Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-14, 16:38   #3871
amb86
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie się zgłosiłam, byłam 423 chyba, więc jest nadzieja

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Ale to pasta jest
Nie doczytałam:-P Tym lepiej
amb86 jest offline  
Stary 2015-04-14, 16:41   #3872
Pollinaa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dostałaś jakiś email ?
Tak

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Ale to pasta jest
Ja 678ma, dobrze że było 1000 past
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-04-14, 16:48   #3873
xxxescapismxxx
Pani Pech

Ja nie zdążyłam ale trudno :p

Dostałam maila od dougalsa że nie ma próbki prada candy to dostanę inna. No szok.
Oby w zamian dali fajną próbkę niespodzianke
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:00   #3874
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Cytat:

Ale to pasta jest
Gdzie to się trzeba zgłosić? Wytłumaczcie jak krowie na granicy
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:03   #3875
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Gdzie to się trzeba zgłosić? Wytłumaczcie jak krowie na granicy
Tutaj, ale było 1000 szt do rozdania i trzeba mieć kartę SP http://klublifestyle.pl/ankiety/wypelnij/id/1058

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-04-14, 17:05   #3876
pysiak103
Zakorzenienie

Testowanie Biodermy

http://www.bioderma-urodziny.pl/
pysiak103 jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:11   #3877
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Poziomka, dałaś czadu Niedługo pewnie zawitasz na Pudelku
Trzymam kciuki za karierę
Eeee co Ty, Pudelek to wyższe sfery Hahahahahah dzięki
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:24   #3878
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Na Biodermę się zgłosiłam, a na pastę już niet, może się uda następnym razem
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:26   #3879
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie zdążyłam ale trudno :p

Dostałam maila od dougalsa że nie ma próbki prada candy to dostanę inna. No szok.
Oby w zamian dali fajną próbkę niespodzianke
Mi od prawie tygodnia sprawdzają dlaczego nie dostałam jakiejkolwiek niespodzianki dla mniej w paczce
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:28   #3880
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Tutaj, ale było 1000 szt do rozdania i trzeba mieć kartę SP http://klublifestyle.pl/ankiety/wypelnij/id/1058
Łeee szkoda, że nie zdążyłam... akurat wtedy, gdy pojechałam na rozmowę kwalifikacyjną

Poziomko Ty to masz przygody powodzenia!
Stary 2015-04-14, 17:34   #3881
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Łeee szkoda, że nie zdążyłam... akurat wtedy, gdy pojechałam na rozmowę kwalifikacyjną

I jak Ci rozmowa poszła?

Hahahaha no mam
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:37   #3882
OlaM
Moderator

Poziomko daj koniecznie znać, gdzie i kiedy będzie Cię można obejrzeć
OlaM jest offline  
Stary 2015-04-14, 17:44   #3883
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
I jak Ci rozmowa poszła?

Hahahaha no mam
Wydaje mi się, że ok, ale okaże się za tydzień czy mnie zechcą

Czy na takich castingach dostaje się jakieś $$?
Stary 2015-04-14, 17:46   #3884
alttari
Rozeznanie

Cytat:
Łołołoooooooooł ile zamówień!!! Gratuluję upolowań Ja dzisiaj weszłam do MACa rano i oglądałam szminkę Creme Cup, już prawie ją kupiłam, ale stwierdziłam, że w drodze powrotnej capnę i się jeszcze zastanowię A jak już się zastanowiłam to już było za późno Przyszłam tam i gościu mi mówi, że parę chwil temu sprzedał ostatnią No jak pech to pech A na Douglas online nie ma jej w ogole No i rabatów brak.. Ehhh.. bida!

A ja Wam się muszę pochwalić, że byłam dzisiaj na castingu do telewizji Zaprosili mnie Zobaczyłam ogłoszenie na olx i ot tak wysłałam swoje dane i zdjęcie I wczoraj do mnie napisali smsa, żebym przyszła I stwierdziłam a co tam, raz kozie śmierć, będą jaja Potrzebują stażystów i epizodystów do jakichś seriali typu Szpital, Szkoła.. Jakichś reklam itp No i polazłam tam Jakąś ankietę wypełniałam Pytania o numer buta, co lubię w ludziach i jaki mam obwód bioder No jaja jak berety Dostałam kartkę i miałam wejść do pokoju obok i odegrać scenkę z reżyserem Wlazłam tam, on mi porobił parę zdjęć, fleshe, kamery na około haha bosssko Miałam powiedzieć coś o sobie i mieliśmy odegrać tą scenkę. Ogólnie polegała na tym, że on jest moim współlokatorem, a ja jestem na niego wściekła że nie płaci 2 miesiace za mieszkanie, nie sprząta, przyprowadza znajomych na noc i ogólnie jak tak dalej będzie postępował to go wywale z mieszkania No i zaczęliśmy... Dziewczyny, tak się nakręciłam, że zaczęłam się tam denerwować, podnosić głos i mówic mu, że sobie tego nie życzę, że jak nie zmieni zachowania, to go wywalę, że nie będę po nim sprzątać, że nie mam zamiaru tego tolerować, on mi wchodził w słowo, ja jemu i sie darliśmy na siebie hahaha Po wszystkim reżyser powiedział, że "wow, świetnie" i zapytał czy mam może jakiegoś współlokatora hahaha Więc chyba mu się spodobało Fajowa przygoda Może ktoś się odezwie Więc ten, no, wypatrujcie mnie w TV
Brawo prawdziwa aktorka z ciebie

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Lifestyle w SP-paski wybielające Blanx, trzeba się zgłosić.
A dasz linka bo nie mogę znaleźć
Stary 2015-04-14, 17:54   #3885
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poziomko daj koniecznie znać, gdzie i kiedy będzie Cię można obejrzeć
Jak mnie wezmą do czegoś to na pewno dam znać co to i kiedy będzie wyświetlane Ta scenka to była tylko taka prowizorka żeby ocenić moje zdolności hahaha I jakbym była gdzieś potrzebna to będą dzwonić

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Hahah oj tam jaka aktorka Ale nie powiem, lubię się powcielać w różne role
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-14, 18:06   #3886
pysiak103
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi od prawie tygodnia sprawdzają dlaczego nie dostałam jakiejkolwiek niespodzianki dla mniej w paczce
Mi tak samo tylko że u mnie nie było podkładu PUPY 10 ml masakra co tam sprawdzać tyle
pysiak103 jest offline  
Stary 2015-04-14, 18:20   #3887
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Już po ptakach
amb86 jest offline  
Stary 2015-04-14, 18:23   #3888
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Daj znać jak Ci poszło, żeby było ok

Cytat:

Za casting nie, ale za udział ( mały epizod ) moja kuzynka dostała 50 zł

Cytat:

http://klublifestyle.pl/ankiety/wypelnij/id/1058 ale już koniec, bo było tylko 1000 szt.

Poziomka daj znać jak będziesz już w TV

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-04-14, 18:34   #3889
pysiak103
Zakorzenienie

Kurczaki od piątku leci do mnie TOŁPA i też nie mogę odebrać bo INPOST ma jakąś awarię
pysiak103 jest offline  
Stary 2015-04-14, 18:39   #3890
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Wydaje mi się, że ok, ale okaże się za tydzień czy mnie zechcą

Trzymam kciuki
Na castingach nie, dopiero jak gdzieś będziesz grać Ja czytałam, że jeśli jest sie statystą to kilkadziesiąt złotych, a jeśli epizodystą nawet kilkaset.. a jeśli główna rola to nawwt ponad tysiąc złociszków można zarobić

Cytat:
Poziomka daj znać jak będziesz już w TV
Hahahaha Kochana o ile w ogóle będę, o ile zadzwonią z jakąś propozycją
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-14, 18:57   #3891
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Reakcja mojej małej na odklejanie taśmy
.

Gratulacje poziomko Trzymamy kciuki.

Hermes Le Jardin de Monsieur Li to moim zdaniem najlepsza premiera w tym roku, choć ogólna tendencja nawet w górnej półce to skrócenie trwałości.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-14 o 20:16
cosmetix jest offline  
Stary 2015-04-14, 19:04   #3892
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:
Reakcja mojej małej na odklejanie taśmy

Mnie na szczęście nic nie kusi Tylko ten nowy Joybox..
Urocza :-*
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-04-14, 21:01   #3893
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Gratulacje poziomko Trzymamy kciuki.
Ojej dziękuję

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Pochwalę Wam się co wczoraj klikłam Piękny srebrny wisiorek

http://d262tw5qdxp86a.cloudfront.net...g/12439716.jpg
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-14, 21:02   #3894
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Ojej dziękuję

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Pochwalę Wam się co wczoraj klikłam
Poziomko super!

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-04-14, 21:17   #3895
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Łołołoooooooooł ile zamówień!!! Gratuluję upolowań Ja dzisiaj weszłam do MACa rano i oglądałam szminkę Creme Cup, już prawie ją kupiłam, ale stwierdziłam, że w drodze powrotnej capnę i się jeszcze zastanowię A jak już się zastanowiłam to już było za późno Przyszłam tam i gościu mi mówi, że parę chwil temu sprzedał ostatnią No jak pech to pech A na Douglas online nie ma jej w ogole No i rabatów brak.. Ehhh.. bida!

A ja Wam się muszę pochwalić, że byłam dzisiaj na castingu do telewizji Zaprosili mnie Zobaczyłam ogłoszenie na olx i ot tak wysłałam swoje dane i zdjęcie I wczoraj do mnie napisali smsa, żebym przyszła I stwierdziłam a co tam, raz kozie śmierć, będą jaja Potrzebują stażystów i epizodystów do jakichś seriali typu Szpital, Szkoła.. Jakichś reklam itp No i polazłam tam Jakąś ankietę wypełniałam Pytania o numer buta, co lubię w ludziach i jaki mam obwód bioder No jaja jak berety Dostałam kartkę i miałam wejść do pokoju obok i odegrać scenkę z reżyserem Wlazłam tam, on mi porobił parę zdjęć, fleshe, kamery na około haha bosssko Miałam powiedzieć coś o sobie i mieliśmy odegrać tą scenkę. Ogólnie polegała na tym, że on jest moim współlokatorem, a ja jestem na niego wściekła że nie płaci 2 miesiace za mieszkanie, nie sprząta, przyprowadza znajomych na noc i ogólnie jak tak dalej będzie postępował to go wywale z mieszkania No i zaczęliśmy... Dziewczyny, tak się nakręciłam, że zaczęłam się tam denerwować, podnosić głos i mówic mu, że sobie tego nie życzę, że jak nie zmieni zachowania, to go wywalę, że nie będę po nim sprzątać, że nie mam zamiaru tego tolerować, on mi wchodził w słowo, ja jemu i sie darliśmy na siebie hahaha Po wszystkim reżyser powiedział, że "wow, świetnie" i zapytał czy mam może jakiegoś współlokatora hahaha Więc chyba mu się spodobało Fajowa przygoda Może ktoś się odezwie Więc ten, no, wypatrujcie mnie w TV
Hahaha Dobre
Ja byłam za czasów studenckich 2 czy 3 razy w publiczności w Rozmowach w Toku

Też mnie ciekawi ten specjalny JoyBox, zwłaszcza jego cena Myślę, że stówka to minimum

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-04-14, 21:32   #3896
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Poziomko super!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hahaha Dobre
Ja byłam za czasów studenckich 2 czy 3 razy w publiczności w Rozmowach w Toku
Hahaha super! I jak, fajnie było? Tam jest wszystko wyreżyserowane nie? To nie są prawdziwe problemy tych ludzi
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-14, 21:44   #3897
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:

Hahaha super! I jak, fajnie było? Tam jest wszystko wyreżyserowane nie? To nie są prawdziwe problemy tych ludzi
Tego to nie wiem, nikt nas nie wtajemniczał

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-04-14, 21:49   #3898
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja już dawno nie wierzę KWC, zawsze kupuję nawet jak jest bubel i sama na sobie próbuję. Często jest tak, że jestem zadowolona z produktu, który ma słabe opinie, a z tych "woow" wręcz przeciwnie

Chciałam iśc do kosmetyczki na mezoterapię dermorollerem, ale jak zobaczyła moją cerę to powiedziała, że ona się tego nie podejmie, bo naczynka i wrażliwośc i nie chce mi szkody zrobić i że to nie dla mnie, więc sobie odpuściłam.

Dziś przetestowałam ten masażer, on jest delikatny i gumowy i krzywdy nie zrobił, zobaczymy jak będzie dalej, oby tylko naczynka nie pękały. Ten Twój to widzę, że bardziej do ciąła jest niż do twarzy, mój jest malutki i taki gumowy delikatny na twarz
Ach, to błogosław swoją kosmetyczkę, że ma takie podejście zachowawcze. Choć mogłaby coś na wzmocnienie naczynek zapodać Ja boję się rozjuszania bo mam koło skrzydełek nosa wrażliwe miejsca ale dwa razy w roku kuracja flavo C i jest ok.

Masażer mój juz z pół roku zalega w szufladzie więc pewnie teraz mają pokusy z nowego katalogu ale ichnie masełka uwielbiam

Odnośnie ocen, cóż na kwc lubię czasem zajrzeć, i bywa że się zgadzam ale czasem zdumiewają mnie opinie.. Najgorsze że opiniują 20latki kremy do dojrzałej, i np posiadaczki przetłuszczających cer produkty dla suchelców Natomiast oceny w esklepie rrrr, to jest kabaret. Im wyżej gwiazdek i zachwytów, tym śmieszniej

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-04-14, 22:01   #3899
vessa
Raczkowanie

SEPHORA:
Jak wymienić stare na nowe? Przynieś swój stary produkt do makijażu, a produkt do makijażu marki SEPHORA kupisz 40% taniej.
Oferta ważna od 14 do 27 kwietnia 2015 wyłącznie w perfumeriach stacjonarnych. Oferta niedostępna w sklepie internetowym. Nie łączy się z innymi rabatami i promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych. Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie Karty Klubu Sephora oraz pozostawienie produktu do makijażu lub opakowania po nim.

Edytowane przez vessa
Czas edycji: 2015-04-14 o 22:02
vessa jest offline  
Stary 2015-04-14, 22:03   #3900
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Ojej dziękuję

Pochwalę Wam się co wczoraj klikłam Piękny srebrny wisiorek

http://d262tw5qdxp86a.cloudfront.net...g/12439716.jpg
Śliczny, gdzie taki kupiłaś i ile?
korinka3 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości