Oliwka i stonowany róż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-06, 08:03   #31
sylwia18
Zakorzenienie

Dot.: Oliwka i stonowany róż

Aguś oby dwa makijaże mi się podobają ale róż bardziej ostatnio oglądałam moje zbiory najładniejszych fotek i natrafiłam na twoje zdjęcie w tym delikatnym różowo- fioletowym makijażu...no cudo po prostu mi właśnie najbardziej podobasz sie w delikatnych pastelach ale rozumiem że trzeba urozmaicać sobie życie buziaki
Stary 2005-11-06, 08:11   #32
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Oba świetne, ale drugi troszkę bardziej mi się podoba Da jasna kreska wewnątrz strasznie dużo dała oku Swierzości. Gratuluje mieszkanka
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:23   #33
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

neonko, wyobrażam sobie
wiem,ze nie od razu kupimy wszystko, zwłaszcza że przez dwa lata będziemy ostro zaciskać pasa i spłacać wzięty kredyt.Ale sam fakt, że to będzie nasze mieszkanie, bez pałętających się innych członków rodziny dodaje nam skrzydeł

Femme, niestety w Łodzi nie ma IKEI, nad czym ubolewam mają wybudować, czy nawet już budują, może uda mi się znowu załatwić transport do Wawy, bo właśnie o IKEI myślałam odnośnie mebli a zwłaszcza różnych funkcjonalnych gadżetów. Chcę np. przedzielić pokój suwanymi na szynach drzwiami z materiału (choć w stylu orientalnym ... A Ty jak zamierzasz poszaleć w nowym metrażu?

Nineczko, kolor zawdzięczam nie sobie farbuję, a to jest sprany blondo-gorzkoczekoladowy balejaż a błysk to kropelki Renee

made, co Ty gadasz ? Masz boską twarz , niesamowity układ kostny, zazdroszczę strasznie. Na pewno w oliwce nie będziesz wyglądać jak...kupa nie wierzę

Gosiu, Ewuś, Ina, Sylwio,Perełko, Monika dziękuję

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:01   #34
annfas
Zakorzenienie

obydwa makijaze są ładne ale chyba róż bardzoej mi przypadł do gustu, lubie takie stonowane makijaze z delikatnym kolorkie na oczach, takie ktorych praktycznie nie widac

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:18   #35
tanzanit
Wtajemniczenie

Makijaze jak zwykle fajowe, drugi bardziej jednak przypadl mi do gustu. Ale nie moge sie skoncentrowac na malowidlach bo jak o mieszkaniu to ja tez jestem poekscytowana.

Bardzo gratuluje, nie ma to jak swoje cztery katy. A poczatki sa super, to planowanie, malowanie...My teraz tez calkiem przerobilismy "salon". Pomalowalismy sciany, wywalili graty, kupili nowa sofe..
Tez musze przyznac ze IKEA to jest swietny sklep z duperelami i my niestety tez musimy jechac prawie 1.5h zeby kupic sobie kilka ramek
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:22   #36
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
made, co Ty gadasz ? Masz boską twarz , niesamowity układ kostny, zazdroszczę strasznie. Na pewno w oliwce nie będziesz wyglądać jak...kupa nie wierzę
No może spróbuję Tylko ze ja wbrew pozorom mam ogromne problemy z doborem kolorów ponieważ w cieniach o tonacji ciepłej co dotyczy wszystkich kolorów(fiolety, brązy, zielenie itp) wyglądam strasznie chorowicie a i w mocnych kolorach pani zimy tak jakoś trupio .
Dlatego jak niedoświadczona puderniczka mam kosmetyczkę ubogą w kolorki bo samej sobie dopasować jest najtrudniej kiedy ogląda się swoją buzię 25 lat i trzeba coś nowego nagle wymyśleć

ps. cieszę się razem z Tobą z nowego mieszkanka małe czy duże- nieważne -byle swoje

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-11-06 o 16:23
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:31   #37
monna@
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

hejka. choc musze się przyznac ze nie lubie oliwek to mi się podoba twój makijażyk. zresztą co ja bede tu pisac mnie się podobają wszystkie twoje makijaze poprostu jestes profesjonalistką ja musze się podłuczyc troszke od ciebie bo mialm przerwe. I choc kawy nie pije to z tobą chetnie wypije hehe
ps dziękuje za przerobienie moich zdjęc podobaja mi się. ale mam małą proźbę to pierwsze moje wklejone zdjęcie, a drugie co ty wkleiłas jako przerobione mogłabys jescze spróbowac przerobic na czarno białe ? i czy tą kaszkę da sie jakos zlikwidowac ?

wiem wiem ledwo wróciłam a juz truje
monna@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:47   #38
hibiskus
Raczkowanie

GG do hibiskus

Agabilku, wiem co przezywasz. Ja jutro lecę do banku kredyt na mieszkanko załatwiać. Też malutkie. 34 m. Ale jestem najszczęśliwsza na świecie.

I też żadnego wyposażenia nie mam. Ani kasy na nie
hibiskus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 21:01   #39
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Smile Dot.: Oliwka i stonowany róż

Cytat:
Napisane przez knotie
BJ Moja Kochana (Pomadko, pozwalam sobie uzywac Twojego okreslenia - nie bij )
Widzę. Zaraz zacznę lać po tyłkach.
Cytat:
- po pierwsze - gratuluje mieszkania SUUUUUUper!!! Ja tez wiem, ze najlepiej na swoim ze swoim
Również składam gratulację. Sama bym chcętnie kupiła jakiś metraż, bo... Nie ma jak u siebie.
Cytat:
- po drugie - jaka Ty masz cere !!!!!!!!!!!!!!! Przed Twoja kuracja kwasami uwazalam, ze masz cere rewelacyjna, ale teraz to po prostu jest CUUUUUUUUUDNIE!!!!
I Cera też zwrócila moją uwagę. Naprawdę pięknie wygladasz. Taka cera to moje marzenie!
Ja na rzię kończę GlicoA od Aprilkowej. Hmm jest nieźle, bo pryszczydła się goją, ale pojawiają się nowe. Także na razie jest kółko zamkniete, ale podobają mi się efkty...i fajnie szczypie
Po Glico pójdzie kolejny kwas pod młotek, jestem jak widać w fazie kwasowania się. Na efekty czekam bardzo i składam nadzieję, że dorobię się cery idealnej.

Makijaże oba bardzo ładne, oba podobają mi się tak samo.

Stary 2005-11-06, 21:07   #40
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

annfasku, dziękuję

tanzanit ja w lutym jechałam ok. 2 godziny do IKEI po takie duperelki

madie, a moze Tyś lato-zima, hmmm? miałaś analizkę robioną?

Monika pozwalam, truj ile chcesz

hibiskus ooo , widze że obie w tym samym temacie jesteśmy

Majka, mnie też wyskakują namiętnie, w okolicy brody i żuchwy (czyli tam gdzie zawsze) ale bardzo szybko znikają-kwasiki wyciągają wszelkie paskudztwa na zewnątrz

Stary 2005-11-06, 21:11   #41
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez agabil1
Majka, mnie też wyskakują namiętnie, w okolicy brody i żuchwy (czyli tam gdzie zawsze) ale bardzo szybko znikają-kwasiki wyciągają wszelkie paskudztwa na zewnątrz
Rzeczywiście rzuchwa to moja zmora, gdyby nie ona to nie mialabym w ogóle problemu z krostami.

Walczę i nie poddaję się. No i czekam na rezultaty.
Stary 2005-11-06, 21:14   #42
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Rzeczywiście rzuchwa to moja zmora, gdyby nie ona to nie mialabym w ogóle problemu z krostami.

Walczę i nie poddaję się. No i czekam na rezultaty.
dokładnie mam te same problemy linia szczęki to utrapienie, nie wiem dlaczego akurat to miejsce

Stary 2005-11-06, 21:22   #43
Pomadka
Pomadkorator

Cool Dot.: Oliwka i stonowany róż

Cytat:
Napisane przez agabil1
dokładnie mam te same problemy linia szczęki to utrapienie, nie wiem dlaczego akurat to miejsce
Ponoć to jest wina niedomagania hormonów. W ten sposób się to objawia... Nie wiem ile w tym prawdy, a ile fikcji?
Stary 2005-11-06, 21:24   #44
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ponoć to jest wina niedomagania hormonów. W ten sposób się to objawia... Nie wiem ile w tym prawdy, a ile fikcji?
tylko ja teraz przechodziłam gruntowne badania i hormony tez robiłam.
Ech, myślałam że na stare lata problem z wypryskami zniknie, a tu i zmarchy i pryszcze

Stary 2005-11-06, 21:34   #45
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez agabil1
tylko ja teraz przechodziłam gruntowne badania i hormony tez robiłam.
Ech, myślałam że na stare lata problem z wypryskami zniknie, a tu i zmarchy i pryszcze
Eh to nie wiem... Ja u siebie podejrzewam jednak rozklekotaną gospodarkę hormonalną, ale nie mam siły iść do lekarza. Wiem, to czyste ignoranctwo z mojej strony!

Ja kiedyś, czytaj ok.3,5 roku temu, miałam cerę ideał, naprawdę świetny stan, ale nagle zaczęła mi się zmieniać i na mojej twarzy pojawiły się pryszczydła. Od tamtej pory walczę z tym badziewiem, ale marnie mi to idzie. Teraz właśnie próbuję kwasów i czekam...

Trzym się BJ.
Stary 2005-11-06, 21:40   #46
annfas
Zakorzenienie

nie tylko wy macie ten problem z żuchwą ja z pryszczy wyrosłam ale moja żuchwa nie kombinuje na rózne sposoby i cala twarz jest oki, no prawie cala nie licząc linii szczeki

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 21:50   #47
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Question Dot.: Oliwka i stonowany róż

Aga, Pomadko - a ja was jeszcze o te kwasy podpytam. Czy - aplikujac je sobie - nie macie, nie odczuwacie zadnych skutkow ubocznych - OK, szczypanie i wysuszenie rozumiem, ze naturalne, ale na przyklad zaczerwienienie? Aga, a jak niedawno nie pokazywalas calej buzki w makijazach - tylko oczy, pamietasz, mowilas, ze w kuracji kwasami Twoja buzka nie do pokazania - to jak wygladala? Pytam - bo juz sama nie wiem co myslec - zaczelam stosowac EFFACLAR a buzka mi sie robi czerwona jak u raczka... A podobno mial byc OK nawet do suchej cery...

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 21:53   #48
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1

madie, a moze Tyś lato-zima, hmmm? miałaś analizkę robioną?
Ehem, kiedyś na wizażu się poddałam analizie i opisałyście mnie jako zimę. Mniej więcej się zgadza (wiadomo, po zdjęciach też cięzko jest ocenić kidy kolory na przykład choć troszkę są inne niż w rzeczywistości), no ale w mocnych kolorach zimy nie wyglądam dobrze. Doszłam więc po głębszym zapoznaniu się z tematem żem lato-zima i co do kolorów ubrań to znalazłam palety itp, tylko jakoś z makijażem dojść nie mogę. Cerę mam ciut żółtawą, ale często plamki czerwonawe( kiedy cera się przysuszy) i inne kolory niż cieliste(tzn.beże itp.) bardzo te mankamenty podkreślają

Przepraszam z góry za zaśmiecanie wątku

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-11-06 o 23:02
Stary 2005-11-07, 06:10   #49
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

madie, jam też żółtawa i długo nie używałam cieplejszych cieni , różów czy pudrów. Dopiero gdy zaczęłam kupowac podkłady które neutralizują a nie podkreślają tę żółć (w koloach chłodnego beżu, ewentualnie z kroplą różu)...

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-11-07 o 17:31
Stary 2005-11-07, 06:13   #50
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Aga, Pomadko - a ja was jeszcze o te kwasy podpytam. Czy - aplikujac je sobie - nie macie, nie odczuwacie zadnych skutkow ubocznych - OK, szczypanie i wysuszenie rozumiem, ze naturalne, ale na przyklad zaczerwienienie? Aga, a jak niedawno nie pokazywalas calej buzki w makijazach - tylko oczy, pamietasz, mowilas, ze w kuracji kwasami Twoja buzka nie do pokazania - to jak wygladala? Pytam - bo juz sama nie wiem co myslec - zaczelam stosowac EFFACLAR a buzka mi sie robi czerwona jak u raczka... A podobno mial byc OK nawet do suchej cery...
Aneczko zaczerwienienie było, ale miejscowe i dość szybko znikało. Czuję lekkie mrowienie no i skóra się łuszczy, wystąpił wysyp pryszczy które szybko znikają. Ale cała twarz nie robi sie czerwona A bardzo Cię piecze skóra? Może ten kwasik nie jest dla Ciebie?

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-11-07 o 17:33
Stary 2005-11-07, 09:01   #51
ona1982
Zadomowienie

Kobieto, obydwa makijaże pokazują jakie masz piękne, duże oczy. Wczoraj zaglądałam do Twoich propozycji, jako pierwszych, teraz mam czas skomentować. Przypominając sobie wszystkie inne Twoje makijaże ,chociaż naprawdę trudno w nich wybierać taki sposób malowania najbardziej podkreśla moim zdaniem Twoją urodę, nie przytłacza jej, wydobywa te elementy, w które chce aż się wpatrywać. Perfekt, szczerze zazdroszczę tego wyważenia w stosowaniu barw, dobieraniu ich. W pierwszym makijażu zdziwiło mnie, że w ogole powieka została potraktowana wyrazistym kolorem, bo na fotkach całej twarzy myślałam, że to makijaż w stylu no-make-up.A tu niespodzianka.Oliwka ślicznie pasuje do Twoich tęczówek.Za dużo piszę miłych rzeczy i może myślisz, że lizus ze mnie, ale to co wychodzi spod mojej klawiatury to najszczersze wyrazy uznania. I naprawdę żałuję, że nie otworzysz swojej działalności związanej z dziedziną, w której tak dobrze sobie radzisz.

Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 09:27   #52
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Aneczko zaczerwienienie było, ale meijscowe i dość szybko znikało. Czuję lekkie mrowienie no i skóra się łuszczy, wystąpił wysyp pryszczy które szybko znikają. Ale cała twarz nie robi sie czerwona A bardzo Cię piecze skóra? Może ten kwasik nie jest dla Ciebie?
Dziekuje Aga za odpowiedz. Hm, wlasnie dzis rano sie obudzilam i... juz sie nie czerwienie. Ale wczoraj caly dzien z rumienczykiem chodzila jakbym nie wiada ile winka chlipnela... Juz tez z Jo rozmawialam o tym i wydaje mi sie, ze jednak za duzo zaaplikowalam tego kremu... Ot, tak chcialam wybadac jak mi buzka zareaguje... Eksperyment taki. Ale juz wiem, czyli w zonie T tej lekko zanieczyszczonej jest OK, natomiast na polikach - suchej partii czerwieni sie na raczka... Teraz odstawie go na pare dni, wroce don po jakims czasie...

Stary 2005-11-07, 10:11   #53
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziaj nie będe krytykować , a tylko chwalić
Pierwszy przywidł mi na mysl lata pięćdziesiąte/sześćdziesiąte. Mocne oczy , usta blade, pokryte cielista szminką i jeszcze ta opaska na głowie bardzo ładnie

Drugi delikatny, nawet bardzo, ale wspaniale w nim wyglądasz Kolr szminki podoba mi się , lekk błyszczące usta są mcniejszym akcentem w tym makijażu

mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 10:46   #54
maja55
Zakorzenienie

AgaPięknie. Oby dwa makijaż - pierwsza klasa. Cudownie podkreślasz oczy, akcentujesz usta i jeszcze te kości policzkowe ślicznie wymodelowane. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Na zdjęciach pierwszego makijażu masz bardzo ładnie włoski ułożone, tzn bardzo podoba mi sie opaska i grzywka wystająca spod niej.

Gratuluję mieszkanka. ja niedawno robiłam mały remont w swoim pokoju. Co prawda nie urządzałam go całego od nowa bo tylko zmieniłam kanapę, ale do kompletu wymieniłam dywanik, zasłonki, zmieniłam ramki na zdjęcia i doniczki. Miałam przy tym ogromną frajdę.
Buziaki
Stary 2005-11-07, 15:04   #55
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Femme wiesz ja kwasy stosuję miejscowo, na rzuchwę i pod policzkami, nie nakładam na całą twarz.
U mnie nie wystepują żadne zaczerwienienia. Jedynie jak nakładam teraz GlicoA to mnie [fajnie] szczypię i NIC więcej. Szczypanko przechodzi po 3 min i już luzik.
Glico goi mi twarz, ale i wywołuję następne pryszczate zmory.

Jak nakładałam Effaclar to zupełnie moja skóra niereagowała, wcale. NIe występowało szczypanie, mrowienie. Owszem pogoiła mi jakieś krosty, ale nie miałam żadnych objawów. Tak samo jak przy Effie, zupełnie nie miałam kolejnych wysypów na twarzy.
Dziwnie to u mnie działa. Być może przez to, że ja tylko punktowo traktuję twarz? Lub effa jest/była dla mnie za słaba?

W obu przypadkach nie występuję u mnie przesuszenie i złuszczanie się naskórka. Miejsca, w których stosuję kwasy są ot lekko podsuszone.
O wiele bardziej mam wysuszoną i łuszczącą się skórę na czole, choć tam skóra nie widziała ani grama kwasu, jest notorycznie natłuszczana i nawilżana kremem... Dziwne toto u mnie działa... Ja chyba jestem jakaś nie teges.

Jeszcze ze 2 aplikację Glico i biorę się za Lysanel. Tego poużywam trochę i także zdam relację z przebiegu działania kwasów.

I offtopowo do offtopu. Znowu zboczylismy z tematu. Jestem chyba Naczelnym Offtopicowcem Wizażu. Coś strasznego... Aga wybacz!

Kobiety.
Stary 2005-11-07, 16:58   #56
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Pomadenko (jeszcze tak Cie nie nazwali? ) - bo ja wlasnie zaczelam eksperymenta z tymi kwasami. Nigdy dotad nie uzywalam. I tak chcialam poeksperymentowac (myslac, ze rzeczywiscie EFFECLAR jest najslabszy i nic mi nie zrobi...) i nalozylam wszedzie. No, madra Femme po szkodzie, hehe. Kurka wodna, ale to ja mam widac super delikatne lico, skoro EFFECLAR tak mnie zaczerwienil, to strach pomyslec jakbym cosik mocniejszego zastosowala!

Stary 2005-11-07, 17:42   #57
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Femme, mnie też Eff nie zaczerwieniał, pomimo że mam nadwrażliwą cerę-może dlatego że na policzki stosowałam bardzo oszczędnie, więcej na partię T...
Ale przy stosowaniu i Effaclaru i Diacnealu czy Lysanelu łuszczyła mi się skóra-głównie czoło, chrapki nosa oraz broda.

ona Twój post dał mi wiele pozytywnej energii i pewności-dziękuję

Manolitko , dziękuję za tyle miłych słów

Maju... remont robiliśmy w ubiegym roku i wiem co to za frajda przypuszczam że urządzanie od postaw mieszkania przyniesie mi więcej radości ale i będę wyczerpana , zmęczona...
dziękuję za komentarz, cieszę się ogromnie że makijaże przypadły Ci do gustu

Stary 2005-11-07, 18:21   #58
ona1982
Zadomowienie

Zawsze służę ciepłym słowem A Twoje makijaże przydadzą mi się, będę coś tam z nich podpatrywać, bo zachwyca mnie ich świeżość. Tylko nie mam niestety tak dobrych kosmetyków.I jeszcze czas świąt, trzeba pooszczędzać na prezenty. MOjego TŻ-a molestuję Twoim wizerunkiem.PoważniePok azuję mu co weekend Twoją buzię, w ten weekend Twoje wielkie oczy i mówię" ja też chcę mieć takie tęczówki i takie usta":P Buziaki

Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:25   #59
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
madie, jam też żółtawa i długo nie używałam cieplejszych cieni , różów czy pudrów. Dopiero gdy zaczęłam kupowac podkłady które neutralizują a nie podkreślają tę żółć (w koloach chłodnego beżu, ewentualnie z kroplą różu)...
no słyszałam że tak się robi ale jakoś zdawało mi się że to lipne żółtą buzie różem pacać , że się jak baba ze wsi będzie wyglądać. Oczywiście zdaję sobie sprawę że mówiąc "z kroplą różu" nie masz na myśli typowo rózowiastego, ale nie sądziłam ze to neutralizowanie żółtawego odcienia naprawdę działa.

Jak będę wyglądać jak Ty to lecę do sklepu zaraz

Napewno wypróbuję inny odcień podkładu dzięki Aga
Stary 2005-11-07, 20:13   #60
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Pomadenko (jeszcze tak Cie nie nazwali? ) - bo ja wlasnie zaczelam eksperymenta z tymi kwasami. Nigdy dotad nie uzywalam. I tak chcialam poeksperymentowac (myslac, ze rzeczywiscie EFFECLAR jest najslabszy i nic mi nie zrobi...) i nalozylam wszedzie. No, madra Femme po szkodzie, hehe. Kurka wodna, ale to ja mam widac super delikatne lico, skoro EFFECLAR tak mnie zaczerwienil, to strach pomyslec jakbym cosik mocniejszego zastosowala!
TO jeszcze mnie tak nie nazwali. Nie wiem co to za niedopatrzenie na tym forum??

Femme widać każdy inaczej reaguję, bo każda z nas opisuję inne doświadczenia z tym samym środkiem. Eh te kwasy.

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości