Lakiery hybrydowe EM NAIL -nie twardnieją? PROBLEM - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-24, 21:35   #1
zbroja
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Lakiery hybrydowe EM NAIL -nie twardnieją? PROBLEM

Witajcie wizażanki!
Jestem świeżo upieczoną posiadaczką własnego zestawu do manicure hybrydowego z firmy EM NAIL.
Generalnie wszystko wiem, dziwi mnie jedynie kwestia twardnienia lakierów. Nie wiem czy jest to kwestia tego, że za krótko trzymam je pod lampą (2 minuty) czy po prostu tego, że robię coś nieumiejętnie.
Większość dziewczyn po utwardzeniu każdej warstwy może przemyć ją cleanerem. U mnie wygląda to tak że po utwardzeniu próbuję ją przemyć i schodzi mi cały kolor.
Okej, mogę zrezygnować z cleanera, ale problem powstaje również przy nakładaniu topu -przez to że lakier jest mokry czasem powstają nieładne smugi od nakładania pędzelkiem.
I tutaj pytanie czy jest to kwestia lakierów, czy może tego że robię za grube warstwy lub za krótko trzymam je pod lampą?
Z góry dziękuję za każdą poradę

Zbroja ma zawsze rację, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 06:15   #2
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Dot.: Lakiery hybrydowe EM NAIL -nie twardnieją? PROBLEM

problemem są lakiery. Używasz firmy, której nikt nie poleca i z którą są problemy
eM_Ka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 08:48   #3
Roverkowa
Rozeznanie

Dokładnie. A utwardzanie przez 6 minut tez nie wiele pomoze. Bedziesz robic mani przez 3h a i tak po 3 dniach beda odpryski, zapowietrzenia i wszelakie inne wady. Nie warto.
W innych watkach napisalam juz chyba wszystko o tych lakierach...

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2015-03-25 o 09:04
Roverkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 09:54   #4
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
problemem są lakiery. Używasz firmy, której nikt nie poleca i z którą są problemy
na kazda firme jest sposob. Wszystko sie da tylko trzeba wiedziec jak podejsc do danego materialu. Na wszystko da sie wypracowac swoj sposob. Nie sztuka powiedziec " kup semilac" bo dziewczyna nie o to pyta ;p

Ja bym trzymala to w lampie 2x2minuty (kwestia timera zeby z sekundnikiem nie siedziec ) ;p bo jesli polecane CZ twardnieje po 3 minutach to moze i to tez tak da rade. Bo tu wyglada albo na za krotki czas utwardzania albo kiepskie lampy (stare albo za slabe).
Sprobuj ciensze warstwy i dluzej w lampie.
diabliczka66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:16   #5
karolina2121
siedzę i myślę

ja używam em-nails i są jak najbardziej ok. trzymam 2 min pod lampą i wytrzymują bez odprysków spokojnie nawet 2 tygodnie... ale ja przemywam cleanerem dopiero sam top, używam topu i bazy shellac
Stary 2015-03-25, 18:51   #6
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
na kazda firme jest sposob. Wszystko sie da tylko trzeba wiedziec jak podejsc do danego materialu. Na wszystko da sie wypracowac swoj sposob. Nie sztuka powiedziec " kup semilac" bo dziewczyna nie o to pyta ;p

Ja bym trzymala to w lampie 2x2minuty (kwestia timera zeby z sekundnikiem nie siedziec ) ;p bo jesli polecane CZ twardnieje po 3 minutach to moze i to tez tak da rade. Bo tu wyglada albo na za krotki czas utwardzania albo kiepskie lampy (stare albo za slabe).
Sprobuj ciensze warstwy i dluzej w lampie.
tak się składa że używam 4 różnych firm więc nie tylko semilac polecam. A generalnie uważam że lepiej kupić porządne lakiery i robić mani tak jak należy a nie kombinować. Porządna hybryda powinna być twarda po 2 min w uv i 30 s w led
Stary 2015-03-25, 19:17   #7
Carousel
Zadomowienie

Ja też miałam okazję przetestować tę firmę. Co prawda, używałam jednego koloru zaledwie i tez stosunkowo krótko, ale jednak. I owszem, może z trwałością było różnie i ogólnie wiadomo, że np. Semilac jest dużo lepszy, ale akurat z twardnieniem żadnych problemów nie było, wystarczyły 2 minutki i było ok.
Stary 2015-03-25, 19:36   #8
zbroja
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja

Co do wytrzymałości tych lakierów to naprawdę nie mam z nimi problemu bo wytrzymują spokojnie po 2-3 tygodnie Dziwi mnie sama kwestia nie zastygania lakieru.
Lampa jest nowa, 36W, 4 świetlówki. Wiadomo że Em Nail to nie najwyższa półka lakierów ale niestety na razie mnie nie stać na dokupienie jakiś porządniejszych. Zresztą wytrzymałość jest naprawdę normalna
Spróbuję za to kupić top z innej firmy, już rzeczywiście jakiś lepszy.
No i spróbuję z trzymaniem pod lampą 2x2 minuty

Zbroja ma zawsze rację, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 20:36   #9
HybridNelka
Przyczajenie

GG do HybridNelka
Exclamation Dot.: Lakiery hybrydowe EM NAIL -nie twardnieją? PROBLEM

Witam Serdecznie
Jestem nowicjuszką w paznokciach hybrydowych, ale niestety też o tej firmie nic dobrego powiedzieć nie mogę. Kupiłam cały zestaw rzeczy potrzebnych do robienia mani i z początku było ok.

Gorzej niestety z kolejnymi zamówieniami lakierów.

Lakiery dosłownie płynęły. Cienka warstwa bazy, dwie cieniutkie warstwy koloru, które po nałożeniu całkowicie spływały z paznokcia i nawet nie można położyć topu.
Kolory, z których nie miałam i nadal nie mam pożytku to: 13, 14, 138, 140, 3, 116, 65.

Niestety muszę jeszcze jakoś je wykorzystać i szukam teraz firmy, która jest ok. Czytając opinie Semilac wygrywa.

Edytowane przez HybridNelka
Czas edycji: 2015-06-27 o 08:01
HybridNelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 14:48   #10
annbelle
Przyczajenie

Te lakiery to moja najgorsza inwestycja ostatnimi czasy...
Naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego, a kupiłam gdyż dopiero zaczynam przygodę z hybrydą i szkoda mi było kasy na Semilaca (nie słusznie!)

- Dopiero po trzech warstwach jest krycie , jako takie ale jest
- Śmierdzą,
- Świecą się na paznokciach jak psu klejnoty,
- Wytrzymują góra, ale to maksymalnie... tydzień jak lubisz chodzić z odpustem na dłoniach
- Ponadto jeden kolor się nie zgadzał z tym co było na palecie
- Ocena 0/5
annbelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 09:40   #11
eM_Ka_
Wtajemniczenie

co masz na myśli pisząc, że świecą?
Stary 2015-09-21, 07:22   #12
annbelle
Przyczajenie

Cytat:
co masz na myśli pisząc, że świecą?
są strasznie błyszczące,
coś w tym stylu:

https://www.google.pl/search?q=%C5%9...fkWfDQyKatM%3A
annbelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 07:26   #13
czuszka82
Moderator z pazurem

przecież wszystkie hybrydy się tak błyszczą!

Wątek odlewkowy: odlewamy hybrydy
czuszka82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:21   #14
eM_Ka_
Wtajemniczenie

dokładnie. W przypadku hybrydy im bardzej błyszczy tym lepiej, gdyby moje hybrydy wyglądały jak zwykły lakier do paznokci to bym ich nie robiła
Stary 2015-10-20, 12:41   #15
lovex3
Raczkowanie

Cytat:
dokładnie. W przypadku hybrydy im bardzej błyszczy tym lepiej, gdyby moje hybrydy wyglądały jak zwykły lakier do paznokci to bym ich nie robiła
zele z tej firmy em-nail tez sa slabe?
lovex3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:57   #16
eM_Ka_
Wtajemniczenie

niestety nie mam pojęcia, trzeba popytać w wątku o żelach
Stary 2016-01-27, 14:40   #17
akasza221
Raczkowanie

Szukam i nie mogę znaleźć. Gdzie jest wątek z opiniami o em nail? Mam okazję wypróbować i nie wiem czy warto czy to nie strata czasu i pieniędzy

Jak hybrydy mogą zniszczyć paznokcie?
akasza221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 18:43   #18
Roverkowa
Rozeznanie

Proponuję przeczytać ten jakże krótki wątek...
Stary 2016-01-27, 21:50   #19
akasza221
Raczkowanie

Przeczytałam zanim zadałam pytanie i wyszło na to że są słabe. Czy są gdzieś jeszcze jakieś opinie?

Jak hybrydy mogą zniszczyć paznokcie?
akasza221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 05:49   #20
eM_Ka_
Wtajemniczenie

z reguły na tym forum panuje duży porządek więc o danej firmie mamy tylko jeden wątek. Jeżeli w tym opinia o lakierach EM NAIL jest zła to znaczy że te hybrydy są do D*. Sama osobiście też bym ich nie kupiła.
Stary 2016-01-28, 08:33   #21
Carousel
Zadomowienie

Nie mam jakiegoś dużego doświadczenia z tymi lakierami, ale jeśli koniecznie chcesz spróbować, to na pewno nie z ich bazą. Mojej koleżance z bazą i topem Semilaca trzymały się jakieś 2,5 tygodnia, także, moim zdaniem, z kolorami możesz spróbować, byle z lepszą bazą i topem.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2016-01-28 o 08:34
Carousel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 14:46   #22
donusiaa
wiatr we włosach

mnie się dostał świetny nabłyszczacz shine booster od em nail. ale hybrydki też jakiś czas temu testowałam i całkiem spoko to wyszło.
donusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 21:42   #23
Lilllu
Zadomowienie

Zamówiłam dwa lakiery i bazę witaminową. Baza w odróżnieniu od innych nie lepi się, lecz jest tłusta. O dziwo lakier normalnie się utrzymuje. Fakt kolory odbiegają trochę od tego, co jest na stronie. Przy jasnych odcieniach czasami trzeba nakładać 3 warstwy. Przetestuję jeszcze na naturalnej płytce. Na razie utrzymuje się bez naruszenia 4 dzien

Lilllu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 14:36   #24
cerseii
Przyczajenie

Hej
Lakiery Em Nail trzymają się u mnie do 2 tygodni, jednak mam problem z ich zmywaniem. Nie chcą w ogóle odchodzić od płytki paznokcia. Czy macie też taki problem, albo jakieś sposoby na ściąganie tych hybryd?
Zastanawiałam się też czy nie zamówić lakierów innej firmy ale czy taki np. Semilac będzie się trzymał na bazie Em Nail ? Jestem początkująca w hybrydach stąd moje pytania.
cerseii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 12:09   #25
donusiaa
wiatr we włosach

ja mam te thermo w dwóch kolorkach purple rain i princess i wszystko z nimi ok, nie mam problemów z ich wysychaniem i kolorki też ładnie kryją, a zwykle miałam z tym biedę
donusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 16:32   #26
Roverkowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cerseii Pokaż wiadomość
Hej
Lakiery Em Nail trzymają się u mnie do 2 tygodni, jednak mam problem z ich zmywaniem. Nie chcą w ogóle odchodzić od płytki paznokcia. Czy macie też taki problem, albo jakieś sposoby na ściąganie tych hybryd?
Zastanawiałam się też czy nie zamówić lakierów innej firmy ale czy taki np. Semilac będzie się trzymał na bazie Em Nail ? Jestem początkująca w hybrydach stąd moje pytania.
Na bazie em-mail nic sie nie będzie trzymać, bo ta baza jeszcze przed położeniem koloru odchodzi od paznokcia. Zainwestuj w porządną bazę. Co do kolorówki to od jakiegoś czasu "na topie" jest neonail.
Warto dołożyć kilka złotych więcej za buteleczkę i miec dobry produkt.
Stary 2016-04-29, 11:49   #27
Carousel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cerseii Pokaż wiadomość
Hej
Raczej odwrotnie - jak już, to Em Nail na bazie Semilac. Testowałam takie połączenie u przyjaciółki i wytrzymało prawie 3 tygodnie, podczas gdy mani zrobiony w całości na Em Nail trzymał mi się max. 4-5 dni. Co prawda, doświadczenia z nimi nie mam, bo to był dość krótki epizod, ale parę dni jak na hybrydy to, przyznasz, trochę mało. O ile dobrze pamiętam, kiedyś nie było akurat bazy z Semilaca i zrobiłam kolor Semi na bazie z Em Nail i też wyszło raczej słabo. Także radzę zainwestować w lepszą bazę, jak dla mnie to ideałem jest Shellac, ale nie łączyłam go nigdy z Em Nail, więc nie mam pojęcia, jak taki zestaw się zachowa. Próbowałam natomiast z Semilaciem i tak jak pisałam - taka konfiguracja się sprawdziła, przynajmniej na paznokciach mojej przyjaciółki.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2016-04-29 o 11:55
Carousel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 08:59   #28
ikiw
Przyczajenie

Odświeże może wątek.

Ostatnio kupiłam zestaw właśnie z tej firmy i jestem całkiem zadowolona jak na taką cenę. Krycie zależy od koloru, ale nawet w tych z gorszym przy trzech da się uzyskać pełne. Żadnego problemu ze smużeniem czy ściąganiem się lakieru nie mam. Trwałość też jest spoko. O ile wszystko zrobi się dobrze. Raz siostra zapomniała przemyc paznokci cleanerem i lekko pozalewala skórki (patyczkiem to usunęła przed utwardzeniem ale jednak) to zaczęły odpryskiwac bardzo szybko. Sobie jak robię i wszystko robię dobrze to trzymają się naprawdę ładnie. Dłużej niż dwa tygodnie nie trzymałam jeszcze ale po tym czasie są dalej jak nowe. Kwestia odrostow tylko. Jedyny problem jaki z nimi mam to usuwanie. Tak jak wyżej już jedną z was napisała. Muszę je wręcz zdrapywac. Ale przyszło mi teraz do głowy, że może za lekko namaczam waciki acetonem. Może być w tym problem? Będę próbować przy następnym zmywaniu go bardziej nasączyc.

Podsumowując ja jestem zadowolona mając na uwadze ile za nie zapłaciłam. Jeśli się je robi umiejętnie to nie powinno być z nimi problemu.
Albo to ja mam jakieś szczęście do nich.

Edit: Większa ilość acetonu nic nie daje. Ja skończyły mi się pomysły. Chyba,, taki model''

Edytowane przez ikiw
Czas edycji: 2016-05-12 o 16:46
ikiw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:10   #29
idealkobiety
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ikiw Pokaż wiadomość
Odświeże może wątek.

Ostatnio kupiłam zestaw właśnie z tej firmy i jestem całkiem zadowolona jak na taką cenę. Krycie zależy od koloru, ale nawet w tych z gorszym przy trzech da się uzyskać pełne. Żadnego problemu ze smużeniem czy ściąganiem się lakieru nie mam. Trwałość też jest spoko. O ile wszystko zrobi się dobrze. Raz siostra zapomniała przemyc paznokci cleanerem i lekko pozalewala skórki (patyczkiem to usunęła przed utwardzeniem ale jednak) to zaczęły odpryskiwac bardzo szybko. Sobie jak robię i wszystko robię dobrze to trzymają się naprawdę ładnie. Dłużej niż dwa tygodnie nie trzymałam jeszcze ale po tym czasie są dalej jak nowe. Kwestia odrostow tylko. Jedyny problem jaki z nimi mam to usuwanie. Tak jak wyżej już jedną z was napisała. Muszę je wręcz zdrapywac. Ale przyszło mi teraz do głowy, że może za lekko namaczam waciki acetonem. Może być w tym problem? Będę próbować przy następnym zmywaniu go bardziej nasączyc.

Podsumowując ja jestem zadowolona mając na uwadze ile za nie zapłaciłam. Jeśli się je robi umiejętnie to nie powinno być z nimi problemu.
Albo to ja mam jakieś szczęście do nich.

Edit: Większa ilość acetonu nic nie daje. Ja skończyły mi się pomysły. Chyba,, taki model''
Hm, wlasnie tez jestem zaskoczona dosc negatywnymi opiniami tutaj, bo sama nie jestem mistrzem hybrydy, bo dopiero od niedawna zaczęłam ją sobie robić- i mi z EM nailem wychodzi wszystko dobrze, ladnie, wszystko sie trzyma jak należy ze zdejmowaniem tez nie mam problemow- nie wiem od czego to zależy
@ikiw- a nie myslalas, zeby zapytac producenta? np. na ich fanpage'u napisac wiadomosc? kolezanka miala jakis problem i zwyczajnie zapytala ich co robi źle, nie zakładając od razu, ze to kwestia zlej jakosci hybryd i jej pomogli moze i tobie cos doradzą?
idealkobiety jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 12:22   #30
ikiw
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez idealkobiety Pokaż wiadomość
Hm, wlasnie tez jestem zaskoczona dosc negatywnymi opiniami tutaj, bo sama nie jestem mistrzem hybrydy, bo dopiero od niedawna zaczęłam ją sobie robić- i mi z EM nailem wychodzi wszystko dobrze, ladnie, wszystko sie trzyma jak należy ze zdejmowaniem tez nie mam problemow- nie wiem od czego to zależy
@ikiw- a nie myslalas, zeby zapytac producenta? np. na ich fanpage'u napisac wiadomosc? kolezanka miala jakis problem i zwyczajnie zapytala ich co robi źle, nie zakładając od razu, ze to kwestia zlej jakosci hybryd i jej pomogli moze i tobie cos doradzą?
Odpowiadam z opóźniony zapłonem ale ok.
Problemem okazał się ich badziewny aceton. Zaczęłam używać innych lakierów i też nie schodzilo, więc kupiłam zielona isane z roska i jest ok

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
ikiw jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hybryda, manicure, manicure hybrydowy, paznokcie

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości