, 23:54   #4929
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Uff, wróciłam. Strasznie się napaliłam na tą Personal Pick, w dodatku w wykończeniu Mattene, a w końcu wzięłam ją tylko dla Oli. Fakt, jest bardzo podobna do Pink Plaid, ale z tą drobną różnicą, że w Pink Plaid wyglądam super, a w Personal Pick strasznie Dokładnie tak wyglądam w zimę, jak wracam przemarznięta do kości z długiego czekania na przystanku, także za taki efekt raczej dopłacać nie będę
O kurczę, a mnie - paradoksalnie - opis sinawego, jak się domyślam, odcienia, zachęca do zakupu. Dobrze, że PP już wszędzie wyprzedana, bo pewnie bym kliknęła.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-10-03, 00:13   #4930
GlamKitty
Zakorzenienie

A ja zmalowalam pierwszy makijaz nowa paletka, choc za chwile ide spac Fajna jest, wlasciwie wszystkie kolory do siebie pasuja, wiec dosc latwa w obsludze. Jedynie najciemniejszy matowy cien ciezko mi bylo rozcierac, ale moze to kwestia kiepskiej bazy Artdeco Cala paletka - niby taki zwyklaczek, ale tonacja idealna. Zawsze mialam zbyt cieple lub zbyt chlodne kolory cieni, a te sa w sam raz
Stary 2015-10-03, 00:23   #4931
Kleotka
Zadomowienie

Mam pytanie do dziewczyn będących w posiadaniu szminki w odcieniu Candy Yum Yum. Czy znacie takie zamienniki, które odpowiadałyby jej trwałością? W internecie zaś dużo jest odpowiedników bardzo lekkich, niezbyt trwałych. I czy występuje jakiś jej zamiennik w serii matowej z Golden Rose?
Kleotka jest offline  
Stary 2015-10-03, 10:07   #4932
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
U mnie PP wypada tak samo, jak u Ciebie, jednak mnie ten kolor jakoś się super na moich ustach nie podoba, za dużo fioletu, za mało różu
Widziałam Twoją buzię na paru zdjęciach i faktycznie zgadzam się, że to kolor nie dla Ciebie
Jest za to świetny dla mnie właśnie przez tę domieszkę fioletu No ale na Tobie z kolei świetnie wyglądają różne kolory, które u mnie nie przejdą, więc coś za coś

Cytat:
Zauważyłam, że jeśli komuś pasują brzoskwinie, pomarańcze, to już z fioletami może być problem i na odwrót. Kocham takie zimne fiolety, ale niestety, one mnie nie kochają I u mnie też taki wrzosowy wychodził. Macówka mi wciskała, że jest dobrze i nawet jak się pomalowałam tą fioletową jak opakowanie Milki i wyglądałam jak cudak to było "ładnie". Niecierpię takich fałszywych rad i wciskania produktów...
To by się zgadzało, bo u mnie PP wygląda super, ale ja z kolei wyglądam koszmarnie w brzoskwiniach i pomarańczach
A co do fałszywego wciskania różnych rzeczy przez MACówki to też tego nienawidzę Uwielbiam, jak mi ktoś taki szczerze powie "w tym wygląda pani źle", bo potem wiem, że mogę wierzyć w kolejne opinie. Jest taka jedna pani w ZT, która zawsze mi wciska, że we wszystkim wyglądam super, nawet w Creme Cup Z kolei GalMokowe panie moje ukochane walą prosto z mostu jak sytuacja wygląda

Cytat:
Wiesz co, teoretycznie nie powinnam ich lubić, bo trwałe toto specjalnie nie jest, ani jakieś superwyjątkowe, ale jednak lubię te mazaki Są idealne tak, żeby wrzucić do torebki i mieć na taki niezobowiązujący makijaż. Noszą się komfortowo, wręcz działają trochę jak nawilżacz, ładnie błyszczą (nie za chamsko), tak zdrowo i soczyście wyglądają. Nie kleją się jak błyszczyki, ale dają bardzo podobny, soczysty efekt. Ładnie się rozprowadzają, nie zbierają się w kącikach (przynajmniej u mnie). Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego nabytku (Make Me Proud)

Cytat:
Olu, u mnie też kompletnie inaczej Julek wypada niż u Krystyny, ale zgadza się to, że między PP a Julkiem jest niewielka różnica. Tylko - odwrotnie niż u Kryśki - u mnie Julek wypada bardziej fioletowo niż PP, która idzie bardziej w róż. Ale podobieństwo między nimi mnie zaskoczyło, muszę przyznać
vine jest offline  
Stary 2015-10-03, 10:16   #4933
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Nice Composure wyszedl mi dzisiaj lekko fioletowawo na powiece Coś mi się wydaję, ze w najbliższym czasie będę często go meczyć, tak mnie fascynuje na oku

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-10-03, 10:35   #4934
OlaM
Moderator

Cytat:

Wiesz co, wydaje mi się, że ja mam naturalne zdolności do takiego wyglądu typu "nieoczywiste piękno" toteż nie zrobisz mi konkurencji

Z tymi złodziejami chyba postanowili walczyć - poprzez rzepy na produktach Ledwo co wyrwałam ze standu
Kłóciłabym się - u mnie to ewentualnie "nieoczywista uroda", bo nawet "nieoczywiste piękno" to za dużo powiedziane .

We Wrocku nie widziałam jeszcze rzepów - może nie wpadli na ten pomysł
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
O kurczę, a mnie - paradoksalnie - opis sinawego, jak się domyślam, odcienia, zachęca do zakupu. Dobrze, że PP już wszędzie wyprzedana, bo pewnie bym kliknęła.
U mnie z tym sinawym odcieniem różnie bywa. Nie w każdym wyglądam dobrze (np. Up the Amp ).
W D. jest info, że PP jest chwilowo niedostępna, więc może dorzucą
Cytat:
Olu, u mnie też kompletnie inaczej Julek wypada niż u Krystyny, ale zgadza się to, że między PP a Julkiem jest niewielka różnica. Tylko - odwrotnie niż u Kryśki - u mnie Julek wypada bardziej fioletowo niż PP, która idzie bardziej w róż. Ale podobieństwo między nimi mnie zaskoczyło, muszę przyznać
Nie ukrywam, że też chciałabym, żeby u mnie bardziej róż wybijał

Cytat:
Nice Composure wyszedl mi dzisiaj lekko fioletowawo na powiece Coś mi się wydaję, ze w najbliższym czasie będę często go meczyć, tak mnie fascynuje na oku
Brzmi fajnie
Mam nadzieję, że do wtorku MAC zdąży mi doręczyć tego szaraczka (mam już info, że przesyłka wysłana), bo jak nie, to dopiero po 14.10. będę mogła się nim cieszyć .
Stary 2015-10-03, 18:58   #4935
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
U mnie z tym sinawym odcieniem różnie bywa. Nie w każdym wyglądam dobrze (np. Up the Amp ).
W D. jest info, że PP jest chwilowo niedostępna, więc może dorzucą
Jeżeli nie, to nie będę rozdzierać szat. Listę różnorakich chciejstw mam już i tak na tyle długą, że do końca życia jej nie zdołam skompletować. Ostatnio próbowałam ograniczyć zakupy i nawet mi się udało, z tym, że wishlista urosła mi w międzyczasie niemożebnie.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-10-03, 20:44   #4936
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
O Blushbaby też myślałam, może powinnam zainteresować się na nowo a jaki efekt daje soft & gentle?

Chodzi mi głowie ta Melba, miałam ją w koszyku już parę razy, ale nie wiem czy będzie coś widać..
Widzisz, podpięłam Soft&Gentle pod róże, a przecież traktowany jest głównie jako rozświetlacz. W każdym razie, błysk jest metaliczno-złoty; drobiny to nie typowy brokat. Kolejno, nadaje bardziej 'mokry' look. Można uzyskać zarówno efekt kuli dyskotekowej, jak i na granicy widoczności. Tutaj foty na ciemniejszej karnacji - KLIK.

Nooo, istnieje ryzyko, że Melba przy piwnicznym typie może nie dać rady, zwłaszcza w okresie letnim, przy Twoim NC/NW 600.

Cytat:
Nooo, zachciało mi się biąłych pędzli i tych ciemnych, bo jest tam parę których nie mam, a te co mam już nie zaszkodzi podwójnej ilosci, bo dobrze mi sie nimi operuje
Corii, o jakich pędzlach mówicie z Glam?

Bo ja też może bym mogła chcieć, ale o tym nie wiem.
Phoebee jest offline  
Stary 2015-10-03, 20:51   #4937
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

http://cdn.specktra.net/f/f5/f556e91...72dpiCMYK.jpeg

http://cdn.specktra.net/1/1e/1edc07e...72dpiCMYK.jpeg

http://cdn.specktra.net/c/c4/c4bc1d4...72dpiCMYK.jpeg

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-10-03, 21:47   #4938
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Widzisz, podpięłam Soft&Gentle pod róże, a przecież traktowany jest głównie jako rozświetlacz. W każdym razie, błysk jest metaliczno-złoty; drobiny to nie typowy brokat. Kolejno, nadaje bardziej 'mokry' look. Można uzyskać zarówno efekt kuli dyskotekowej, jak i na granicy widoczności. Tutaj foty na ciemniejszej karnacji - KLIK.

Nooo, istnieje ryzyko, że Melba przy piwnicznym typie może nie dać rady, zwłaszcza w okresie letnim, przy Twoim NC/NW 600.

Dziekuję!
Ha ha, za dużo się użalam nad swoją ciemną sytuacją co by zakończyć te piękną tradycję ostatecznie dziś doszlam do wniosku, ze MAC nie ma dla mnie odcienia. W studiowaterweight jestem ani NW (za ceglasty) ani NC (za pomarańczowy) i między 30 a 25 także sajonara, chodzę bez podkładu
kobiety z Wrocławia zostały ostrzeżone

Poza tym mam violette i nie polecam, ton ok, kolor też byłby ok gdyby to był jednolity i czysty fiolet a z Violettą jest tak:
http://www.makeupandbeautyblog.com/w...a-lipstick.jpg niby róż a przebłyskuje fiolet, trochę jakby pobrudzić usta atramentem

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2015-10-03, 21:50   #4939
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dziekuję!
Ha ha, za dużo się użalam nad swoją ciemną sytuacją co by zakończyć te piękną tradycję ostatecznie dziś doszlam do wniosku, ze MAC nie ma dla mnie odcienia. W studiowaterweight jestem ani NW (za ceglasty) ani NC (za pomarańczowy) i między 30 a 25 także sajonara, chodzę bez podkładu
kobiety z Wrocławia zostały ostrzeżone

Poza tym mam violette i nie polecam, ton ok, kolor też byłby ok gdyby to był jednolity i czysty fiolet a z Violettą jest tak:
http://www.makeupandbeautyblog.com/w...a-lipstick.jpg niby róż a przebłyskuje fiolet, trochę jakby pobrudzić usta atramentem
Tez mam violke ale ja lubie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-10-03, 22:25   #4940
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Brzmi bosko Chyba muszę zgapić
Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn będących w posiadaniu szminki w odcieniu Candy Yum Yum. Czy znacie takie zamienniki, które odpowiadałyby jej trwałością? W internecie zaś dużo jest odpowiedników bardzo lekkich, niezbyt trwałych. I czy występuje jakiś jej zamiennik w serii matowej z Golden Rose?
W Golden Rose chyba jest podobna konturówka, ale pewności nie mam. Nie sprawdzałam
Cytat:
Widziałam Twoją buzię na paru zdjęciach i faktycznie zgadzam się, że to kolor nie dla Ciebie
Jest za to świetny dla mnie właśnie przez tę domieszkę fioletu No ale na Tobie z kolei świetnie wyglądają różne kolory, które u mnie nie przejdą, więc coś za coś

To by się zgadzało, bo u mnie PP wygląda super, ale ja z kolei wyglądam koszmarnie w brzoskwiniach i pomarańczach
A co do fałszywego wciskania różnych rzeczy przez MACówki to też tego nienawidzę Uwielbiam, jak mi ktoś taki szczerze powie "w tym wygląda pani źle", bo potem wiem, że mogę wierzyć w kolejne opinie. Jest taka jedna pani w ZT, która zawsze mi wciska, że we wszystkim wyglądam super, nawet w Creme Cup Z kolei GalMokowe panie moje ukochane walą prosto z mostu jak sytuacja wygląda
Mnie też jest źle w brzoskwiniach i pomarańczach Co do fioletów to jest różnie. Nie mogą być zbyt ciemne i zbyt chłodne na pewno.

Nie lubię jak mi coś na siłę wciskają Raz Macówka twierdziła, że w Stone mi ładnie... Może i by tak było, jakbym ją na oczy nałożyła
Cytat:

Cytat:
U mnie pewnie wyszłaby trupio, ale za to z połyskiem

Ciekawa jestem Bittersweet UD, TU (3 od lewej) wygląda interesująco

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-10-03 o 23:08
neath jest offline  
Stary 2015-10-04, 00:03   #4941
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:

Wiesz co, teoretycznie nie powinnam ich lubić, bo trwałe toto specjalnie nie jest, ani jakieś superwyjątkowe, ale jednak lubię te mazaki Są idealne tak, żeby wrzucić do torebki i mieć na taki niezobowiązujący makijaż. Noszą się komfortowo, wręcz działają trochę jak nawilżacz, ładnie błyszczą (nie za chamsko), tak zdrowo i soczyście wyglądają. Nie kleją się jak błyszczyki, ale dają bardzo podobny, soczysty efekt. Ładnie się rozprowadzają, nie zbierają się w kącikach (przynajmniej u mnie). Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego nabytku (Make Me Proud)

Bardzo Ci dziękuję za taki szczegółowy (i niestety zachęcający do zakupu) opis Zamówiłam Pleasure is all mine w Douglasie online, darmowa dostawa, więc w ogóle luksus Jeszcze nie opłaciłam, bo nie wiem, czy to kolor, o który mi chodziło. A Make me proud to taki karmelek? Na wszystkich swatchach te kolory inaczej wyglądają i nie wiem już, jakie są w rzeczywistości Chciałam ten jaśniejszy nude, różo-beż.

A w Złotych ten MAC w ogóle jest jakiś kiepski, nie lubię tam przychodzić. Lepsza Arkadia, ale też szału nie ma. W ogóle zastanawia mnie to, że ciągle zmieniają się tam sprzedawcy. Galeria Mokotów i stoiska w Douglasach za to bardzo na plus, nie odnotowałam wciskania na siłę szpecących kolorów
Cytat:
A Ty to się lepiej przyznaj, dlaczego tak świetnie wyglądasz w moich ulubionych kolorachWidziałam zdjęcie z tą kosmicznie fioletową Matenką, no cudnie...oryginalnie i przy tym naprawdę ładnie Na dokładnie taki efekt liczyłam u siebie, a jak się przejrzałam to aż mi wstyd przed samą sobą było hahaha
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Brzmi bosko Chyba muszę zgapić

W Golden Rose chyba jest podobna konturówka, ale pewności nie mam. Nie sprawdzałam

Mnie też jest źle w brzoskwiniach i pomarańczach Co do fioletów to jest różnie. Nie mogą być zbyt ciemne i zbyt chłodne na pewno.

Nie lubię jak mi coś na siłę wciskają Raz Macówka twierdziła, że w Stone mi ładnie... Może i by tak było, jakbym ją na oczy nałożyła

U mnie pewnie wyszłaby trupio, ale za to z połyskiem

Ciekawa jestem Bittersweet UD, TU (3 od lewej) wygląda interesująco
A proszę uprzejmie, można zgapiać Kredka ma kolor zbliżony do cienia MAC Prussian, Revlon Colorstay, taka wykręcana, trwała i napigmentowana.

Ja bym chyba wolała, żeby było mi dobrze w fioletach, bo lubię taki klimat. Jedynie Rebel daje radę, ale to dlatego, że jest podbita innym tonem. A neonowe pomarańcze kojarzą mi się z Summer Bravo Hits itd., no ale cóż, noszę do czarnego ciucha i jest równowaga Wszelkie nude za to wyglądają zawsze dobrze i trochę mi rekompensują te fiolety.

Stone Ci pani zachwalała? Kolor ciekawy, ale chyba mało komu pasuje, u mnie byłby pewnie efekt psiej kupy albo truposza
Stary 2015-10-04, 09:59   #4942
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:

Dokładnie, coś za coś z tymi pomadkami, no ale nie, żebym jakoś się mocno na tą Personal Pick napaliła, po prostu byłam ciekawa, pomadek mam przecież i tak do końca życia, a podejrzewam, że przecież jeszcze i tak jakieś mi wpadną, także włosów rwać z głowy nie będę, że ta jedna nie do końca jest "moja" kolorystycznie. Znaczy jest, ale nie szałowa, także pasuję z zakupem
A jeśli chodzi o tą Make Me Proud, to wciąż się czaję na zakup Patentpolishy i miałam nadzieję, że akurat ta limitka okaże się super fajna dla mnie, ale niestety na ustach u mnie wygląda trochę mdło i jakoś tak za jasno, nie komplementuje mojej cery za bardzo, jak na przykład Kittenish czy Hopelessly Devoted, także też podziękuję z zakupem Nie ma co brać na siłę
Stary 2015-10-04, 11:20   #4943
vine
it's all made up

Cytat:
Bardzo Ci dziękuję za taki szczegółowy (i niestety zachęcający do zakupu) opis Zamówiłam Pleasure is all mine w Douglasie online, darmowa dostawa, więc w ogóle luksus Jeszcze nie opłaciłam, bo nie wiem, czy to kolor, o który mi chodziło. A Make me proud to taki karmelek? Na wszystkich swatchach te kolory inaczej wyglądają i nie wiem już, jakie są w rzeczywistości Chciałam ten jaśniejszy nude, różo-beż.
U mnie Make Me Proud wypada jak taki jasny (ale nie za jasny) róż, trochę jak tu, tylko ciut ciemniej: http://www.thebeautylookbook.com/201...l#comment-form

Widziałam w necie swatche, na których on wypada jak taka Patisserie, ale u mnie jest to jasny róż, zdecydowanie róż. Bardzo mi się ten kolor podoba

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o tą Make Me Proud, to wciąż się czaję na zakup Patentpolishy i miałam nadzieję, że akurat ta limitka okaże się super fajna dla mnie, ale niestety na ustach u mnie wygląda trochę mdło i jakoś tak za jasno, nie komplementuje mojej cery za bardzo, jak na przykład Kittenish czy Hopelessly Devoted, także też podziękuję z zakupem Nie ma co brać na siłę
No u mnie ona wypada dobrze, jak pisałam wyżej. A z tych z regularnej kolekcji testowałam którąś wyglądającą trochę jak taka jasna Plumful (Fearless? nie pamiętam), ale choć kolor był idealny dla mnie, to na moich ustach praktycznie nie było nic widać, zupełnie, jakbym użyła lekko koloryzującego balsamu do ust. No a jednak chcę jakiś kolor widzieć, dlatego nie wzięłam A Make Me Proud daje większe krycie i ładnie się prezentuje. Ale to chyba jedyny odcień z tej limitki, który mi odpowiada.
vine jest offline  
Stary 2015-10-04, 11:55   #4944
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

A Ty to się lepiej przyznaj, dlaczego tak świetnie wyglądasz w moich ulubionych kolorachWidziałam zdjęcie z tą kosmicznie fioletową Matenką, no cudnie...oryginalnie i przy tym naprawdę ładnie Na dokładnie taki efekt liczyłam u siebie, a jak się przejrzałam to aż mi wstyd przed samą sobą było hahaha
Wszelkie nude za to wyglądają zawsze dobrze i trochę mi rekompensują te fiolety.

Stone Ci pani zachwalała? Kolor ciekawy, ale chyba mało komu pasuje, u mnie byłby pewnie efekt psiej kupy albo truposza
Bo zawsze sie modlę wczesniej zeby mi pasowal, bo kocham fiolety
Ze chce Strutting Fabulous wiedziałam od samego poczatku

A na mnie Stone pasuje

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-10-04, 14:06   #4945
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
U mnie Make Me Proud wypada jak taki jasny (ale nie za jasny) róż, trochę jak tu, tylko ciut ciemniej: http://www.thebeautylookbook.com/201...l#comment-form

Widziałam w necie swatche, na których on wypada jak taka Patisserie, ale u mnie jest to jasny róż, zdecydowanie róż. Bardzo mi się ten kolor podoba

No u mnie ona wypada dobrze, jak pisałam wyżej. A z tych z regularnej kolekcji testowałam którąś wyglądającą trochę jak taka jasna Plumful (Fearless? nie pamiętam), ale choć kolor był idealny dla mnie, to na moich ustach praktycznie nie było nic widać, zupełnie, jakbym użyła lekko koloryzującego balsamu do ust. No a jednak chcę jakiś kolor widzieć, dlatego nie wzięłam A Make Me Proud daje większe krycie i ładnie się prezentuje. Ale to chyba jedyny odcień z tej limitki, który mi odpowiada.
Fearless to jest taka dająca po oczach trochę, mogła to być Spontaneous, co testowałaś Albo Kittenish, choć ona jest mniej Plumfulowa, niż Spontaneous U mnie to właśnie Make Me Proud był nijaki, taki bez wyrazu, ale tym lepiej, że mi się nie spodobał, bo teraz i tak nie mam $ na zakupy, a to była w sumie jedyna rzecz z tej kolekcji, na którą się tak mocno napalałam (było jeszcze duo do konturowania, ale jaśniejszy kolor nie pasujący mi sprawił, że zrezygnowałam).
Inne Patentpolishe z tej limitki mi się wcale nie podobają, także tu też nie miałam żadnego problemu
Stary 2015-10-04, 17:27   #4946
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Dziewczyny, ma któraś z Was róż Pink Cult i mogłaby porównać go z Blushbaby?

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-10-04, 18:04   #4947
vine
it's all made up

Cytat:
Są totalnie, kompletnie inne Pink Cult jest jaśniutkim, przybrudzonym chłodnym różem, a Blushbaby takim neutralnym brązowawym różem z domieszką róży.
U mnie Pink Cult wypada mniej więcej tak: http://media.onsugar.com/files/2011/...c_IMG_0114.jpg

A Blushbaby trochę jak tu: https://lh3.googleusercontent.com/-T...0/IMG_3366.JPG

Blushbaby jest bardziej brązowy, cieplejszy i ciemniejszy niż PC.
vine jest offline  
Stary 2015-10-04, 18:32   #4948
neath
Zakorzenienie

Cytat:
A proszę uprzejmie, można zgapiać Kredka ma kolor zbliżony do cienia MAC Prussian, Revlon Colorstay, taka wykręcana, trwała i napigmentowana.

Ja bym chyba wolała, żeby było mi dobrze w fioletach, bo lubię taki klimat. Jedynie Rebel daje radę, ale to dlatego, że jest podbita innym tonem. A neonowe pomarańcze kojarzą mi się z Summer Bravo Hits itd., no ale cóż, noszę do czarnego ciucha i jest równowaga Wszelkie nude za to wyglądają zawsze dobrze i trochę mi rekompensują te fiolety.

Stone Ci pani zachwalała? Kolor ciekawy, ale chyba [URL=" komu pasuje[/URL], u mnie byłby pewnie efekt psiej kupy albo truposza
Dzięki

Taa, Macówka twierdziła, że Stone wygląda dobrze i po prostu nie jestem przyzwyczajona do takich kolorów. Hmm... Wydaje mi się, że nie jestem przyzwyczajona do umarłego wyglądu
Cytat:

A na mnie Stone pasuje
Ech, chyba muszę się więcej modlić, bo też kocham fiolety - nie zawsze ze wzajemnością

Stone jest świetnym kolorem, szkoda że nie na mnie
Cytat:
Są totalnie, kompletnie inne Pink Cult jest jaśniutkim, przybrudzonym chłodnym różem, a Blushbaby takim neutralnym brązowawym różem z domieszką róży.
U mnie Pink Cult wypada mniej więcej tak: http://media.onsugar.com/files/2011/...c_IMG_0114.jpg

A Blushbaby trochę jak tu: https://lh3.googleusercontent.com/-T...0/IMG_3366.JPG

Chciałabym, żeby zrobili kiedyś repromote Pink Cult

Na mnie Blushbaby nie jest ciepły
neath jest offline  
Stary 2015-10-04, 18:38   #4949
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Chciałabym, żeby zrobili kiedyś repromote Pink Cult

Na mnie Blushbaby nie jest ciepły
Nie chodziło mi o to, że jest ciepły, ale że jest po prostu cieplejszy od Pink Cult, który jest chłodny w 100% Ale na mojej karnacji Blushbaby nieco się ociepla, to fakt. Natomiast tak czy siak chłodem wygrywa z nim Pink Cult, tak zdecydowanie

Pink Cult powinien być w stałej ofercie, to świetny kolor.
vine jest offline  
Stary 2015-10-04, 19:17   #4950
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:

A na mnie Stone pasuje
No wiedziałam właśnie, że Ci pasuje, ale już tego nie pisałam, bo ręce opadają na taką niesprawiedliwość Co bardziej fikuśny kolor, to Tobie pasuje. Też bym chciała nosić coś oryginalnego, no ale niestety
Cytat:
Cytat:

Potwierdzam, Pink Cult u mnie też wygląda jak na tym zdjęciu W ogóle jest piękny i bardzo przydatny do wielu makijaży. Alternatywą ze stałej kolekcji jest Breath of plum, jest trochę ciemniejszy i bardziej wpada w fiolet, ale mają ze sobą coś wspólnego.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Jeszcze się pochwalę, że wymalowałam się dzisiaj Nice Composure z kreską szaro-brązowym linerem, różem Peony Petal, a usta konturówka Edge to edge + Pink Plaid. Te złamane, przybrudzone kolory cudnie ze sobą współgrają Nice Composure jest niesamowity, niby szary, a ma tony fioletowe i takie gołębie, niebieskawe(?). Z Pink Plaid tworzą piękny chłodny duet. Makijaż to cudowny poprawiacz samopoczucia

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości