potrzebuje dobrej maseczki do w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-07, 15:36   #1
madzia.a
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 8 202

potrzebuje dobrej maseczki do w這s闚

Mam w這sy , suche rozdwajaj帷e si 豉mi帷e i bardzo zniszczone farbowaniem oraz prostowaniem w這s闚. Potrzebuje dobrej, ale nie za drogiej maseczki. Stosowa豉m ju Wax ale po roku nie zauwa篡豉m zadnych efekt闚, teraz mam Dove, ale potzrebuje czegos silniejszego. Zastanawiam si nad maseczk Fructisa. Czy jest ona dobra?
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-07, 15:41   #2
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
Dot.: potrzebuje dobrej maseczki do w這s闚

fructis nutri-gladka( najlepiej nawilza)
mnie uratowala wlosy po przesadzonym rozjasnianiu sama fryzjerka po kuracji ta maska nie mogla uwierzyc ze sa to te same wlosy cena jej to kolo 18 zl za 300 ml wiec oplaca sie.polecilam ta maske rowniez moim przyjaciolkom jak do tej pory wszystkie sa zachwycone tym cudem> trzymam ja na wlosach ok 15-20 min. po niej wlosy rozczesuja sie genialnie i sa blyszczace i mieciutkiegoraco polecam!
Stary 2005-11-07, 15:48   #3
madzia.a

Ja raczej zastanawia豉m si nad maseczk fructisa, ale t do w這s闚 farbowanych, bo zalezy mi na nawil瞠niu. A boje si 瞠 w這sy po nutri- g豉dkim stan sie szorstkie i sianiaste. Jeste pewna 瞠 maseczka nutri- g豉dka jest lepsza od tej do farbowanych w這s闚??
Stary 2005-11-07, 15:55   #4
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

tak na 100 probowalam tej i tej ale w nawilzeniu jest miedzy nimi duuuza roznica.nutri gladka wygladza i i nawilza a do koloru zapobiega jego plowieniu. ja bylam io wiele wiecej zadowolona z nutri gladnkiej. dzialanie maski do koloru fructisa jest podobne do dzialania dove. ja juz 4 raz kupilam nutri=gladka
Stary 2005-11-07, 17:00   #5
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witam
Czy probowa豉 gliss kua oraz pantene ? Dla mnie ote maseczki s rewelacyjne.Dobre sa tez maseczki naturalne czylio 鄴速ko nafta kosemtyczna.Ja wcieram we w這ski sama naft lub sam olejek rycynowy.Na Twoim miejscu postawi豉bym na aturalne 鈔odki jesli jeszcze nie pr鏏owa豉.Podobno Regenal jest tez niez造 mozna go kupic na allegor z tego co widzia豉m,sama nie stosowa豉m jeszcze ale mam zamiar kupi za jaki czas.
Pozdrawiam
boniulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-07, 17:37   #6
Nakretka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 433

Na moje zniszczone farbowaniem wloski pomogla bardzo maska Cosmetici di Dora - z bambusem regeneracyjna. Naklada sie ja na doslownie 2-3 minuty po myciu, a potem splukuje letnia (nie ciepla!) woda. Na moje piora wywarla zbawienny wplyw
Fructisa tez uzywalam kiedys (wygladzajacej i takiej do farbowanych), ale spektakularnych efektow nie bylo.
Nakretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-07, 17:40   #7
Nakretka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 433

no dobrze, ale po co zakladasz dwa w徠ki z tym samym pytaniem?
Nakretka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-07, 22:31   #8
Midi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 419

Schwarzkopf Bonacure, maska si nazywa Repair Treatment czy jako podobnie - nie wiem, ile dok豉dnie kosztuje w Polsce, powinna ok. 45 z. Jest to najlepsza intensywna maseczka do w這s闚, jak znam - efekty widac szybko i co najwa積iejsze, utrzymuj si d逝go po zako鎍zeniu kuracji. Jest przy tym wydajna, stosuje si raz w tygodniu, wi璚 starcza na 豉dnych kilka miesi璚y.
Midi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 17:13   #9
Jesse
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 525

WAX-maska godna polecenia
pozdrawiam
Stary 2005-11-08, 19:30   #10
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

wax jak najbardziej ale jesli zalezy Ci na dobrym rozczesywaniu to nie polecam . ob odbydowuje ale specjalnie nie nawilza jednak mozna kupic ta i ta i stosowac je na zmiane jedna bedzie wzmacniac i regenerowac nadwyrezonego stylizacja i farbowaniem wlosa a 2 ulatwiac rozczesywanie i mega nawilzac mam i wax i fructisaja wlasnie siedze we fructisie na wlosach mi na dlugie za lopatki wlosy starcza srednio na 3 mioes przy stosowaniu co 2 dni
Stary 2005-11-08, 19:38   #11
madzia.a

Dzi瘯i dziewczyny za opinie. Przeczyta豉m r闚nie, 瞠 dobre s ekspresowe maseczki dwuminutowe z Pantene. Tutaj oczywi軼ie te pojawia si dylemat- lsni帷y kolor, czy intensywna regeneracja? Mo瞠 kt鏎a z tych by豉by dobra do moich w這s闚?
Stary 2005-11-08, 19:58   #12
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

moim zdaniem nawilza lepiej intensywna regeneracia tylko pytanko: czy zalezy bardziej na kolorze czy nawilzeniu???nie zawsze z przykroscia to stwierdzam ( sama mam farbowane wlosy)idzie w parze
Stary 2005-11-08, 21:56   #13
madzia.a

zalezy mi bardziej na regeneracji bo pasemka mia豉m robione juz dawno temu i nieiwiele z nich ju zosta這... jedynie bardzo zniszczone w這sy...
Stary 2005-11-08, 22:09   #14
owieczka21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140

madzia.a wg mnie godne polecenia sa 2!! jedna t maska z pantene pro-v ze z這tej lini ale mnie po niej strasznie w這sy lecanie wiem czemu??a ta nr jeden dla mnie to maska dove w granatowym s這iczku rewelacja zapach troche mocny ale w這ski g豉dziutkie i b造szcz帷ea ostatnio kupi豉m j w rosmanie i kosztowa豉 tylko 13 zwiec warto spr鏏owac
owieczka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 22:45   #15
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez madzia.a
zalezy mi bardziej na regeneracji bo pasemka mia豉m robione juz dawno temu i nieiwiele z nich ju zosta這... jedynie bardzo zniszczone w這sy...
NO TO NAPRAWDE POLECAM FRUCTIS NUTRI-GLADKA ( Z AUTOPSJI TO STWIERDZAM) I PANTEEN PRO-V ( O TYM TYLKO SYSZALAM MOZE JAK MI SIE SKONCZY FRUCTIS TO KUPIE)
AHA!! JESZCZE??? JAKI MASZ KOLOR PASEMEK. JESLI MIALAS FARBOWANE( NA CIEMNIEJSZY KOLOR BO TYLKO TO JEST FARBOWANIEM) TO UZYWA SIE CHRONIACE KOLOR LUB NAWILZAJACE NATOMIAST WLOSY FARBOWANE NA JASNIEJSZY( FARBOWANE POWINNO BYC W CUDZYSLOWIE BO TO NIE JEST NADAWANIE BARWY A ROZJASNIANIE CZYLI POZBAWIANIE WLOSA NATURALNEGO BARWNIKA I W SUMIE NIE MA W EFEKCIE CO CHRONIC JAK NIE MA PIGMENTU) TO DBA SIE O NIE ZUPELNIE INACZEJ NIZ O FARBOWANE WTEDY STAWIA SIE TYLKO I WYLACZNIE NA MOCNE NAWILZENIE. ROZJASNIANIE BARDZIEJ INGERUJE W STRUKTURE WLOSA NIZ FARBOWANIE NA CIEMNO

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.