Urodzinowy makijaż - z dedykajcją dla "siostry w brązach" Karoliny2020 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-05, 15:30   #1
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Urodzinowy makijaż - z dedykajcją dla "siostry w brązach" Karoliny2020

Kolejny mój urodzinowy makijażyk. Tylko tym razem to ja jestem solenizantką. Dodatkowo zdecydowałam się na małą prywatę, bo ostatnio taka moda na MM... Karolinko, kupiłam sobie złoty brąz APC... Makijażyk beż+ brąz APC specjalnie dla Ciebie. Teraz już trzeba przystopować, bo nie wyrabiam z kasą.

Kosmetyki: Podkład Pierre Rene Skin Balance, korektor avon beyound, baza pod cienie Lumene, puder Astor Antishine,oczy:Joko cień biały beżyk z brokatem jako podkład oraz Beż i złaoty brąz APC, kreska brązowa kredką Marie Claire, tusz avon lash designer, usta: pomadka oriflame golden bronze, błyszczyk AA Capuccino...

Jeżeli mogę sobie zażyczyć prezencik na urodziny, to poproszę trochę konstruktywnej krytyki oraz wskazówki dotyczące sposobu malowania dla moich oczu.

Przepraszam, że nie ma zbliżeń oczu, ale światło było kiepskie dziś i wyszły niewyraźne. Nie miałam z wiadomych wzgledów czasu na kombinowanie z nowymi...

Buziaki.

Edytowane przez gosiah
Czas edycji: 2006-01-21 o 01:27
gosiah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:36   #2
ona1982
Zadomowienie

Dot.: Urodzinowy makijaż - z dedykajcją dla "siostry w brązach" Karoliny2020

Wszystkiego najlepszego,masz ode mnie moc buziaków
A co do makijażu, muszę jednak napisać, że poprzedni urodzinowy bardziej mi się podobał, był jakby wyrazistszy. A w tym mi coś nie gra, tak jakby te tonacje rozpływały się. Brakuje mi mocniejszego zaakcentowania oczu brązowym cieniem w zewnętrznych kącikach. Wyżej naniosłabym ten brązowo-złoty,bo ta część pod brwią wydaje się goła. Ale żaden ze mnie ekspert.Muszę jeszcze poprzyglądać się i pozastanawiać. Hmm na zbliżeniu zamkniętych powiek kolorki pięknie rozkładają się( ładnie wycieniowałaś), ale już inaczej jest przy otwartych oczętach.

Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:39   #3
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119

Przede wszystkim wszystkiego naj naj naj, duzo usmiechu i spelnienia marzen!
Makijaz bardzo mi sie podoba, jest delikatny i szczegolnie przypadl mi do gustu, bo ja uwielbiam po prostu wszelkie brazy...

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:50   #4
Voodia
Wtajemniczenie

Gosiu,przede wszystkim:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Co do makijażu..ładny,delikatny ,taki noł-mejkap. Bardziej jednak Ciebie lubię w ciemniejszych brązach

Tak sobie teraz patrzę na te fotki i myślę, że bardzo chętnie zobaczyłabym Cię w różu Co Ty na to?

Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:01   #5
karolina2020
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gosiah
Kolejny mój urodzinowy makijażyk. Tylko tym razem to ja jestem solenizantką. Dodatkowo zdecydowałam się na małą prywatę, bo ostatnio taka moda na MM... Karolinko, kupiłam sobie złoty brąz APC... Makijażyk beż+ brąz APC specjalnie dla Ciebie. Teraz już trzeba przystopować, bo nie wyrabiam z kasą.
O jejku Gosia, nawet nie masz pojecia jaka mi radoche sprawilas Wchodze na MM a tu dedykacja dla mnie, normalnie 5 min z taka mina siedzialam => Moc goracych buziakow dla Ciebie z okazji urodzin Baw sie dzisiaj dobrze Super ten zestawik brazow wyglada na Twoich oczach A co do zakupow to rozumiem, ostatnio tez poszalam i trzeba sie opanowac Kiedys obiecalam, ze pokaze Ci moj sweterek, ale nie mialam pomyslu na inny brazowy, pasujacy do niego make-up, ktorego jeszcze Wizazankom nie prezentowalam, a nie chcialam pokazywac znowu tego samego... Zrozumieliscie cos? W kazdym badz razie pokazuje Ci go teraz, na urodziny heheh
Stary 2005-11-05, 17:21   #6
tanzanit
Wtajemniczenie

Wszystkiego naj

A makijaz mi sie podoba, fajnie blyszcza na niebiesko twoje oczy w tych rudzielco-zlocie Oko ladnie wycieniowane, ja bym zrobila je troszke mocniej na impreze ale jako wersja dzienna wszystko jest ok.

Usta tez fajnie pasuja.
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:04   #7
neonka28
Zakorzenienie

Spełnienia marzeń w dniu urodzin.

Ja też lubie ten kolor cienia APC.Makijaż bardzo ładny.Może zmieniłabym odcien pomadki by bardziej podkreslic oczy ale z tym odcieniem nie jest zle

Udanej imprezy urodzinowej
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:06   #8
golabek
Wtajemniczenie

Gosiu wszytskiego naj naj naj i super zabawy
golabek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:14   #9
Meariel
调解人

Gosiu sto lat i buziaki!

Tak mi się marzy żeby zobaczyc Cię w jakimś chłodnym makijazu. Może zimny róż+ odrobina fioletu? Kiedyś zamieszczałas makijaż fioletowy ale same oczy.
Jeśli będziesz miała chwilkę czasu i troszke chęci to pokaz nam się własnie w takim chłodnym różowofioletowym kolorze, co?

Pozdrawiam!
Stary 2005-11-05, 20:56   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

delikatnie mogłabyś tylko rozetrzeć ciemnejszy kolor bardziej do góry, teraz pod brwiami jest za jasno i to trochę obciąża oczy.

Ale to drobiazg

Wszystkiego najlepszego !!!!

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-11-06 o 10:01 Powód: sierota ze mnie :)))
agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:55   #11
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

ona1982: Zgadzam się, że ciemniejszy akcent przy wewnętrznym kąciku, by się przydał - tak zazwyczaj lubię. Kupiłam sobie złoty brąz APC, bo myślałam, że będzie ładnym uzupełnieniem dla beżu tej samej firmy. Ale w sumie jesnak kolorki zbliżone są do siebie i efekt nie jest taki dobry... I do końca nie jestem brzekonana, czy te odcienie w połaczeniu ze sobą mi pasują. One maja taki odcień miedziany, wpadajacy w lekko pomarańczowy i jak nie są przełamane zimnym brązem za bardzo sie gryzą z moją karnacja chyba...

aleksandra_119: dziekuję. Ja też ostatnio lubie brąziki.

Voodia: Chyba masz rację - wydaje mi się, że w takich chłodniejszych brązach lepiej wyglądam. Róż zapisuję na listę, zrealizuję niedługo, jak znajdę chwilke czasu i wykopię coś spod sterty moich nowych brązowych cieni.

karolina2020: Jednak widzisz to chyba nie jest takie dobre połączenie beżu z złotym brązem APC - za bardzo się zlewają ze sobą. Tak się napalilam na ten zestawik, a tu klapa. Bluza jest prześliczna...

tanzanit: wersja w sumie dzienna, bo imprezka taka mała, rodzinna tylko(za stara juz jestem na dzikie balangi), a w makijażu od rana już biegałam. Nie miałam czasu zrobić wersji wieczorowej, bo jeszcze zahaczyłam o ślub koleżanki dzisiaj i tak się wszystko skumulowało dziś, że czasu zabrakło...

neonka28: a jaki kolor? na jaki odcień byś zmieniła, bo właśnie nie mam pomysłu, co innego mogłoby do takich rudości pasować?

golabek:

Meariel:
róż z fioletem to mój tegoroczny wakacyjny zestaw, troszkę mi się juz znudził, ale jako, że na MM nic takiego jeszcze nie zamieszczałam to wyczaruje coś, jak znajde chwilke i pochwalę się. Chyba zanudziłam wszystkich tymi brązami już...

agabil1: dziękuję za cenne wskazówki.

I dziękuję ślicznie za wszystkie życzenia.
Stary 2005-11-05, 22:16   #12
neonka28
Zakorzenienie

Do tego naocznego zestawu dałabym odcien ciepłego beżu(błyszczyk),iskrzacy delikatny brąz a nawet lekkie bordo lub sam transparentny blyszczyk.

Ta pomadka na zdjeciu jest śliczna ale bardziej pasowalaby do delikatniejszego cienia na oczach,poprostu dla mnie..powtarzam dlla mnie jak patrze na zdjecia to dużo jest tych odcieni z rodziny złotej.
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:28   #13
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Cytat:
Napisane przez neonka28
Do tego naocznego zestawu dałabym odcien ciepłego beżu(błyszczyk),iskrzacy delikatny brąz a nawet lekkie bordo lub sam transparentny blyszczyk.

Ta pomadka na zdjeciu jest śliczna ale bardziej pasowalaby do delikatniejszego cienia na oczach,poprostu dla mnie..powtarzam dlla mnie jak patrze na zdjecia to dużo jest tych odcieni z rodziny złotej.
Dziękuję za wskazówki... Hmmm... Szczególnie muszę spróbować to lekkie bordo, bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić w tym zestawieniu, ale może właśnie się zaskoczę??? Ogólnie za dużo tego ciepło -złotego brazu... To fakt...
Stary 2005-11-06, 09:56   #14
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Przede wszystkim skłądam spoznione acz szczere życzenia : duuuuużo zdrwka, spełnienia wszystkich pzytywnych myśli i miłości

Zawsze , gdy na Ciebię patrzę , przypomina mi się moja koleżanka z liceum Jesteście bardzo, bardzo do siebie podobne.

A propos makijażu, podoba mi się, kolory ładne, ale jednak szminka zabardzo zlewa się z kolorem cieni. Niemniej jednak nie jest zle i ładnie wyglądasz

mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:19   #15
karolina2020
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gosiah
karolina2020: Jednak widzisz to chyba nie jest takie dobre połączenie beżu z złotym brązem APC - za bardzo się zlewają ze sobą. Tak się napalilam na ten zestawik, a tu klapa. Bluza jest prześliczna...
Eee tam, mi i tak sie podoba

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości