Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 09:21   #3901
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też chcę
mam kumpele, ktora ma duza lune, sprzedala clarisonic i kupila sobie mini do kompletu. niby mini kupila z mysla o wyjazdach, bo wiadomo, ze duza luna zajmuje pol walizki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 09:24   #3902
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mam kumpele, ktora ma duza lune, sprzedala clarisonic i kupila sobie mini do kompletu. niby mini kupila z mysla o wyjazdach, bo wiadomo, ze duza luna zajmuje pol walizki
Nie wiem o co chodzi, ale ta Twoja kumpela poszła dokładnie tym tokiem rozumowania, co ja zaczynam iść , z tą jedynie różnicą, że chyba Clarisonica nie będę się pozbywać
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 09:27   #3903
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 09:32   #3904
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 09:38   #3905
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Odliczyli mi jeszcze stały rabat lojalnościowy
Na tą chwile zablokowali mi 99zł na koncie. Nie jest źle. Zobaczymy jak ostatecznie przeliczą kurs.
O, to super Ci wyjdzie cenowo! Mówisz o tym stałym rabacie na 1 wybraną markę czy o czymś innym? Chyba o czymś innym, bo z tego co pamiętam, ten stały rabat na 1 markę nie pozwalał skorzystać z dodatkowych rabatów na nią.
Naprawdę fajna jest ta zniżka 33% Aż szkoda, że nie mogę zrobić większych zapasów, no ale mój bank sam się nie powiększa

Mi niestety ten krem pod oczy z Antipodes jakoś nie podpasował. Potrzebuję większego nawilżenia tej okolicy, poza tym konsystencja wydawała mi się jakaś wodnista. Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu ich krem Vanilla Pod
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 10:03   #3906
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mam kumpele, ktora ma duza lune, sprzedala clarisonic i kupila sobie mini do kompletu. niby mini kupila z mysla o wyjazdach, bo wiadomo, ze duza luna zajmuje pol walizki

Jak to mówią: kto bogatemu zabroni

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, to super Ci wyjdzie cenowo! Mówisz o tym stałym rabacie na 1 wybraną markę czy o czymś innym? Chyba o czymś innym, bo z tego co pamiętam, ten stały rabat na 1 markę nie pozwalał skorzystać z dodatkowych rabatów na nią.
Naprawdę fajna jest ta zniżka 33% Aż szkoda, że nie mogę zrobić większych zapasów, no ale mój bank sam się nie powiększa

Mi niestety ten krem pod oczy z Antipodes jakoś nie podpasował. Potrzebuję większego nawilżenia tej okolicy, poza tym konsystencja wydawała mi się jakaś wodnista. Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu ich krem Vanilla Pod

Wodnista? Czy my o tym samym kremie piszemy? Przecież to masło. Bardzo przyjemne w użytkowaniu, lekkie i wchłaniające się, ale masło. Może chodzi Ci o ten efekt powleczenia parafiną, który dają inne kremy?
Troszkę cięższy jest Pai echinum. A poza tym to już chyba czyste masło shea czy olej ze słodkich migdałów. Nie spotkałam treściwszego naturalnego kremu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 10:57   #3907
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wodnista? Czy my o tym samym kremie piszemy? Przecież to masło. Bardzo przyjemne w użytkowaniu, lekkie i wchłaniające się, ale masło. Może chodzi Ci o ten efekt powleczenia parafiną, który dają inne kremy?
Troszkę cięższy jest Pai echinum. A poza tym to już chyba czyste masło shea czy olej ze słodkich migdałów. Nie spotkałam treściwszego naturalnego kremu.
Piszę o kremie Kiwi Seed Oil pod oczy (innego pod oczy Antipodes chyba nie ma) - może "wodnista" to za dużo powiedziane i przesadzone ale masełkowatą bym tej konsystencji nie nazwała... Dla mnie masełkowaty i zbity krem to np. Rosa Arctica Kiehl's pod oczy czy Shiseido Benefiance WrinkleResist24 - w porównaniu do nich krem Antipodes wydawał mi się nieco rzadki. O, RZADKI, a nie wodnisty, wcześniej nieprecyzyjnie się wyraziłam Służył mi w miarę ok, ale nie powalił mnie na kolana. Zdecydowanie wolę krem Kiehl's z awokado - dużo lepiej działa na moją saharkę.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 11:40   #3908
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Piszę o kremie Kiwi Seed Oil pod oczy (innego pod oczy Antipodes chyba nie ma) - może "wodnista" to za dużo powiedziane i przesadzone ale masełkowatą bym tej konsystencji nie nazwała... Dla mnie masełkowaty i zbity krem to np. Rosa Arctica Kiehl's pod oczy czy Shiseido Benefiance WrinkleResist24 - w porównaniu do nich krem Antipodes wydawał mi się nieco rzadki. O, RZADKI, a nie wodnisty, wcześniej nieprecyzyjnie się wyraziłam Służył mi w miarę ok, ale nie powalił mnie na kolana. Zdecydowanie wolę krem Kiehl's z awokado - dużo lepiej działa na moją saharkę.

O Khiles słyszałam kilka dobrych opinii, ale składowo niezbyt mnie interesuje. Jeśli masz aż taki problem z przesuszeniem pomyśl o nakładaniu czystego shea albo oleju na krem pod oczy. Zawsze to dodatkowa warstwa.
Ja nie mam problemu z przesuszoną skórą. Mam za to cienie pod oczami. Antipodes całkiem dobrze radzi sobie z problemem. Zamówiłam też krem Devita z wit. K i retinolem.
http://pl.iherb.com/Devita-Revitaliz...oz-30-ml/23019
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 12:16   #3909
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zamówiłam też krem Devita z wit. K i retinolem.
http://pl.iherb.com/Devita-Revitaliz...oz-30-ml/23019


Jak już dotrze to napisz jaką ma konsystencję
Trochę boję się tego retinolu w składzie pod oczami retinol zawsze mnie wysusza i nie ma czegoś takiego jak tzw. faza przejściowa
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 12:32   #3910
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Chyba jednak ten So Couture tusz musi "dojrzeć" aby dobrze sie go uzywało, bo powoli zaczynam go lubic. Jendak efektu jaki mi daje They're Real to nie zrobi niestety, zreszta zaden inny tusz nie pobije go na tym polu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 13:06   #3911
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Piszę o kremie Kiwi Seed Oil pod oczy (innego pod oczy Antipodes chyba nie ma) - może "wodnista" to za dużo powiedziane i przesadzone ale masełkowatą bym tej konsystencji nie nazwała... Dla mnie masełkowaty i zbity krem to np. Rosa Arctica Kiehl's pod oczy czy Shiseido Benefiance WrinkleResist24 - w porównaniu do nich krem Antipodes wydawał mi się nieco rzadki. O, RZADKI, a nie wodnisty, wcześniej nieprecyzyjnie się wyraziłam Służył mi w miarę ok, ale nie powalił mnie na kolana. Zdecydowanie wolę krem Kiehl's z awokado - dużo lepiej działa na moją saharkę.

Naprawdę ten krem jest świetny ma dość gęstą konsystencję i myślałam, że będzie się kiepsko wchłaniał, a jest przeciwnie, parę minut po wklepaniu już można robić makijaż. Używam go od wiosny i to mój najlepszy krem dzienny pod oczy jaki stosowałam, a kremów w życiu przerobiłam sporo, od marek aptecznych po wysokopółkowe z La Prairie włącznie.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


nie wiem czy widzialyscie, ale w douglasie dziala kod 10% na wszystko, od 120 zl
XV58DL
Działa też 093rspl i odejmuje 11% bez kwoty minimalnej
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 14:24   #3912
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
O Khiles słyszałam kilka dobrych opinii, ale składowo niezbyt mnie interesuje. Jeśli masz aż taki problem z przesuszeniem pomyśl o nakładaniu czystego shea albo oleju na krem pod oczy. Zawsze to dodatkowa warstwa.
Ja nie mam problemu z przesuszoną skórą. Mam za to cienie pod oczami. Antipodes całkiem dobrze radzi sobie z problemem. Zamówiłam też krem Devita z wit. K i retinolem.
http://pl.iherb.com/Devita-Revitaliz...oz-30-ml/23019
To chyba co człowiek, to inna potrzeba i opinia Cienie to i ja mam, i to spore, ale do tego dochodzi niestety przesusz. Boję się trochę nakładania olejów/shea, bo te okolice podoczne u mnie mają też tendencję do produkowania czerwonych grudek, gdy za bardzo je przypcham Tak więc muszę działać z umiarem, rozważnie Póki co Kiehl's z awokado na dzień jest dla mnie idealny i nie mam potrzeby go zmieniać, natomiast przydałby mi się jakiś dobry krem na noc, mocniejszy. Shiseido jest ok, ale czasem powodował wspomniane grudki, plus składy tych kosmetyków są nieco przerażające. Mam w kolejce krem Clarins ten taki najbogatszy (Balm Special czy jakoś tak), więc zobaczę, jak będzie z nim.
A o Devicie poczytam, nie słyszałam wcześniej o tych kosmetykach

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Naprawdę ten krem jest świetny ma dość gęstą konsystencję i myślałam, że będzie się kiepsko wchłaniał, a jest przeciwnie, parę minut po wklepaniu już można robić makijaż. Używam go od wiosny i to mój najlepszy krem dzienny pod oczy jaki stosowałam, a kremów w życiu przerobiłam sporo, od marek aptecznych po wysokopółkowe z La Prairie włącznie.
Mam identyczne odczucia NIC się dla mnie z nim nie równa - oczywiście na moje potrzeby. Lubiłam sporo kremów pod oczy (np. Dr Hauschka był niezły), ale ten po prostu mnie kupił całkowicie I rzeczywiście sporo osób narzeka na rozprowadzanie go, co jest dla mnie niezrozumiałe - próba natychmiastowego rozsmarowania go może skończyć się kiepsko, bo on ma jednak nietypową konsystencję, ale wystarczy względnie go rozprowadzić, zostawić na chwilkę, a potem wklepać i za chwilę ładnie się wchłonie. I też za parę minut mogę spokojnie robić makijaż Ja go używam już 1,5 roku i nie potrafię bez niego funkcjonować - pamiętam, jak złaziłam pół Berlina, żeby go dostać, jak jeszcze w PL Kiehl'sa nie było Od razu mam stan minipaniki, jak się słoiczek kończy
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 13:20   #3913
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Śpieszę podziękować za polecenie Camera Ready Water BB ze Smashboxa. Właśnie nałożyłam na twarz i jest fenomenalny! Idealnie się rozprowadza, w ogóle go nie czuć ani nie widać, pięknie, ale nie nachalnie rozświetla! I kolor Light wydaje się super. Jestem jasnym żółtkiem i wydawało mi się, że będzie za ciemny, ale jakoś dopasował się . Czuję, że jak tylko uporam się z pokwasowym wysypem popędzę go nabyć Choć teraz to już pewnie lepiej czekać na na VIPy po Świętach

Od kilku tygodni używam Givenchy Teint Couture Balm i początkowy zachwyt nieco opadł. Bardzo podkreśla suche miejsca na twarzy i włosy na policzkach Mam też w sumie teraz wysyp okropnych pryszczy na twarzy i mam nadzieję, że to przez maść z kwasem, a nie przez niego W składzie zawiera alkohol, czego głupia nie sprawdziłam przed zakupem, a moja twarz długoterminowo się z podkładami na alkoholu nie lubi... Przez alkohol nie mogę używać na co dzień mojego absolutnego faworyta podkładowego czyli Aqua Vitalumiere Chanel, który ma też najidealniej dobrany do mojej cery kolor. Jeśli chodzi o podkłady to moimi kandydatami do podkładu idealnego byłyby też Lingerie z Guerlain i te żelowy z Marca Jacobsa, gdyby nie kolory, które absolutnie w żadnej porze roku do mnie nie pasują

Tak mnie jakoś wzięło na zwierzenia podkładowe Może macie jeszcze jakieś propozycje, co z podkładów mogę potestować - lekkie, rozświetlające, bez alkoholu, jasno-żółte?

Dziękuję też za polecenie pomadek - póki co najbliższa ideału wydaje się Allure Chanel, choć kuszą mnie też te Melted z Too Faced.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 14:26   #3914
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Joskelyn
jestem na NC 15-20 i moim odkryciem jest 120 vanilia Revlon naked. Jest lekki, wytrzymuje u mnie spokojnie 14-16 h. Wygrał z BobbiBrown skin foundation 2 i Marciem acobsem Genius 14
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 15:33   #3915
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Joskelyn
jestem na NC 15-20 i moim odkryciem jest 120 vanilia Revlon naked. Jest lekki, wytrzymuje u mnie spokojnie 14-16 h. Wygrał z BobbiBrown skin foundation 2 i Marciem acobsem Genius 14
Moze powinnam tez w koncu jakis podklad Maca sprobowac Tylko u mnie w mieście nadal żadnego salonu i tylko pomadki mam, bo chlopak mi zawsze przywozi jakąs jak jedzie w delegację do stolycy

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 18:07   #3916
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

A czy ten revlon kryje? Bo ja mam teraz colorstay i jestem zaskoczona ze od rana do wieczora jest na twarzy. Testowalam tez Shiseido polecany Radiant Lifting ale nie trzyma juz tal dlugo. Tak samo jak podklad Liberator YSL
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 18:09   #3917
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A czy ten revlon kryje? Bo ja mam teraz colorstay i jestem zaskoczona ze od rana do wieczora jest na twarzy. Testowalam tez Shiseido polecany Radiant Lifting ale nie trzyma juz tal dlugo. Tak samo jak podklad Liberator YSL
Colorstay jest nie do zdarcia Jako jedyny nie świeci mi sie przez cąły dzien na ryjku
Naked raczej z tych delikatniejszych o małym kryciu, raczej cos a la druga skóra.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 18:09   #3918
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A czy ten revlon kryje? Bo ja mam teraz colorstay i jestem zaskoczona ze od rana do wieczora jest na twarzy. Testowalam tez Shiseido polecany Radiant Lifting ale nie trzyma juz tal dlugo. Tak samo jak podklad Liberator YSL
Co jak co ale revlon naked nie kryje.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 18:14   #3919
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Colorstay jest nie do zdarcia Jako jedyny nie świeci mi sie przez cąły dzien na ryjku
Naked raczej z tych delikatniejszych o małym kryciu, raczej cos a la druga skóra.

A no wlasnie. I mnie nie zapycha
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 18:20   #3920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A no wlasnie. I mnie nie zapycha
A mnie tak Po demakijazu znajduje zawsze jakies male kropki 1 czy 2. Dlatego co dzien go nie będę nosic, ale od czasu do zcasu tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 21:12   #3921
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie tak Po demakijazu znajduje zawsze jakies male kropki 1 czy 2. Dlatego co dzien go nie będę nosic, ale od czasu do zcasu tak
Ehh. Ja to czasem mam wrazenie, ze nawet woda mnie zapycha Niby nie mam wielkich problemow ze skora, ale zawsze cos na niej jest

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 21:30   #3922
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ehh. Ja to czasem mam wrazenie, ze nawet woda mnie zapycha Niby nie mam wielkich problemow ze skora, ale zawsze cos na niej jest

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Mnie mało rzeczy zapycha ale sie zdarza jednak
Moze po prostu Twoja jest wymagająca bardziej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 00:09   #3923
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ehh. Ja to czasem mam wrazenie, ze nawet woda mnie zapycha Niby nie mam wielkich problemow ze skora, ale zawsze cos na niej jest

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Pewnie to coś na zasadzie reakcji alergicznej. Mam skórę bardzo wrażliwą i mam podobnie Większość rzeczy bardziej szkodzi, niż pomaga. Cera niby jest sucha, ale rzadko kiedy nie ma na niej nieprzyjaciół
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 01:48   #3924
Laura268
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Jaka jest wg was najlepsza kredka nude na linię wodną?
Laura268 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:17   #3925
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

ja bardzo lubię z max factor
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 09:33   #3926
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dzien dobry pieknym paniom .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 10:15   #3927
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Box z miniaturami do zakupów za min. 200 zł w Sephora online - kod xmas15
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 10:53   #3928
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Laura268 Pokaż wiadomość
Jaka jest wg was najlepsza kredka nude na linię wodną?
Ja podobnie jak Ilios polecam kredkę Max Factora 090 Natural Glaze
Mam Rimmel Scandaleyes w kolorze cielistym, ale on jest dla mnie za bardzo żółty, a konsystencja jest jakaś taka zbyt kremowa i rozmazuje się. MACa Chromographic Pencil nie miałam, ale swatchowałam i widziałam, że ona ma podobnie żółty kolor do Rimmela. Wonder Pencil NYX ma fajny kolor i dość dobrze się sprawdza, ale zasycha w tempie błyskawicznym i często muszę ją temperować, żeby w ogóle dawała jakiś kolor. A Max Factor Natural Glaze właściwie nie ma dla mnie wad
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 11:11   #3929
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Laura268 Pokaż wiadomość
Jaka jest wg was najlepsza kredka nude na linię wodną?
ja mam chanel jakąś; już dość wiekową i nadal się sprawdza (w sensie, że łatwo się maluje, nie podrażnia, fajny, lekutko żółtawy odcień beżu, bardzo wydajna, miękka i w ogóle...) ale dość szybko znika z oka.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 11:13   #3930
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Box z miniaturami do zakupów za min. 200 zł w Sephora online - kod xmas15

Wiadomo co będzie w tym boxie?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.