Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-16, 18:31   #511
daria05
Raczkowanie

Okrągła twarz- jaki fryz?...

Hey mam okrągłą twarz i zero pomysłu jak ułożyć włosy. Słyszałam że przy takiej twarzy lepiej unikać grzywek i że można pocieniować włosy ale ja mam ich mało, miałam rok temu cieniowane i optycznie było ich mniej. wiec jak mogłabym je ułożyć żeby pasowały do buzi i raczej bez potrzebu ich ścinania
daria05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:26   #512
magdzikasek
Przyczajenie

Smile Dot.: Okrągła twarz- jaki fryz?...

grzywka raczej nie, bo optycznie poszerzy ci buzię. może zaczesac włsoy by przedziałek był na boku i ustylizować włosy lekko opadające na twarz. zamieszcze pare fotek.
magdzikasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:57   #513
Karolinaa97
Przyczajenie

Talking Fryzura do okrągłej twarzy

Drogie panie fryzjerki
Mam okrągłą twarz, włosy ro ramion i grzywka na bok. Czy taka fryzura jest dobra? Głównie chodzi mi o grzywkę. Jeśli nie to jaka będzie najlepsza?
Z góry dziękuję
Karolinaa97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:16   #514
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Dot.: Fryzura do okrągłej twarzy

Ja też mam okrągłą twarz i grzywkę na bok (włosy kręcone/falowane) i wydaje mi się, że jest ok
chochlik kornwalijski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:10   #515
muszi_
Przyczajenie

Dot.: Fryzury pasujące do okrągłej twarzy xD

Cytat:
Napisane przez muszi_ Pokaż wiadomość
też jestem tu nowa prosze pomożciee w dobraniu fryzury ! najprawdopodobniej mam okrągłą twarz, trochę długi nos i jedno odstające ucho wydaje mi się, że mam trochę wysoko oczy na twarzy, ale to już jest mój wymysł :P niestety nie mam żadnych zdjęć na komputerze.. może wystarczy opis? i jeszcze chciałam dodać, że teraz mam grzywke na bok i nieco zniszczone rzadkie włosy.. (prostowanie + tapir) ;/ proszę oo pomoc !

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

a włosy są długości do ramion .. no może troszeczkę dłuższe i wycieniowane ..
może jednak ktoś mi odpowie ? byłam ostatnio u fryzjera i dostałam poradę, że lepiej będzie mi jeśli górną warstwę włosów skrócę tak do skroni, a resztę zostawię do ramion lub zapuszczę.. wtedy niby łatwiej układać oklapnięte włosy i tak jakby same się już trochę unoszą .. więc dałam się tak ściąć, ale to nie prawda .. teraz to już kompletnie mam przylizane włosy.. tapiruję, ale później opadają .. stosowałam miliony lakierów, ale żaden nie przyniósł pożądanego efektu .. włosy albo tworzyły "hełm"(ale i tak po czasie opadały) albo się szybko tłuściły.. ;/ może cos poradzicie ? błaagam !
muszi_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:33   #516
necroeater
Raczkowanie

GG do necroeater

Czy włosy do połowy szyi pasowałyby do okrągłej buzi? Posiadam właśnie taki kształt twarzy, ale akurat w moim przypadku pasuje mi nawet prosta grzywka. Ostatnio myślałam nad zmianą fryzury i wpadłam na pomysł skrócenia włosów. Co o tym myślicie?
necroeater jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 12:13   #517
martusia_gwiazda
Raczkowanie

PEWNIE! tylko proponowałabym CI je wycieniować tak żeby tylko na karku były do połowy szyi a boki do ucha
Gdyby na wielkim świecie byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie. Uśmiech moich dzieci. Moje życie.
martusia_gwiazda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:45   #518
ewcia1122
Przyczajenie

no to teraz ja potrzebuję waszej rady.
otóż jak koleżanki wyżej mam pucołowatą twarz, ale grzywka odpada bo mam dość niskie czoło. byłam u 5 fryzjerów, jeden gorszy od drugiego, a byłam u 'specjalistów', najlepszych w mieście.
jak coś z tymi włosami nie zrobię to się załamę dosłownie.
a tu zdjęcia.aż wstyd się pokazać -.- teraz nieco dłuższe mam, zdjęcie z przed miesiąca, nawet nieco więcej.
jestem w trakcie odchudzania więc może mi trosze twarz zeszczupleje, ale policzki nadal zostaną.
http://img1.vpx.pl/up/20100906/x153.jpg
http://img1.vpx.pl/up/20100906/x213.jpg
http://img1.vpx.pl/up/20100906/x334.jpg
Potrzebuję porad, lecz zdjęciami nie pogardzę, bo wtedy bym fryzjerowi pokazała cóż chce, a nie zrobi jak zwykle 'po swojemu'
dziękuję
ewcia1122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:18   #519
perlesang
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie mi, jaki mam kształt twarzy? Nie umiem go określić. Fotka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...55b7395bf.html
perlesang jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:49   #520
Aneczka91
Zakorzenienie

Witam wszystkie
Mam okrągłą buzię , wysokie czoło i duże oczy.
Zapuszczam włosy.Mam pytanie ,Jaka grzywka by pasowała i czy by pasowały włosy-fale.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!

Aneczka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 13:46   #521
necroeater
Raczkowanie

GG do necroeater

Cytat:
Napisane przez ewcia1122 Pokaż wiadomość
no to teraz ja potrzebuję waszej rady.
otóż jak koleżanki wyżej mam pucołowatą twarz, ale grzywka odpada bo mam dość niskie czoło. (...)
Moim zdaniem nie musisz rezygnować z grzywki. Chodziłam do wielu fryzjerów i zawsze wszyscy powtarzali mi, że mam za niskie czoło i okrągłą twarz, więc nie powinnam robić sobie grzywki. Aż w końcu jeden raz uparłam się na prostą grzywkę, fryzjerka mi ją zrobiła i obie doszłyśmy do wniosku, że nie jest źle. Od tamtej pory ciągle noszę grzywkę, albo prostą, albo lekko na bok (długość jakoś 2-3 cm za brwi). Więc na Twoim miejscu jeszcze bym się nad tym zastanowiła.

Daję swoje zdjęcia jako dowód, że okrągła buzia razem z grzywką nie musi wyglądać tragicznie.
Przepraszam za jakość zdjęć, ale aktualnie mój aparat jest martwy, więc zdjęcia są robione kamerką.
http://img828.imageshack.us/i/100811013132.jpg/
http://img295.imageshack.us/img295/5430/zuo.png

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie
Mam okrągłą buzię , wysokie czoło i duże oczy.
Zapuszczam włosy.Mam pytanie ,Jaka grzywka by pasowała i czy by pasowały włosy-fale.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jeśli chodzi o fale to sądzę, że nie wyglądają źle przy okrągłej buzi. Ja mam naturalnie fale, więc jestem wręcz na nie skazana, ale prostuję włosy bardzo rzadko, ponieważ fale nawet pasują do takiego kształtu twarzy, przynajmniej moim zdaniem.
necroeater jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 21:12   #522
madziamdziam
Przyczajenie

No więc moja twarz za każdym razem na zdjęciu wygląda inaczej Ale czad, co? Chyba po prostu niefotogeniczna jestem. Nie.. wszystko zależy od zdjęcia W każdym razie moja twarz jest dość zaskakująca. Usta duże, nos duży, oczy dość małe Wszystko razem może nawet się i komponuje jakoś, ale to zależy od wielu czynników. Czekam na rady jak każda tutaj dziewczyna Mogą być różnego rodzaju
madziamdziam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:07   #523
florecistka
Przyczajenie

Witam. ;]
Chciałabym zrobić coś ze swoją fryzurą, ale nie bardzo wiem co, dlatego proszę o radę.
Mam średniej długości brązowe włosy i okrągłą twarz. Nie chcę też zbytnio obcinać włosów. Co zrobić?

Edytowane przez florecistka
Czas edycji: 2010-10-26 o 15:13
florecistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:07   #524
kaslip
Przyczajenie

Hej ja również mam duży problem z twarzą i fryzurą.
Mam rzadkie włosy, szybko przetłuszczające się i w dodatku takie falowano-kręcone (jak na zdj.).
Prosta grzywka chyba raczej odpada miałam już taką i cóż niestety nie sprawdziła się po wyprostowaniu wytrzymywała najwyżej 30-min a później się tak dziwna się robiła od góry zaczynała być taka oklapnięta a końce się podwijały do środka i wychodziła taka grzyweczka mniej wiecej jak u brzyduli jesli wiecie o co mi chodzi.

Bardzo proszę jeśli możecie to pomóżcie dobrać coś do mojej nieszczęsnej twarzy . Będę bardzo bardzo wdzięczna za jakiekolwiek propozycje.
Z góry dziękuje pozdrawiam Kasia

Edytowane przez kaslip
Czas edycji: 2010-10-27 o 18:23
kaslip jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:11   #525
Martyska011
Rozeznanie

Mam okrągłą buzie i od pewnego czasu grzywkę na całe czoło i spotkałam się z opiniami że jest mi w niej lepiej niż w grzywce na bok. Także dziewczyny każda okrągła buzia jest inna
Martyska011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:29   #526
kaslip
Przyczajenie

I znalazłam jeszcze jedno zdjęcie z grzywką taką na bok.
Wiem niestety nie mam pięknej urody i nie jestem fotogeniczna ale jeszcze raz proszę o POMOC
Stary 2010-10-27, 18:34   #527
kaslip
Przyczajenie

zdjęcie ...
Stary 2010-11-13, 19:21   #528
judi87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaslip Pokaż wiadomość
Hej ja również mam duży problem z twarzą i fryzurą.
Mam rzadkie włosy, szybko przetłuszczające się i w dodatku takie falowano-kręcone (jak na zdj.).
Prosta grzywka chyba raczej odpada miałam już taką i cóż niestety nie sprawdziła się po wyprostowaniu wytrzymywała najwyżej 30-min a później się tak dziwna się robiła od góry zaczynała być taka oklapnięta a końce się podwijały do środka i wychodziła taka grzyweczka mniej wiecej jak u brzyduli jesli wiecie o co mi chodzi.

Bardzo proszę jeśli możecie to pomóżcie dobrać coś do mojej nieszczęsnej twarzy . Będę bardzo bardzo wdzięczna za jakiekolwiek propozycje.
Z góry dziękuje pozdrawiam Kasia
Podoba mi się Twoja uroda, ale wybacz tymi brwiami robisz sobie okropną krzywdę! Musisz koniecznie je zapuścić Skąd pomysł na tak mocne wygolenie brwi? Twoja twarz nabiera dziwnego wyrazu (zwłaszcza przez to, że przerwa pomiędzy jedną a drugą brwią jest za duża).
Co do włosów to ja bym za duzo nie zmieniała. Może bym je jeszcze zapuściła, bo się bardzo ładnie układają i przedziałek na bok?
judi87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:11   #529
lamento
Raczkowanie

Ja się jakiś czas temu przekonałam, że jak sie ma okrągłą twarz, to wcale nie trzeba trzymać się stereotypów, że to czy tamto nie jest odpowiednie, bo jak fryzjer się uprze, to każda fryzurę dopasuje do danej osoby. Ważna żeby stylista fryzur był naprawdę dobrze wyszkolony, no i miał odpowiednia praktykę za sobą.
lamento jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:03   #530
Darkoz
Zakorzenienie

Fryzura dla ogrągłej twarzy

Mam prawie 14 lat, strasznie nieukładające się włosy do ramion i okrągłą twarz. Chciałabym mieć fryzurę, w której wyglądałabym dojrzalej i przy której włosy łatwo by się układały. Może być bardzo krótka, ale dziewczęca . Macie jakieś pomysły?
Darkoz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 09:15   #531
adaikaka
Zakorzenienie

GG do adaikaka

Przejrzałam ten wątek i postanowiłam też poprosić o pomoc.
Moje włosy aż krzyczą żeby coś z nimi zrobić (rozdwojone końcówki).
Teraz sięgają mi do łopatek mniej więcej, ale sa ścieniowane.
Najlepiej wyglądają jak są wyprostowane prostownicą... Naturalnie są bardzo niesforne i powykręcane w każdą stronę.
Tak bym się odmieniła jakoś ale totalnie brak mi pomysłu. Kolorek też bym sobie na nie wrzuciła... Kusi mnie coś z odcieniem bordo/kasztan...
Poniżej wrzucam fotki i gdymyście mogły mi coś zaproponowac byłabym Wam dozgonnie wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,4 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,4 KB, 135 załadowań)
Stary 2011-01-30, 12:32   #532
antidotum89
Wtajemniczenie

a czy moze ktos mi podpowiedziec jaka grzywka do twarzy owalnej ale z "pućkami" ? bo zapuszczałam długo grzywke(siega kilka cm ponizej brody) ale teraz chce ja sciac i nie wiem czy na rowno czy grzywke na bok

"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "

antidotum89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 17:17   #533
shrimpinbutter
Przyczajenie

Fryzura do pucołowatej twarzy.

Witam. Jak w temacie. Mam ogromną , okrągłą twarz, pucołowate policzki, małe oczy i noszę okulary. Nie mam pojęcia na jaką fryzurę się zdecydować.
Propozycje fryzur ze zdjęciami i wymiana doświadczeń mile widziana.
Proszę o pomoc;liczę na szybką odpowiedź.

Edytowane przez shrimpinbutter
Czas edycji: 2011-03-04 o 18:00
shrimpinbutter jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 11:38   #534
Callie90
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

A wiec.. takze mam okraglo buzie...troszke duzy nos i znudzila mi sie juz ta prosta NUDNA fryzura mam bardzo geste wlosy i ciezko z jakakolwiek fryzura... mysle o wielkiej zmianie.. bardzo chcialabym zmienic kolorek na jasniejszy .. moze duuuzo pasemek blond ? w zalozniku dodalam zdjecia swoje i zdjecia z internetu z propozycjami fryzur .. bardzo prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0006.jpg (25,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0015.jpg (21,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-64188.jpg (19,6 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-344258.jpg (30,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-961202.jpg (16,8 KB, 97 załadowań)
Callie90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:32   #535
oli_19
Zakorzenienie

Jaka fryzura do "pucatej" twarzy?

Jakiś czas temu znacząco schudłam, jednak moja pucata twarz pozostała niewzruszona i wyłamała się z tej diety W wyniku czego wyglądam teraz dość dziwacznie. Polećcie jaka fryzurę dobrać do takiej twarzy?
Myślałam nad grzywką ale nie wiem jaką wybrać.
oli_19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:47   #536
Lillian_
Rozeznanie

Dot.: Jaka fryzura do "pucatej" twarzy?

Też mam ten problem, właśnie szukałam czegoś w necie na ten temat... Czy pucowata twarz to synonim do okrągłej twarzy? Jeśli tak to raczej włosy długości za brodę, czyli długie lub pół długie i lekko z przodu wycieniowane - przynajmniej tyle się dowiedziałam... aha i z grzywką też jest różnie, niektórzy mówią że przedziałek po środku i bez grzywki to się twarz wyciągnie a niektórzy twierdzą, że przedziałek z boku i grzywka też na bok lekko pół długa i bądź tu mądra!
Lillian_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:02   #537
oli_19
Zakorzenienie

Dot.: Jaka fryzura do "pucatej" twarzy?

Ja się chyba na taką fryzurę zdecyduję

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ed=0CB0Q9QEwAg
Stary 2011-03-07, 13:26   #538
Lillian_
Rozeznanie

Fajna ale masz pewność że będzie ci w niej dobrze? Do takiej fryzury to trzeba mieć chyba bardzo grube włosy . One są pocieniowane na całej długości ta Dziewczyna wygląda w niej bardzo ładnie... Ale myślę że z godzinę dziennie je układa..
Stary 2011-03-07, 20:06   #539
oli_19
Zakorzenienie

A takie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07a_001_main_img_a.jpg (17,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tys123654789.jpg (24,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zDkn3zyPVGt6e5K.jpg (32,5 KB, 98 załadowań)
Stary 2011-03-08, 11:04   #540
Lillian_
Rozeznanie

Najbardziej podobają mi się 1 i 3 są dosyć klasyczne i dziewczęce. Wiesz ta w środku jest chyba drapieżna, i na pewno trzeba przy niej prostować włosy, chyba że masz naturalnie proste jak druty... Zauważyłam że bardzo ważny jest makijaż. Przy okrągłej twarzy lub jak wolisz pucatej niezbędny jest róż do policzków. A te dziewczyny ze zdjęcia 1 i 3 mają na maxa okrągłe buźki.
Odpowiedz

Tagi
długie włosy, fryzura, fryzura okrągła twarz, fryzura pomocy okrągła, fryzury, młodzieżowa, okrągła buzia, okrągła twarz, prostowanie włosów, pucułowata bużka, szopa, typ urody wiosna, włosy, zniszczone włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości