Paznokcie Wroclaw - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-04-14, 01:08   #631
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
fakt, zdjecia mowia same za siebie
i jak patrze na te moje maki, ktore mi Magda zmalowala, to ahh...
Ja też z sentymentem patrze na zdjęcie z makami... Moge Ci zrobić taką łąkę jezcze raz
Stary 2011-06-03, 17:47   #632
nadiuszka
Raczkowanie

GG do nadiuszka Send a message via Skype™ to nadiuszka

Od października przeprowadzam się do Wrocławia.

Paznokietki robię od 8 lat, przedłużam rzęsy. Jak znajdę gdzie tu się wstawia zdięcia to można będzie pooglądać moje prace.
Pracowałam kiedyś we Wrocławiu, miałam sporo klientek. Miło mi będzie widzieć u siebie klientki, które potrafią doceniać jakość wykonywanej pracy.

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2012-04-09 o 11:02
nadiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:20   #633
Kallla
Rozeznanie

GG do Kallla

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
od października przeprowadzam się do wrocławia.

Paznokietki robię od 8 lat, od 2 lat przedłużam rzęsy. Jak znajdę gdzie tu się wstawia zdięcia to można będzie pooglądać moje prace.
Pracowałam kiedyś we wrocławiu, miałam sporo klientek. Miło mi będzie widzieć u siebie klientki, które potrafią doceniać jakość wykonywanej pracy.
reklama na wizażu jest płatna

WYMIANA :

Kallla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 11:22   #634
Fenris
Czekam na Ragnarok

Czy lepiej iść do Stefanii czy Kingi w Madeleine Studio? Chcę mieć perfekt, bez żadnego paproszka i "kluchów"
Sam żel na moje własne pazurki (utwardzanie).
Magda D. z MS niestety nie może mnie teraz przyjąć i albo pójdę do innej w MS albo do innego studia.

Czy ta polecana Asia już przyjmuje nowe klientki?
I Magda Dąbrowska z Brucknera - czy ktoś ma na nią namiary?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-06-10 o 12:07
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:39   #635
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Czy lepiej iść do Stefanii czy Kingi w Madeleine Studio? Chcę mieć perfekt, bez żadnego paproszka i "kluchów"
Sam żel na moje własne pazurki (utwardzanie).
Magda D. z MS niestety nie może mnie teraz przyjąć i albo pójdę do innej w MS albo do innego studia.

Czy ta polecana Asia już przyjmuje nowe klientki?
I Magda Dąbrowska z Brucknera - czy ktoś ma na nią namiary?
z tego co wiem, to Kinga wrocila do swojego rodzinnego miasta i nie pracuje juz w MS. Stefania byla pierwsza stylistka, ktora mnie przyjela do tego studia i zostalam tam na dluugo, wiec tak jak ja mowie, dziewczyny wszystkie robia zgrabne paznokcie. Stefania kladla mi tylko zel na naturalne wiec nie mogla sie wykazac zdolnosciami, ale pamietam jak przychodzily do niej klientki, to widzialam ze dobrze sobie radzi, mi sie podobalo jezeli planujesz zwyklego frencha, jakis kolor to nie masz co sie obawiac
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-06-10 o 18:45
caate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:30   #636
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

czy ktoś był i może się podzielić opinią o salonach Prestiż na Rynku i Amavi przy Rogowskiej (koło Redeco)?
chciałabym utwardzić paznokieć żelem + french na dłoniach i stopach.

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:20   #637
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

hej Dziewczyny.

utwardziłam sobie płytkę paznokci żelem w Amazing Studio, autor: Adrianna Kwiatkowska. Oto rezultaty. Ponieważ robiłam to pierwszy raz, proszę o ocenę, bo wydaje mi się, że niektóre paznokcie są spiłowane na tzw. łopaty i nierówne. pytanie: czy mogę sama podpiłować sobie teraz paznokcie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zel1.jpg (65,1 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zel2.jpg (55,6 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zel3.jpg (29,6 KB, 174 załadowań)

ogrodniczaobsesja.pl
Stary 2011-07-01, 04:51   #638
nadiuszka
Raczkowanie

no niezbyt jest to utwardzanie. ale jak sobie je opilujesz to spilujesz frencza i wydane pieniadze juz calkiem pojda do kosza. poczekaj ze 2 tygodnie jak odrosna i mozna isc na dopelnienie do stylistki ktora zrobi lepiej.
Stary 2011-07-01, 08:49   #639
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

dzięki za odpowiedź. chciałam tylko tak boki podpiłować, żeby były bardziej proste i naturalne...

ogrodniczaobsesja.pl
Stary 2011-07-01, 13:29   #640
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

no chyba sie Ada nie przylozyla do tego mogla ci to zrobic o wiele staranniej - usunac skorki, ladniej opracowac boczki itd... moze miala zly dzien do pracy.. ja wlasie mam dzisiaj poprawke panny mlodej (juz mam popsuty nastroj), ktora jutro ma slub a odpadly jej cyrkonie... dziewne - bo zadnej innej nie odpadaja a jej musialy
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 18:12   #641
nadiuszka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Avariel Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź. chciałam tylko tak boki podpiłować, żeby były bardziej proste i naturalne...
boki to może i będą bardziej naturalne, a le frencz juz nie bedzie wygladac za ciekawie...

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2011-08-06 o 09:32
Stary 2011-07-02, 18:34   #642
cotynato
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to cotynato

Cytat:
Możesz delikatnie spiłować jak będziesz czuła się lepiej.

St. zamówień
wym

♥F.M[SIGPIC][/SIGPIC]

[*]
cotynato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:43   #643
Sieciunia
Zadomowienie

Avariel zeby sie pozbyt tych boczkow nie wystarczy pilowac bokow na prosto, ale i po powierzchni, zeby zdjac nadmiar masy z bokow. Jak sie sama za to zabierzesz mozliwe, ze nie zrobisz tego jak trzeba, a jesli Ci sie uda to mozesz przepilowac frencza i tez nei bedzie ladnie. Proponuje isc do innego salonu po wczesniejszym zapoznaniu sie z galeria stylistki, do ktorej chcesz isc
Stary 2011-07-03, 15:56   #644
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Avariel zeby sie pozbyt tych boczkow nie wystarczy pilowac bokow na prosto, ale i po powierzchni, zeby zdjac nadmiar masy z bokow. Jak sie sama za to zabierzesz mozliwe, ze nie zrobisz tego jak trzeba, a jesli Ci sie uda to mozesz przepilowac frencza i tez nei bedzie ladnie. Proponuje isc do innego salonu po wczesniejszym zapoznaniu sie z galeria stylistki, do ktorej chcesz isc
dzięki Dziewczyny za rady. spiłowałam lekko same boki po równi (nie na powierzchni) i jest dużo lepiej, czuję się po prostu naturalnie.
jedyna rzecz - żałuję, że nie było manicure albo chociaż odsuwania skórek, bo niestety po ich odsunięciu (co robię co parę dni) mam na niektórych paznokciach brak ok. 3-3.5 mm, a to dopiero tydzień. ale następnym razem będę wiedziała lepiej

ogrodniczaobsesja.pl
Stary 2011-07-03, 21:46   #645
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
dzięki Dziewczyny za rady. spiłowałam lekko same boki po równi (nie na powierzchni) i jest dużo lepiej, czuję się po prostu naturalnie.
jedyna rzecz - żałuję, że nie było manicure albo chociaż odsuwania skórek, bo niestety po ich odsunięciu (co robię co parę dni) mam na niektórych paznokciach brak ok. 3-3.5 mm, a to dopiero tydzień. ale następnym razem będę wiedziała lepiej
wiesz co, ja mam wrazenie, ze Ada zrobila ci te pazurki tak od niechcenia. Ja widza twoje skorki (na paru paluszkach masz je bardzo narosniete i zaproponowalabym ci ich usuniecie a juz na pewno odsuniecie) nie znam Ady dobrze - bylam z nia na paru warsztatach, ale w sumie nie jestem w stanie okreslic jak wykonuje swoja prace bo jej prac nie widzialam. No i ona pracuje w jednym z najlepszych salonow we Wroclawiu.. Justyna nie zatrudnialaby kogos kto nie wykona poprawnie stylizacji... Ja wiem jedno, ze jak nadejdzie dzien mojego slubu to moje paznokcie slubne beda wykonane w Amazing
Stary 2011-07-03, 22:06   #646
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
wiesz co, ja mam wrazenie, ze Ada zrobila ci te pazurki tak od niechcenia. Ja widza twoje skorki (na paru paluszkach masz je bardzo narosniete i zaproponowalabym ci ich usuniecie a juz na pewno odsuniecie) nie znam Ady dobrze - bylam z nia na paru warsztatach, ale w sumie nie jestem w stanie okreslic jak wykonuje swoja prace bo jej prac nie widzialam. No i ona pracuje w jednym z najlepszych salonow we Wroclawiu.. Justyna nie zatrudnialaby kogos kto nie wykona poprawnie stylizacji... Ja wiem jedno, ze jak nadejdzie dzien mojego slubu to moje paznokcie slubne beda wykonane w Amazing
Sunniva, właśnie dlatego tam poszłam, bo przeczytałam bardzo pozytywne opinie tutaj, na tym forum. Moim zdaniem profesjonalizm polega na tym, że każdemu klientowi świadczy się usługę na najwyższym poziomie, bez względu na to, czy jest on znany, czy nieznany. O paznokcie już zadbałam sama, nie robiłam tego bezpośrednio przed, bo myślałam, że takie podstawowe rzeczy zostaną zrobione, byłam też po całym dniu pracy i paznokcie musiałam mieć pomalowane, a nie gołe po manicure i czekające tylko na zażelowanie. Myślałam, że tylko mi się tak wydaje, że są zrobione niedbale, ale dziękuję za Wasze opinie, to bardzo pomocne, raczej więcej do pani Ady z Amazing Studio nie pójdę. Nie umieszczałam zdjęć stóp, a miałam jeszcze żel na stopach. Stopy zrobione były dużo szybciej w porównaniu do dłoni i tutaj widać z bliska gołym okiem, że są po prostu krzywe. ale z daleka dają radę, więc stopy jakoś przeżyję...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stopy2.jpg (28,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stopy3.jpg (34,0 KB, 123 załadowań)

ogrodniczaobsesja.pl
Stary 2011-07-03, 22:17   #647
moniczorek
Podróżniczka

Ja chodze do Amazing...ale robie paznokcie u Pani Justyny i nigdy z zadnej stylistki nie byłam bardziej zadowolona zawsze elegancko zrobione wszystko jak potrzeba, skórki, sliczny french, trzymaja się ponad miesiac i nie ma zapowietrzeń. Kurcze ciezko mi uwierzyć, że Justyna pozwala na to żeby z jej salonu ktoś wyszedł z takimi paurkami jak powyżej może to taka jakas jednorazowa wpadka jej pracownika.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2011-07-03 o 22:18
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 23:33   #648
Sieciunia
Zadomowienie

pazurki u stop sa ladne. Przy stopach nie jest sie na ogol az tak dokladnym, bo nikt sie im nie przyglada, a wygladaja ladnie. Ale odsuniecie i wyciecie skorek to jak dla mnie nieodlaczny element stylizacji zelem czy akrylem.... Ja tez bym juz nie wrocila, moze na stopy
Stary 2011-07-04, 09:06   #649
sunniva2007
Rozeznanie

a ja bym do amazing wrocila, ale do Justyny
a stopki-jak sieciunia napisala -wykonuje sie troche inaczej.. jak dla mnie te twoje sa za bardzo zaookraglone, ale moze ty tak lubisz

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-07-04 o 09:08
Stary 2011-08-03, 14:43   #650
diablica071086
Zadomowienie

moje pazurki zrobione u kochanej Izy, ew dane kontaktowe wyśle na prw, zrobione 22 czerwca a nadal mimo że nie miałam czasu na uzupełnianie się trzymają bez powietrza oczywiście musiałam zpiłować koncowki bo by były szpony a nie pazurki, a teraz mam mega odrosty i muszę wybrać sie na uzupełnienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8621.jpg (102,9 KB, 138 załadowań)
diablica071086 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 23:51   #651
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to Kinga wrocila do swojego rodzinnego miasta i nie pracuje juz w MS. Stefania byla pierwsza stylistka, ktora mnie przyjela do tego studia i zostalam tam na dluugo, wiec tak jak ja mowie, dziewczyny wszystkie robia zgrabne paznokcie. Stefania kladla mi tylko zel na naturalne wiec nie mogla sie wykazac zdolnosciami, ale pamietam jak przychodzily do niej klientki, to widzialam ze dobrze sobie radzi, mi sie podobalo jezeli planujesz zwyklego frencha, jakis kolor to nie masz co sie obawiac
Stary 2011-11-07, 16:54   #652
Safia
Raczkowanie

Czy wiecie coś może o Saloniku Natalia z ul. Chorwackiej?
Stary 2011-11-18, 20:46   #653
sweeteen
Przyczajenie

Witajcie

Polecam we Wrocławiu dwie Panie

Pani Ania, Krzyki
robi ładne paznokcie, długo się trzymają, dobrze wykonane. paznokcie różnorodne. przedłuża na tipsie, jedwabiem, chyba nie przedłuża na formie, doświadczenie ma kilkuletnie, ceny od 60 do 100zł

Pani Hania, Śródmieście
ładne, starannie wykonane paznokcie, chodzę do Pani Hani od niedawna, ale jestem zadowolona, teraz mam 3 raz robione. bardzo miła atmosfera i pyszna kawa, podobnie jak Pani powyżej, Pani Hania robi paznokcie u siebie w domu. otwarta na nowe propozycje, jej paznokcie są zwykle takie gustowne, nie przesadzone, chociaż dla fanek błyskotek też ma tam zestaw )

Pozdrawiam Was
bo jestem nówka sztuka tutaj hehe
Stary 2011-12-17, 15:20   #654
Safia
Raczkowanie

Pierwszy i ostatni raz robiłam paznokcie "w ciemno", nie mając żadnych opinii o salonie. Mam żele już 3 dzień i nie dość, ze nie są zbyt estetycznie wykonane, to jeszcze na większości paznokci z boku podchodzi powietrze. Ciekawe, ile sie one utrzymają...Robiłam je w salonie Natalia.
Nie będę wojowała o reklamacje, bo to Gruper za 39 zl, jakos przeboleję.
Poszłabym naprawić to do kogoś naprawdę dobrego, tylko nawet nie wiem, kto sie podejmie poprawiania po kimś spartolonych paznokci.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2011-12-17 o 16:31
Safia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 00:20   #655
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Ja się podejmę, jeśli oczywiście chcesz... Mam jeszcze coś wolnego przed Sylwestrem. Jak coś - pisz Pozdrawiam
Stary 2011-12-26, 20:21   #656
anula2334
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Tiffanys Pokaż wiadomość
Witam
Sama mam żelowe tipsy i niestety nie jestem szczęściarą, gdyż za każdym razem trafiam do kosmetyczek, które nie ma co ukrywać, ale nie znają się na swojej pracy. (jeśli kogoś uraziłam to bardzo przepraszam!). Po prostu chodzi mi o to, że większość z nich miała dyplomy każda mówiła , że paznokcie bedą ładne i długo się beda trzymaly...Niestety. Albo mialam tak wypilowana plytke paznokcia, ze wygladala jak pergamin, a kazde dotkniecie czegokolwiek bolalo... albo kazano myc mi rece, a przeczytalam tutaj ze przed nalozeniem zelu,mozna nabawic sie w ten sposob grzybicy... albo siedzialam 3 h ;/ a kazdy paznokiec byl innej dlugosci i odpadaly badz tez odpowietrznialy sie po kilku dniach! No nie ma co ukrywac, ale nie mam szczescia... stad tez ten watek!Poszukuje kosmetyczki z Wrocławia, która chociaz raz zrobilaby mi tipsy z ktorych moglabym byc zadowolona i to na dlugo Zawsze robie tipsy żelowe, ale podobaja mi sie tez wszelkie zdobienia akrylowe Bardzo prosze o kontakt.. z góry dziekuje Pozdrawiam wszystkie kobietki na forum!! Buziaki
polecam cashmire na rydygiera pani robi paznokcie 7 lat sa fantastyczne, na dobrych zelach staranne i trwale
anula2334 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:17   #657
zuzanna72
Przyczajenie

A ja polecam Panią Iwonkę przy Wyszyńskiego, wieloletnie doświadczenie, fantastyczna jakość usług - paznokcie wyglądają naturalnie i NIGDY nie ma z nimi problemu. Podaję nr 502 263 310
zuzanna72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:17   #658
nieznajoma19
Zakorzenienie

Nie wiedziałam gdzie dokładnie to umieścić więc pisze tutaj
Była w tym tygodniu na manicure hybrydowym w salonie Golden Nails i tragedia może dla tego że przyszłam z kuponem, a nie jak "normalna klientka" Ogólnie paznokcie wyszły jak na zdjęciach :/ Chciałam jeszcze sobie u nich przedłużyć, ale wiem że już tam nie wrócę Dokładny opis dodałam na blogu gdyby ktoś chciał przeczytać recenzję.
No i muszę dalej szukać dobrego salonu z normalnymi cenami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1335.jpg (28,1 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1337.jpg (29,9 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1340.jpg (32,6 KB, 95 załadowań)
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:25   #659
sunniva2007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie dokładnie to umieścić więc pisze tutaj
Była w tym tygodniu na manicure hybrydowym w salonie Golden Nails i tragedia może dla tego że przyszłam z kuponem, a nie jak "normalna klientka" Ogólnie paznokcie wyszły jak na zdjęciach :/ Chciałam jeszcze sobie u nich przedłużyć, ale wiem że już tam nie wrócę Dokładny opis dodałam na blogu gdyby ktoś chciał przeczytać recenzję.
No i muszę dalej szukać dobrego salonu z normalnymi cenami.

kto robil ci te paznokcie - szefowa czy ktoras z pracownic?? Pytam z ciekawosci
Poza tym -nie oczekuj od ofert z grouponu wysokiej jakosci uslug - niestety w naszym kraju nie ma nic za polowe ceny. Albo placisz normalnie i masz wysoka jakos uslug albo oszczedzasz, dostajesz "towar" gorszej jakosci i placisz dwa razy

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-04-01 o 17:30
Stary 2012-04-01, 17:46   #660
nieznajoma19
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
kto robil ci te paznokcie - szefowa czy ktoras z pracownic?? Pytam z ciekawosci
Poza tym -nie oczekuj od ofert z grouponu wysokiej jakosci uslug - niestety w naszym kraju nie ma nic za polowe ceny. Albo placisz normalnie i masz wysoka jakos uslug albo oszczedzasz, dostajesz "towar" gorszej jakosci i placisz dwa razy
Nie wiem, która bo się nie przedstawiła Tylko tracą na tym klientów niestety.
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
paznokcie, paznokcie hybrydowe

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości