Body wrapping kosmetykami Bingospa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-07, 14:35   #1
mandat
Przyczajenie

Body wrapping kosmetykami Bingospa

Witajcie dziewczyny!

Czy macie jakieś doświadczenia z kosmetykami Bingospa do body wrappingu? Zastanawiam się nad zakupem któregoś z koncentratów, który pomógłby mi w pozbyciu się cellulitu i poprawie jędrności skóry. Podobno owijanie się folią dużo daje, mimo że nie jest to zbyt zachęcająca wizja (ale czego się nie robi dla urody... )

W internecie znalazłam pozytywną opinię na temat Wyszczuplającego zabiegu z kofeiną. Zastanawiam się też nad Zabiegiem termicznym z ekstraktem z Gotu Kola albo czymś z algami np. Algi na cellulit i rozstępy do okładów i masażu.

Nie mam niestety pojęcia jak w rzeczywistości działają (dlatego ciekawa jestem opinii kogoś, kto próbował, a nie jedynie opisów producenta ) i jak ma się cena/ilość produktu do wydajności. Który się bardziej opłaca?

Czekam na Wasze opinie, doświadczenia i rady! Będę bardzo wdzięczna za każdą.

Serdeczne pozdrowienia

Magda
mandat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 22:01   #2
cellulitowo
Przyczajenie

Dot.: Body wrapping kosmetykami Bingospa

hehe
Na moim blogu znajdziesz odpowiedź
Działa i jest świetny
Sama go używałam - zabiegu wyszczuplającego i rezultaty są takie - że już od jakiegoś czasu jest moim numero uno
A tu masz lnk do wpisu w którym zebrałam opinie różnych blogerek ze zdjęciami w jednym miejscu
http://cellulitowo.pl/walczysz-z-cel...awde-dzialaja/
cellulitowo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 08:54   #3
mandat
Przyczajenie

Zdaje się, że to właśnie trafiając na Twój blog w ogóle dowiedziałam się o body wrappingu i jego skuteczności. To znaczy, że robisz dobrą robotę

Dzięki za link do różnych opinii - bardzo to pomocne i motywujące.

Oczywiście zbieram się jak sójka za morze z kupieniem tego koncentratu, bo wciąż nie mogę się zdecydować który wybrać. Na początku twardo obstawałam przy tym koncentracie cynamonowo-kofeinowym, jednak zaczęłam mieć wątpliwości co do jego rozgrzewających właściwości. A konkretnie wpływu na naczynia i żylaki. Niby nie mam z tym problemu (póki co, bo dziedzicznie mogę mieć w przyszłości po mamie), to jednak od zawsze mam widoczne żyły na nogach, a teraz dodatkowo przyjmuję leki antykoncepcyjne (główny winowajca pojawienia się cellulitu :/) i boję się, że może to wpłynąć na rozwój pojawienie się pajączków i żylaków. Dlatego trochę jestem w kropce... z drugiej strony może lepszym wyjściem będzie ten koncentrat z alg na cellulit i rozstępy ? Chyba nie działa aż tak rozgrzewająco, a jednak swoje robi (co widać o zdjęciach przy opinii jednej z dziewczyn z linku, który wrzuciłaś).
Jak sądzisz? Warto spróbować?
Dzięki za wszystkie rady i może w niedalekiej przyszłości i ja podzielę się swoim doświadczeniem i pochwalę zmianami
mandat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 13:12   #4
martynaMobi
BAN stały

Ja w swojej pracy też korzystam z produktów Bingospa i mogę potwierdzić ich skuteczność wiele moich pacjentek widzi dużą różnice po zabiegu body wrappingu z użyciem tych produktów. Polecam!
martynaMobi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bingospa, body wrapping, cellulit, owijanie folią

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości