Pasemka tracą kolor!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-08, 13:46   #1
Aranka
Zakorzenienie

Pasemka tracą kolor!!!

Wydaję zawsze sporo kasy na balayage u dobrego fryzjera ale trzyma się on niestety z 1,5 miesiąca! Używam szamponu i odżywki Elseve (czerwonej). Zawsze tak mi się robi. Blond pozostaje a inne kolorki powoli się wypłukują...Raz zafundowałam sobie profesjonalny szmpon L'Oreal i niestety 38 zł poszło na marne bo efekt ten sam - kolor znika! Dlaczego? czy to zależy od struktury włosa, czy może farba źle położona bo już mi ręce opadają...
Aranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:25   #2
ma-li-na
Zadomowienie

Dot.: Pasemka tracą kolor!!!

radze ci zmienic tego fryzjera moze sam fryzjer nie jest zły ale farby ktoore uzywa napewno tak!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:45   #3
Aranka
Zakorzenienie

Problem w tym, że za każdym razem idę do innego fryzjera i robi mi nie jakimiś paletami tylko profesjonalnymi farbami!
Aranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:45   #4
Goti
Przyczajenie

mam ten sam problem ,niestety na moich wlosach farba trzyma sie jeszcze krócej,podejrzewam że to wina kondycji moich włosów niestety
Goti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:58   #5
Monika:)
Raczkowanie

ja mam to samo,pierwszy raz w życiu farbowałam włoski tzn robiłam balejaż z dwoch kolorów:ciemnego (mocca) i blondu iiiii cooo? ciemny się wypłukał i to już po 3 tyg a jedynie blond został taki jaki był.Myślę że to nie jest wina kondycji włosów bo moje przed farbowaniem były zdrowiutkie-niczym nienaruszone i teraz myślę że też takie są-nie mam z nimi żadnego problemu,są lśniące i wyglądają zdrowo -jedynie ten ciemny kolorek się wypłukuje
Stary 2005-11-08, 19:44   #6
tessalia
Raczkowanie

Dziewczyny, jeśli często farbujecie, zapewne macie już przesuszone, porowate włosy - farba nie wnika głęboko (bo łuski są otwarte) i dlatego się wypłukuje.
Stary 2005-11-09, 09:18   #7
MESA
Raczkowanie

Mnie już po tygodniu zmył się kolor ten ciemniejszy, na drugi raz to chyba wezmę ze sobą wypróbowany szampon danej firmy
MESA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 11:02   #8
Goti
Przyczajenie

wydaje mi się ,że tessalia trafiła w samo sedno mojego problemu z pasemkami i chyba dokładnie opisała moje włosy.Mam dokładnie taki problem z nimi.Okropnym błędem z mojej strony było ufarbowanie latem na blond,a póżniej urlop w gorącym kraju i słona woda.Do tej pory nie mogę trafić na żadną odżywke ( z tych ogólnie dostępnych w sklepach )która by pomogła.Macie jakieś propozycje ?
Goti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 16:06   #9
Monia-22
Raczkowanie

Dziewczyny....blond włosy mają otwarte łuski przez rozjaśnianie i jest naturalna sprawą że pasma ciemniejsze się zmywaja....ja tez na początku byłam w szoku....no bo jak to mozliwe...ale po uświadomieniu mnie przez fryzjera wiem że to mozliwe...sama bardzo zapragnełam miec na blond włosach ciemne brązowe pasma ale pomyslałam że to marnotrastwo -wyrzucac co rusz pieniądze...ale zdecydowałam sie....fakt włosy jasnieją po myciu a po miesiacu mało są widoczne ale podczas kolejnych farbowań te pasma utrzymuja się dłużej....i fajnie wyglądają...z tego co usłyszałam od fryzjera bardziej niszczący dla włosów jest zabieg rozjasniania-czyli odwrotna sprawa-jasne pasma na ciemnych włosach-tak więc znajdzcie dobrego fryzjera i do dzieła....o tyle ten fakt spłukiwania jest dobry, że zawsze można powrócić do jednolitego kolorku....no a co do niszczenia włosów to normalne że każdy zabieg tego typu niszczy włosy-zreszta wszystko jest dla nich szkodliwe-zarówno wiatr, słońce, nawet związywanie gumka...także moim zdaniem warto spróbowac choć jednorazowo....ja się czuję w nich świetnie....pozdrawiam
Monia-22 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości