Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-28, 11:14   #1651
vine
it's all made up

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja w ogóle uwazam ze kupowanie twardych rozswietlaczy na zapas przy milinie innych nie ma sensu, bo w zyciu sie nie zuzyje, a na bank w międzyczasie jakies fajne limitki kusić będa. W przypadku bardzo miekkich i malych rozswietlaczy, jak Kevyn A. to już prędzej.
Też nie Swojego Candlelight używam już 1,5 roku, minimum 4 razy w tygodniu i widać tylko lekkie wgłębienie

Z różami zresztą mam podobnie – w życiu zużyłam tylko 1 cały róż (Bourjois, w czasach, kiedy jeszcze miałam tylko 1 róż w kosmetyczce i używałam tylko jego non stop ). Ale i tak kupiłam zapas Pink Cult, bo tak mi się podobał. Tyle że w tym pierwszym egzemplarzu nawet jeszcze nie mam wgłębienia, więc zastanawiam się, czy z tym backupem to był taki szczęśliwy pomysł...
Jak coś mi bardzo bardzo odpowiada, mam ciśnienie, żeby zrobić zapas, ale to jest totalna pułapka, bo jedyne zapasy, jakie udało mi się zużyć w terminie, to te z pielęgnacji, no i ewentualnie tusze do rzęs, żele do brwi itd. Ale produkty pudrowe to masakra ;] Chyba czas na twarde postanowienia dotyczące kupowania zapasów
vine jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:27   #1652
OlaM
Moderator

Mnie w KA Candlelight dość szybko zrobiło się spore wgłębienie, już prawie denko widać .
Staram się nieco stopować z zapasami, zwłaszcza jak chodzi o róże, bo tych mam w nadmiarze, więc dublowanie kolorów robi się całkiem bez sensu, nadal jednak robię zapasy szminek, zwłaszcza jak szybko się zużywają (te o masełkowatej formule) i są często przeze mnie używane. Ostatnio np. zużyłam w stosunkowo krótkim czasie 2 sztuki szminki Diora (limitka 354 Rose Tutu) i mam w zapasie trzy . Brązer Armaniego zszedł mi w ilości 2 sztuk, jedną mam w trakcie użycia, jedna jeszcze całkiem nowa. W sumie to nie robiłabym zapasów, gdyby nie chodziło o limitki lub o rzeczy, które wiem, że właśnie zostają wycofywane z rynku (brązer Armaniego właśnie). Generalnie jednak mam sporo zapasów całkiem zbędnych
OlaM jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:31   #1653
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Jedyny zapas jaki kiedykolwiek zrobiłam z kosmetyków kolorowych to róz Next to Skin

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:34   #1654
vine
it's all made up

Tak na marginesie to nie wiem, czy wypada tu podawać takie informacje i czy macie w zwyczaju takie info sobie przekazywać, ale gdyby któraś wcześniej się nie załapała, a chciała pędzel 125 z kolekcji Wash & Dry, to widzę, że pojawił się na Alle u sprzedawcy, od którego coś kiedyś kupowałam i wszystko było w porządku, więc mogę polecić. Tak tylko na wszelki wypadek informuję ;-)
vine jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:35   #1655
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak na marginesie to nie wiem, czy wypada tu podawać takie informacje i czy macie w zwyczaju takie info sobie przekazywać, ale gdyby któraś wcześniej się nie załapała, a chciała pędzel 125 z kolekcji Wash & Dry, to widzę, że pojawił się na Alle u sprzedawcy, od którego coś kiedyś kupowałam i wszystko było w porządku, więc mogę polecić. Tak tylko na wszelki wypadek informuję ;-)
A po co na all kupowac i dac zarabiac oszołomom, jak jest na stronie maca i douglasa??

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:46   #1656
vine
it's all made up

Cytat:
A po co na all kupowac i dac zarabiac oszołomom, jak jest na stronie maca i douglasa??
Na stronie Douglasa ani w Douglasach nie ma, a na stronie MAC długo nie było, więc myślałam, że nadal nie ma (dopiero teraz zobaczyłam, że "dorzucili"), więc chciałam podrzucić takie info żeby pomóc tym, którzy może chcą jeszcze kupić ten pędzel.

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-05-28 o 11:48
vine jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:48   #1657
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Na stronie Douglasa ani w Douglasach nie ma, a na stronie MAC długo nie było, więc myślałam, że nie nadal nie ma (dopiero teraz zobaczyłam, że "dorzucili"), więc chciałam podrzucić takie info żeby pomóc tym, którzy może chcą jeszcze kupić ten pędzel.
Na Dougu "co chwila" sie pojawia, jako dostepny.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:51   #1658
vine
it's all made up

Cytat:
Na Dougu "co chwila" sie pojawia, jako dostepny.
Nie wiem, nie śledzę tego regularnie. Myślałam, że pędzel jest wyprzedany, więc komuś może ta informacja się przyda; jeśli nie, można ją po prostu zignorować.
vine jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:56   #1659
OlaM
Moderator

Myślę, że jak ktoś będzie w potrzebie, to takie info się przyda .
OlaM jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:56   #1660
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Ja w ogóle uwazam ze kupowanie twardych rozswietlaczy na zapas przy milinie innych nie ma sensu, bo w zyciu sie nie zuzyje, a na bank w międzyczasie jakies fajne limitki kusić będa. W przypadku bardzo miekkich i malych rozswietlaczy, jak Kevyn A. to już prędzej.
Też mam takie zdanie, tym bardziej, że np. MAC może nie często, ale jednak co jakiś czas robi zazwyczaj repromote swoich kolorów, także jak już się naprawdę by udało coś zużyć (mało prawdopodobne), to można by to złowić w limitce jakiejś. No i tak, jak piszesz - wychodzą też nowe, inne, jeszcze piękniejsze i bardziej zachęcające do zakupu produkty, także nie ma co robić zapasów
Stary 2015-05-28, 11:58   #1661
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Też mam takie zdanie, tym bardziej, że np. MAC może nie często, ale jednak co jakiś czas robi zazwyczaj repromote swoich kolorów, także jak już się naprawdę by udało coś zużyć (mało prawdopodobne), to można by to złowić w limitce jakiejś. No i tak, jak piszesz - wychodzą też nowe, inne, jeszcze piękniejsze i bardziej zachęcające do zakupu produkty, także nie ma co robić zapasów
Ano własnie
No, chyba ze ktoś używa jednego rozswietlacza, nie kupuje co chwila nowosci - to wtedy zapas jest jak najbardziej rozsądny

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-05-28, 11:59   #1662
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Jedyny zapas jaki kiedykolwiek zrobiłam z kosmetyków kolorowych to róz Next to Skin
Ja chciałam kupić na zapas szminkę Feed the Senses, ale zgapiłam się, a krótko potem nie było jej już nawet na eBayu (mam na myśli sprawdzonych sprzedawców). Innych zapasów nie planowałam i na razie nie planuję. Nawet mój ukochany rozświetlacz Superb jeszcze się nie zużył (a mam go chyba ze 3 lata). Największe wgłębienie mam w różu Baby don't go ale on jest dość jasny i muszę nakładać go więcej aby był widoczny, a do tego również pyli i przez to zużywa się szybciej.

Wysłane przy użyciu Tapatalk

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-05-28, 12:00   #1663
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Ach, jak miło, że znowu nim kusisz, a ja go nie mogę zdobyć, chociaż byłby idealny dla mnie do konturowania

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Ano własnie
No, chyba ze ktoś używa jednego rozswietlacza, nie kupuje co chwila nowosci - to wtedy zapas jest jak najbardziej rozsądny
Ale to chyba nie dziewczyny z tego wątku
Stary 2015-05-28, 12:02   #1664
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ach, jak miło, że znowu nim kusisz, a ja go nie mogę zdobyć, chociaż byłby idealny dla mnie do konturowania

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Ale to chyba nie dziewczyny z tego wątku
Ja nie kusze, absolutnie - to jedyny przykład mojego zapasu

Noooo, z tego chyba raczej nie - a przynajmniej nie te, udzielające się

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-05-28, 12:05   #1665
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłabym, gdyby nie fakt, że już swoje egzemplarze mam
ja chyba przesadziłam z ilością na zapas

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Ano własnie

czyli mnie to nie dotyczy jestem po porannym kosmetycznym rachunku sumienia słabo mi
Stary 2015-05-28, 12:13   #1666
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość

czyli mnie to nie dotyczy jestem po porannym kosmetycznym rachunku sumienia słabo mi
Tu nikogo to chyba nie dotyczy
Az tak źle?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-05-28, 12:17   #1667
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Tu nikogo to chyba nie dotyczy
Az tak źle?
niestety najgorzej rozświetlacze/róże tutaj płynę najbardziej to naprawdę nie ma sensu kupowanie dla samego kupowania do końca roku nie kupię żadnego różu/rozświetlacza
Stary 2015-05-28, 12:20   #1668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
niestety najgorzej rozświetlacze/róże tutaj płynę najbardziej to naprawdę nie ma sensu kupowanie dla samego kupowania do końca roku nie kupię żadnego różu/rozświetlacza

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-05-28, 12:25   #1669
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
wczoraj myślę, że nie mam żadnych szamponów muszę kupić, dzisiaj robiąc porządki 8 sztuki szamponów to chyba się powinno leczyć
Stary 2015-05-28, 12:35   #1670
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Ja nie kusze, absolutnie - to jedyny przykład mojego zapasu

Noooo, z tego chyba raczej nie - a przynajmniej nie te, udzielające się
I przykład dobrego zapasu, bo podejrzewam, że kolor jest piękny, a skoro ja go chcę, to pewnie nie wypuszczą go ponownie przez najbliższe kilka lat

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
A jak będzie jakiś naprawdę przepiękny?
Stary 2015-05-28, 12:38   #1671
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
I przykład dobrego zapasu, bo podejrzewam, że kolor jest piękny, a skoro ja go chcę, to pewnie nie wypuszczą go ponownie przez najbliższe kilka lat

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

A jak będzie jakiś naprawdę przepiękny?
lepiej niech nie będzie
Stary 2015-05-28, 12:42   #1672
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
lepiej niech nie będzie
Wiesz przecież, że w tym wątku raczej nikt nie pomaga we wstrzemięźliwości zakupowej
Stary 2015-05-28, 13:20   #1673
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, mnie też się nie udaje zużywać, a mam w zapasie Lightscapade. Mogłam brać Perfect Topping
Mam nadzieję, że zrobią repromote kilku rzeczy, bp. Next to skin
Cytat:
Wiesz przecież, że w tym wątku raczej nikt nie pomaga we wstrzemięźliwości zakupowej
Oj, nie. Dopiero jeden pędzel kliknęłam, nawet do mnie nie doszedł, a już o kolejnym myślę
Mam urodziny, może to podciągnę pod prezent
neath jest offline  
Stary 2015-05-28, 13:24   #1674
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Przyszedł dziś mój Royal Wink aaaaależ on piękny wieczorem się wypaćkam

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-05-28, 14:01   #1675
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, mnie też się nie udaje zużywać, a mam w zapasie Lightscapade. Mogłam brać Perfect Topping
Mam nadzieję, że zrobią repromote kilku rzeczy, bp. Next to skin

Oj, nie. Dopiero jeden pędzel kliknęłam, nawet do mnie nie doszedł, a już o kolejnym myślę
Mam urodziny, może to podciągnę pod prezent
Ale przecież Lightscapade nie jest limitowany (a może jest? W sumie nie wiem, bo u nas na stronach normalnie jest dostępny). Perfect Topping na pewno wznowią, ja też czekam na Next to skin i na Sculpt, ale w opakowaniu, nie chcę luzem
Nie przejmuj się, jak masz urodziny, to zakupy usprawiedliwione, rozgrzeszam Cię
Ja się zastanawiam, czy od kolesiówy na Ebay odkupić Hipness z nowej kolekcji, czy może lepiej kupić sobie za to coś innego, dylematy, dylematy...
Stary 2015-05-28, 14:08   #1676
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Ale przecież Lightscapade nie jest limitowany (a może jest? W sumie nie wiem, bo u nas na stronach normalnie jest dostępny). Perfect Topping na pewno wznowią, ja też czekam na Next to skin i na Sculpt, ale w opakowaniu, nie chcę luzem
Nie przejmuj się, jak masz urodziny, to zakupy usprawiedliwione, rozgrzeszam Cię
Ja się zastanawiam, czy od kolesiówy na Ebay odkupić Hipness z nowej kolekcji, czy może lepiej kupić sobie za to coś innego, dylematy, dylematy...
Mam zwykły i w zapasie ten limitowany, jest trochę inny. Może jeden poślę w świat
Dziękuję za rozgrzeszenie Hipness jest absolutnie boski, więc hmm... kupuj
neath jest offline  
Stary 2015-05-28, 14:16   #1677
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Mam zwykły i w zapasie ten limitowany, jest trochę inny. Może jeden poślę w świat
Dziękuję za rozgrzeszenie Hipness jest absolutnie boski, więc hmm... kupuj
Jak jest inny to tak jakby nie zapas, tylko inny produkt przecież
A nada się ten Hipness dla karnacji na poziomie trochę jaśniejszym niż NC15, czy plamiaki se narobię? Trzeba go nakładać lekką ręką?
Stary 2015-05-28, 14:25   #1678
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Jak jest inny to tak jakby nie zapas, tylko inny produkt przecież
A nada się ten Hipness dla karnacji na poziomie trochę jaśniejszym niż NC15, czy plamiaki se narobię? Trzeba go nakładać lekką ręką?
Nada się Ja jestem jaśniejsza niż NC15 i jest super, tylko trzeba go nakładać lekką ręką, jak piszesz.
neath jest offline  
Stary 2015-05-28, 14:28   #1679
Magic chocolate cookie
Rozeznanie

Cytat:
Nada się Ja jestem jaśniejsza niż NC15 i jest super, tylko trzeba go nakładać lekką ręką, jak piszesz.
Ok, w takim razie będę licytować
Ja z tych, które trzeba nakładać lekką ręką to mam Fleur Power, na początku go nie polubiłam, bo choć kolor boski ze dwa razy zrobiłam z siebie matrioszkę, ale potem się nauczyłam i muszę przyznać, że lubię go na równi z innymi MACzkowymi
Jeśli wygram tego to będę wiedziała od początku, jak należy z nim postępować
A czy Peachykeen jest w jakiś sposób podobny do Hipness?

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-05-28 o 14:29
Magic chocolate cookie jest offline  
Stary 2015-05-28, 14:40   #1680
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, w takim razie będę licytować
Ja z tych, które trzeba nakładać lekką ręką to mam Fleur Power, na początku go nie polubiłam, bo choć kolor boski ze dwa razy zrobiłam z siebie matrioszkę, ale potem się nauczyłam i muszę przyznać, że lubię go na równi z innymi MACzkowymi
Jeśli wygram tego to będę wiedziała od początku, jak należy z nim postępować
A czy Peachykeen jest w jakiś sposób podobny do Hipness?
Nie wiem, nie macałam go nawet
neath jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości