Marc Jacobs - kolorówka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-29, 19:17   #91
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Corii skąd ja znam ten stan
I jak, zadowolona z duo? Który odcień wzięłaś?
Ja nie mogę doczekać się mojego Mirage, przebieram nogami z niecierpliwości

A tym masz podkład MJ prawda? Czy to bardziej podkład czy puder? Dobrze matowi? Bo kusi mnie
He he, ale to już koniec łażenia do S Juz na razie nic nie chce z MJ, mam co chciałam i koniec
Wzięłam Hi- Fi Filter.

Mam w kompakcie i jestem w nim Mozna nosic jako puder i jako podkład- testowałam oba sposoby i każdy mi pasuje w 100%
Zwłaszcza z baza YSL Blur, która zminiejsza widocznosc porów i matowi - to już calutki dzien bez poprawek i swiecenia u mnie wytrzymuje

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ooo który kolorek? Może Mirage? Bardzo jestem ciekawa, jak kolor ma się do MACa Taupe, no i jak wypada ten puder/rozświetlacz.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Corii, do Ciebie to pytanko, nie mogę cytować
Wziełam Hi-Fi Filter, bo tetsowałam wszystkie 3 i tylko ten jeden wyglądałam u mnie najlepiej. Jak nałozyłam Mirage, to i Konsultantka i małz zgodnei stwierdzili, ze wyglądam, jakbym zóltaczkę miała
Zas ciemna cześć wyglądała u mnie na ryjku po prostu brudnawo - to dobre określenie.
Ale pigmentacja, konsystencja, łatwość nakładania - na 5 z plusem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-03-29 o 19:18
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:07   #92
pingwin2
Zakorzenienie

Ja mam Mirage, ten żółty puder to nie jest rozświetlacz tylko puder do rozjaśniania wybranych partii twarzy. Niestety nie wiem jak ma się do Mac Taupe.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:48   #93
amb86
Wtajemniczenie

Corii, a jakie nr podkładów nosisz na co dzień? Napaliłam się na Mirage, ale patrząc na swatche w necie Twój Hi-fi wydaje mi się fajny... U mnie w "mieście" nie ma S., a chyba kliknę Insta, dopóki jest w S. -20%.....
amb86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:58   #94
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Corii, a jakie nr podkładów nosisz na co dzień? Napaliłam się na Mirage, ale patrząc na swatche w necie Twój Hi-fi wydaje mi się fajny... U mnie w "mieście" nie ma S., a chyba kliknę Insta, dopóki jest w S. -20%.....
Maca NC15. Diory 20 dla mnie za ciemne. Chanele tyż.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 107 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2015-03-29, 21:12   #95
amb86
Wtajemniczenie

:wow: to jaśniutka jesteś, ja w Macu coś pomiędzy NC15 i NC20 to teraz mam zagwostkę;(
Stary 2015-03-29, 21:46   #96
galeria93
Raczkowanie

Jestem wizazystka w Sephora...jeśli ktoś chce o coś popytać z MJ to możecie mnie męczyć
galeria93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 21:59   #97
amb86
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez galeria93 Pokaż wiadomość
Jestem wizazystka w Sephora...jeśli ktoś chce o coś popytać z MJ to możecie mnie męczyć

To ja zapytam:
1. Używam Mufe hd 120, mac nc15/20, jaki kolor MJ do konturowania wybrać?
2. Jaki kolor podkładu MJ byłby dobry?
Wiem, że to dość trudne pytsnia i dobieranie podkładów/pudrów na odległość jest dyskusyjne, ale do najbliższej S. mam ponad 100 km i pozostaje mi sklep on-line
Stary 2015-03-30, 10:37   #98
OlaM
Moderator

Wrzucam mejkap wykonany paletką The Tease. Krecha zrobiona kredką Th(ink).
Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń do cieni z paletki. Są dobrze napigmentowane, dobrze się rozcierają, na powiekach trzymają się w nienaruszonym stanie aż do demakijażu. Wprawdzie kolory nie są specjalnie unikatowe - bez problemu znajdę w swoich zbiorach prawie identyczne odcienie , niemniej plusem jest to, że wszystko mam w jednym miejscu .
Dodam, że w makijażu użyłam wszystkich cieni, poza jednym - najbardziej intensywnym fioletem (drugi od prawej w paletce).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender.jpg (115,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender(1).jpg (173,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender(2).jpg (7,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender(3).jpg (19,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FullSizeRender(4).jpg (19,4 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-30 o 10:40
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:33   #99
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń do cieni z paletki. Są dobrze napigmentowane, dobrze się rozcierają, na powiekach trzymają się w nienaruszonym stanie aż do demakijażu. Wprawdzie kolory nie są specjalnie unikatowe - bez problemu znajdę w swoich zbiorach prawie identyczne odcienie , niemniej plusem jest to, że wszystko mam w jednym miejscu .
Dodam, że w makijażu użyłam wszystkich cieni, poza jednym - najbardziej intensywnym fioletem (drugi od prawej w paletce).
Ech, cudne to Twoje oko
Ja wczoraj oglądałam kosmetyki MJ, ta Twoja paletka spodobała mi się najbardziej.
Druga w kolejności była Lolita i ją właśnie zamówiłam razem z pomadką Georgia.
Trochę boję się takich intensywnych fioletów, ale jak Lolita mi się sprawdzi to zaraz zamówię Tease.

Wymieniam książki

-mimbla- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:50   #100
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Alem zadowolona z duo mj do konturowania ten jasniejszy odcien.dodatkowo świetnie utrwala korektor pod oczy nawet malz stwierdził że ładnie wyglądam, a on niezmiernie rzadko komplementuje 'tapete'

Olu -piękne oko

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2015-03-30, 14:43   #101
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Pięknie!!!

Ja dzisiaj polazłam do Sephory obczaić szminki Pomaziałam się Georgie Girl i on wcale trupi nie jest Na moje oko, to by taki średni róż... To nie czaję czemu na swatchach w necie jakoś inaczej jest..
Chciałam oblookać Have We Met ale nie było testera
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:53   #102
OlaM
Moderator

Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa

Czekam na wieści co do szminek, choć chyba nie powinnam, żeby następne chciejstwo mi się nie włączyło
Stary 2015-03-30, 19:44   #103
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo mi się podobają i oczy, i makijaż Nie lubię papuziego makijażu i raczej unikam kolorów na rzecz neutrali, ewentualnie przygaszonych kolorów, a u Ciebie jest jednak trochę odcieni, a mimo to makijaż wygląda bardzo stylowo i pięknie. Fiolety do takiego koloru oczu świetnie pasują.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Pięknie!!!

Ja dzisiaj polazłam do Sephory obczaić szminki Pomaziałam się Georgie Girl i on wcale trupi nie jest Na moje oko, to by taki średni róż... To nie czaję czemu na swatchach w necie jakoś inaczej jest..
Chciałam oblookać Have We Met ale nie było testera
Trupia to ewentualnie Strange magic No właśnie ja przyjmuję z rezerwą te swatche w necie, zawsze na żywo wszystko u mnie wygląda kilka tonów ciemniej. Georgie to właśnie bardziej taki średni różyk.
Stary 2015-03-30, 20:44   #104
florence244
Zakorzenienie

Przyszło dziś moje duo do konturowania. Mirage to kolor idealny dla mnie, bronzer super komponuje się z moją bardzo jasną skórą, nie daje przerysowanego, brudnego, zbyt mocnego efektu. Bardzo przyjemny w nakładaniu, mięciutka formuła osiada na pędzlu przy lekkim dotknięciu
florence244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:45   #105
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo mi się podobają i oczy, i makijaż Nie lubię papuziego makijażu i raczej unikam kolorów na rzecz neutrali, ewentualnie przygaszonych kolorów, a u Ciebie jest jednak trochę odcieni, a mimo to makijaż wygląda bardzo stylowo i pięknie. Fiolety do takiego koloru oczu świetnie pasują.

Trupia to ewentualnie Strange magic No właśnie ja przyjmuję z rezerwą te swatche w necie, zawsze na żywo wszystko u mnie wygląda kilka tonów ciemniej. Georgie to właśnie bardziej taki średni różyk.
A ogarniasz może jak wygląda Have We Met? Bo nie było testera i nie miałam jak obczaić A boje się, że za dużo koralu w niej będzie..
Stary 2015-03-30, 21:06   #106
OlaM
Moderator

Post Dot.: Marc Jacobs - kolorówka

Cytat:

Ja im jestem starsza, tym bardziej "spokój" na oczach lubię , choć wcześniej też starałam się przesadnej dyskoteki na powiekach nie robić . Fiolety to jednak moja słabość
Stary 2015-03-31, 11:13   #107
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

No i tak.
Dostałam Lolitę i mam mieszane uczucia. Fajne połączenie przeróżnych kolorów, teoretycznie wcale do siebie niepasujących.
Przepiękny jasny róż opalizujący na lawendę/jasny fiolet, ostatni i przedostatni - jasne złoto i jasna miedź (?)
Bardzo liczyłam na ten cień z drobinkami, ale cały jest na policzkach: ( Prawie nic na powiece nie zostało. Może pomoże duraline?
Może coś pokombinuję, bo jestem sroką i kocham błyskotki.
Pomyślę przez dzisiejszy dzień czy oddać paletkę czy zostawić.

Pomadka Georgie Girl podczas testu w Sephorze wyglądała ślicznie, dziś jak dostałam to już nie jest taka piękna: ( Jest to średni róż, bardzo pospolity.
Wczoraj kupiłam Inglota 56 (taki baby pink) i jestem tak nią zauroczona, że Marc Jacobs wypada przy niej blado.

Jakoś ostatnio ciężko mi kupić coś, co mnie zauroczy od początku do końca

Wymieniam książki

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2015-03-31 o 11:15
Stary 2015-03-31, 11:29   #108
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
No i tak.
Dostałam Lolitę i mam mieszane uczucia. Fajne połączenie przeróżnych kolorów, teoretycznie wcale do siebie niepasujących.
Przepiękny jasny róż opalizujący na lawendę/jasny fiolet, ostatni i przedostatni - jasne złoto i jasna miedź (?)
Bardzo liczyłam na ten cień z drobinkami, ale cały jest na policzkach: ( Prawie nic na powiece nie zostało. Może pomoże duraline?

Pomadka Georgie Girl podczas testu w Sephorze wyglądała ślicznie, dziś jak dostałam to już nie jest taka piękna: ( Jest to średni róż, bardzo pospolity.
Wczoraj kupiłam Inglota 56 (taki baby pink) i jestem tak nią zauroczona, że Marc Jacobs wypada przy niej blado.

Oj, to szkoda, że średnio Ci zakupy podeszły .
Mam podobnie, jeśli chodzi o zadowolenie z kolejnych nabytków - coraz rzadziej coś jest mnie w stanie naprawdę zachwycić. Paletka MJ też mnie w sumie jakoś specjalnie nie zachwyciła, ale za to rozczarowania nie ma. Dobrze mi się jej używa, no i nic się nie sypie, może odrobinkę ten najciemniejszy cień. Nie jest to jednak uciążliwe. O wiele bardziej wkurza mnie pod tym względem większość cieni z Naked 3.
Stary 2015-03-31, 13:19   #109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No i tak.

Ja sie przyznam, ze na początku zachłysnełam sie pomadkami MJ, ale potetsowałam parę razy i mi przeszło. Jednak Macom nie mam nic do zarzucenia. Takze kolory sa dla mnie bardziej pasujące.
Cienie MJ macałam zaraz na samym i poczatku i ciągel jestem na "nie" nic rewelacyjnego, do ukochanych macowych nie dorastaja. Brokatowe sa straszne, sypia się. No oczywiscie to tylko moje subiektywne wrazenia, ale ja bym nie kupiła
Za to pudry, korektory, konturowanie, podkłady - tu MJ ma u mnie celujacy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2015-03-31, 13:26   #110
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie przyznam, ze na początku zachłysnełam sie pomadkami MJ, ale potetsowałam parę razy i mi przeszło. Jednak Macom nie mam nic do zarzucenia. Takze kolory sa dla mnie bardziej pasujące.
Cienie MJ macałam zaraz na samym i poczatku i ciągel jestem na "nie" nic rewelacyjnego, do ukochanych macowych nie dorastaja. Brokatowe sa straszne, sypia się. No oczywiscie to tylko moje subiektywne wrazenia, ale ja bym nie kupiła
Za to pudry, korektory, konturowanie, podkłady - tu MJ ma u mnie celujacy
No, to prawda - w życiu nie widziałam tak osypującego się cienia. Ale może on taki ma być, bo jak ktoś mógł wypuścić na rynek coś takiego
Ja nie miałam czasu na dokładne testowanie wszystkiego, niestety...
Jakby były w GK, to spoko, ale do Silesii nie chce mi się jeździć
Korektor dla mnie za jasny, no i mam ciągle ochotę na duo, ale z Mirage podoba mi się kolor żółty a z Hi Fi brązowy

Szkoda, że Michael Kors nie robi więcej kolorówki, bo jakoś bardziej do mnie przemawia
choć torebki wolę pana Marka

Wymieniam książki

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2015-03-31 o 13:27
Stary 2015-03-31, 13:39   #111
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No, to prawda - w życiu nie widziałam tak osypującego się cienia. Ale może on taki ma być, bo jak ktoś mógł wypuścić na rynek coś takiego
Ja nie miałam czasu na dokładne testowanie wszystkiego, niestety...
Jakby były w GK, to spoko, ale do Silesii nie chce mi się jeździć
Korektor dla mnie za jasny, no i mam ciągle ochotę na duo, ale z Mirage podoba mi się kolor żółty a z Hi Fi brązowy

Szkoda, że Michael Kors nie robi więcej kolorówki, bo jakoś bardziej do mnie przemawia
choć torebki wolę pana Marka
Na pewno taki miał być - jeden brokatowy. Ale szczerze - dla mnie to badziewiasty, nawet macowe Lustrzaki sa o niebo lepsze, nie mówiac, ze sie nie sypia tak.
Ale przeciez maja rozne kolory korektrów, mozna spokojnie dobrac, peirwszy raz w kolorówce wysokopólkowej w Sephorze jestem w stanie bez problemów dobrac sobie kolro podkłądu i korektora i to idalnie
To kup i Mirage i Hi Fi Ja chce dokupic w przysłosci Dream Filter
W GK nie wiedziec czemu nie maja full kolorówki MJ, np. nie maja kompaktów, maja tylko biały.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2015-03-31, 15:46   #112
OlaM
Moderator

Dostałam Reckless bez etui i pędzelka
Poziomko - wrzuciłbyś fotę tego pędzelka?
Może zadzwonię lub napiszę do S. i mi go doślą , choć wątpię .

Cień w kredce zesłoczowany na ręce wygląda super, zobaczymy jak się na oku sprawdzi
Stary 2015-03-31, 15:53   #113
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Cytat:
Oj, to szkoda, że średnio Ci zakupy podeszły .
Mam podobnie, jeśli chodzi o zadowolenie z kolejnych nabytków - coraz rzadziej coś jest mnie w stanie naprawdę zachwycić. Paletka MJ też mnie w sumie jakoś specjalnie nie zachwyciła, ale za to rozczarowania nie ma. Dobrze mi się jej używa, no i nic się nie sypie, może odrobinkę ten najciemniejszy cień. Nie jest to jednak uciążliwe. O wiele bardziej wkurza mnie pod tym względem większość cieni z Naked 3.
Z Naked miałam tylko Basic i też się pozbyłam, bo pyliły.
Już podjęłam decyzję - paletka zostaje, muszę tylko oswoić ten brokatowy cień. Najgorsze, że to dla niego właśnie kupiłam Lolitkę haha
Pomadka wylatuje

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na pewno taki miał być - jeden brokatowy. Ale szczerze - dla mnie to badziewiasty, nawet macowe Lustrzaki sa o niebo lepsze, nie mówiac, ze sie nie sypia tak.
Ale przeciez maja rozne kolory korektrów, mozna spokojnie dobrac, peirwszy raz w kolorówce wysokopólkowej w Sephorze jestem w stanie bez problemów dobrac sobie kolro podkłądu i korektora i to idalnie
To kup i Mirage i Hi Fi Ja chce dokupic w przysłosci Dream Filter
W GK nie wiedziec czemu nie maja full kolorówki MJ, np. nie maja kompaktów, maja tylko biały.
No no, ja wiem, że miał być brokatowy, ale chodziło mi o to,że chyba producent widział, że się tak osypuje
Kiedyś w jakiejś perfumerii narzekałam na osypujące się drobinki i pani sprzedająca mnie usilnie przekonywała, że właśnie tak ma być - te drobinki mają opaść na policzki
Wtedy się uśmiałam, ale teraz się zastanawiam - może Marc Jacobs też to słyszał i dlatego zrobił taki cień, żeby robił również jako ozdoba policzków
Jak byłam w Silesii to były tylko dwa kolory korektorów. W takim razie poczytam jeszcze i może na jakiś się skuszę

Wymieniam książki

Stary 2015-03-31, 16:01   #114
OlaM
Moderator

Cytat:
Już podjęłam decyzję - paletka zostaje, muszę tylko oswoić ten brokatowy cień. Najgorsze, że to dla niego właśnie kupiłam Lolitkę haha
Pomadka wylatuje

No no, ja wiem, że miał być brokatowy, ale chodziło mi o to,że chyba producent widział, że się tak osypuje
Kiedyś w jakiejś perfumerii narzekałam na osypujące się drobinki i pani sprzedająca mnie usilnie przekonywała, że właśnie tak ma być - te drobinki mają opaść na policzki
Wtedy się uśmiałam, ale teraz się zastanawiam - może Marc Jacobs też to słyszał i dlatego zrobił taki cień, żeby robił również jako ozdoba policzków
Jak byłam w Silesii to były tylko dwa kolory korektorów. W takim razie poczytam jeszcze i może na jakiś się skuszę
Oprócz Naked3 mam też Basics2 i też się strasznie pylą cienie z tej paletki, ale i tak dość często jej używam, bo mi wygodnie nią robić makijaż do czerwonych ust . Za to Naked3 te sypiące się cienie ma brokatowe, a do tego te drobiny migrują mi czasem do oczu powodując podrażnienie, więc paletka leży prawie nieużywana.
No i sorry, ale jakoś nie przekonują mnie wyjaśnienia konsultantki, że brokat z cieni ma się celowo osypywać

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-31 o 16:02
Stary 2015-03-31, 17:01   #115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Skoro sam Marc Jacobs uczestniczył aktywnie w tworzeniu swoich kosmetyków, to sądzę, ze taki osypujący się cień był w pełni zaplanowany, a czemu miało złużyć owo osypywanie się, to już trze by zapytać samego Pana J

Bo przez te dni VIP klientela strzasznie przetrzebiła kolorówke MJ, ze juz zostało mało co. Np. do konturówania w niedziele widziałam już tylko jeden 60 i jedna 40. Sama jestem zdziwiona, ze az takie zainteresowanie wzbudził stand. Ale widziałam, ze co chwilę, ktos z MJ coś macał/kupował. Jak byłam tam przed dniami vip, to było wszystko dostępne po kilkanaście sztuk

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2015-03-31, 17:37   #116
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Dostałam Reckless bez etui i pędzelka
Poziomko - wrzuciłbyś fotę tego pędzelka?
Może zadzwonię lub napiszę do S. i mi go doślą , choć wątpię .

Cień w kredce zesłoczowany na ręce wygląda super, zobaczymy jak się na oku sprawdzi
Wklejam zdjęcie pędzelka

Cytat:
Pomadka wylatuje

Kochana ja kupiłam przez neta żel do Glitteru z Kryolanu za 13 zł i czekam na przesyłkę To na pewno pomoże Próbowałam na mokro, przyczepił się ale później osypał, a ten żel na pewno temu zapobiegnie i będzie cacy Nie mogę się doczekać aż zrobię mejkap z użyciem żelu i brokatu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07937 (Copy).jpg (155,2 KB, 29 załadowań)
Stary 2015-03-31, 17:45   #117
OlaM
Moderator

Cytat:
Wklejam zdjęcie pędzelka

Kochana ja kupiłam przez neta żel do Glitteru z Kryolanu za 13 zł i czekam na przesyłkę To na pewno pomoże Próbowałam na mokro, przyczepił się ale później osypał, a ten żel na pewno temu zapobiegnie i będzie cacy Nie mogę się doczekać aż zrobię mejkap z użyciem żelu i brokatu
Dziękuję bardzo Poziomko
Jednak stwierdzam, że pędzelek móglby mi się przydać .
Powiedz mi jeszcze proszę, bo nie pamiętam - zamawiałaś ze strony Sephory czy kupowałaś stacjonarnie?
Stary 2015-03-31, 17:49   #118
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję bardzo Poziomko
Jednak stwierdzam, że pędzelek móglby mi się przydać .
Powiedz mi jeszcze proszę, bo nie pamiętam - zamawiałaś ze strony Sephory czy kupowałaś stacjonarnie?
No kurcze ten pędzelek jest super, ja nim nakładam ten róż za każdym razem jak robię makijaż Jest mięciusi i spory
Zamawiałam ze strony
Stary 2015-03-31, 17:51   #119
OlaM
Moderator

Cytat:
No kurcze ten pędzelek jest super, ja nim nakładam ten róż za każdym razem jak robię makijaż Jest mięciusi i spory
Zamawiałam ze strony
Dziękuję za info. W takim razie napiszę maila do S. w tej sprawie - może cud się stanie i doślą
Stary 2015-03-31, 18:28   #120
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję za info. W takim razie napiszę maila do S. w tej sprawie - może cud się stanie i doślą
To trzymam kciuki żeby się udało
Odpowiedz

Tagi
marc jacobs, marcjacobs

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości