Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-05, 22:01   #2731
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziękuję
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-04-05, 22:18   #2732
_Kornelia_
Zadomowienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No jak ja sobie pomyślałam, że do końca życia nie chcę wynajmować mieszkań, tylko mieć coś własnego i to coś własnego to jakieś pół miliona zł tak realnie patrząc, to się złapałam za głowę i moooocno okroiłam wszelkie zakupy, nie tylko kosmetyczne, także dopóki nie wyglądam jak lump jest okej . A bardzo nie chcę się zakopać w duże kredyty, które potem będę nie wiem jak długo spłacać, bo dziś mam fajną pracę, ale jutro nigdy nie wiadomo
Dokładnie, mam takie samo podejście w kwestii kredytów Ja bym się bała zadłużać na 20 lat, bo nigdy nic nie wiadomo. To już nie te czasy, gdzie ludzie całe swoje życie przepracowywali w jednym zakładzie pracy. Dziś niczego nie można być pewnym, tyle zakładów i firm plajtuje co roku, że właściwie nie ma żadnej pewności, czy za rok będziesz pracować w tym samym miejscu. Sama coś o tym wiem, bo pomimo krótkiego stażu pracy, pracowałam już w dwóch firmach, które w międzyczasie zdążyły splajtować, no i trzeba było szukać sobie nowego miejsca, a nie były to takie małe firemki.
Stary 2015-04-05, 22:29   #2733
sylwia1986sz
Zadomowienie

Dziewczyny ale pożarłam... Nigdy tyle nie jem, a teraz już drugi dzień! Juto trzeci, myślę że ostatni i waga będzie bliska 50kg :-D żeby tylko poszło mi w nogi, moim patyczkom by to nie zaszkodziło ;-)
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-04-05, 22:37   #2734
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hahahahahaha

Też mało co jem ostatnio, 3 posiłki to max haha Ale to datego że ćwiczę i staram się ograniczać (btw, porownałam sobie dzisiaj zdjęcia brzucha sprzed 3 miesiecy i teraz po 3 miesiacach cwiczen i niejedzenia slodyczy i kurcze, jest różnica Ale sie cieszę, nic tak nie motywuje jak efekty )
Kochana może poszukaj na wizażu takich wątków muzycznych/wyjazdowych? Na pewno takie coś jest! A jak nie to załóż wątek ogłoszeniowy i na pewno jakaś wizażanka z Tobą pojedzie
No to super, że widzisz efekty Ja to jestem z tych niecierpliwych, co to jak szybko nie zobaczą efektu, to się równie szybko zniechęcają Mam tak również w kwestii stosowania kosmetyków. Zawsze jak biorę na warsztat jakiś nowy krem, to mam nadzieję, że to będzie ten co naprawi mi cerę i w ogóle , ale jak poużywam kilka dni i nie widzę efektów, to nie mam już tej przyjemności stosowania, bo wiem, że już nie ma się co łudzić
Poziomko to w sumie jest jakaś myśl, żeby założyć wątek ogłoszeniowy, tylko że ja bym najchętniej pojechała z wizażanką, z która chociaż zamieniłam więcej niż "dwa zdania". Po prostu czułabym się pewniej, ale kto wie, może się jeszcze przekonam, a sama na taki festiwal bym się w życiu nie wybrała, bałabym się, że mnie stratują

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale pożarłam... Nigdy tyle nie jem, a teraz już drugi dzień! Juto trzeci, myślę że ostatni i waga będzie bliska 50kg :-D żeby tylko poszło mi w nogi, moim patyczkom by to nie zaszkodziło ;-)
Ale że jak to drugi dzień ?

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-04-05 o 22:40
_Kornelia_ jest offline  
Stary 2015-04-05, 22:37   #2735
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Jak ja pomyślę ile jedzenia mam w domu, to masakra Na całe szczęście babcia pozwoliła do siebie jutro część rzeczy zabrać, to tam trochę zejdzie, bo inaczej mi by poszło na pewno nie w cycki :P
Stary 2015-04-05, 22:49   #2736
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No to super, że widzisz efekty Ja to jestem z tych niecierpliwych, co to jak szybko nie zobaczą efektu, to się równie szybko zniechęcają Mam tak również w kwestii stosowania kosmetyków. Zawsze jak biorę na warsztat jakiś nowy krem, to mam nadzieję, że to będzie ten co naprawi mi cerę i w ogóle , ale jak poużywam kilka dni i nie widzę efektów, to nie mam już tej przyjemności stosowania, bo wiem, że już nie ma się co łudzić
Poziomko to w sumie jest jakaś myśl, żeby założyć wątek ogłoszeniowy, tylko że ja bym najchętniej pojechała z wizażanką, z która chociaż zamieniłam więcej niż "dwa zdania". Po prostu czułabym się pewniej, ale kto wie, może się jeszcze przekonam, a sama na taki festiwal bym się w życiu nie wybrała, bałabym się, że mnie stratują

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Ale że jak to drugi dzień ?
Oj powiem Ci, że ja też już miałam frustrację jak 2 mies minęły i ja nie widziałam efektów... Dopiero mi TŻ i koleżanki powiedziały, że schudłam To od razu uwierzyłam w siebie hahaha Moja wymarzona waga to 55 kg Jestem szczupła raczej, a dokładniej taka skinny-fat Po prostu tłuszczyk na brzuszku trzeba zrzucić, ciałko ujędrnić, pupę podnieść I będę wytrwała, będę walczyć
No wiem, przydałoby się, żeby to była jakaś znajoma Ci Wizażanka.. hmm... To jak przyjdzie więcej naszych koleżanek po świętach i będzie większy ruch to napisz jeszcze raz tu u nas na wątku, a nóż widelec ktoś sie zgłosi
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-05, 23:00   #2737
dzolinadzolina
Rozeznanie

[QUOTE

Też mało co jem ostatnio, 3 posiłki to max haha Ale to datego że ćwiczę i staram się ograniczać (btw, porownałam sobie dzisiaj zdjęcia brzucha sprzed 3 miesiecy i teraz po 3 miesiacach cwiczen i niejedzenia slodyczy i kurcze, jest różnica Ale sie cieszę, nic tak nie motywuje jak efekty )[/QUOTE]

Ach, zazdroszczę motywacji, u mnie ostatnio z tym ciężko... i gratuluję efektów, trzymam kciuki
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-04-05, 23:09   #2738
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość

Też mało co jem ostatnio, 3 posiłki to max haha Ale to datego że ćwiczę i staram się ograniczać (btw, porownałam sobie dzisiaj zdjęcia brzucha sprzed 3 miesiecy i teraz po 3 miesiacach cwiczen i niejedzenia slodyczy i kurcze, jest różnica Ale sie cieszę, nic tak nie motywuje jak efekty )

Ach, zazdroszczę motywacji, u mnie ostatnio z tym ciężko... i gratuluję efektów, trzymam kciuki
Dziękuję Jednak długa droga jeszcze przede mną.. To naprawdę kosztuje sporo wysiłku i czasu
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-05, 23:23   #2739
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Oj powiem Ci, że ja też już miałam frustrację jak 2 mies minęły i ja nie widziałam efektów... Dopiero mi TŻ i koleżanki powiedziały, że schudłam To od razu uwierzyłam w siebie hahaha Moja wymarzona waga to 55 kg Jestem szczupła raczej, a dokładniej taka skinny-fat Po prostu tłuszczyk na brzuszku trzeba zrzucić, ciałko ujędrnić, pupę podnieść I będę wytrwała, będę walczyć
No wiem, przydałoby się, żeby to była jakaś znajoma Ci Wizażanka.. hmm... To jak przyjdzie więcej naszych koleżanek po świętach i będzie większy ruch to napisz jeszcze raz tu u nas na wątku, a nóż widelec ktoś sie zgłosi
No ja mam 56kg przy 164cm wzrostu i myślę sobie, że taka waga jest idealna, ale chciałabym ujędrnić ciałko i pozbyć się cellulitu, tylko że do tej pory odkąd ostatnio rozmawiałam z Tobą o ćwiczeniach upłynął już chyba z miesiąc, a ja się jeszcze nie zabrałam za działanie No leń ze mnie
Kurcze wiem, że to nie są małe koszty taki karnet na 1 dzień kosztuje coś koło 200zł, a do tego trzeba jeszcze doliczyć przejazd, a jak to karnet na 3 dni, to koszt wzrasta do 500zł, nie licząc dodatkowych kosztów, dlatego zdaję sobie sprawę, ze większość żałuje takiej kasy, ale kiedy się bawić, jak nie teraz właśnie ...

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Ja jak tylko się dowiedziałam, że Muse będzie to zakupiłam ze swoją ekipą bilety

Trochę pojeździłam po festiwalach w życiu, ale w tym roku to się ograniczam do Orange i wyjazdów tylko na naprawdę ukochane zespoły - no tak to jest jak się odkłada na własne mieszkanie w Wawie Bo totalnie nie jestem fanką kredytów Nawet już górnopółkowe kosmetyki denkuję i nie kupuję nowych, hahaha, nawet nie wchodzę już do Sephory czy Douglasa, żeby mnie nie kusiło, stron też nie odwiedzam Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Zazdroszczę, że masz taką ekipę No na Muse to aż żal się nie wybrać, można ich nie lubić, ale talentu to Mattowi nie można odmówić
Stary 2015-04-05, 23:33   #2740
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
No ja mam 56kg przy 164cm wzrostu i myślę sobie, że taka waga jest idealna, ale chciałabym ujędrnić ciałko i pozbyć się cellulitu, tylko że do tej pory odkąd ostatnio rozmawiałam z Tobą o ćwiczeniach upłynął już chyba z miesiąc, a ja się jeszcze nie zabrałam za działanie No leń ze mnie
Kurcze wiem, że to nie są małe koszty taki karnet na 1 dzień kosztuje coś koło 200zł, a do tego trzeba jeszcze doliczyć przejazd, a jak to karnet na 3 dni, to koszt wzrasta do 500zł, nie licząc dodatkowych kosztów, dlatego zdaję sobie sprawę, ze większość żałuje takiej kasy, ale kiedy się bawić, jak nie teraz właśnie ...
Ja mam 172 i ważę 62 kg (przed całym procesem ważyłam 65 kg), czyli mam niby wagę prawidłową, ale tłuszczyku z brzucha i tak chcę się pozbyć!!
Spokojnie.. moim zdaniem do ćwiczeń trzeba dojrzeć. Naprawdę dojrzeć, przewałkować to sobie w głowie, bardzo porządnie Ja chyba z pół roku się namyślałam, na ćwiczenia.. Zaczęłam od niejedzenia słodyczy i tak upłynęło już prawie pół roku, a później wdrożyłam w życie ćwiczenia 3 razy w tygodniu.. Ale to nie było proste, podjąć tą decyzję.
Kochana ja na żadne siłownie nie chodzę, ćwiczę w domu I sądzę, że wiele osób ma wymówkę "nie mam pieniędzy, nie mam czasu na siłkę, nie mam kasy na sportowe ubrania".. A ja ćwiczę w najzwyklejszym t-shircie, legginsach i butach z Lidla I jest dobrze. Da się? Da się!
Dobra, pochwalę się efektami po 3 miesiącach. Ćwiczyłam 3 razy w tygodniu bez żadnych diet (z wyjątkiem nie jedzenia słodyczy wcale).. A co mi tam Może kogoś zmotywuję!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FotorCreated2.jpg (69,7 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-04-05 o 23:34
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-06, 00:15   #2741
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Kochana ja na żadne siłownie nie chodzę, ćwiczę w domu I sądzę, że wiele osób ma wymówkę "nie mam pieniędzy, nie mam czasu na siłkę, nie mam kasy na sportowe ubrania".. A ja ćwiczę w najzwyklejszym t-shircie, legginsach i butach z Lidla I jest dobrze. Da się? Da się!

I na czymś trzeba zaoszczędzić, żeby była kasa na kosmetixy...

kjd3 jest offline  
Stary 2015-04-06, 00:18   #2742
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

No jaha! Ja i tak ćwiczę cardio, ciężarków nie podnoszę, więc na co mi siłownia haha
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-06, 00:24   #2743
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam 172 i ważę 62 kg (przed całym procesem ważyłam 65 kg), czyli mam niby wagę prawidłową, ale tłuszczyku z brzucha i tak chcę się pozbyć!!
Spokojnie.. moim zdaniem do ćwiczeń trzeba dojrzeć. Naprawdę dojrzeć, przewałkować to sobie w głowie, bardzo porządnie Ja chyba z pół roku się namyślałam, na ćwiczenia.. Zaczęłam od niejedzenia słodyczy i tak upłynęło już prawie pół roku, a później wdrożyłam w życie ćwiczenia 3 razy w tygodniu.. Ale to nie było proste, podjąć tą decyzję.
Dobra, pochwalę się efektami po 3 miesiącach. Ćwiczyłam 3 razy w tygodniu bez żadnych diet (z wyjątkiem nie jedzenia słodyczy wcale).. A co mi tam Może kogoś zmotywuję!
No różnica jest i to mega widoczna ! gratuluję efektów
Ja też muszę się pozbyć tłuszczyku z brzuszka Myślę sobie, że najgorsze to jest później utrzymać ten efekt fit, bo to wiąże sie z wprowadzeniem na stałe w życie regularnych ćwiczeń i pewnych ograniczeń żywieniowych, a ja jakoś nie wyobrażam sobie, żebym nie mogła już nigdy tknąć słodyczy Moja kuzynka ćwiczy już ponad 10 lat, po prostu zaprzyjaźniła się z siłownią i aerobikiem, a w dodatku przeszła na wegetarianizm. Ja podziwiam tak zmotywowanych ludzi, Poziomko trzymam kciuki za dalsze efekty , no i może ja się w końcu zmotywuję
Stary 2015-04-06, 00:29   #2744
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
No różnica jest i to mega widoczna ! gratuluję efektów
Ja też muszę się pozbyć tłuszczyku z brzuszka Myślę sobie, że najgorsze to jest później utrzymać ten efekt fit, bo to wiąże sie z wprowadzeniem na stałe w życie regularnych ćwiczeń i pewnych ograniczeń żywieniowych, a ja jakoś nie wyobrażam sobie, żebym nie mogła już nigdy tknąć słodyczy Moja kuzynka ćwiczy już ponad 10 lat, po prostu zaprzyjaźniła się z siłownią i aerobikiem, a w dodatku przeszła na wegetarianizm. Ja podziwiam tak zmotywowanych ludzi, Poziomko trzymam kciuki za dalsze efekty , no i może ja się w końcu zmotywuję
Dziękuję Kochana
Tak, masz rację, to jest chyba najtrudniejsze... Pewnie później wprowadzę coś takiego jak cheat day i wtedy bede jadła sobie co chcę Ale chyba ciężej byłoby mi zrezygnować z ziemniaków, pierogów, makaronów, słonych rzeczy... To by była katorga Ja też za Ciebie trzymam kciuki, żebyś dojrzała wewnętrznie do tego, aby zacząć ćwiczyć
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-06, 00:30   #2745
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:

No normalnie wprawiłaś mnie w dobry nastrój przed snem
Jak to czytam, to nie mogę się powstrzymać od śmiechu, to jest super wymówka, a już czułam się taka zmotywowana do działania
Stary 2015-04-06, 02:24   #2746
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Uła, widać duuuże sukcesy po brzuszku

Ale to faktycznie trzeba sobie przestawić w głowie wszystko, ja też nie zawsze mam motywację No jak ostatnim razem się tak zawzięłam to mi zleciało ponad 20 kg, bo nie jadłam słodyczy, przekąsek, chlebów i kluchów (a kluchowa jestem bardzo ), zrezygnowałam z soli i cukru w ogóle dodawanych do gotowania i dopiero wtedy nieźle czuć prawdziwy smak jedzenia No i też sporo ćwiczyłam - codziennie godzinkę - a to na siłce - głównie bieżnia i podstawowy aerobik, w tym 6 Weidera, jak się robiło cieplej to na basenie, czy chodziłam z kijkami, czasem biegałam.

No ale potem... głupia odrobiłam te kilogramy z nawiązką przez problemy w życiu osobistym - bo się przejęłam ex narzeczonym i zajadłam cały stres, no głupia ja

No nie da się ukryć, jak Matt zapoda pokręconą solówkę, to ja odpływam
Stary 2015-04-06, 06:18   #2747
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Jakby ktoś chciał kody do e-kobieca.pl to podaję:

10PROCWIELKANOC (ważny do 10.04) - z tego co widzę, to chyba raczej nie rabatuje wszystkiego jak leci, na pewno nie rabatuje perfum (przynajmniej DKNY )

KOBIECA2015WEKO5 (ważny przez 3 miesiące, u mnie do 14 czerwca) - kod na -5%

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-04-06 o 06:44
Stary 2015-04-06, 08:57   #2748
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Na White Sensation we Wrocławiu, imprezie Armina Van Buurena i na ATB w Poznaniu. Najlepiej sie bawilam na ATB to takie calkiem moje klimaty

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja pochodzę z Bydgoszczy, to pamiętam jak na studiach ( Toruń ) całą ekipą się jechało żeby choć raz być w Vivie

Poziomka i Korinka widzę, że na święta nowe avatary

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

U mnie właśnie kawusia, miodowiec, wizaz i mecz
to byly czasy
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Widzę, że tu tematy muzyczne .

Ja to jestem raperka . Słucham polskiego hh od zawsze chyba. Ale ale nie mowie, że innych gatunków muzycznych nie slucham bo słucham . Na Sunrise to i ja chciałam jechać ale mam tak drętwe towarzystwo, że niestety nie byłam, a sama przecież nie pojadę. Armina też lubię . No i takie mocno klubowe klimaty też.
to tak jak ja- lubię wszystko po trochu nie jestem nastawiona tylko na jeden typ muzyki, po prostu nutka musi mi wpasc w ucho i moze to byc cokolwiek

buahhot jest offline  
Stary 2015-04-06, 09:31   #2749
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Uła, widać duuuże sukcesy po brzuszku

Ale to faktycznie trzeba sobie przestawić w głowie wszystko, ja też nie zawsze mam motywację No jak ostatnim razem się tak zawzięłam to mi zleciało ponad 20 kg, bo nie jadłam słodyczy, przekąsek, chlebów i kluchów (a kluchowa jestem bardzo ), zrezygnowałam z soli i cukru w ogóle dodawanych do gotowania i dopiero wtedy nieźle czuć prawdziwy smak jedzenia No i też sporo ćwiczyłam - codziennie godzinkę - a to na siłce - głównie bieżnia i podstawowy aerobik, w tym 6 Weidera, jak się robiło cieplej to na basenie, czy chodziłam z kijkami, czasem biegałam.

No ale potem... głupia odrobiłam te kilogramy z nawiązką przez problemy w życiu osobistym - bo się przejęłam ex narzeczonym i zajadłam cały stres, no głupia ja

No nie da się ukryć, jak Matt zapoda pokręconą solówkę, to ja odpływam
Dziękuję Słońce Ale gratuluję Ci tego zawziecia się.. Nie każdy by tak potrafił, ja na przykład na pewno nie.. Nie potrafiłabym zrezygnować ze wszystkiego co lubię i tak jeszce dużo ćwiczyć.. Zauważyłam, że jak kiedyś narzuciłam sobie tempo ćwiczeń codziennie, to wytrwałam w tym 1,5 tyg, po prostu za duży kamień na mnie ciążył A jak raz nie spełniłam dnia ćwiczeń to od razu zawód, wyrzuty sumienia, brak chęci walki i poddawanie się. Ale super zdrowo się odżywiać też bym chciała, nie powiem.. Jednak z tyłu głowy zawsze brzmi mi zdanie "Wszędzie w około same problemy, to już nawet z jedzenia przyjemności mieć nie mogę? Ćwiczę przecież, słodyczy nie jem, to z czego mam jeszcze zrezygnować?!" Hahahaha
Tak to jest, że jak źle się dzieje w życiu, to g*wno obchodzi nas nasz wygląd, bo dusza nas boli.
Mam nadzieję, że już się czujesz okej
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-06, 10:06   #2750
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Brawo ja od stycznia zleciałam 10kg w sumie bez żadnych diet - tylko mało słodyczy- gorzka czekolada do 13h, posiłki o stałych porach, cwiczenia + spacer, od tego tygodnia wracam na zumbę i na orbitreka, może zmuszę się jeszcze do ćwiczeń z Chodakowską...
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-04-06, 10:25   #2751
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Brawo ja od stycznia zleciałam 10kg w sumie bez żadnych diet - tylko mało słodyczy- gorzka czekolada do 13h, posiłki o stałych porach, cwiczenia + spacer, od tego tygodnia wracam na zumbę i na orbitreka, może zmuszę się jeszcze do ćwiczeń z Chodakowską...
Wooooow 10 kg!!!! WOW Brawa, gratulacje! Posiłki o stałych porach to dobra rzecz.. Ja nadal nie mogę tego wprowadzić..
Z ćwiczeń z Chodakowską polecam "Ekstra Figurę" 45 min, świetny trening, wcale nie taki trudny
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-06, 10:32   #2752
kjd3
only smart shopping

Cytat:
No normalnie wprawiłaś mnie w dobry nastrój przed snem
Jak to czytam, to nie mogę się powstrzymać od śmiechu, to jest super wymówka, a już czułam się taka zmotywowana do działania
Zacytowałam fragment wypowiedzi Poziomki dotyczący ekonomicznej wersji dbania o formę. Popieram; sama uprawiam jogę i nordic, a więc nisko kosztowe działania. Każdego namawiam do uprawiania sportu, więc źle odczytałaś moje intencje.
A przy okazji zostaje kasa na nasze ulubione zakupy.

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-04-06 o 10:37
kjd3 jest offline  
Stary 2015-04-06, 10:44   #2753
sylwia1986sz
Zadomowienie

[/COLOR]
Ale że jak to drugi dzień ? [/QUOTE]

Juz dwa dni tak wcinalam, dzisiaj trzeci ja nie jestem przyzwyczajona do takiego obzarstwa :-D
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-04-06, 11:12   #2754
201606201234
Konto usunięte

Wizyta u rodziny zaliczona, dzisiaj odpoczynek w domu uff. Ja tez juz odczuwam to świąteczne jedzenie Co do muzyki widze ze jestesmy bardzo zroznicowane muzycznie, zawsze tak jest

A zdrowe jedzenie i cwiczenia to super sprawa. Kiedy konczylam liceum ( kiedy to bylo... ) mialam straszna faze na wyglad najpierw stosowalam bardzo rygorystyczna diete kopenhaska, ktora przyniosla rezultaty i zniechecila mnie do tuczacego jedzenia, ale jest mega niezdrowa!!! Czulam sie po niej slabo, zatrzymal mi sie okres... Ale mimo to postanowilam sie przerzucic na zdrowe jedzenie i chodzilam na silke. I polecam wszystkim. Cwiczenie jest najprawde zajefantastyczna sprawa. Wprawia w dobry nastroj, poprawia wyglad figury, jestesmy bardziej wytrzymali, same plusy. Chcialabym do tego wrocic, ale strasznie ciezko mi sie zabrac... Poziomka i Xandrine wasze slowa motywuja Gratuluje efektow. Jak sie zrobi cieplej daje sobie za cel znow zaczac biegac.
201606201234 jest offline  
Stary 2015-04-06, 11:46   #2755
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
No efekty widać gołym okiem, gratuluję i za wytruwałość

Cytat:

dokładnie

A ja się wyłamię, mam 160 cm i aż 42 kg ( jak taki wypasiony kurczak ) i od 15 lat nie mogę przytyć ani kilograma, byłam już u dietetyka, robiłam miliony badań i wszystko jest ok, piłam te napoje dla sportowców na masę i ani grama więcej, nie ważne ile jem i co jem waga nic się nie rusza. Z jednej strony bardzo się cieszę, ale z drugiej chciałabym jeszcze jakieś 5-7 kg więcej

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-04-06, 11:46   #2756
basia296
Zadomowienie

Jakiś czas temu otrzymałam od S mail z zapytaniem o datę urodzin . Okazało się ,że S ma dla mnie prezent Odpisałam , mam urodziny w kwietniu. W odpowiedzi otrzymałam maila, z którego wynika , że dostanę zestaw 3 mini cieni bez konieczności kupowania czegokolwiek, o ile pofatyguję się do stacjonarki i podwojenie punktów przy kolejnych zakupach. Jest to oferta jednorazowa , spersonalizowana. Zastanawia mnie jednak fakt, że maila tego dostałam 01. o4 Prawda to czy żarcik . Miał ktoś cosik takiego od nich?
basia296 jest offline  
Stary 2015-04-06, 11:49   #2757
her_green_eyes
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu otrzymałam od S mail z zapytaniem o datę urodzin . Okazało się ,że S ma dla mnie prezent Odpisałam , mam urodziny w kwietniu. W odpowiedzi otrzymałam maila, z którego wynika , że dostanę zestaw 3 mini cieni bez konieczności kupowania czegokolwiek, o ile pofatyguję się do stacjonarki i podwojenie punktów przy kolejnych zakupach. Jest to oferta jednorazowa , spersonalizowana. Zastanawia mnie jednak fakt, że maila tego dostałam 01. o4 Prawda to czy żarcik . Miał ktoś cosik takiego od nich?
Nigdy nie dostałam takiego maila, ale co rok dostaję coś na urodziny punkty razy dwa i jakieś błyszczyki albo cienie.
her_green_eyes jest offline  
Stary 2015-04-06, 11:56   #2758
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Wizyta u rodziny zaliczona, dzisiaj odpoczynek w domu uff. Ja tez juz odczuwam to świąteczne jedzenie Co do muzyki widze ze jestesmy bardzo zroznicowane muzycznie, zawsze tak jest

A zdrowe jedzenie i cwiczenia to super sprawa. Kiedy konczylam liceum ( kiedy to bylo... ) mialam straszna faze na wyglad najpierw stosowalam bardzo rygorystyczna diete kopenhaska, ktora przyniosla rezultaty i zniechecila mnie do tuczacego jedzenia, ale jest mega niezdrowa!!! Czulam sie po niej slabo, zatrzymal mi sie okres... Ale mimo to postanowilam sie przerzucic na zdrowe jedzenie i chodzilam na silke. I polecam wszystkim. Cwiczenie jest najprawde zajefantastyczna sprawa. Wprawia w dobry nastroj, poprawia wyglad figury, jestesmy bardziej wytrzymali, same plusy. Chcialabym do tego wrocic, ale strasznie ciezko mi sie zabrac... Poziomka i Xandrine wasze slowa motywuja Gratuluje efektow. Jak sie zrobi cieplej daje sobie za cel znow zaczac biegac.
No ja też, jak zacznie się cieplej, to chcę zacząć biegać, tylko muszę sobie kupić buty do biegania i jakiś dresik, a to jest najgorsze, bo nie chce mi się łazić i szukać, a nie chcę też wydać fortuny w sklepach sportowych. Dziewczyny może znacie jakieś sklepy internetowe z odzieżą sportową za przystepną cenę ?
Stary 2015-04-06, 11:57   #2759
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Wooooow 10 kg!!!! WOW Brawa, gratulacje! Posiłki o stałych porach to dobra rzecz.. Ja nadal nie mogę tego wprowadzić..
Z ćwiczeń z Chodakowską polecam "Ekstra Figurę" 45 min, świetny trening, wcale nie taki trudny
Ok, od jutra zacznę ćwiczyć, chyba że będzie pogoda to idę na dłuugi spacer po pracy, może zaliczę lumpex - coś dobrego też się należy motywacja musi być, idę na 20min na orbitreka - ale wy potraficie zmotywować
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-04-06, 12:00   #2760
basia296
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Nigdy nie dostałam takiego maila, ale co rok dostaję coś na urodziny punkty razy dwa i jakieś błyszczyki albo cienie.
Dzięki. Aaaa czyli to jednak nie jest żart. Pierwszy raz "kopnął" mnie taki zaszczyt
basia296 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości