INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-05, 23:05   #1891
sabbatha
Zakorzenienie

Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

MAM! w końcu! kupiłam za końcówkę zwrotu podatku 5-tkę AMC wydaje mi się, że to dwa zwykłe i trzy shine'y - shine to taie perłowe? fotkę zrobię jutro, ciężko taką piątkę wybrać

okazało się, że w Opolu można tylko 3, 5, 8 i 16 kolorów do tego okrągłe, ale w nowej galerii przy kinoplexie będzie sklep inglota cały

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:25   #1892
Agawcia
Raczkowanie

Dziewczynki ja jeszcze nie mialam stycznosci z Inglotem i teraz chcialabym skompletowac tak sobie moze z 8 cieni ale kompletnie nie wiem jakie kolory bo sie na tym nie znam.Tak w sumie to zawsze jakismis fioletami i rozami sie maluje.Mysle o jakis cieniach co by dawaly codzienny lekki makijaz i o takich co bym mogla zrobic wieczorowy wyrazisty makijaz,moze cos w brazach.Poradzcie cos proszeeee.Jestem niebieskooka i mam wlosy ciemny blad z jasnymi pasemkami.Czekam na Wasza pomoc,z gory dziekuje serdecznie i Pozdrawiam
Agawcia
Agawcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 23:25   #1893
monai
Rozeznanie

GG do monai

Witajcie poczytałam trochę wątek i dalej nic nie rozumiem :B więc też poproszę o radę - praktycznie teraz w tym wątku dowiedziałam się o możliwości robienia paletek w Inglot - jestem kompletnym laikiem bazującym na ograniczonej liczbie kolorów i generalnie ;/ no chciałabym to zmienić - może któraś z Was by się zlitowała i podpowiedziała taki mały zestaw dla początkowy - podstawowy można by rzec. Czyli pare cieni, jakiś róż, rozjaśniacz, do brwi coś? Kompletnie się nie znam i głupieję z ilości możliwości i jeszcze jedno - jakie pędzelki polecacie z Inglot? wizaż inspiruje
monai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 23:59   #1894
kasiek1122
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Witajcie poczytałam trochę wątek i dalej nic nie rozumiem :B więc też poproszę o radę - praktycznie teraz w tym wątku dowiedziałam się o możliwości robienia paletek w Inglot - jestem kompletnym laikiem bazującym na ograniczonej liczbie kolorów i generalnie ;/ no chciałabym to zmienić - może któraś z Was by się zlitowała i podpowiedziała taki mały zestaw dla początkowy - podstawowy można by rzec. Czyli pare cieni, jakiś róż, rozjaśniacz, do brwi coś? Kompletnie się nie znam i głupieję z ilości możliwości i jeszcze jedno - jakie pędzelki polecacie z Inglot? wizaż inspiruje
jestem zachwycona pędzelkiem 8OHP

co do paletki - to przede wszystkim zależy od tego jaki masz typ kolorystyczny, jakie lubisz ubrania (tzn.kolory), po częsci też jakie lubisz kolorki.

Myślę, że przyda Ci się niezależnie od urody : cielisty beż, czekoladowy, zgaszony fiolet, delikatny róż, może jakiś ładny ciemny granat lub szmaragdowy?
Stary 2008-06-07, 00:29   #1895
Agawcia
Raczkowanie

Moze jakies numerki tych cieni.Ja ubieram sie w jasnych kolorach,Cere mam posrednia,czesto opalona.oczy niebieskie,wlosy jasne.Zalezy mi i na lekkim makijazu takim codziennym i na takim wieczorowym.Dziekuje
Stary 2008-06-07, 00:54   #1896
monai
Rozeznanie

GG do monai

serdeczne dzięki Kasiek - Twoje rady są bardzo pomocne zwłaszcza, że kolory które podałaś jako podstawowe lubię i używam chętnie - zwłaszcza brązy i fiolety (uwielbiam fioletowy kolor) generalnie farbuję się na rudawo i jestem raczej typ blady - źle wyglądam w większości beżowych kolorów i w szarym jasnym, o dziwo w białym w miarę - ale nie noszę. Chyba najlepiej pasują do mnie kolory żywe, soczyste. Nie wiem jaki to typ urody ;/ namierzyłam pędzle WA-MA i wybieram się w najbliższym czasie po zakup 4 pędzelków - jeżeli ten sklep jeszcze działa... A potem Inglotowe kolorki - te kolorki o których wspomniałaś napewno wybiorę + jakieś wariacje zielono/żółto/fioletowe chyba... może jeszcze coś łososiowego? ostatnio chodzi mi po głowie już nie zaśmiecam wątku - bardzo dziękuję za pomoc jeszcze raz
Stary 2008-06-07, 08:52   #1897
libia85
Przyczajenie

Smile

Cześć dziewczyny!
Japracuję w inglocie i z tymi paletami ( 8 i 16 ) to jest tak, że inglot z tego wychodzi.. 16 już wogóle nie składamy a z 8 dzwonimy do firmy i pytamy, czy z tego coś można jeszcze skmponować. Bardziej opłaca się składanie kasetek na miejscu, tzw. Freedom System W to wchodzi większość cieni z całego sklepu, a nawet powiedziałabym, że niektóe się tam znajdują, któych na sklepie nie ma. Mały freedom wychodzi powy zej 60 zł. a duży ( około 30 cieni) powyżej 120. Stałej ceny na to nie ma, bo to zależy od tego, co się chce w palecie mieć. Bardzo fajne są również kasteki z 3 lub 5 cienie, 3 -> 25 zł. 5 -> 35 zł. Do nich wchodzą cienie AMC, czyli akrylowe, nie miaszane z białym pigmenetem No i chyba tyle co chciałam Wam przekazać ) Pozdrawiam Was serdecznie!

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Dziwnie. Swoją małą freedomkę kupiłam niecały rok temu. Same cienie 4 kwadraty + 9 pasków i zapłaciłam 57zł. 4 perła, 2 matrix, 4 integra, 3 vertigo. Nie wiem jakie są ceny poszczególnych typów, na pewno droższe są AMC. O ile pamiętam wszystkie cienie były w tej samej cenie. Chyba 13*4+5(kasetka) czyli razem właśnie 57. Czyżby ceny tak strasznie wzrosły?!
A! Ceny palet zależa od cen cieni. JEśli ktoś ma cienie z określeniem mx, p, lub m to są tańsze cienie. Natomiast oznakowanie amc oznacza cienie akrylowe i paleta, któa ma przewagę tyhc cieni, może kosztować nawet 100zł.Pani w inglocie powinna powiedzieć, że mała powyżej 60 zł a duża powyżej 120 bo my nie mamy pojęcia jakie cienie sobie pani wybierze

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-06-07 o 13:01
libia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 13:08   #1898
emememsik
po prostu Em :)

libia85, szkoda, bo mi się nie podobają Freedomki z wyglądu.
Stary 2008-06-08, 19:26   #1899
kasiek1122
Zakorzenienie

Cytat:
serdeczne dzięki Kasiek - Twoje rady są bardzo pomocne zwłaszcza, że kolory które podałaś jako podstawowe lubię i używam chętnie - zwłaszcza brązy i fiolety (uwielbiam fioletowy kolor) generalnie farbuję się na rudawo i jestem raczej typ blady - źle wyglądam w większości beżowych kolorów i w szarym jasnym, o dziwo w białym w miarę - ale nie noszę. Chyba najlepiej pasują do mnie kolory żywe, soczyste. Nie wiem jaki to typ urody ;/ namierzyłam pędzle WA-MA i wybieram się w najbliższym czasie po zakup 4 pędzelków - jeżeli ten sklep jeszcze działa... A potem Inglotowe kolorki - te kolorki o których wspomniałaś napewno wybiorę + jakieś wariacje zielono/żółto/fioletowe chyba... może jeszcze coś łososiowego? ostatnio chodzi mi po głowie już nie zaśmiecam wątku - bardzo dziękuję za pomoc jeszcze raz
cieszę się, że choć troszkę pomogłam. Jeśli masz jasną cerę i rudawe włosy to zapewne jesteś jesienią albo wiosną, ale obstawiam jesień. Bardzo pasują do tego typu brązy, zielenie, w ogóle ciepłe kolory, żywe też czemu nie, ale gdzieś czytałam że szczególnie ładnie w żywych barwach jest wiosnom
Stary 2008-06-08, 20:53   #1900
basiao84
Wtajemniczenie

a w mojej freedomce właśnie poszły zawiasy
Trzeba będzie reklamować, mam nadzieję że będę mogła nabyć samą kasetkę
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:16   #1901
evitka21
Zakorzenienie

te kasetki są strasznie badziewne- mojej zawiasy tez poszły, poza tym była strasznie porysowana, jak bym nie wiadomo co z nia robiła. Kupiłam za 9 zł nową i zawiasy póki co się jeszcze trzymają, ale porysowana jest niemniej niz poprzednia, a nawet jej nie przenoszę, lezy sobie spokojnie w kuferku.
Ale jak masz paragon to faktycznie spróbuj zareklamować

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:57   #1902
monai
Rozeznanie

GG do monai

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
cieszę się, że choć troszkę pomogłam. Jeśli masz jasną cerę i rudawe włosy to zapewne jesteś jesienią albo wiosną, ale obstawiam jesień. Bardzo pasują do tego typu brązy, zielenie, w ogóle ciepłe kolory, żywe też czemu nie, ale gdzieś czytałam że szczególnie ładnie w żywych barwach jest wiosnom
no ja prawdopodobnie jestem wiosna - bo naturalnie popielaty blond i tak mi podrasowało do opisu dzięi once again
Stary 2008-06-09, 00:18   #1903
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
te kasetki są strasznie badziewne- mojej zawiasy tez poszły, poza tym była strasznie porysowana, jak bym nie wiadomo co z nia robiła. Kupiłam za 9 zł nową i zawiasy póki co się jeszcze trzymają, ale porysowana jest niemniej niz poprzednia, a nawet jej nie przenoszę, lezy sobie spokojnie w kuferku.
ja też po roku musiałam z powodu złamanego zawiasu kupić nową kasetkę. teraz, żeby chronić zawiasy, przechowuję ją w tym tekturowym pudełku, w którym ją kupiłam. na razie wygląda jak nowa, a często jest transportowana PKSami w plecaku
paolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:47   #1904
kasiek1122
Zakorzenienie

Cytat:
no ja prawdopodobnie jestem wiosna - bo naturalnie popielaty blond i tak mi podrasowało do opisu dzięi once again
popielaty blond? a ja czytałam, że to lato ech te pory roku, strasznie trudno jes rozpoznać
Stary 2008-06-09, 18:05   #1905
Agawcia
Raczkowanie

A mnie nikt nie pomoze???
Stary 2008-06-09, 18:57   #1906
kasiek1122
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Moze jakies numerki tych cieni.Ja ubieram sie w jasnych kolorach,Cere mam posrednia,czesto opalona.oczy niebieskie,wlosy jasne.Zalezy mi i na lekkim makijazu takim codziennym i na takim wieczorowym.Dziekuje
Ja mam chyba podobną urodę i bardzo lubię do dziennego makijażu używać fioletów, róży i brązów. Lubię też zieleń, ale to musi być odpowiedni odcień. Unikam niebieskiego i czerwieni.

Proponuję stworzyć sobie paletkę pro5 : cielisty beż, jasny róż, liliowy, ciemny fiolet (najlepiej matowy) i pośredni brąz.

Polecam nr:

matte 356 - jasny matowy róż lub perła 691 - jasny perłowy róż
matte 378 - gorzka czekolada (ja taki mam i jestem zadowolona)
matte 355 - cielisty, ale może byc dla Ciebie za jasny
perła 16 - perłowy fiolecik (śliczny)
matrix 425 - różowy z drobinkami ( również bardzo ładny)

ale to tylko propozycje
Stary 2008-06-09, 20:11   #1907
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Kurcze, moja kasetka też leżała cały czas w kuferku, a i tak zawiasy poszły. Jedyne 3 miesiące wytrzymała.
Znalazłam na ziemi fragment tego zawiasu- plastik tak skrzypiący i kruchy, że potrafiłam tego niedobitka jeszcze bardziej samymi paznokciami połamać. Ehh.
Paragon gdzieś mam, muszę poszukać.
A co dziwne, ponad roczna pro-5 ma się świetnie, nic w niej nie pęka.

Dobrze, że z zawartości paletki jestem zadowolona chociaż!
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:24   #1908
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kurcze, moja kasetka też leżała cały czas w kuferku, a i tak zawiasy poszły. Jedyne 3 miesiące wytrzymała.
Znalazłam na ziemi fragment tego zawiasu- plastik tak skrzypiący i kruchy, że potrafiłam tego niedobitka jeszcze bardziej samymi paznokciami połamać. Ehh.
Paragon gdzieś mam, muszę poszukać.
A co dziwne, ponad roczna pro-5 ma się świetnie, nic w niej nie pęka.

Dobrze, że z zawartości paletki jestem zadowolona chociaż!
ja tez mam jedną pro 5 i ona ma chyba..... ze 3-4 lata i jak nowa niemal.... coś w tych freedomkowych musi być , w sensie że dziadoskie

evitka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:39   #1909
kasiek1122
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez mam jedną pro 5 i ona ma chyba..... ze 3-4 lata i jak nowa niemal.... coś w tych freedomkowych musi być , w sensie że dziadoskie
z moja jeszcze nic sie nie dzieje chociaz czesto ja otwieram, ale rzeczywiscie pro5 są trwalsze i chyba z innego plastiku robione
Stary 2008-06-09, 22:11   #1910
Agawcia
Raczkowanie

Kasiek dziekuje Ci bardzo za pomoc,jezeli to twoje zdjecie masz wstawione to mamy podobna urode,Dziekuje i czekam na reszte propozycji
Stary 2008-06-09, 23:16   #1911
kasiek1122
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Kasiek dziekuje Ci bardzo za pomoc,jezeli to twoje zdjecie masz wstawione to mamy podobna urode,Dziekuje i czekam na reszte propozycji
tak to ja jestem jeśli masz w okolicy sklep inglota polecam się przejsć i pomaziać łapkę cieniami przejrzyj też wątek, dużo osób wklejało swoje paletki, może jakiś cień Ci się spodoba, zazwyczaj wszyscy pisali jakie mają odcienie.
Stary 2008-06-10, 09:44   #1912
Agawcia
Raczkowanie

Nio wlasnie przejzalam caly watek od A do Z i taaaka glowa duza mi sie zrobila od naplywu wiadomosci ze juz zglupialam co i jak.Dziekuje
Stary 2008-06-19, 19:24   #1913
kika17
Wtajemniczenie

GG do kika17

Świeżutka paletka
kika17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:48   #1914
sabbatha
Zakorzenienie

ja mam juz dwie ah jak ja juz chce sklep inglota bo u nas tylko 8 16 2 i 5 skladaja:/

paletka z zieleniami lekko zle wyszla, rozowy jest bardzo jasny

Stary 2008-06-19, 19:58   #1915
kika17
Wtajemniczenie

GG do kika17

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja mam juz dwie ah jak ja juz chce sklep inglota bo u nas tylko 8 16 2 i 5 skladaja:/

paletka z zieleniami lekko zle wyszla, rozowy jest bardzo jasny
Super kolorki
kika17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 20:21   #1916
kasiek1122
Zakorzenienie

śliczne!

tylko zdj ogromne;p
Stary 2008-06-19, 22:30   #1917
sabbatha
Zakorzenienie

ah bo na szybko z komorki ;p

Stary 2008-06-21, 10:36   #1918
agnesha
Raczkowanie

sabbatha jaki to nr cienia, drugi od góry, zaraz za różowym? to jest złoty czy pomarańczowy?
agnesha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:15   #1919
sabbatha
Zakorzenienie

pomaranczowy - sa dwa pomaranczowe amc i to jest ciemniejszy, numer 130

Stary 2008-06-21, 17:35   #1920
agnesha
Raczkowanie

sabbatha dziękuję za odpowiedź
agnesha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości