Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-20, 20:29   #4531
her_green_eyes
Rozeznanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane, zanim przekopię co tam dzisiaj naprodukowałyście idę się pożalić bo kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie wy
Dziś kolejny dzień egzaminu na prawko był... Od rana źle się działo, dostałam okres, niesamowite bóle no i spaliłam moją nową bluzkę - białą koszulę, z której bardzo się cieszyłam (dawno taką chciałam mieć) i miałam ją na sobie tylko 1 raz Chciałam ją założyć na egzamin... Ze stresu nie spojrzałam jak jest nastawione żelazko... No ale nic.. pojechałam na ten egzamin.
Dostała mi się Pani, o której krążyły niezłe legendy, że baba kosa, że okropna, mówili na nią "Czarna mamba". A dla mnie własnie była mega miła, nie miała buraczanej miny tylko z uśmiechem mnie przywitała i rozmawiała przed egzaminem. Na placu zrobiłam wszystko absolutnie perfect, bez zająknięcia, aż egzaminatorka pokazała mi kciuka do góry, że super. Na wzniesieniu super wszystko.. Wyjechałyśmy na miasto i też, nie zrobiłam ANI JEDNEGO błędu... Jeździłam już jakieś 40 minut... No i miałam zaparkować. Zaparkowałam super i już miałyśmy wyjeżdżać, tylko pech chciał, że miałam okropną widoczność... Fotel egzaminatorki był tak daleko wysunięty, że totalnie nic nie widziałam co się dzieje z boku... Zobaczyłam, jedzie jakiś Merc.. Przepuściłam go.. jeszcze powychylałam się trochę do przodu i do góry i kurcze no nic nie jedzie.. Wyjeżdżam a ona mi po hamulcach No jak Boga kocham tam nic nie jechało... ja nie wiem... Jestem zdruzgotana... Okazało się, że to było moje ostatnie zadanie i już po nim miałyśmy wracać do WORD-u, miałabym pozytywny. Pani mnie pochwaliła, że jeżdżę super, bez żadnych zastrzeżeń, no ale niestety takie są przepisy i musi mi dać negatywa Aż widać, że jej było przykro bo mnie chyba polubiła... Oczywiście łzy poleciały, frustracja jest mega.. W drodze powrotnej jeszcze rozmawiałyśmy, że kobiety tak chyba mają, że muszą się wypłakać.. Ogólnie bardzo fajna babeczka. Eh dziewczyny, jaka jestem zła.. Jutro mam 20-ste urodziny, a w ogóle mnie to nie cieszy.. Liczyłam, że jak zdam to będzie to dla mnie niesamowity prezent.. Samopoczucie paskudne totalnie...
I tak jesteś świetna! I nie martw się, Charlotte niedługo Cię pocieszy ;* nie mogę wielocytować na telefonie; (
Korinka, z vce to Już prosta droga!
Byłam dziś na mierzeniu koloru skóry w S., super, pasują mi AŻ dwa podkłady, hahahaha
her_green_eyes jest offline  
Stary 2015-04-20, 20:33   #4532
Pakipsi
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Hej Kochane, zanim przekopię co tam dzisiaj naprodukowałyście idę się pożalić bo kto mnie tak dobrze zrozumie jak nie wy
Dziś kolejny dzień egzaminu na prawko był... Od rana źle się działo, dostałam okres, niesamowite bóle no i spaliłam moją nową bluzkę - białą koszulę, z której bardzo się cieszyłam (dawno taką chciałam mieć) i miałam ją na sobie tylko 1 raz Chciałam ją założyć na egzamin... Ze stresu nie spojrzałam jak jest nastawione żelazko... No ale nic.. pojechałam na ten egzamin.
Dostała mi się Pani, o której krążyły niezłe legendy, że baba kosa, że okropna, mówili na nią "Czarna mamba". A dla mnie własnie była mega miła, nie miała buraczanej miny tylko z uśmiechem mnie przywitała i rozmawiała przed egzaminem. Na placu zrobiłam wszystko absolutnie perfect, bez zająknięcia, aż egzaminatorka pokazała mi kciuka do góry, że super. Na wzniesieniu super wszystko.. Wyjechałyśmy na miasto i też, nie zrobiłam ANI JEDNEGO błędu... Jeździłam już jakieś 40 minut... No i miałam zaparkować. Zaparkowałam super i już miałyśmy wyjeżdżać, tylko pech chciał, że miałam okropną widoczność... Fotel egzaminatorki był tak daleko wysunięty, że totalnie nic nie widziałam co się dzieje z boku... Zobaczyłam, jedzie jakiś Merc.. Przepuściłam go.. jeszcze powychylałam się trochę do przodu i do góry i kurcze no nic nie jedzie.. Wyjeżdżam a ona mi po hamulcach No jak Boga kocham tam nic nie jechało... ja nie wiem... Jestem zdruzgotana... Okazało się, że to było moje ostatnie zadanie i już po nim miałyśmy wracać do WORD-u, miałabym pozytywny. Pani mnie pochwaliła, że jeżdżę super, bez żadnych zastrzeżeń, no ale niestety takie są przepisy i musi mi dać negatywa Aż widać, że jej było przykro bo mnie chyba polubiła... Oczywiście łzy poleciały, frustracja jest mega.. W drodze powrotnej jeszcze rozmawiałyśmy, że kobiety tak chyba mają, że muszą się wypłakać.. Ogólnie bardzo fajna babeczka. Eh dziewczyny, jaka jestem zła.. Jutro mam 20-ste urodziny, a w ogóle mnie to nie cieszy.. Liczyłam, że jak zdam to będzie to dla mnie niesamowity prezent.. Samopoczucie paskudne totalnie...
nie przejmuj się kochana, wszystko jeszcze przed tobą; ja zdałam na prawko na maluchu (ładne kilkanaście lat temu) dopiero za trzecim razem; jeździłam już bez prawka po mieście, a ciągle miałam problemy z manewrami; najpierw oblałam wjazd przodem do garażu, a potem wjazd tyłem, a jak w końcu zaliczyłam plac manewrowy, to już byłam w domu, bo jazdę po mieście miałam w małym palcu; głowa do góry, będzie OK
Pakipsi jest offline  
Stary 2015-04-20, 20:44   #4533
pysiak103
Zakorzenienie

Odpisał mi bardzo miły pan ze Skarbów Syberii musiałam przesłać potwierdzenie płatności i musiałam złożyć zamówienie raz jeszcze i wybrać zwykły przelew na tej podstawie uznali mi płatność i wszystko jest już ok teraz czekam tylko na paczuchę a opcja przelew24 poszła do reklamacji
pysiak103 jest offline  
Stary 2015-04-20, 20:45   #4534
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Nie denerwuj się, wszystko będzie oki i zdasz niedługo
Swoją drogą jestem zdziwiona - nie wiem jak teraz jest, ale jak miałaś idealnie zrobiony plac to na mieście nie powinnaś jeździć krócej? swoją drogą 40 min. to strasznie dużo czasu i stresu, ja zawsze jeździłam jakieś 20 parę, więc nie zazdroszczę napięcia
I przy przygotowaniu do jazdy nie miałaś możliwości sprawdzenia nawet fotela egzaminatora? Mnie uczyli żeby nawet sprawdzać drzwi czy ma domknięte, widoczność lusterka po jego stronie, fotel..
Pod koniec serio nic nie jechało? czy nie zauważyłaś? Chociaż ja w stresie też głupoty robiłam będzie dobrze

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2015-04-20, 20:46   #4535
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

O 17 patrzyłam na estee i była informacja, że otwierają już za 6 h, przyszłam teraz na chwilę na kompa, a wcześniej ustawiłam sobie zegarek na otwarcie sklepu i ....wchodzę na stronę Estee a tam info, że otwierają za 1 dzień. Nosz co za chamstwo

Poziomka nie zamartwiaj się, nie warto. Co się odwlecze to nie uciecze. za następny raz

aniyam jest offline  
Stary 2015-04-20, 20:55   #4536
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja wietrzę, że w ostatniej chwili wyślą newslettery, żeby nawet nie można było w spokoju pomyśleć co by się wzięło

Wiem, że to tragedia z prawem jazdy, sama zdawałam między 18 a 19 rokiem życia i się mega stresowałam, raz nie zdałam, bo chciałam psa uratować na pasach i ostro zahamowałam (a za mną ani żywej duszy nie było i była to droga prawie że nieuczęszczana, nawet już nie pamiętam, czy były tam światła, ale chyba nie), za drugim razem pan chciał łapówkę i mnie udupił na placu, 2 razy kazał wykonywać manewr i 2 razy wykonałam go dobrze - nawet 2 kursant się dziwił, a on i tak swoje, żałuję, że za tym 2 razem nie chciałam zmiany egzaminatora i że wtedy nie były egzaminy nagrywane. Zdałam za 3 razem (w Wawie, bo na ośrodek przy swoim miejscu zameldowania byłam już mega zła) i egzaminator mi powiedział, że to dziwne, że nie zdałam za 1 razem. Mam też kuzynkę, co zdała za 8 razem Oni muszą uwalać ludzi, bo dzięki temu generują zyski i nawet głupi błąd w stylu za bardzo podjedź pod chodnik jest dla nich karygodnym błędem, a prawdziwych szajbusów na drogach od cholery, a ktoś im dał przecież prawko

Ja też mam dzisiaj mega słaby dzień. W sobotę w końcu mi usunęli jednego zęba mądrości (500 zł i mini operacja na zębach), a tu dzisiaj drugi mnie zaczął napier******** i boli jak diabli , a z 2 zębem muszę czekać do zagojenia pierwszego, no masakra ogólnie
Masakra z tym prawkiem.. Ehhh no własnie, wcześniej nie było kamer i łapówy leciały... Teraz to chociaż tyle, że są kamery i można się odwoływać jakby co...
Też się dziwię, że tylu jest szajbusów, a ktoś im prawko dał.. Ehh..

Biedna To musisz dzisiaj bardzo cierpieć

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Głowa do góry, nie smuć się, nie dołuj, będzie dobrze ! Najważniejsze to się nie poddawać, coś wiem na ten temat, ja odpuściłam i teraz mega żałuję, że nie próbowałam, tylko sobie odpuściłam, teraz po roku przerwy jest mi mega ciężko wrócić do jazd i na egzamin, brak motywacji i chęci. A więc głowa do góry, następny będzie zdany
Dziękuję Kochana za pokrzepienie Właśnie jeśli sobie odpuścisz to już koniec... Zapomina się dużo rzeczy

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
I tak jesteś świetna! I nie martw się, Charlotte niedługo Cię pocieszy ;* nie mogę wielocytować na telefonie; (
Korinka, z vce to Już prosta droga!
Byłam dziś na mierzeniu koloru skóry w S., super, pasują mi AŻ dwa podkłady, hahahaha
Dziękuję Kochana Tak, prezentu nie mogę się doczekać Ale to jeszcze potrwa z tydzień, bo jest obsuwa z zamówieniem...

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
nie przejmuj się kochana, wszystko jeszcze przed tobą; ja zdałam na prawko na maluchu (ładne kilkanaście lat temu) dopiero za trzecim razem; jeździłam już bez prawka po mieście, a ciągle miałam problemy z manewrami; najpierw oblałam wjazd przodem do garażu, a potem wjazd tyłem, a jak w końcu zaliczyłam plac manewrowy, to już byłam w domu, bo jazdę po mieście miałam w małym palcu; głowa do góry, będzie OK
Dziękuję To jest po prostu mega frustrujące... Jak ja słyszę, że ludzie po 10 razy zdają...

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się, wszystko będzie oki i zdasz niedługo
Swoją drogą jestem zdziwiona - nie wiem jak teraz jest, ale jak miałaś idealnie zrobiony plac to na mieście nie powinnaś jeździć krócej? swoją drogą 40 min. to strasznie dużo czasu i stresu, ja zawsze jeździłam jakieś 20 parę, więc nie zazdroszczę napięcia
I przy przygotowaniu do jazdy nie miałaś możliwości sprawdzenia nawet fotela egzaminatora? Mnie uczyli żeby nawet sprawdzać drzwi czy ma domknięte, widoczność lusterka po jego stronie, fotel..
Pod koniec serio nic nie jechało? czy nie zauważyłaś? Chociaż ja w stresie też głupoty robiłam będzie dobrze
Oby, oby! Teraz to na mieście nawet godzinę można jeździć.. Przy przygotowaniu do jazdy zmieniam ustawienie swojego fotela, lusterek z prawej i z lewej, drzwi.. Ale jego fotela nie mogę ruszać
Tu nie o to chodzi, że nie jechało, bo pewnie że jechało.. Tylko, ten fotel egzaminatora był tak daleko wysunięty, ze całkowicie zastawiał mi widoczność z prawej strony.. Więc jak się nie wychylałam do przodu czy do tyłu to nijak nie widziałam I głupia nie wiedziałam, że mogę poprosić aby egzaminator się wsunął trochę żebym miała lepsze pole widzenia

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poziomka nie zamartwiaj się, nie warto. Co się odwlecze to nie uciecze. za następny raz
Dziękuję Kochana Obym zdała za trzecim.. Bo już mam dość
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-20, 20:55   #4537
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dubel
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-20, 21:09   #4538
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Pocieszam się tylko tym, że przez parę dni nie muszę zbytnio jeść, więc nie pójdzie w
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-04-20, 21:13   #4539
Hosenka*
Moderator KWC

Dot. Joy Boxa: http://media2.pl/media/121291-Majowy...-Box-foto.html

Coś niezbyt mnie przekonuje

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-04-20, 21:51   #4540
sylwia1986sz
Zadomowienie

Poziomeczko Ty się w ogóle nie przejmuj! Zdasz to, tylko trochę trzeba się nachodzic na te egzaminy... Każdy przez to przechodzi, to niestety norma, a urodzinkami musisz się cieszyć, bo to najlepsze lata :-*
Ja dostałam odpowiedź z loccitane:
Szanowna Pani, jeśli chciała Pani zakupic produkty z wyprzedaży to zestaw powitalny nie będzie dołożony, ponieważ promocje nie łączą się. Natomiast przy zakupach produktów w stałych cenach dołożymy zestaw.

Wiecie co, próbowałam trzeci raz u nich zlozyc zamowienie, ale niech sie ugryza w d. bo za nic nie moge wykorzystac kodu powitanie ktory od nich dostalam. Po co to wysylaja jak nic sie nie da zrobic... Na pelnowymiarowe produkty za 200-300 u nich nie skusze sie, bo raz.ze nie znam wszystkiego a 2 ceny sobie zrobili z kosmosu...
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-04-20, 21:56   #4541
Jamaika88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Mnie również, jedyne co mnie kusi to te miniaturki Lolity, ale można je bez problemu dorwać na allegro.
Jamaika88 jest offline  
Stary 2015-04-20, 21:56   #4542
sylwia1986sz
Zadomowienie

Exclamation Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A z este tez przeginaja, jak nie bedzie fajnej oferty to nie zamawiam... Jakies 10% czy darmowa dostawa mnie nie zadowala...
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-04-20, 21:59   #4543
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:

Rzeczywiście...średnio
amb86 jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:31   #4544
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:

Zależy jakie kombinacje kosmetykow beda ;-)
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:33   #4545
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Oby, oby! Teraz to na mieście nawet godzinę można jeździć.. Przy przygotowaniu do jazdy zmieniam ustawienie swojego fotela, lusterek z prawej i z lewej, drzwi.. Ale jego fotela nie mogę ruszać
Tu nie o to chodzi, że nie jechało, bo pewnie że jechało.. Tylko, ten fotel egzaminatora był tak daleko wysunięty, ze całkowicie zastawiał mi widoczność z prawej strony.. Więc jak się nie wychylałam do przodu czy do tyłu to nijak nie widziałam I głupia nie wiedziałam, że mogę poprosić aby egzaminator się wsunął trochę żebym miała lepsze pole widzenia

Dziękuję Kochana Obym zdała za trzecim.. Bo już mam dość
Zdasz na bank, ja przez stres i zawirowania życiowe za 5 zdałam, bo się na niczym nie mogłam skupić, bez stresu przede wszystkim

Teraz chociaż wiesz na co dodatkowo zwracać uwagę

I dziewczyny, mam pytanie/prośbę gdyby którejś z Was zalegał ten olejek do demakijażu z Bobbiego Browna, to ja z ogromną chęcią się wymienię, dajcie tylko znać

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:37   #4546
Magdalena___
Zakorzenienie

Dziewczyny a powiedzcie mi, co to jest za produkt w czarnym opakowaniu obok pomadki? Widzę, że to chyba MAC ale nijak nie wiem co dokładnie ;>
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:43   #4547
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi, co to jest za produkt w czarnym opakowaniu obok pomadki? Widzę, że to chyba MAC ale nijak nie wiem co dokładnie ;>
Wygląda to na tusz.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:46   #4548
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Poziomeczko Ty się w ogóle nie przejmuj! Zdasz to, tylko trochę trzeba się nachodzic na te egzaminy... Każdy przez to przechodzi, to niestety norma, a urodzinkami musisz się cieszyć, bo to najlepsze lata :-*
Ja dostałam odpowiedź z loccitane:
Szanowna Pani, jeśli chciała Pani zakupic produkty z wyprzedaży to zestaw powitalny nie będzie dołożony, ponieważ promocje nie łączą się. Natomiast przy zakupach produktów w stałych cenach dołożymy zestaw.

Wiecie co, próbowałam trzeci raz u nich zlozyc zamowienie, ale niech sie ugryza w d. bo za nic nie moge wykorzystac kodu powitanie ktory od nich dostalam. Po co to wysylaja jak nic sie nie da zrobic... Na pelnowymiarowe produkty za 200-300 u nich nie skusze sie, bo raz.ze nie znam wszystkiego a 2 ceny sobie zrobili z kosmosu...
Dziękuję Kochana za wsparcie Bo ja to bym chciała od razu wszystko A tu nie ma tak łatwo.... No masakra mi się wydaje, że już taka stara jestem I że od 20 to już leeeci...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:46   #4549
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wygląda to na tusz.
Głowy nie dam, ale to chyba MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash

aniyam jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:48   #4550
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Zdasz na bank, ja przez stres i zawirowania życiowe za 5 zdałam, bo się na niczym nie mogłam skupić, bez stresu przede wszystkim

Teraz chociaż wiesz na co dodatkowo zwracać uwagę
No ten stres jest najgorszy I jak jeszcze w życiu źle się dzieje to już w ogóle.. Postaram się następnym razem już zdać...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:53   #4551
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:

Śliczne dzięki za info mnie także nie przekonuje, nie biere
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:55   #4552
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Dziękuję Kochana za wsparcie Bo ja to bym chciała od razu wszystko A tu nie ma tak łatwo.... No masakra mi się wydaje, że już taka stara jestem I że od 20 to już leeeci...
Ja też tak miałam jak zdawałam prawko. Stres jest koszmarny, ale nie ma co się przejmować, bo tak to już jest że trzeba zdawać po parę razy. Więc ciesz się urodzinami i tym jaka jesteś młodziutka i nie pozwól żeby cokolwiek Ci popsuło urodziny
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-04-20, 22:57   #4553
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wygląda to na tusz.
Cytat:
Głowy nie dam, ale to chyba MAC In Extreme Dimension 3D Black Lash
Dziękuję ślicznie !
Oceny ma dość mizerne
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-04-20, 23:05   #4554
katerineczka
Raczkowanie

Cytat:
O 17 patrzyłam na estee i była informacja, że otwierają już za 6 h, przyszłam teraz na chwilę na kompa, a wcześniej ustawiłam sobie zegarek na otwarcie sklepu i ....wchodzę na stronę Estee a tam info, że otwierają za 1 dzień. Nosz co za chamstwo

Napisz proszę, gdzie widzisz tę informację, że za 1 dzień? Poczęstujesz linkiem?
katerineczka jest offline  
Stary 2015-04-20, 23:08   #4555
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Napisz proszę, gdzie widzisz tę informację, że za 1 dzień? Poczęstujesz linkiem?
https://www.google.pl/search?newwind....0.zvqtt90D54Y

Jest napisane Oficjalny sklep internetowy marki. Otwarcie już za 1 dzień. Zapraszamy!

aniyam jest offline  
Stary 2015-04-20, 23:39   #4556
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Jest napisane Oficjalny sklep internetowy marki. Otwarcie już za 1 dzień. Zapraszamy!
Może licznik zmieni się po północy.

elizka1987 jest offline  
Stary 2015-04-21, 00:20   #4557
katerineczka
Raczkowanie

Cytat:

Dziękować
katerineczka jest offline  
Stary 2015-04-21, 00:36   #4558
m_anita
Raczkowanie

Kochane,

Pierwszy raz płaciłam w Sephorze z góry przelewem24 i nie mam żadnego potwierdzenia.
Zamawiałam perfumy.. miałam tylko przycisk "Przejdź do płatności", przeszłam, zalogowałam się do banku, wpisałam kod.. przelew poszedł.. przekierowało znowu na to zamówienie, ale coś tam małym druczkiem było, że wystąpił błąd. Wchodzę na konto a tam oczywiście cała kwota już pobrana, przelew wykonany. Na mailu, ani w normalnych folderach, ani w spamie nie mam żadnej wiadomości potwierdzającej ani zamówienie ani wykonanie przelewu. Czy któraś z Was też miała taką niemiłą przygodę? Co robić?
m_anita jest offline  
Stary 2015-04-21, 06:27   #4559
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Kochane,

Pierwszy raz płaciłam w Sephorze z góry przelewem24 i nie mam żadnego potwierdzenia.
Zamawiałam perfumy.. miałam tylko przycisk "Przejdź do płatności", przeszłam, zalogowałam się do banku, wpisałam kod.. przelew poszedł.. przekierowało znowu na to zamówienie, ale coś tam małym druczkiem było, że wystąpił błąd. Wchodzę na konto a tam oczywiście cała kwota już pobrana, przelew wykonany. Na mailu, ani w normalnych folderach, ani w spamie nie mam żadnej wiadomości potwierdzającej ani zamówienie ani wykonanie przelewu. Czy któraś z Was też miała taką niemiłą przygodę? Co robić?
Też tak miałam w Sephorze, zadzwoń do nich i powiedz im o płatności, moją mieli tam u siebie odnotowana. Założyli nowe zamówienie, które się już pokazało u mnie na stronie.
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-04-21, 06:37   #4560
pysiak103
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Kochane,

Wczoraj miałam to samo na Skarby Syberii coś nie tak jest z tym Przelew24 zadzwoń do Sephory i wyślij im też skan przelewu będzie szybciej
pysiak103 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości