Jak to ogarnąć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-25, 23:54   #1
Cetnik
Przyczajenie

Jak to ogarnąć

Witam, zwracam się do Pań i ew Panów znających się na rzeczy. Otóż uznałem, że pora trochę ogarnąć swój wygląd, ale w sumie nie wiem co zrobić bo wyglądało to lepiej, żeby nie przedobrzyć czy coś. Wrzucę aktualną fotkę, zrobioną o tak o prawie, że nagle, prosząc jednocześnie o poradę, co przydałoby się zmienić w tym obrazie moim specyficznym.

Krótki opis
Uważam, że wyglądam tak jakoś oble, bez polotu, "z twarzy podobny zupełnie do nikogo":p. Mam spore zakola, stąd też nie wiem czy ciąć czy zapuszczać, czy układać, czy co. Nie wiem co to za typ urody i co do niego pasuje, ale instynktownie ubieram się na czarno, koszule, trzewiki, kurtki w stylu kolesia z "Taxidriver" lub podobne, generalnie, względnie elegancko. Włosów nie układam byle tylko leżały, jak nie leżą to lakierem je Zarost bardzo twardy, stąd też golę się tak rzadko jak to tylko możliwe, z tym, że strasznie szybko odrasta.

Stąd też pytam, co bym musiał zmienić by statystyczna Pani z wizaz.pl nie wstydziła z takim człowiekiem pokazać się w kościele czy tam innej imprezie:P

fotka w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1189.jpg (96,2 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2148.jpg (101,0 KB, 208 załadowań)
Cetnik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 10:09   #2
bernikula
mOLDerator

Dot.: Jak to ogarnąć

Źle nie wyglądasz To pi pierwsze. Natomiast jeśli idzie o fryzurę to mógłbyś spróbować trochę zapuścić i układać tak jak na zdjęciu w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura_zakola_04.jpg (39,4 KB, 36 załadowań)

Insta
bernikula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 10:14   #3
gretagas
Przyczajenie

Popieram bernikula
Stary 2015-03-26, 12:12   #4
MalinaJagoda
Przyczajenie

Ja też jestem zdania, że powinieneś zapuścić włoski i później ładnie je układać na żel, gumę, lakier itd.
Ja bym cię widziała w fryzurach piosenkarza Adama Levina z Maroon 5 akurat też ma zakola i zarost Ale najważniejsze byś ty się dobrze czuł w nowej fryzurze

Kilka zdjęć poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adam levine.jpg (13,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adam-2-jpg.jpg (46,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adamLevine207_1_1.jpg (28,8 KB, 8 załadowań)
MalinaJagoda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 22:34   #5
mimi0
Raczkowanie

masz bardzo fajny zarost! regularny!
włosy może rzeczywiście warto zapuścić odrobinę. Nie nadużywałabym lakieru, na drugiej fotce masz trochę jak po żelu włosy :/ taakie ulizane. Mniej tego czegoś nakładaj na włosy:P
mimi0 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:28   #6
Cetnik
Przyczajenie

Aacha, czyli włosy zapuścić i układać, no tak, ok, dzięki:P
Stary 2015-03-31, 19:37   #7
Holly85
Zadomowienie

no hej,
jedyne co mi sie rzucilo w oczy to, to ze przedobrzyłeś z lakierem na drugim zdjęciu. Nie noś takich "mokrych włosów" to wygląda tandetnie i nie poprawia wyglądu.
Co do fryzury, albo klasyczne cięcie zupelnie na krotko, albo pozostawienie na czubku dluzszej warstwy wlosow w celu ich układania.
pamietaj, zeby kosmetykow do ukladania wlosow nie wcierać w skórę głowy a jedynie w koncowki.

Urodę masz fajną! Dobrze ostrzyżone włosy i jest super.
Co do kolorów ubrań... intuicyjnie dobieraj kontrastowe i nieco głębsze kolory, bardzo dobrze będziesz wyglądał w czarnym, granatowym, szarym (zarowno ciemnym jak i jasnym) bordowym i niebieskim itd.

Jesli chodzi o stworzenie sobie stylu... Jak tak na Ciebie patrzę to widzę Cię np w skórzanej kurtce!
Pamiętaj też, ze dobry wygląd to buty, a dobre buty to podstawa. Nie idź jakieś tandetne półśrodki, chociaz jedna bara porządych skórzanych butów, ciemne spodnie, parę casualowych koszul i porządna kurtka.
Styl tworzą dodatki.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:52   #8
Madlen123
Raczkowanie

Jest dobrze, jedyne co mogę doradzić, to włosy - albo jak koleżanka wyżej już radziła, zupełnie na krótko ( i myślę że Tobie by to pasowało, i bez problemu z układaniem ), albo zapuścić, chociaż nie jestem do końca przekonana.
Widzę Cię bardziej 'na sportowo' niż w koszuli

Madlen123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 23:03   #9
Holly85
Zadomowienie

zaraz a właściwie to ile masz lat?
bo tak zaczelam doradzac nt ubioru, a nie wzięłam pod uwagę, że mozesz być młodszy niż mi się wydaje, wyglądasz mi na jakieś 28-30 lat dlatego doradzam juz takie bajery jak skorzane kurtki albo koszule... szczerze jesli jestes mlodszy to jeszcze wrzuć na luz
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 19:23   #10
Cetnik
Przyczajenie

Hej!
Dzięki za odpowiedzi! Na sportowo, hmm na pewno jest to wygodne. Ja mam trochę wypaczone postrzeganie na modę, bo uchowałem się na filmach lat dawniejszych. Gdzie każdy ubierał się elegancko, nawet jak docelowo miało to wyglądać niechlujnie To co widać na ulicy czy fejsbuniu nie jest dla mnie zbyt istotnym wyznacznikiem mody, stąd też silne moje upośledzenie w tej kwestii. Ale taka odmiana, może by i pasowała do mnie.

A lat mam, wbrew pozorom, 25, niedawno skończone z resztą Choć to u mnie norma, że zawsze daje mi się sporo więcej. Niby nie palę, nie piję, zdrowo żyję, ale no cóż, taka biologia:P
Stary 2015-04-02, 07:35   #11
evelkamakeup
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 6

Widocznie taka twa uroda....-)

Ta dam...
evelkamakeup jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości