Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-23, 20:17   #751
ranka
Kici kici miau miau

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

ja ostatnio bardziej w ciuchy ide
ranka jest offline  
Stary 2015-05-23, 20:59   #752
becca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Objawy mamy prawie takie same (zwłaszcza ta radość z wykończenia czegokolwiek ).
U mnie też nałóg raczej postępuje, niż zanika.
Różnica między nami jedynie taka, że u mnie nieustająco króluje kolorówka, dopiero później pielęgnacja, a na końcu perfumy. Problem w tym, że zamiast stopować z kolorówką, zakupoholizm rozszerza mi się na pozostałe kategorie.

no i co tu robić
tylko nie pisz, że coś kupić na poprawę humoru

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Serum i maseczka takei dobre? Ja ostatnio zaczynam sępic kase i zamierzam nabyc maseczki ale Bielendowe, bo dotychczas zielona seria (olejej, krem, serum) bardzo pozytywnie mnie nastroiły,a za takie pieniądze, jakie teraz kosztują w Rossie, to tym bardziej
serum nie miałam ale recenzje ma b.dobre...maseczka jest super i chyba często są promocje na Rexaline...moim zdaniem warto niby tylko kwas hialuronowy ale kwas kwasowi nierówny niby wszędzie go teraz pełno a wow tylko po maseczce...

a która to zielona Bielenda...ta z migdałem? ja obecnie używam serum 10% migdała i b. lubię...szukam teraz czegoś z mocniejszym stężeniem 20-30% migdała coby się mocniej pokwasić...znacie może jakiś gotowce??? nie chcę sama kręcić za dużo alkoholu

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2015-05-23 o 21:01
becca jest offline  
Stary 2015-05-23, 21:06   #753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
serum nie miałam ale recenzje ma b.dobre...maseczka jest super i chyba często są promocje na Rexaline...moim zdaniem warto niby tylko kwas hialuronowy ale kwas kwasowi nierówny niby wszędzie go teraz pełno a wow tylko po maseczce...

a która to zielona Bielenda...ta z migdałem? ja obecnie używam serum 10% migdała i b. lubię...szukam teraz czegoś z mocniejszym stężeniem 20-30% migdała coby się mocniej pokwasić...znacie może jakiś gotowce??? nie chcę sama kręcić za dużo alkoholu
Tak, ta z migdałem
A meseczki Bielendy tez własnie dobre i duuuzo tańśze niz Rexaline, takze wiesz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-05-24, 08:08   #754
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Ja mam prawie tak samo. Tylko że pielęgnacje idzie w parze z kolorówką. A do tego dochodzą jeszcze ciuchy
Dobrze, że w przypadku perfum nie lubię zbytnio eksperymentować

Zamówiłam właśnie pędzle Sigma i błyszczyk
Ja, poza kosmetykami, to już bardziej buty kolekcjonuję. W ciuchy pewnie też bym poszła, ale nie mogę, bo prawie wszystko na mnie za małe

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
To teraz czas na dodatki

Cytat:
no i co tu robić
tylko nie pisz, że coś kupić na poprawę humoru
Czemu nie .
A serio - ja czasem sobie robię tydzień lub dwa przerwy w kupowaniu i wtedy, jak już po takiej przerwie coś kliknę, wyrzuty sumienia są mniejsze. Za dużych przerw jednak nie robię, bo potem nałóg wraca ze zdwojoną siłą.

Cytat:
Z Rexaline mam zestaw kupiony kiedyś na wyprzedażach w Sephorze. Krem do twarzy jest całkiem w porządku, krem pod oczy to dla mnie nic specjalnego, no i mam maskę Hydra Shock. To o niej mowa, że się tak dobrze sprawdza pod oczy? Ja maseczkę daję tylko na twarz, bo mnie troszkę szczypie zaraz po nałożeniu, ale jak poprawia stan strefy podocznej, to chętnie spróbuję.
OlaM jest offline  
Stary 2015-05-24, 09:11   #755
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
gwiazda
najlepiej nawilża maseczka Rexaline...mi tylko ona pomaga na podoczny przesusz po retinoidach...i jest w pełni warta swojej chorej ceny...kładę grubą warstwą na noc raz na trzy dni i skóra jak nowa...taka napompowana....ale jak masz mocno podrażnioną skórę to może trochę szczypać na początku...
Mozesz ja podlinkowac ? i ewentualnie porownac do maseczki podocznej Sisley'a ?

Cytat:
aha! i musze koniecznie powiedziec ze jestem zachwycona Luna mini.. zadnych skorek, a bylo naprawde zle, zadnych podraznien, a wrecz poznikaly te co byly. twarz gladka, rozwietlona. i na pewno nie osiagnelabym tego peelingiem bo peelingi mnie podrazniaja.
polecam bardzo.
A masz porownanie do Clarisonic'a ?
Mnie tez ostatnio wszystko podraznia nawet bawelniane waciki, a o jakimkolwiek peelingu moge zapomniec
Contax jest offline  
Stary 2015-05-24, 09:46   #756
becca
Zakorzenienie

Cytat:
Ja, poza kosmetykami, to już bardziej buty kolekcjonuję. W ciuchy pewnie też bym poszła, ale nie mogę, bo prawie wszystko na mnie za małe

To teraz czas na dodatki

Czemu nie .
A serio - ja czasem sobie robię tydzień lub dwa przerwy w kupowaniu i wtedy, jak już po takiej przerwie coś kliknę, wyrzuty sumienia są mniejsze. Za dużych przerw jednak nie robię, bo potem nałóg wraca ze zdwojoną siłą.

Z Rexaline mam zestaw kupiony kiedyś na wyprzedażach w Sephorze. Krem do twarzy jest całkiem w porządku, krem pod oczy to dla mnie nic specjalnego, no i mam maskę Hydra Shock. To o niej mowa, że się tak dobrze sprawdza pod oczy? Ja maseczkę daję tylko na twarz, bo mnie troszkę szczypie zaraz po nałożeniu, ale jak poprawia stan strefy podocznej, to chętnie spróbuję.
trochę szczypie zaraz po nałożeniu na podrażnioną retinoidami/kwasami skórę ale po minucie to mija bardzo polecam...skóra rano jędrna bez zmarszczek... taka napompowana

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mozesz ja podlinkowac ? i ewentualnie porownac do maseczki podocznej Sisley'a ?

A masz porownanie do Clarisonic'a ?
Mnie tez ostatnio wszystko podraznia nawet bawelniane waciki, a o jakimkolwiek peelingu moge zapomniec

to ta... jest też w zestawach, które często są w promocji...
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1044003

sisleya nie miałam ale lepsza od sampar, która też fajna
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,61...ight-mask.html

mam kilka specjalistycznych maseczek pod oczy i rexaline bije je na głowę

http://www.lange.fr/visage-prestige/...yto-actif.html

i tą
http://www.christianbreton.com/eng/products/detail/1017

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2015-05-24 o 09:47
becca jest offline  
Stary 2015-05-24, 10:13   #757
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
A konkretnie, co kupujesz?
Mi już kosmetyki dawno przeszły, ciuchy i akcesoria niestety nie teraz dodatkowo mam fazę na buty, której wcześniej nie miałam.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2015-05-24, 10:43   #758
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
ja obecnie używam serum 10% migdała i b. lubię...szukam teraz czegoś z mocniejszym stężeniem 20-30% migdała coby się mocniej pokwasić...znacie może jakiś gotowce??? nie chcę sama kręcić za dużo alkoholu
Ja od siebie baaardzo polecam taki o z Biocosmetics.
Naprawdę warty uwagi produkt. Łatwy w aplikacji przez swoją oleistą formę. Kolejno, w combo z kojowym daje świetne rezultaty. Użyłam z polecenia Wizażanki i uwielbiam ten duet. Buzia miękka, napięta, skóra rozświetlona, zdrowy koloryt. Rewelacja! Misja : poprawianie obejścia, zakończona powodzeniem.

O tym zielonym serum z Bielendy też słyszałam wiele dobrego, muszę zerknąć czy to jest u mnie na wiosce.
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Mi już kosmetyki dawno przeszły, ciuchy i akcesoria niestety nie teraz dodatkowo mam fazę na buty, której wcześniej nie miałam.
Btw, widziałaś nową kolaborację H&Mską?

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-05-24 o 11:23
Phoebee jest offline  
Stary 2015-05-24, 11:06   #759
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Naprawdę warty uwagi produkt. No i w combo z kojowym daje świetne rezultaty. Użyłam z polecenia Wizażanki i uwielbiam ten duet. Buzia miękka, napięta, skóra rozświetlona, zdrowy koloryt. Rewelacja! Misja : poprawianie obejścia, zakończona powodzeniem.

Nie, ale ja i tak nie mam dostępu do tych limitowanych kolekcji, to może lepiej.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2015-05-24, 11:20   #760
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
trochę szczypie zaraz po nałożeniu na podrażnioną retinoidami/kwasami skórę ale po minucie to mija bardzo polecam...skóra rano jędrna bez zmarszczek... taka napompowana

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

to ta... jest też w zestawach, które często są w promocji...
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1044003

sisleya nie miałam ale lepsza od sampar, która też fajna
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,61...ight-mask.html

mam kilka specjalistycznych maseczek pod oczy i rexaline bije je na głowę

http://www.lange.fr/visage-prestige/...yto-actif.html

i tą
http://www.christianbreton.com/eng/products/detail/1017
Dzieki zaraz sobie wszystko zapisze
Contax jest offline  
Stary 2015-05-24, 11:20   #761
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Piszesz o Balmain?
Stary 2015-05-24, 11:26   #762
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Tak, ta z migdałem
A meseczki Bielendy tez własnie dobre i duuuzo tańśze niz Rexaline, takze wiesz
O którym serum i maseczkach z Bielendy piszecie ? Może udałoby mi się jeszcze jutro je dorwać jak jeszcze jest -40% w Rossie.
Stary 2015-05-24, 11:31   #763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
O którym serum i maseczkach z Bielendy piszecie ? Może udałoby mi się jeszcze jutro je dorwać jak jeszcze jest -40% w Rossie.
Ja o mezoserii

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-05-24, 12:16   #764
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cześć! Zaglądam czasem do Was, tęsknię Czasu jednak cięgle mi brak, a i wydatki bardziej kieruję w stronę potomka

Chciałam zapytać Was czy zachwyt nad kosmetykami do włosów Living Proof cały czas trwa? (jeśli się pomyliłam to sorry)
Szukam czegoś do włosów grubych i puszących się. Lubiłam John Masters Organics, ale wypróbowałabym coś innego.

Ranko, napisz coś więcej o tej szczotce Luna Mini
Czego używasz przy niej do mycia?
milka-pilka jest offline  
Stary 2015-05-24, 12:54   #765
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Serum i maseczka takei dobre? Ja ostatnio zaczynam sępic kase i zamierzam nabyc maseczki ale Bielendowe, bo dotychczas zielona seria (olejej, krem, serum) bardzo pozytywnie mnie nastroiły,a za takie pieniądze, jakie teraz kosztują w Rossie, to tym bardziej
Polecam bielendowe maski algowe z serii pro - kocham. W ross nie ma, ale w hurtowniach i na Allegro sa. Sa cudne, jak idziecie na algi do kosmetyczki to duuuuza szansa ze nakładają Wam wlasnie to
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć! Zaglądam czasem do Was, tęsknię Czasu jednak cięgle mi brak, a i wydatki bardziej kieruję w stronę potomka

Chciałam zapytać Was czy zachwyt nad kosmetykami do włosów Living Proof cały czas trwa? (jeśli się pomyliłam to sorry)
Szukam czegoś do włosów grubych i puszących się. Lubiłam John Masters Organics, ale wypróbowałabym coś innego.

Ja nie ranka, ale o lunie zawsze mam od stycznia. Kocham niezmiennie używam obecnie z żelem micelarnym be beauty i super sie sprawdza.
ilios jest offline  
Stary 2015-05-24, 12:56   #766
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Niedawno skonczyl mi sie szampon Restore i z całą pewnością zakupię ponownIe, jak tylko trafi sie jakas zniżka. Niestety po innych szamponach z przyjaznymi skladami moje wlosy wyglądaja znacznie gorzej, takie jakies suche i sianowate.
Nad czym osobiscie bardzo ubolewam bo wolałabym nie zachwycac sie szamponem za ponad 120 zł
Mam rownież szampon PhD, ale ten u mnie szału nie robi.
Co phD 5 w 1 do stylizacji, to z pewnościa jest lepsze od drogeryjnych stylizatorów. Dodaje objętosci, odrobinę usztywnia , ale matowi mi wlosy czego nie lubię. Zresztą ja ogólnie nie lubię stylizatorów do wlosów

Beata. jest offline  
Stary 2015-05-24, 13:08   #767
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Niedawno skonczyl mi sie szampon Restore i z całą pewnością zakupię ponownIe, jak tylko trafi sie jakas zniżka. Niestety po innych szamponach z przyjaznymi skladami moje wlosy wyglądaja znacznie gorzej, takie jakies suche i sianowate.
Nad czym osobiscie bardzo ubolewam bo wolałabym nie zachwycac sie szamponem za ponad 120 zł
Co phD 5 w 1 do stylizacji, to z pewnościa jest lepsze od drogeryjnych stylizatorów. Dodaje objętosci, odrobinę usztywnia , ale matowi mi wlosy czego nie lubię. Zresztą ja ogólnie nie lubię stylizatorów do wlosów
Ciesze sie, ze jestes zadowolona .
Stary 2015-05-24, 13:09   #768
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja nie ranka, ale o lunie zawsze mam od stycznia. Kocham niezmiennie używam obecnie z żelem micelarnym be beauty i super sie sprawdza.
dzięki ale mnie kusicie poczytam więcej i pewnie za jakiś czas się skuszę, tym bardziej, że moja kosmetyczka ma do końca roku zajęte terminy i udało mi się do niej wcisnąć tylko jeden raz (!), a przedtem chodziłam regularnie co 3 m-ce.
Czy dobrze zrozumiałam, że każdy kolor szczoteczki oznacza przeznaczenie do innej cery?

Cytat:
dziękuję
Ja się zastanawiam nad serią wygładzającą. U mnie też wszystkie kosmetyki z przyjaznymi składami poza dwoma konkretnymi JMO robią z włosów siano
milka-pilka jest offline  
Stary 2015-05-24, 13:09   #769
ranka
Kici kici miau miau

Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:

Do Luny uzywam zeli np teraz AA eco, zel Clinique 1.
Chcialabym moze kupic zel REN ale drogasny nieco.
Co do Living Proof nie polecam szamponu no frizz bo wlosy i tak sa frizz. Restore jest swietny. A teraz chce kupic pH day czy jakos tak

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2015-05-24 o 13:11
ranka jest offline  
Stary 2015-05-24, 13:18   #770
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Iliosku też bardzo lubię algowe maski Bielendy, ale juz wiecej nie zakupię niestety jestem jakas wyjatkowa oferma i nie dosyć że wszystko uwalę przy ich nakladaniu, to potem nie potrafię ich ladnie sciągnąć z buzi . I to przyslania mi calą radośc z efektów dzialania . Moja kosmetyczka też ich używa i tam się nimi nacieszę

Beata. jest offline  
Stary 2015-05-24, 13:39   #771
OlaM
Moderator

Cytat:

Cześć Milko, jak miło Cię widzieć .

Z LP zasadniczo jestem zadowolona, zwłaszcza z szamponu i odżywki Restore. Włosy mam po tym zestawie miękkie i błyszczące, ale na dłuższą metę zauważyłam, że są jednak odrobinę obciążone. Lubię też Instant Texture Mist, do stylizacji, bo zwiększa objętość włosów, ale też nieco je usztywnia. Niektórych rzeczy jeszcze nie użyłam (PHD 5-in-1).

Lunę mam tą wiekszą, różową, kupioną w cenie Luny Mini (dość długo w Douglasia była taka promocja). Ze swojej strony polecam. Myślę, że sprawdzi się zwłaszcza u tych osob, dla których Clarisonic okazał się zbyt "mocny".
OlaM jest offline  
Stary 2015-05-24, 14:11   #772
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Czemu nie .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
teraz dodatkowo mam fazę na buty, której wcześniej nie miałam.
Jakie, jakie Pingwinku?

Cytat:
Naprawdę warty uwagi produkt. Łatwy w aplikacji przez swoją oleistą formę. Kolejno, w combo z kojowym daje świetne rezultaty. Użyłam z polecenia Wizażanki i uwielbiam ten duet. Buzia miękka, napięta, skóra rozświetlona, zdrowy koloryt. Rewelacja! Misja : poprawianie obejścia, zakończona powodzeniem.
O fajne to! nie znałam tej stronki zaraz sobie ją przejrzę
Dziękuję

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2015-05-24, 15:36   #773
becca
Zakorzenienie

Cytat:

O tym zielonym serum z Bielendy też słyszałam wiele dobrego, muszę zerknąć czy to jest u mnie na wiosce.

dzięki...jaki tani...już wiem, że kupię...a nie wiesz jakie jest konkretnie stężenie migdała? musi być dość wysokie skoro trzeba neutralizować...
co do Bielendy to fajne ale na początek...na pewno nie będziesz mieć po nim takich efektów jak po tym co podałaś...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość

to tej
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,69...ezo-serum.html

ale macie fajnie z tą promocją...
becca jest offline  
Stary 2015-05-24, 17:30   #774
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
dzięki ale mnie kusicie poczytam więcej i pewnie za jakiś czas się skuszę, tym bardziej, że moja kosmetyczka ma do końca roku zajęte terminy i udało mi się do niej wcisnąć tylko jeden raz (!), a przedtem chodziłam regularnie co 3 m-ce.
Czy dobrze zrozumiałam, że każdy kolor szczoteczki oznacza przeznaczenie do innej cery?

dziękuję
Ja się zastanawiam nad serią wygładzającą. U mnie też wszystkie kosmetyki z przyjaznymi składami poza dwoma konkretnymi JMO robią z włosów siano
Luny duże - kolor ma znaczenie luna mini - wszystkie sa takie same, kolor wybierasz wg gustu
Cytat:
Iliosku też bardzo lubię algowe maski Bielendy, ale juz wiecej nie zakupię niestety jestem jakas wyjatkowa oferma i nie dosyć że wszystko uwalę przy ich nakladaniu, to potem nie potrafię ich ladnie sciągnąć z buzi . I to przyslania mi calą radośc z efektów dzialania . Moja kosmetyczka też ich używa i tam się nimi nacieszę
Mnie na początku mega irytowało ściąganie ich ale przy którymś podejściu sie nauczyłam. U mnie tylko ta maseczka ma niebywała zdolność przywoływania pana listonosza, kurierów i wszelkich techników - jeśli ja nałożę będąc sama w domu to prawie na pewno 5 min potem mam dzwonek do drzwi moj listonosz sie juz nawet nie dziwi ostatnio otwieram a on zdziwiony "o, dzis bez maseczki???"

A używaliście tych olejków do mycia z bielendy?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,72...-face-oil.html
ilios jest offline  
Stary 2015-05-24, 18:13   #775
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze jestes zadowolona .

Beata. jest offline  
Stary 2015-05-24, 18:40   #776
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Ja o mezoserii
A do kiedy jest ta promołszyn?

edit. ok widzę na stronce- do 26.05. Może uda mi się dorwać coś z Bielendy

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-05-24 o 18:42
UNIKALNA1983 jest offline  
Stary 2015-05-24, 20:16   #777
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
gwiazda
najlepiej nawilża maseczka Rexaline...mi tylko ona pomaga na podoczny przesusz po retinoidach...i jest w pełni warta swojej chorej ceny...kładę grubą warstwą na noc raz na trzy dni i skóra jak nowa...taka napompowana....ale jak masz mocno podrażnioną skórę to może trochę szczypać na początku...
Dzieki wielkie. Znajac zycie pewnie sprawdze choc cena spora. Mi na oczy pomagaja maski algowe z bielendy, pod spod daje olej rozanyi kwas hialuronowy i jest super.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Objawy mamy prawie takie same (zwłaszcza ta radość z wykończenia czegokolwiek ).
U mnie też nałóg raczej postępuje, niż zanika.
Różnica między nami jedynie taka, że u mnie nieustająco króluje kolorówka, dopiero później pielęgnacja, a na końcu perfumy. Problem w tym, że zamiast stopować z kolorówką, zakupoholizm rozszerza mi się na pozostałe kategorie.
Mam to samo. U mnie pielegnacja potem kolorowka. Uwielbiam nowosci i testy.
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline  
Stary 2015-05-24, 20:57   #778
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie. Znajac zycie pewnie sprawdze choc cena spora. Mi na oczy pomagaja maski algowe z bielendy, pod spod daje olej rozanyi kwas hialuronowy i jest super.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Mam to samo. U mnie pielegnacja potem kolorowka. Uwielbiam nowosci i testy.

Skusiłaś się na remedy ???
Stary 2015-05-24, 21:56   #779
becca
Zakorzenienie

znacie sera/kremy z jaskółczą śliną??? podobno cuda robią....

jakiś czas temu ktoś zachwalał tu kosmetyki alva...twraz są na limango.pl (do jutra) z obniżką 50% i wysyłka jest za free niezależnie od kwoty
becca jest offline  
Stary 2015-05-25, 06:58   #780
smash
Zakorzenienie

Cytat:
znacie sera/kremy z jaskółczą śliną??? podobno cuda robią....

jakiś czas temu ktoś zachwalał tu kosmetyki alva...twraz są na limango.pl (do jutra) z obniżką 50% i wysyłka jest za free niezależnie od kwoty
Ja znam tylko maseczkę z kupką słowika . Ba, nawet jej uzywałam, ale niestety nie zrobiła mi twarzy gejszy, a trochę śmierdziala, więc się jej pozbyłam

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości