Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-31, 12:12   #1
limelight
Przyczajenie

cudowne włosy - cudowna uroda . Jak taką uzyskać?

Witam Strasznie podobają mi się włosy tego typu. Mam na myśli zarówno kolor ( jeszcze lepiej jak są typu baleyage) jak i sposób przycięcia, chociaż i już nie jest aż tak ważne dla mnie. Jak takie uzyskać? Również jestem ciekawa co sądzicie o tego typu urodzie jak pani na zdjęciu? co zrobić by się do takiej upodobnić? mam na myśli właśnie fryzure, makijaż itp
Naturalnie włosy mam brązowe, oczy zielone, jasną karnację, filigranowe rysy twarzy.
Stary 2015-03-31, 15:22   #2
Milenaa95
Raczkowanie

Dot.: cudowne włosy - cudowna uroda . Jak taką uzyskać?

Cześć Na temat włosów nie powiem Ci zbyt dużo, bo dopiero, małymi kroczkami, wdrażam się w temat.
Ale może pomogę w make up'ie. Przede wszystkim nie da się ukryć, że Pani ze zdjęcia jest bardzo ładna (bez makijażu pewnie też) i ma ciepły odcień cery (nie pokrywa się to z Twoim). Pani modelka ma na sobie szminkę w kolorze nude(cudo, jeśli pasuje do całokształtu twarzy i makijażu, osobiście używam i mnie akurat ten kolor pasuje) i ogólnie "zrobiona" jest bardzo delikatnie, czyli - cienka kreska, cienie delikatnie ciemniejsze od skóry, lekki zarys policzków bronzerem. No i brwi doprawione są brązową kredką (używam - zdaje test, brwi fajnie zwracają uwagę na górę twarzy - oczy; u mnie poprawa brwi jest korzystna, staję się bardziej rozpromieniona, nagle znikają jakieś małe niedoskonałości )
Sądzę jednak, że powinnaś poszperać na Wizażu w odszukaniu swojej kolorystyki i najlepszego makijażu lub najzwyczajniej w świecie poeksperymentować
Milenaa95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 13:12   #3
limelight
Przyczajenie

dziękuje za poradę fajnie opisałaś ten make up, teraz mniej więcej wiem w jakim kierunku zmierzać :P bo nie ukrywam, że już bardzo długi czas eksperymentuje i staje się to dla mnie powoli męczące. Co do Pani Modelki, to mogę śmiało powiedzieć, że mam rysy do niej dość podobne. Zależy mi by "zrobić się" na taką w ciepłych odcieniach, ponieważ osobiście bardziej mi się takie podobają. Myślałam nad jakimś samoopalaczem, myśłisz że jest to dobry pomysł? Gdybym rozjaśniła sobie lekko włosy do odcieniu coś pod karmel, dołączając opalenizne i taki właśnie makijaż mam nadziejej że uzyskam coś podobnego, dlatego dziękuje bardzo za odpowiedź
Stary 2015-04-01, 14:33   #4
Milenaa95
Raczkowanie

Samoopalacz powiadasz.. Nie stosowałam. Jestem raczej negatywnie nastawiona, osobiście wolę solarium, pomimo tego, że niszczy i bardzo wysusza skórę. Ale wolę to nadrobić dobrym kremem nawilżającym, niż być cała w plamki Rada: przejrzyj forum wzdłuż i wszerz na makijażu i innych podforach, na pewno coś znajdziesz Są tam też Panie profesjonalistki, więc jeśli będziesz na tyle odważna by porównać to zdjęcie ze swoim - na pewno uzyskasz więcej rad, a może nawet i listę konkretnych kosmetyków?
Milenaa95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 16:55   #5
SceneQueene
Zakorzenienie

To taki piaskowy, słoneczny blond

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 13:14   #6
IzaKu
Przyczajenie

Szczerze mówiąc... Rozumiem Twoją potrzebę upodobnienia się do osoby ze zdjęcia, ale myślę że powinnaś zacząć myśleć o tym inaczej! Nie staraj się zmienić typu urody, bo to nigdy nie będzie wyglądało naturalnie i dobrze - z tym nie wygrasz. Staraj się za wszelką cenę być NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE a nie kimś innym. Jeśli masz brązowe włosy to prawie na pewno oznacza, że takie do Ciebie pasują. Podkreśl swoje atuty a nie zmieniaj wszystkiego na siłę. Zobacz jak piękne mogą być brązowe włosy []

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-05-18 o 16:01
IzaKu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzura makijaż uroda

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości