Problem z workami pod oczami i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-04-13, 00:15   #1
monisu
Przyczajenie

Problem z workami pod oczami i nie tylko

Witam,
Mam 21 lat i moim problemem są worki pod oczami. Badania krwi miałam robione niedawno i nie wykryto żadnej choroby. Efekt potęguje mocna dolina łez. W dodatku mam jakieś fałdy tłuszczu pomiędzy bruzdą wargowo-nosową a doliną łez, wygląda to jak nagromadzony tłuszcz który ciągnie w dół. Uważam że dodaje mi to sporo lat i sprawiam wrażenie bardzo zmęczonej. Do tej pory nic mi specjalnie nie pomagało ale ostatnio czytałam o czymś takim jak masażer do twarzy, uważacie że coś takiego może pomóc w moim przypadku? Opłaca się w to inwestować? Może więcej jakiś witamin? Tylko jakich? Co sądzicie jakichś zabiegach/operacjach, czy warto i czy nie jest na to za wcześnie? Ewentualnie jakie kosmetyki polecacie? (cerę mam dosyć łatwo przetłuszczającą się)
monisu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:59   #2
delfix10
Zakorzenienie

Dot.: Problem z workami pod oczami i nie tylko

fajnie jak byś wkleiła jakieś zdjęcia to można by było coś doradzić
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:57   #3
monisu
Przyczajenie

Znalazłam zdjęcie które mniej więcej oddaje mój problem. Prosze o pomoc http://oi59.tinypic.com/nlaa07.jpg
Stary 2015-04-13, 22:57   #4
marjas1
Raczkowanie

na zdjęciu widać mocno zarysowane tzw oczodoły, jeśli tak masz jest to taki typ urody- też mam coś podobnego.Co do wyraźnych worków pod oczami jest to efekt jak by było pod oczami opuchnięte.Może zbyt mało śpisz?może z krążeniem jest coś nie tak...zadbaj o codzienny masaż uciskając opuszkiem palca opuchnięcie od zewnętrznego kącika do wewnętrznego. Z zabiegów medycznych, to mezoterapia mikroigłowa u kosmetologa czy mezoterapia igłowa u lekarza medycyny estetycznej lub kosmetologa specjalizującego się w kosmetologii estetycznej. Tylko musi to być sprawdzony gabinet, który pracuje na ampułkach medycznych.
Stary 2015-04-14, 10:19   #5
delfix10
Zakorzenienie

a może masz chore zatoki?
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:35   #6
monisu
Przyczajenie

Dziękuję za odpowiedź. Co prawda chodzę spać dosyć późno (po 12, czasami około 1) ale zazwyczaj też późno wstaję. (dużo pracuję przy komputerze, jeżeli to ma jakikolwiek wpływ). @marjas1 Możesz coś więcej powiedzieć o tej mezoterapii? Z jaką częstotliwością muszę wykonywać zabiegi, ile utrzymuje się efekt i czy mogą wystąpić jakiekolwiek skutki uboczne? A i co sądzicie o czymś takim jak masażer do twarzy, np taki: http://yourspa.pl/przedmioty/13/Masa...radwikowy.html próbował ktoś? Myślicie że używanie tego przyniosło by jakiekolwiek efekty czy to raczej wyrzucanie pieniędzy w błoto?
@delfix10 z zatokami wszystko w porządku.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości