Domowe zabiegi kosmetyczne. Bezpieczne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-04-17, 14:53   #1
Drnikita2612
Przyczajenie

Question

Domowe zabiegi kosmetyczne. Bezpieczne?

Witam moje drogie Panie,

chciałabym Was zapytać co sądzicie o samodzielnym wykonywaniu zabiegów kosmetycznych w domu? Ostatnio czytałam na jednym blogu artykuł o zabiegach na skórę, które można wykonywać samemu za pomocą odpowiednich urządzeń. Jednym z wymienianych zabiegów był peeling kawitacyjny. Cena urządzenia nie jest wyjątkowo niska, ale tak się zastanawiam, czy w dłuższej perspektywie nie jest to opłacalne? No i oczywiście, czy jest to bezpieczne, czy trzeba mieć jakieś doświadczenie i wiedzę? Czy któraś z Was korzysta z takich urządzeń i mogłaby podzielić się doświadczeniami?
Drnikita2612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 18:52   #2
SONA94
Przyczajenie

Dot.: Domowe zabiegi kosmetyczne. Bezpieczne?

Wiesz co, na rynku jest teraz masa urządzeń do użytku domowego. Ja polecam tak zwany kombajn kosmetyczny, co prawda jest on głownie związany z mezoterapią, ale mi naprawde pomaga i moge go używać kiedy chcę. Natomaist Tobie polecałabym na przykład skin scrubber, bo on jest produktem wlaśnie do zabiegow kawitacji . Poszukaj w internecie, dużo sklepów ma to w ofercie.

SONA94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 07:36   #3
MAO97
Przyczajenie

Hejka ja również polecam kombajn kosmetyczny, to jest przefantastyczne urządzonko, ja najbardziej byłam i jestem zadowolona z jego działania na zasadzie masażu, świetnie ujędrnia i poprawia krążenie skóry.
MAO97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 17:49   #4
DrRupert1705
BAN stały

Hej,
moja żona posiada urządzenie, dzięki któremu może wykonywać peeling kawitacyjny w domu. Wydatek jest jednorazowy. Jeśli spojrzysz na to z dłuższej perspektywy to bardzo opłacalny. Taki zabieg w dobrym salonie kosmetycznym kosztuje od 150 zł w górę. Co jakiś czas trzeba go kosztować. Za urządzenie zapłacisz tylko raz, efekt na twarzy taki sam.

Edytowane przez DrRupert1705
Czas edycji: 2015-04-23 o 10:45
DrRupert1705 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
peeling kawitacyjny

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości