Oliwka i stonowany róż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-05, 20:48   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Smile

Oliwka i stonowany róż

Dziewczyny
wklejam wczorajszy i dzisiejszy makijaż, mam nadzieję że przypadnie Wam któryś do gustu... ale nawet bardzo krytyczne opinie nie zepsują mi nastroju prawdopodobnie, na 99% kupujemy mieszkanie dziś oglądaliśmy, nie jest duże ale przytulne ( 35 m2, sam pokój ma 20). Nie mamy praktycznie niczego z wyposażenia, potrzebujemy m.in. kuchenki, zlewu i baterii do kuchni, pralki, szafek kuchennych, stołu i krzeseł, komody... Nie mamy nawet szklanek,talerzy czy wieszaka do przedpokoju nie wiem jak to będzie, ale ważne że wreszcie na swoim.
Już Wam nie nudzę i wracam do makijaży.
Pierwszy z nich w rzeczywistości był nieco mocniejszy , ale ponieważ robiłam go po powrocie z pracy, ok 21 -musiałam użyć flesza który rozjaśnił nieco kolorystykę , a na pewno intensywność makijażu oczu.

TWARZ- podkład w płynie CREAM Avonu, PAN STICK MF, sypki puder APC nr 2, kości policzkowe podkreślone sypkim różem i.d., szczyty rozświetlone kuleczkami nr0 APC

OCZY- cała powieka to prasowany nr 15 IB, do załamania jest mieszanka zieleni APC oraz zimnego brązu Pierre Rene, na to jest nałożone platynowe złoto APC, dolna linia rzes to platynowe złoto, wewn. strona dolnej powieki to biała kredka PA, rzęsy czarny tusz SAWY plus po trzy kępki w zewn. kąciku

USTA- szminka INVINCIBLE KISS PROOF 205 Crystal Beige L'oreal na to jasnobeżowy błyszczyk Sensique

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-10 o 17:11
agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 20:48   #2
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1
Dot.: Oliwka i stonowany róż

Druga propozycja jest delikatna i stonowana.

TWARZ-podkład HYDRALIGHT IsaDora, jako korektor PAN STICK MF, sypki puder APC nr2, kości policzkowe wymodelowane sypkim różem i.d., policzki rozświetlone emulsja SKINLIGHTS Revlonu w kolorze PEACH LIGHT

OCZY- cała powieka to sypki róż opalizujący na złoto IB, łuk brwiowy delikatnie rozjasniony najjaśniejszym różem z TRIO BOURJOIS LeS Roses, załamanie powieki i zewn. kącik oraz linia dolnych rzęs (minimalnie) to róż nr 23 APC, wewn. strona dolnej powieki to błękitna kredka PA, rzęsy brązowy tusz BC Avon

USTA- szminka Cappuccino Avon

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-10 o 17:15
Stary 2005-11-05, 20:53   #3
ZooZoleQ=*
Zadomowienie

ha nareszcie pierwsza!!!:P makijaz jak zwykle cudny:P jakie TY masz piekne duze oczy!!!! zawsze o takich marzylam (nie wspominajac o oczetach Voodi) oba spiczne ale ladnieszy moim skromnym zaniem oliweczka:P
ZooZoleQ=* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 20:59   #4
Meariel
调解人

Oliwka Choruję ostatnio na oliwkę
Stonowany róż to idelany przykład klasycznego delikatnego makijażu, który wcale nie jest taki łatwy.
Fantastycznie jak zwykle!
Stary 2005-11-05, 21:01   #5
sportsmenka86
Wtajemniczenie

Agabil1, podoba mi się makijaż nr 1. Taki odważny i seksowny... Nr 2 bardziej delikantny, pasowałby pod moją twarz, kiedy to mam aniołkowe oczy

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.

Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.

sportsmenka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:15   #6
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Zoo , ale trudny nick dziękuję

Meariel w zasadzie drugi nie jest tak całkiem no make-up : ale fakt, bardzo delikatny, choć jednak widoczny

sportsmenka a kiedy masz aniołkowe oczy? Brzmi intrygująco

Stary 2005-11-05, 21:18   #7
Voodia
Wtajemniczenie

Oliwka jest przepiękna Podoba mi się niemożebnie, miałam już nie kupować cieni, ale ten APC musi być mój Wyglądasz bardzo zmysłowo,kobieco, co ja tu będę się rozpisywać-pierwsza klasa

W różowym wyglądasz jak gimnazjalistka,bardzo młodziutko,niewinnie

Aga, trzymam kciuki za mieszkanko,we własnym lepiej nawet ja na materacu przyjdzie na początek spać, coś o tym wiem
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:19   #8
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie

makijaże jak zawsze -świetne

a mieszkanie - coby nei zapeszać nei gratuluje, a jaka frajda będzie z kupowaniem szklanek, kuchenki, filiżanek, wieszka hehe, już zazdroszczę ;-)
KasiaKatarzynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:21   #9
agatka-a
Zakorzenienie

gratuluje wam własnego mieszkanka wiem jak dobrze jest na swoim ja dzis do swojego mieszkanka zakupiłam nowe biurko i szafke

a makijaże jak zwykle perfekcja, ten pierwszy (oliwkowy) jest po prostu boski
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:29   #10
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Thumbs up Dot.: Oliwka i stonowany róż

Podobaja mi sie oby dwa makijaze. Oliwka moze ciut bardziej, z tegoz to powodu, ze mnie... zaskoczyla. Zaskoczylo mnie i zdziwilo mianowicie jak ladnie moze sie komponowac taki oliwkowy cien z niebieska teczowka oczu! Eureka!
Aga, a ze tak zapytam "z innej beczki" - powiedz mi, czy uzywalas tego PAIN STICKA Max Factora jako podkladu wlasnie, na cala buzke, a nie tylko jako korektora? Jak on sie sprawuje? Jaki jest? Wazy sie, zbiera, luszczy itp?

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:32   #11
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Oliwka i stonowany róż

Ojej, zapomnialam dopisac o mieszkaniu... My (ja z TZ) coprawda nie kupujemy mieszkanka, bo kiedys bedziemy je mieli po babci Tztowej, ale od stycznia czeka nas przeprowadzka do innego. Tez jestem z tego powodu bardzo zadowolona, wiec rozumiem Twoja radosc! A na ktorym pietrze bedzie?Nie ma to jak moc kupic na przyklad mebel jakis do wlasnego mieszkanka...

Stary 2005-11-05, 21:33   #12
knotie
Rozeznanie

BJ Moja Kochana (Pomadko, pozwalam sobie uzywac Twojego okreslenia - nie bij ) - po pierwsze - gratuluje mieszkania SUUUUUUper!!! Ja tez wiem, ze najlepiej na swoim ze swoim
- po drugie - jaka Ty masz cere !!!!!!!!!!!!!!! Przed Twoja kuracja kwasami uwazalam, ze masz cere rewelacyjna, ale teraz to po prostu jest CUUUUUUUUUDNIE!!!!
- po trzecie - ja mam tez dzisiaj lepszy humor - Malenstwo po raz pierwszy mialo mniej niz 38
- po czwarte - makijaze sa SWIETNE jak zwykle, oliwka podoba mi sie baaaardzo, taki odwazny, z pieprzykiem ale nie przerysowany, a zarazem lekko tajemniczy.... drugi - w sam raz na codzien.....bomba.....:ro za:
knotie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:39   #13
neonka28
Zakorzenienie

Oliwka pięęęęęęęęęęękna ,róż też ale nie tak jak pięęęęęęękna oliwka.

Co do mieszkanka,ciasne ale własne!!Pomału urzadzicie się.Każdy prezent do domku cieszy.
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:42   #14
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Aga, a kiedy przeprowadzka??? Bo my - nie wiem czy udaloby sie na Boze Narodzenie, ale w styczniu na 100%. A daleko mieszkanko od Twojego rodzinnego domu?

Stary 2005-11-05, 21:44   #15
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Voodia, kup koniecznie, na Twojej buzi to dopiero będą efekty

Kasiu, frajda na pewno, ale nie będzie nas stać, bo bierzemy kredyt by je kupić i będziemy spłacać co miesiąc-ponad połowa naszych pensji to rata i opłaty (czynsz, telefon, net, światło itp)... nie wiem kiedy teraz kupię jakies mazidło do twarzy na razie o tym nie myślę

Agatko, z pewnością takie zakupy dają sporo satysfakcji

Femme, ale przejęzyczenie PAIN STICK on krzywdy nie robi
stosuję go tylko jako korektor na podkład jest za ciężki, ale w roli kamuflażowej spełnia się bardzo dobrze-dobrze kryje, nie wysusza, nie obciążając przy tym np. delikatnej skóry pod oczami.
Mieszkanie będzie w kamienicy, na pierwszym piętrze. Brama zamykana na domofon, ładne podwórko (jest miejsce nawet na robienie grilla ), mieszkanie przyjemne, nie trzeba robić żadnych super remontów (najwyżej pomalować)... co do mebli-mamy tylko łóżko, dwa fotele, mały stolik, dwie pufki, stolik-regał pod komputer i wsio
A Ty do jakiego metrażu teraz się przenosisz?

knotie dzięki Bogu na pewno teraz już będzie tylko lepiej, maluszek jest silny (po cioci zapewne).
Kuracja daje rezultaty zadziwiające przede wszystkim skóra jest bardzo gładka, gdyby nie to łuszczenie byłaby wręcz jak porcelana Chciałam teraz kupić pełnowymiarowe opakowanie olejku dr Hauschka, ale nie wiem czy mogę sobie pozwolic w świetle nowych wydarzeń ...

Wszystkim bardzo dziękuję za opinie-jesteście kochane

Stary 2005-11-05, 21:47   #16
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Aga, a kiedy przeprowadzka??? Bo my - nie wiem czy udaloby sie na Boze Narodzenie, ale w styczniu na 100%. A daleko mieszkanko od Twojego rodzinnego domu?
przypuszczam że na pewno przed Bożym Narodzeniem-początek grudnia jakoś-czyli Święta i Sylwester już na swoim
A Wy daleko? Nasze mieszkanie jest blisko zarówno moich rodziców jak i mamy i babci męża.Do mojej siostry i szwagra mamy 5 -10 minut spacerkiem

Cytat:
Napisane przez neonka28
Oliwka pięęęęęęęęęęękna ,róż też ale nie tak jak pięęęęęęękna oliwka.

Co do mieszkanka,ciasne ale własne!!Pomału urzadzicie się.Każdy prezent do domku cieszy.
dziękuję neonko
Już sobie wyobrażam jaka będę szczęśliwa kupujac np. mydelniczkę albo poduszkę ...bardziej niż w przypadku zakupu nowego cienia czy błyszczyka

Stary 2005-11-05, 21:49   #17
golabek
Wtajemniczenie

Aguś makijaże śliczne Bardzo mi się podoba drugi - moje kolorki Mieszkanka po cichu gratuluję A teraz będzie frajda z urządzaniem
golabek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:52   #18
knotie
Rozeznanie

No nie wiem, czy po cioci - ciocia ma dzisiaj od noszenia maluszka 7 godzin potezne zakwasy Ale grunt, ze zdrowieje

Hmmm, rozumiem Twoj bol....mnie przypuszczalnie wkrotce czekaja podobne wyrzeczenia, tymczasem jak Scarlett O'Hara staram sie o tym nie myslec dzisiaj A tak serio - gratuluje Wam bardzo, bo choc to dluuuga lista wyrzeczen, to jednak to Wasze Wspolne Gniazdko

Ciesze sie bardzo, ze kuracja przyniosla takie spektakularne efekty - ja chyba pod wplywem stresu znow cofnelam sie pare krokow w tyl, ale jestem pelna nadziei i sie nie poddaje

No to w takim razie, zeby Ci watku juz wiecej nie zasmiecac - Agus, SUUUUPER sa te Twoje makijaze!!!!
Stary 2005-11-05, 21:53   #19
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
przypuszczam że na pewno przed Bożym Narodzeniem-początek grudnia jakoś-czyli Święta i Sylwester już na swoim
A Wy daleko? Nasze mieszkanie jest blisko zarówno moich rodziców jak i mamy i babci męża.Do mojej siostry i szwagra mamy 5 -10 minut spacerkiem

dziękuję neonko
Już sobie wyobrażam jaka będę szczęśliwa kupujac np. mydelniczkę albo poduszkę ...bardziej niż w przypadku zakupu nowego cienia czy błyszczyka
Daleko? Hehe, od moich rodzicow 1260 km mamy... A tak, to bedzie na tej samej ulicy co teraz, tylko w innej kamienicy (tez kamienica i tez stare budownictwo! a nawet bardzo stare 100 lat maja ). Tylko ze mieszkanko bedzie na ostatnim pietrze, ukosne, przydachowe sciany - piekne... No i bedzie wanna (to wazne - kocham wanne ) pokoj wiecej, duza kuchnia z salonikiem razem. My musimy kupic tylko lozko no i moze jakies szafki na ksiazki - reszta jest - juz umeblowane... Dziekuje za informacje pain stickowe, tak go wlasnie ogladalam ostatnio w perfumeryji gdzie dorabiam i chrapke na niego mialam...

Stary 2005-11-05, 22:06   #20
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

gołąbku już mam frajdę

knotie ciocia niech się wprawia do noszenia

Femme, to piękne mieszkanie takie na poddaszu... ja tez kocham wannę, ale tam mamy tylko prysznic, niestety najwyżej będę wpadać do rodziców na odprężające kąpiele.
Ale zbieg okoliczności, że obie się przeprowadzamy pewnie będzie nas mało na wizażu, ja postaram sie założyć net w nowym miejscu jak najszybciej, ale to potrwa na pewno . Od stycznia dopiero internet będę mieć w pracy, do tego czasu rzadko tu będę zaglądać
Idę spać, choć pewnie nie zasnę szybko, taka jestem podekscytowana- mieszanina strachu i szczęścia

Stary 2005-11-05, 22:09   #21
knotie
Rozeznanie

Bedzie dobrze BJ - glowa do gory!!! Spij slodko i snij o swoim nowym gniazdku
Stary 2005-11-05, 22:09   #22
neonka28
Zakorzenienie

Pamiętam jak ja byłam podekscytowana.Obiady jedlismy na stoliku plastikowym synka,siedzac na poduszkach .Ma to swoje uroki Aga.Z każdego drobiazgu się cieszyłam,każdy był skarbem.
I takich skarbów Tobie życze!!
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 22:11   #23
knotie
Rozeznanie

ja sie caly czas wprawiam Ale grunt, ze Malenstwo neidlugo zacznie samo biegac))) Chyba, ze jakies inne powodu "wprawiania sie" mi tutaj insynuujesz
Stary 2005-11-05, 22:13   #24
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
gołąbku już mam frajdę

knotie ciocia niech się wprawia do noszenia

Femme, to piękne mieszkanie takie na poddaszu... ja tez kocham wannę, ale tam mamy tylko prysznic, niestety najwyżej będę wpadać do rodziców na odprężające kąpiele.
Ale zbieg okoliczności, że obie się przeprowadzamy pewnie będzie nas mało na wizażu, ja postaram sie założyć net w nowym miejscu jak najszybciej, ale to potrwa na pewno . Od stycznia dopiero internet będę mieć w pracy, do tego czasu rzadko tu będę zaglądać
Idę spać, choć pewnie nie zasnę szybko, taka jestem podekscytowana- mieszanina strachu i szczęścia
Ja mam internet zawsze przy sobie - bo tu taka mozliwosc laczenia sie przez komorke, wiec chociaz z tym jest dobrze, ze nie trzeba linii telefonicznych podlaczac itp. No naprawde zbieg okolicznosci z tym mieszkaniem!!! My szukalismy - rozgladalismy sie juz od jakiegos czasu, glownym powodem byli sasiedzi nad nami - halasliwi jakich malo, nie dalo sie przebywac w tym naszym mieszkanku, uciekalismy gdzie popadlo, zeby tylko w domu wieczorami nie siedziec, bo sie po prostu nie dalo. Tacy sasiedzi to zmora, chinska tortura... A gdzie planujesz meble kupic? Ja juz przegladam katalogi IKEI... Ha! Cos malo na temat makijazu rozmawiam...

Stary 2005-11-05, 22:19   #25
gosiah
Rozeznanie

GG do gosiah

Zielono - brązowo - złoty jest przecudny. Zaskakuąco dobrze komponuje się z twoimi tęczówkami. Drugi świeży i młodzieńczy. Oba z klasą. Życzę Tobie i Twojemu TŻ-owi miłego urządzania mieszkanka... Jak słyszę "dom, mieszkanie, urządzanie" to mi się tryb Praca włącza, a tu jeszcze weekend...
gosiah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 22:32   #26
ewa.nea
Zakorzenienie

Ślicznie jak zawsze. W każdym makijażu wyglądasz świetnie. Co tu więcej pisać...
ewa.nea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 22:34   #27
nineczka
Wtajemniczenie

juz od dawna mialam to powiedziec ale ciagle zapominalam...
strasznie podoba mi sie Twoj kolor wlosow!! jest sliczny i tak ladnie sie blyszczy!
nineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:05   #28
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Po pierwsze gratuluje mieszkanka

Po drugie druga propozycja jest taka cudowna wyglądasz tak ........... jak golasek

mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:28   #29
madie
Zakorzenienie

Obie propozycje bardzo mi się podobają

Aga jak Ty tak wygladasz po całym dniu to ja Ci zazdroszcze

Pięknie Ci w takiej oliwce. Ja w zieleniach wyglądam, nie przebierając w słowach, jak kupa

Świetnie wyglądasz w delikatnych makijażach
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 01:01   #30
Kamikitten
Zadomowienie

Śliczne makijaże, zarówno pierwszy jak i drugi
Ja w takim makijazu wyglądam jak śmiertka a ty wyglądasz prześlicznie, bardzo ci pasuje. Cud, miód i orzeszki

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości