Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-30, 14:00   #4711
Ciemna163
Kociara

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
tak,do mnie właśnie przyszedł.
Super, dziękuję za odpowiedź

Ciemna163 jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:07   #4712
Penny90
Wtajemniczenie

Dziewczyny, ratujcie. Mam turbo Saharę na twarzy, potrzebne na już serum/ maska mega nawilzajaca i komfortowa.
Nie może zatykac, bo mam jakis turbo wysyp na twarzy :/
Pomocy!

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:15   #4713
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie. Mam turbo Saharę na twarzy, potrzebne na już serum/ maska mega nawilzajaca i komfortowa.
Nie może zatykac, bo mam jakis turbo wysyp na twarzy :/
Pomocy!
Drink up origins

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Soso jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:24   #4714
p4w
Zakorzenienie

Soso, o tym kremie pisałaś?
http://www.medyskin.com/collection_a...ser-eye-serum/

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2015-12-30 o 14:25
p4w jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:44   #4715
Kusum
Zakorzenienie

Dziwny ten podkład Smashboxa: lekki, bardzo słabo kryje, a wchodzi w pory i podkreśla suche skórki.
Stary 2015-12-30, 14:46   #4716
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dziwny ten podkład Smashboxa: lekki, bardzo słabo kryje, a wchodzi w pory i podkreśla suche skórki.

który to ?

Contax jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:52   #4717
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
który to ?

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...ad-BB/P2268007
Stary 2015-12-30, 14:59   #4718
Contax
Zakorzenienie

dzięki i przestał mnie kusić

Contax jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:24   #4719
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
dzięki i przestał mnie kusić

jułelkom
Stary 2015-12-30, 15:31   #4720
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
jułelkom
a to nie jest podkład, o którym Goss mówił, ze jest identyczny z Mac waterweight? testowałam ten drugi i wg mnie jest fajny - leciutki, niewidoczny
aż chyba wypróbuję, zeby zobaczyć jak u mnie się będzie zachowywał

ja nabyłam dziś bazę Too Faced o której Corii pisała - jutro wypróbuję

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:41   #4721
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a to nie jest podkład, o którym Goss mówił, ze jest identyczny z Mac waterweight? testowałam ten drugi i wg mnie jest fajny - leciutki, niewidoczny

Nie widziałam tego akurat.
W konsystencji jest podobny do mojego ulubionego CC z Burżuja, ale nie umywa się z kryciem, trwałością i tym jak wygląda na skórze.
Stary 2015-12-30, 15:49   #4722
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Nie widziałam tego akurat.
W konsystencji jest podobny do mojego ulubionego CC z Burżuja, ale nie umywa się z kryciem, trwałością i tym jak wygląda na skórze.
nie moge znaleźć, ale wydaje mi się, ze to był właśnie ten podkład
no fakt - trwały to on nie jest...

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:52   #4723
ranka
Kici kici miau miau

A ja dzis wzielam probke Armaniusza Lasting silk. I zachwycila mnie jego zoltosc
Tez mam mega wysyp na gebie od antybiotyku
ranka jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:54   #4724
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

to był ten podkład dobrze myślałaś
ponoć mają identyczne składy

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:05   #4725
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Dzisiaj użyłam starawej już nieco próbki podkładu Re(marc)able w kolorze #26 Bisque Medium i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał. Wystarczy go na prawdę niewielka ilość, kryje świetnie, długo się trzyma i ma ładny kolor (dobry do mojej jasnej, ale oliwkowej cery).
Wiem, że Wy macie ten podkład już przetestowany - jak go teraz oceniacie?
Genius Gel kupiłam zamiast Bobbi Brown Skin Foundation, wydaje mi się, że będą podobne.
Re(marc)able, odkąd kupiłam parę miesięcy temu, używam praktycznie non stop. Mam trzy odcienie, teraz akurat używam odcienia Bisque Medium. Dla mnie to podkład - tapeta, więc jeśli ktoś lubi tapetę, a ja lubię , to powinien być zadowolony. Na mnie jest to najtrwalszy podkład, z dotąd używanych, i najbardziej kryjący. Owszem, ma minusy, np. czasem potrafi mi się brzydko osadzić na nosie, ale to kwestia dobrego nawilżenia skóry przed aplikacją podkładu i naprawdę starannego roztarcia (używam do niego jaja BB).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu rozumiem po prostu nieśmiało przypominam
nie kupuj w ciemno ja kupiłam testując w salonie na dłoni, pani mi naopowiadała bajek i mam róż za ciepły, musiałam dokupić chłodniejszy, jaki wcześniej właśnie chciałam.
No właśnie przeglądałam wczoraj słocze i już mam mętlik z odcieniami. Muszę pomacać osobiście .

Fajne zakupy poczyniłaś

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
nie udzielam sie w Waszym wątku ale często podczytuje i korzystam z rad które sobie dajecie, czy mozecie mi pomóc odnosnie kremu pod oczy - szukam czegos nawilżającego dla 39-latki z cieniami pod oczami , fajnie gdyby jakis lifting czy dzialanie przeciwzmarszckowe mial no i nadawał sie pod makijaz. Na noc uzywam kremu Kiehl`s z avocado - bardzo go lubie. Mozecie cos polecic ?
Fajny jeast też podoczny Strivectin. Całkiem niezły jest też Eternal Gold Organique.

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Wiecie może jaki był kod na bransoletki? Wpisałam gold15, ale nic nie dodało, a pamiętam, że jakieś jeszcze mi się udało wpisać. Takie czarne, jakby z brokatem... niestety nie mam notatnika z kodami...
GOLD15 i CHRISTMAS. Dwie różne bransoletki, ale też i dwa różne progi cenowe, ale nie pamiętam jakie.
Stary 2015-12-30, 16:18   #4726
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Re(marc)able, odkąd kupiłam parę miesięcy temu, używam praktycznie non stop. Mam trzy odcienie, teraz akurat używam odcienia Bisque Medium. Dla mnie to podkład - tapeta, więc jeśli ktoś lubi tapetę, a ja lubię , to powinien być zadowolony. Na mnie jest to najtrwalszy podkład, z dotąd używanych, i najbardziej kryjący. Owszem, ma minusy, np. czasem potrafi mi się brzydko osadzić na nosie, ale to kwestia dobrego nawilżenia skóry przed aplikacją podkładu i naprawdę starannego roztarcia (używam do niego jaja BB).
spróbuje jaja do rozcierania, bo jak dotąd tylko różnych pędzli używałam... martwię się tylko o dopierania jaja, bo ten podkład faktycznie trudno doprać z pedzla a co dopiero z BB

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:26   #4727
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Hej.

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Co do zaklejenia - nie chodziło mi o folię, tylko o małą okrągłą naklejkę w miejscu, gdzie otwiera się kartonik. W moim przypadku była ona naruszona (przecięta). Co do pyłu to oczywiście rozumiem, że ciężko aby w opakowaniu były same kulki bez proszku na dnie, ale na moje oko tego pyłu jest tam naprawdę sporo. Dlatego zastanawiałam się, czy jest sens reklamować meteoryty (nie użyłam ich, kiedy zobaczyłam ten pył na dnie zrobiłam zdjęcie i spakowałam je do kartonika). Gdyby naklejka na kartoniku nie była zerwana, pewnie stwierdziłabym, że ok, tak widocznie powinno być...
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ah to jestem zdziwiona ze była ta naklejka, bo jak ja kupowałam wiosenna edycje limitowana meteorkow w Douglasie to jej nie było. U mnie w perfumerii tez są nie zaklejone ta naklejka dlatego napisałam ze tego nie ma. Skoro naklejka była przerwana, a tego pyłu jest nadmierna ilość (wiem ze wrzucilas zdjęcie ale nie mam jak zobaczyć) to jasne, ze idź reklamuj, albo po prostu poproś o wymianę, nic na tym nie stracisz, a myślę że możesz zyskać bo raczej nie robią problemów z takimi rzeczami
Naklejki naklejają po wrzuceniu do środka zabezpieczenia, bo wtedy otwierają opakowanie.

Cytat:

No właśnie przeglądałam wczoraj słocze i już mam mętlik z odcieniami. Muszę pomacać osobiście .

Fajne zakupy poczyniłaś

Fajny jeast też podoczny Strivectin. Całkiem niezły jest też Eternal Gold Organique.

GOLD15 i CHRISTMAS. Dwie różne bransoletki, ale też i dwa różne progi cenowe, ale nie pamiętam jakie.
OlaM, jaki masz kolor korektora Burberry? Jeśli Ivory, to mogłabyś zrobić mi swatch? Po Twoim opisie nie mam już na niego ochoty i jeżeli kolor będzie do tego różowy, to oddam bez testowania.
IrminaR jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:29   #4728
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
nie udzielam sie w Waszym wątku ale często podczytuje i korzystam z rad które sobie dajecie, czy mozecie mi pomóc odnosnie kremu pod oczy - szukam czegos nawilżającego dla 39-latki z cieniami pod oczami , fajnie gdyby jakis lifting czy dzialanie przeciwzmarszckowe mial no i nadawał sie pod makijaz. Na noc uzywam kremu Kiehl`s z avocado - bardzo go lubie. Mozecie cos polecic ?
Podczepiam się pod pytanie Też ostatnio szukam dobrego kremu pod oczy, ale takiego dla 38+. Straszny mam przesusz w okolicach ocznych. Chyba skuszę się na ten krem Kiehl'sa skoro jest dobry dla Ciebie na noc.

Cytat:
O, dziękuję Olu za opis Ja na codzień nie przepadam za tapetą, ale głównie dlatego, że nie mam czasu na staranne jej nałożenie. Ostatnimi czasy jednak dziecko daje mi w kość i mało śpię, co jest totalnie widoczne na mojej twarzy i coraz częściej chcę to jakoś ukryć, gdy wychodzę do ludzi. Do spożywczaka czy na plac zabaw to wystarczy mi Genius, ale do ludzi to już wolę się nieco zamaskować

Mnie wczoraj bardzo miło zaskoczył fakt, że po użyciu starszej już nieco próbki i szybkiej, nie tak bardzo precyzyjnej aplikacji całkiem nieźle wyglądał na mojej twarzy. I nie czułam go na skórze

Cały czas szukam dobrego pędzelka do nakładania korektora pod oczy (używam dwóch korektorów Bobbi Brown). Czy któraś z Was używa pędzelka do korektora pod oczy?
milka-pilka jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:44   #4729
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Podczepiam się pod pytanie Też ostatnio szukam dobrego kremu pod oczy, ale takiego dla 38+. Straszny mam przesusz w okolicach ocznych. Chyba skuszę się na ten krem Kiehl'sa skoro jest dobry dla Ciebie na noc.

Cały czas szukam dobrego pędzelka do nakładania korektora pod oczy (używam dwóch korektorów Bobbi Brown). Czy któraś z Was używa pędzelka do korektora pod oczy?
ja używam namiętnie tego pędzla
http://mintishop.pl/product-pol-545-...-makijazu.html
niby nie do korektora, ale jakoś najlepiej mi się nakłada nim zarówno gęste jak i płynne korektory

jeśli chodzi o krem Kiehl - gdzie go kupujecie? wszędzie jest cena ok 160 zł, a rzuciła mi się gdzieś w oczy, ze stacjonarnie kosztuje 119 zł? nie chciałabym przepłacać, a do Wa-wy mam daleko

3220g 54 cm

------------------
p4w jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:44   #4730
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Ja jestem z niego zadowolona. Fakt, kryje słabo, ale w pory mi jeszcze nigdy nie wszedł i nawet nieźle się trzyma. Co skóra to opinia

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:11   #4731
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A co tu wybaczać? ...
no wiesz, nie chciałabym nikomu psuć frajdy a niestety, czasem psuję ale to dopiero wtedy, jak już naprawdę nie mogę się oprzeć

mhm0808 jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:18   #4732
OlaM
Moderator

Cytat:
spróbuje jaja do rozcierania, bo jak dotąd tylko różnych pędzli używałam... martwię się tylko o dopierania jaja, bo ten podkład faktycznie trudno doprać z pedzla a co dopiero z BB
Próbowałam ten podkład aplikować różnymi pędzlami, ale jajem wychodzi najlepiej. Muszę jednak zaznaczyć, że ja nie moczę gąbki przed użyciem, podkład nakładam suchym jajem . Mam wrażenie, że wtedy podkład mniej wsiąka w gąbkę, a aplikuje się równie dobrze, jak gąbką wilgotną.
Jajo myję płynem BB albo takim olejkiem pod prysznic Nivea i podkład po kilku płukaniach jakoś się z jaja dopiera.

Cytat:
Napisane przez IrminaR Pokaż wiadomość

OlaM, jaki masz kolor korektora Burberry? Jeśli Ivory, to mogłabyś zrobić mi swatch? Po Twoim opisie nie mam już na niego ochoty i jeżeli kolor będzie do tego różowy, to oddam bez testowania.
Ja mam Porcelain, kolor dobierałam w ciemno.
Ten odcień nie jest wg mnie różowy, to taki dość ciepły beż.
Za chwilę postaram się wrzucić zdjęcie.

W porównaniu do innych, które mam, Burberry kryje przeciętnie, ale za to nie wysusza. Niestety przez tę "mokrość" osadza mi się w zmarszczkach.

Cytat:

O, dziękuję Olu za opis Ja na codzień nie przepadam za tapetą, ale głównie dlatego, że nie mam czasu na staranne jej nałożenie. Ostatnimi czasy jednak dziecko daje mi w kość i mało śpię, co jest totalnie widoczne na mojej twarzy i coraz częściej chcę to jakoś ukryć, gdy wychodzę do ludzi. Do spożywczaka czy na plac zabaw to wystarczy mi Genius, ale do ludzi to już wolę się nieco zamaskować

Mnie wczoraj bardzo miło zaskoczył fakt, że po użyciu starszej już nieco próbki i szybkiej, nie tak bardzo precyzyjnej aplikacji całkiem nieźle wyglądał na mojej twarzy. I nie czułam go na skórze

Krem Kiehlsa z awokado mam, ale używam tylko na noc, bo wolniej od innych się wchłania, a rano każda minuta jest cenna . Nawilża jednak bardzo fajnie.

Re(marc)able też nie czuję na skórze, w sensie, że ciężki .

Ja korektor pod oczy wklepuję palcami. Mam wprawdzie kilka pędzelków do tego celu, a i ten korektor Burberry ma dość fajny aplikator, niemniej palcami jakoś mi najwygodniej .

Cytat:
niby nie do korektora, ale jakoś najlepiej mi się nakłada nim zarówno gęste jak i płynne korektory

jeśli chodzi o krem Kiehl - gdzie go kupujecie? wszędzie jest cena ok 160 zł, a rzuciła mi się gdzieś w oczy, ze stacjonarnie kosztuje 119 zł? nie chciałabym przepłacać, a do Wa-wy mam daleko
Ja kupowałam na Allegro od sprzedawcy, który ma też sklep internetowy, do którego był tu wrzucany link, ale teraz nie pamiętam nazwy. Z przesyłką płaciłam coś ponad 120 zł.
Stary 2015-12-30, 17:21   #4733
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

dziewczyny, jest II etap % w Zarze? Coś mi świta, że jest, ale nie mam pewności
a jeśli tak, to mniej więcej kiedy?

mhm0808 jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:26   #4734
martitkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jest II etap % w Zarze? Coś mi świta, że jest, ale nie mam pewności
a jeśli tak, to mniej więcej kiedy?
Zazwyczaj w czwartki, czasem w piatki są kolejne cięcia cen
Może jutro coś spadnie
martitkaa jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:40   #4735
vine
it's all made up

Cytat:

W butiku krem Kiehl's kosztuje 109 zł i ja tam go zawsze kupuję. Internetowo jest gorzej z dostępnością, to fakt. Jakbyś się bała kupować na allegro to można Kiehl's dostać na feelunique: http://www.feelunique.com/p/Kiehls-C...h-Avocado-14ml
Trochę drożej, no ale jest i jest to na 100% oryginalny produkt
vine jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:42   #4736
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Zazwyczaj w czwartki, czasem w piatki są kolejne cięcia cen
Może jutro coś spadnie
i tak co tydzień? Super

mhm0808 jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:51   #4737
martitkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
i tak co tydzień? Super
tak co tydzień ale nie zawsze te same rzeczy, np. w jednym tygodniu płaszcze, kurtki, swetry, w nastepnym bluzki i itp itd.
Różnie to bywa ale zazwyczaj co tydzień coś spada
martitkaa jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:52   #4738
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
tak

Cytat:
dla mnie krycie jest ok, i nie wchodzi mi w pory. Suche skórki podkreśla, to fakt :/ ale używam go wtedy, gdy nie mam z nimi problemu

Soso jest offline  
Stary 2015-12-30, 17:55   #4739
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kiehl's tez bardzo lubię, a ostatnio mam szczęście, bo w sumie trafiam na same fajne kremy pod oczy:
  1. Norel z serii multiwitaminowej, no uwielbiam go za nawilżenie. Zmarszczek jako takich nie mam, i jeśli moja skóra pod oczami jest dobrze nawilżona to wygląda super - po Norel tak własnie wygląda.
  2. Medyskin Line Eraser - dorwany w TK Maxx (polecała go też Danusiaes, na innym wątku i chwała jej!) - za pierwszym razem szczypał, ale potem to minęło - cuda jakieś Pięknie znika cienie pod oczami, do tego stopnia, ze Tżet mi go podbiera i u niego właśnie ten efekt widać najmocniej, bo zwykel ma dośc spore te cienie. Poza tym mam wrażenie, że lekko ujędrnia skórę.
  3. Mam też Origins, i lubię go pod makijaż, bo rozświetla.
Bardzo proszę o link do kremu Origins
Stary 2015-12-30, 18:04   #4740
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
tak co tydzień ale nie zawsze te same rzeczy, np. w jednym tygodniu płaszcze, kurtki, swetry, w nastepnym bluzki i itp itd.
Różnie to bywa ale zazwyczaj co tydzień coś spada

mam już dosyć tych przecen
dwa napady na douglas stacjonarnie i sephora on line
ponadto pierwszy etap wyprzedaży w Pandorze
no i ta Zara
nie wiem, co we mnie wstąpiło

mhm0808 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości