Paznokcie Wroclaw - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-12, 08:31   #361
zefirek
Przyczajenie

Smile Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

I jak wam się podobają moje tipsiki na pierwszy raz nie chciałam szaleć z długością musze się przyzwyczaić, i kolor też taki stonowany. ale widziałam jakie cuda można zrobić na paznokciach pewnie jak pójdę drugi raz to wtedy bedę szaleć. jak na razie po jednym dniu to i ta długość jest dla mnie za długa, pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tipsy.jpg (26,3 KB, 170 załadowań)
zefirek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 09:30   #362
aagusiaa88
Zakorzenienie

Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Za długie?? Jeeejjj Ja sobie na pierwszy raz strzelilam dlugie, ale szybko sie z nimi oswoilam A jutro ide do Justyny

Indian, a gdzie kolo Factory?
aagusiaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 10:38   #363
zefirek
Przyczajenie

ja właśnie byłam tam u p. Basi koło Factory, nie wiem czy wiesz gdzie jest restauracja "Swojskie Jadło" na dole pod nią jest zakład fryzjerski i właśnie tam p. Basia przyjmuje, jak chcesz to mogę Ci podac nr telefonu.

już pomału się przyzwyczajam do tej długości, nie chciałam za długim mam malutkie dziecko i cięzko jest zapinać te malutekie guziczki przy bluzeczkach, ale jak się przyzwyczaję to następne będą na pewno dłuższe
Stary 2009-03-12, 20:07   #364
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zefirek Pokaż wiadomość
I jak wam się podobają moje tipsiki
Buły, trochę średnio opiłowane (masz szeroką płytkę i styliska powinna Ci ją żelem zwęzić) ... Mnie się nie podoba, brzydkie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 20:39   #365
zefirek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Buły, trochę średnio opiłowane (masz szeroką płytkę i styliska powinna Ci ją żelem zwęzić) ... Mnie się nie podoba, brzydkie.
no własnie ja się nie znam mi się wydawało że jest ok, zobaczymy jak długo się bedą trzymały i czy powietrze nie podejdzie. dzięki szugar za szczerość, zobacze jak się nie będą trzymać to podejdę do p. Magdy z Cynti tylko tam są długie terminy a ja jestem w goracej wodzie kąpana jak sobie coś postanowię to na już, bo potem się zastanawiam i z reguły się rozmyślam.

a szkoda bo się już ucieszyłam że jest ok, ale trudno trzeba próbować dalej
Stary 2009-03-13, 07:41   #366
magdalenasawica
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
I jak wam się podobają moje tipsiki
niestety jestem podobnego zdania...Jak dla mnie to one w ogóle kształtu nie mają...Naprawdę nawet króciutkie paznokcie mozna ładnie zrobić, niestety te nie mają z tym nic wspólnego, i te tipsy...
Chciałabym zobaczyć zdjęcie tych pazurkó za 2 tyg.
magdalenasawica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:31   #367
zefirek
Przyczajenie

szkoda że nie wyszło, za 2 tygodnie zamieszczę zdjęcie, sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądać? na razie po 2 dniach jest ok nic jeszcze nie odchodzi ale nigdy nic nie wiadomo.

tak to jest jak się ktoś nie zna, napiszcie na co mam zwrócić uwagę następnym razem, to wtedy może się nauczę odróżniać porządne tipsy od tych fatalnych.
Stary 2009-03-13, 10:37   #368
aagusiaa88
Zakorzenienie

Zefirek, nie martw sie. Ja tez jak patrze na Twoje pazurki, to nic zlego w nich nie widze. Takie znawczynie jestesmy, ze hohoho :P
Stary 2009-03-13, 11:24   #369
zefirek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Zefirek, nie martw sie. Ja tez jak patrze na Twoje pazurki, to nic zlego w nich nie widze. Takie znawczynie jestesmy, ze hohoho :P
no właśnie trafnie to ujęłaś, nic dodać nic ująć.
Stary 2009-03-13, 19:21   #370
aagusiaa88
Zakorzenienie

A ja po wizycie u Justyny i znowu mam ladne paznokcie mnie sie przynajmniej podobaja :P:P
Stary 2009-03-14, 10:32   #371
nukilla
Raczkowanie

Angry Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Odnośnie powyższej dyskusji - w tym właśnie jest największy problem - wiele pań nie będąc świadomych tego jak powinny być wykonane prawidłowo przedłużone paznokcie zachwyca się tym, że w ogóle ktoś im je zrobił, że mają kolor i zdobienia. A jeśli przez pierwsze kilka dni nie odpadną to już w ogóle jest wielkie WOW. Chyba czas najwyższy, by zacząć edukację konsumencką na temat poprawnie wykonanego zabiegu przedłużania i stylizacji paznokci. Mam nadzieję, że w czasach kiedy nieprofesjonalizm i fuszerka jest na porządku dziennym, nie jest jeszcze za późno.

MÓJ WĄTEK Z PAZURKAMI

MÓJ BLOG STYLIZACJI PAZNOKCI
nukilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:24   #372
zefirek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nukilla Pokaż wiadomość
Odnośnie powyższej dyskusji - w tym właśnie jest największy problem - wiele pań nie będąc świadomych tego jak powinny być wykonane prawidłowo przedłużone paznokcie zachwyca się tym, że w ogóle ktoś im je zrobił, że mają kolor i zdobienia. A jeśli przez pierwsze kilka dni nie odpadną to już w ogóle jest wielkie WOW. Chyba czas najwyższy, by zacząć edukację konsumencką na temat poprawnie wykonanego zabiegu przedłużania i stylizacji paznokci. Mam nadzieję, że w czasach kiedy nieprofesjonalizm i fuszerka jest na porządku dziennym, nie jest jeszcze za późno.

Nukilla śliczne masz te tipsy na swoim blogu, tylko szkoda że gabinet aż tak daleko. Nowowiejska to aż na drugim końcu miasta.
Stary 2009-03-15, 14:36   #373
loksa
Raczkowanie

Smile Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

nukilla mi tez sie podobaja pazurki z Twojego bloga.
loksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 23:27   #374
Indian Summer
Raczkowanie

Zefirek-

no faktycznie takie troche bułeczkowate...i ani to kwadrat ani owal ale widzisz Ty jestes szczesliwa, że masz ładne pazurki a ja np jak ide robic tipsy to sie do wszystkiego czepiam i szukam dziury w całym i nigdy nie jestem zadowolonaJuż nie wiem czy lepiej byc świadomym czy nieświadomym...Ja jestem swiadoma i wiecznie na "nie"

Jezeli chodzi i Pania Basię-to ona jest naprawdę dobra ale osobiście nigdy nie widziałam tipsów przez nia robionych-jedynie zażelowane naturalne paznokcie i bardzo mi sie podobały!!Może ma do tipsów mniejszy talent i naturalki jej lepiej wychodza???Ja tez np jestem duzo lepsza w żelowaniu naturalnych paznokciNigdy nie miałam z tym problemów.
Z tipsami bywało gorzej

Widziałam tez odrosty na paznokciach robionych przez Basie i to takie 2-3 tygodniowe i naprawde nie miałam zastrzeżeń.
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65

kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:45   #375
zefirek
Przyczajenie

Indian masz rację, ja do tego podchodzę tak cieszę się że mam zrobione na razie a już jest tydzień nic nie odpada ani się nie zapowietrza. najważniejsze że już nie mam tych okropnych bruzd i do tego już prawie nie obgryzam skórek i to jest największe osiągnięcie. Nie mogłam sobie z tym poradzić okropnie to wyglądało obgryzałam aż do krwi, nie wiem czemu chyba to tak jak ktoś obgryza paznokcie a teraz mam już prawie elegancie dłonie. pierwszy raz się nie wstydzę jak muszę coś podpisać i nie muszę odpowiadać na głupie pytania a co się Pani stało w palce.

Mam nadzieję że jakoś to będzie i następnym razem wyjdzie już ok.
Stary 2009-03-17, 12:12   #376
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Myślę, że można spokojnie zaryzykować, a te zdjęcia z poprzednich stron (mam na myśli te paskudne buły) to wg mnie oszustwo.

Hmmmm ... A co powiecie na galerię ? Ja już zgłupiałam ... No średniawe wybitnie, nie ma się co oszukiwać. Wychodzi an to, ze babce raz się udaje zrobić dobrze, a raz się nie udaje ...

Cytat:
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
Stary 2009-03-17, 13:39   #377
zefirek
Przyczajenie

bo to musiało by być tak żeby taki laik jak się nauczył odróżniać:
z lewej strony paznokieć źle wykonany a po prawej ten sam ale już zrobiony dobrze i pod spodem podpis co jest źle zrobione, czy ktoś widział takie coś w necie?
wtedy było by widać gołym okiem co jest źle i co można poprawić a tak to niestety nie wiem co jest źle

przeglądam w necie strony o paznokciach ale nie wiele z tego wiem, tyle że jakieś zdobienia podobają mi się mniej lub bardziej, taki ze mnie znawca

jakby ktoś widział takie strony jak pisałam na górze to proszę o jakieś linki
Stary 2009-03-18, 09:09   #378
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:

jakby ktoś widział takie strony jak pisałam na górze to proszę o jakieś linki
Jest wątek o pracach pseudostylistek.

Generalnie brzydko zrobione paznokcie przecież łatwo poznać, jeśli są krzywe, bułowate (bardzo grube), łopaty (rozszerzają się na końcach), albo płaskie (przecież naturalne paznokcie płaskie nie są) ...

Cytat:
(...)
Stary 2009-03-18, 12:56   #379
aasiab
Raczkowanie

no niestety ciężko o dobrą stylistke paznokci

Instruktor Golden Nails
aasiab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 19:11   #380
loksa
Raczkowanie

Gosia2110 jest dobra stylistka paznokci polecam
loksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 19:17   #381
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Wizażanki drogie proszę o pomoc
Dziś do pracy przyszła jedna z moich koleżanek, pokazuje łapki i mówi że w poniedziałek była na pazurkach. Patrze ... i się nie mogę nadziwić jak można tak pazury sknocić no poprostu masakra ... Jeszcze zapłaciła za to 100 zł, za łopaty, zapowietrzony żel po czterech dniach i za fale dunaju. Zrozumiałabym 40-50 zł bo tak biorą pseudostylistki ale 100 zł ??? Ale wracam do prośby o pomoc. Czy któraś w Was drogie Wizażanki mieszka w Oleśnicy albo chodziła gdzieś w Oleśnicy do dobrej STYLISTKI ? Stwierdziłam że muszę jej pomóc bo takie cuda to oglądałam dotychczas tylko w wątku o pseudostylistkach a w realu to jeszcze straszniej wygląda.

WYMIANA :

Kallla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:36   #382
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

Wypowiadałam się w tym wątku i bardzo polecałam Panią Justynę,fakt robi piękne paznokcie i naprawde robi to starannie,ale moje naturalne paznokcie rok po ściągnięciu tipsów nadal sa w opłakanym stanie... ściągała mi je oczywiście stylistka (pracująca na allessandro),miałam już wielokrotnie tipsy żelowe,żelowaną płytkę,ale nigdy nie wyglądały tak jak po tipsach u P.Justyny.Po ściągnięciu paznokcie przez tydzien dosłownie piekły(pani,która mi je ściągała i tak nie usunęła żelu do końca,bo za bardzo mnie to bolało),używałam wielu naprawde dobrych odzywek (allesandro,SH,Herome),a pazurki nadal są biedne i na tipsy już się raczej nie skuszę.... pomijam fakt,że podczas jednego uzupełniania polała mi się krew i pękła płytka,a na moją reakcję,że boli P.Justyna powiedziała,że paznokcie muszą się przyzwyczaić... Jeśli chodzi o wykonanie i trwałość pazurków to tutaj P.Justyna jest perfekcjonistką,mam tylko nadzieję,że nie zostanę zbesztana za to,co napisałam

paulinka_22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:19   #383
szugarbejb
Zakorzenienie

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
pomijam fakt,że podczas jednego uzupełniania polała mi się krew i pękła płytka,a na moją reakcję,że boli P.Justyna powiedziała,że paznokcie muszą się przyzwyczaić...
Skoro pominęłaś ten fakt, to o co masz teraz pretensje ? Należało zabrać ręce, wyjść z gabinetu i pójść do dermatologa/chirurga/lekarza itd. A potem podjąć stosowne kroki. Dałaś się krzywdzić na własne życzenie.
Wywlekanie tutaj takiej sprawy nie ma sensu.

Cytat:
(...)
Stary 2009-03-23, 15:31   #384
paulinka_22
Rozeznanie

GG do paulinka_22

A dlaczego to niby nie ma sensu?? Uważam,że ma sens,skoro rok po sciągnięciu tipsów moje paznokcie sa w takim,a nie innym stanie,a uciec z gabinetu z nieutwardzonym żelem na paznokciach,nie żartuj....

paulinka_22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 23:58   #385
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
Wypowiadałam się w tym wątku i bardzo polecałam Panią Justynę,fakt robi piękne paznokcie i naprawde robi to starannie,ale moje naturalne paznokcie rok po ściągnięciu tipsów nadal sa w opłakanym stanie... ściągała mi je oczywiście stylistka (pracująca na allessandro),miałam już wielokrotnie tipsy żelowe,żelowaną płytkę,ale nigdy nie wyglądały tak jak po tipsach u P.Justyny.Po ściągnięciu paznokcie przez tydzien dosłownie piekły(pani,która mi je ściągała i tak nie usunęła żelu do końca,bo za bardzo mnie to bolało),używałam wielu naprawde dobrych odzywek (allesandro,SH,Herome),a pazurki nadal są biedne i na tipsy już się raczej nie skuszę.... pomijam fakt,że podczas jednego uzupełniania polała mi się krew i pękła płytka,a na moją reakcję,że boli P.Justyna powiedziała,że paznokcie muszą się przyzwyczaić... Jeśli chodzi o wykonanie i trwałość pazurków to tutaj P.Justyna jest perfekcjonistką,mam tylko nadzieję,że nie zostanę zbesztana za to,co napisałam

ktora Pani Justyna narobiła Ci takich okrucieństw? Nie jednemu psu Burek.
Adziullenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:43   #386
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Cytat:

Szugarbejb dobrze mówi, po co to wywlekasz ? I to po roku czasu. Wiesz, do klejenia tipsów używany jest klej może to on ci tak zniszczył płytkę a nie ogólnie p. Justyna . Różne paznokcie, różne reakcje. Ja mam zależolowane naturalne i już przy pierwszym żelowaniu wiedziałam, że jak je ściągnę będę mieć słabsze paznokcie bo to wkońcu chemia. Ryzyko jest wliczone z zabawę Dziwna jest ta twoja wypowiedź.

WYMIANA :

Kallla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:47   #387
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
A dlaczego to niby nie ma sensu?? Uważam,że ma sens,skoro rok po sciągnięciu tipsów moje paznokcie sa w takim,a nie innym stanie,a uciec z gabinetu z nieutwardzonym żelem na paznokciach,nie żartuj....
odszukałam Twoj post z 2008 roku. nie zgadzam sie z Toba. Justyna swietnie wykonuje swoja prace, a to ze mialam slabsze paznokcie, to nie jej wina, lecz chemii, tak jak pisala przedmowczyni powyzej.

pozdrawiam.

Edytowane przez Adziullenna
Czas edycji: 2009-08-24 o 00:39
Adziullenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:03   #388
AmazingStudio
BAN stały

Witam,tak sie sklada ze akurat pamietam Paulinke_22 , bo byla moja jedyna klientka -i tu nalezy sie przyznac bez bicia -ktorej podczas sciagania masy przepilowalam plytke na jedym paluszku ,za co przeprosilam bardzo i mam nadzieje ze nie zywi do mnie urazy.Biała plamke z nalotu wzielam za resztki zelu . Co do "bolu" ,i odnosnie przyzwyczajenia sie plytki ,mialam na mysli efekt "ciągniecia" ,ktory czuje kazda z nas po zalozeniu,przedluzeniu nowych paznokci tuz po wizycie.Mija on zwykle nastepnego dnia ,badz po 2-3 w zaleznosci od plytki.Dziwi mnie tylko fakt ze paznokcie po roku nadal sa zniszczone i tutaj nie doszukiwalabym sie winy przedluzania,pozniewaz caly paznokiec odrasta w ciagu 2.5-3.5 miesieca ,takze za ten czas(rok) zdazylby on zrosnac juz conajmiej z 3 -4razy.Zel nie byl sciagany u mnie ,takze tez trudno powiedziec,jak zrobila to tamta stylistka.Chociaz bardzo dobrze ze zostawila zel nie sciagniety do konca.Ale tak jak pisalam pazurki te zdazyly juz conajmniej 3 razy sie zregenerowac,a wiec wina moze lezec w macierzy- tam gdzie wzrasta nowa plytka,gdzie dopiero sie ksztaltuje ,a takze w organizmie,brak witamin ,oslabienie,genetyczne uwarunkowania.Radzilabym wzmocnic paznokcie "od srodka" ,a nie tylko odzywkami w postacie olejkow i lakierow,Tyle z mojej strony.Pozdrawiam
AmazingStudio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:09   #389
certinka
Raczkowanie

auua.. az mnie zabolalo ja co jakis czas robie sobie przerwe w pazurkach (chociaz wiem ze nie musze ) i moge sobie zostawic troszke dluzsze, pomalowac lakierem i nic sie z nimi nie dzieje. kiedys jakas pseudostylistka w domu przepilowala mi plytke wiec wiem co to znaczy, wspolczucia ...
certinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:34   #390
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Witam serdecznie, przeczytałam cały wątek i dużo pochlebnych opinii na temat Madeleine Studio - za które serdecznie dziękuję Cieszę się, że jesteście zadowolone z moich usług. W ramach wdzięczności proponuję rabat 15% na hasło "wizaż" w MS. Pozdrawiam forumowiczki i koleżanki po fachu - Gosię i Justynę
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
paznokcie, paznokcie hybrydowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości