Sex Pistols :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-07, 18:11   #31
madie
Zakorzenienie

Dot.: Sex Pistols :D

Cytat:
Napisane przez Pomadka
I LIGA!!! Wygląd gwiazdy lat 80-tych. Czyżby to Kora?

Jejku naprawdę masz taką świetną urodę, że mogłabym CIę oglądać tylko w takich "wariacjach", które tak naprawdę i wychodzą i wyglądają na Tobie bardzo dobrze.

Madiem, że świetnie CI to wyszło to już wiesz, ale ja mam prośbę gorącą do Ciebie. Błagam kup/pozycz/ukradnij lepszy aparat. Może to nietaktowne z mojej strony tak pisać, ale widzę, w tobie dużo zacięcia do makijaży. Zwłaszcza te nietypowe wychodzą CI bardzo dobrze i za każdym razem żałuję bardzo, że fotki kiepskie, a ja nie mogę podziwiać Twojej umalowanej buzi jak plakatu superstar.

A może masz dobry aparat, a kiepsko z jego obsługą?

PomadziaNO kurka wodna nie mam skąd wypożyczyć lepszego sprzętu

Z tego który posiadam wyciskam wszystkie soki ale on nie jest do takich zdjęć

Kupić- nie mam kaski, pożyczyć- niebardzo mam od kogo (wiesz, wokół mnie sami biedni studenci), ukraść ???- hmm jakby co zwale na Ciebie

No nie mam niestety możliwości

A czy to Kora??? Nieeeee, wcale nie miałam jej na myśli, choć faktycznie lekko wzorowany na latach 80-tych, nieco unowocześniony

Maja55 wokalistka- och, modelka- ach -niestety to tylko ja

ona1982- no kiedyś malowałam na płótnie, ale zarzuciłam te rzeczy i przerzuciłam na buźki

Jo, Martynka21dziękuję
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:36   #32
ona1982
Zadomowienie

Jejku, czemu już się tym nie zajmujesz? Ja na płotnie jeszcze nie malowałam, ale ciągnie mnie do tego. Musiałabym tylko bardziej zapoznać się z warsztatem...Narazie więc szkicuję, pozostają rysunki. Twarz to wspaniałe narzędzie , płótno, ale chyba nic nie zastąpi uczucia, kiedy z pustej przestrzeni wydobywa się jakiś kształt, powoli wydobywa się rysy twarzy,tworzy i tworzy...

Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:57   #33
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ona1982
Jejku, czemu już się tym nie zajmujesz? Ja na płotnie jeszcze nie malowałam, ale ciągnie mnie do tego. Musiałabym tylko bardziej zapoznać się z warsztatem...Narazie więc szkicuję, pozostają rysunki. Twarz to wspaniałe narzędzie , płótno, ale chyba nic nie zastąpi uczucia, kiedy z pustej przestrzeni wydobywa się jakiś kształt, powoli wydobywa się rysy twarzy,tworzy i tworzy...
dlaczego nie maluję?? Jakoś tak wyszło że na skutek pewnych zdarzeń "artystyczny" rozdział w moim życiu się zamknął...
Ale jeśli ciągnie Cię do malowania to zaraz mi tu do sklepu po płótno, farby, rozpuszczalnik, werniks, terpentynę czy cokolwiek a nie tu się czaić!!!
Malowanie fabrami jest o niebo lepsze niż ołówek

Stary 2005-11-07, 19:19   #34
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119

Drapieznie, ostro... swietnie! Rzeczywiscie znamy Cie glownie w delikatniejszych makijazach, ale ten rowniez jest pierwsza klasa !! Piknie po prostu.

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:21   #35
ona1982
Zadomowienie

Szkoda...
A dobrze to ujęłaś, bo czaję się od jakiegoś czasu W końcu trzeba zacząć działać. Wcześniej ze względów zdrowotnych(alergik ze mnie) lekarz kazał mi z daleka od wszelkich farb, lakierów, bo na astmę źle to wpływa. Właśnie w skutek opinii lekarza nie poszłam do wymarzonej szkoły plastycznej,eh.A Ty twórz na twarzach, coraz to nowe makijaże, bo przyjemnie się poźniej ogląda efekty Twojej pracy.

Anna

Stary 2005-11-07, 19:30   #36
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Smile Dot.: Sex Pistols :D

Cytat:
Napisane przez madie
PomadziaNO kurka wodna nie mam skąd wypożyczyć lepszego sprzętu

Z tego który posiadam wyciskam wszystkie soki ale on nie jest do takich zdjęć

Kupić- nie mam kaski, pożyczyć- niebardzo mam od kogo (wiesz, wokół mnie sami biedni studenci), ukraść ???- hmm jakby co zwale na Ciebie
No nie mam niestety możliwości

A czy to Kora??? Nieeeee, wcale nie miałam jej na myśli, choć faktycznie lekko wzorowany na latach 80-tych, nieco unowocześniony
Madie to zawędź komuś cyfrówkę, ja to biorę na siebie.

Nie przejmuj się i tak widać makijaż, ale jednak zdjęcia przydały by się w wersji ulepszonej bo naprawdę mejkapy są tego warte.

Życze dalszych, równie udanych makijaży.
Stary 2005-11-07, 19:33   #37
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ona1982
Szkoda...
A dobrze to ujęłaś, bo czaję się od jakiegoś czasu W końcu trzeba zacząć działać. Wcześniej ze względów zdrowotnych(alergik ze mnie) lekarz kazał mi z daleka od wszelkich farb, lakierów, bo na astmę źle to wpływa. Właśnie w skutek opinii lekarza nie poszłam do wymarzonej szkoły plastycznej,eh.A Ty twórz na twarzach, coraz to nowe makijaże, bo przyjemnie się poźniej ogląda efekty Twojej pracy.
Dziękuję ona1982

Szkoda że przez alergię nie możesz zacząć malować, ale jakby w dobrze wietrzonym pomieszczeniu pracować? Hm , ja sie nie znam ale mam nadzieję że będziesz mogła zacząć pracę z farbami Upaćkać się w farbach to jest dopiero radocha , czego i Tobie życzę ...upaćkania i radochy
Stary 2005-11-07, 19:36   #38
vanilla_sky
Zakorzenienie

faktycznie kora jak zywa. pieknie - normalnie na konkurs jakis bym dala.
vanilla_sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:41   #39
April007
Zadomowienie

GG do April007

I ktos mi tu wmawial ze francuskiego nie umie wykonac A ja tu takie cuda cudenka widze Nastepnym razem Ci nie uwierze Bardzo fantazyjny makijaz, swietny pomysl i wykonanie

Pozdrawiam
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 11:56   #40
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez April007
I ktos mi tu wmawial ze francuskiego nie umie wykonac A ja tu takie cuda cudenka widze Nastepnym razem Ci nie uwierze Bardzo fantazyjny makijaz, swietny pomysl i wykonanie

Pozdrawiam
Żebyś Ty wiedziała ile razy musiałam poprawiać uta zeby mi w miare prosto ten obrys wyszedł ... Kreski jakoś wyszły, ale to wyjątkowo tym razem

Vanilla_sky dziękuję ...nad jakimś konkursem faktycznie ostatnio się zastanawiałam. Nie takim gdzie by zdjęcia wysłać bo te się nie nadają zwyczajnie, ale jakiś może choćby wiejski konkursik makijażu
Stary 2005-11-08, 13:10   #41
ona1982
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madie
Dziękuję ona1982

Szkoda że przez alergię nie możesz zacząć malować, ale jakby w dobrze wietrzonym pomieszczeniu pracować? Hm , ja sie nie znam ale mam nadzieję że będziesz mogła zacząć pracę z farbami Upaćkać się w farbach to jest dopiero radocha , czego i Tobie życzę ...upaćkania i radochy
Teraz już z astmą nie walczę, z alergią też jest lepiej, więc koniecznie spróbuję. Fajnie musiałaś wyglądać z farbkami na twarzy, rękach, tak artystycznieJa też tak chcę:P Nakręciłaś mnie normalnie

Anna

Stary 2005-11-10, 14:51   #42
Zanettkaa
Raczkowanie

drapieżnie

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości