Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-06-09, 08:57   #1021
Joskelyn
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

O dziewczyny, to i ja sie wtrace, bo myslalam, ze jestem jedyną osobą, ktora nie rozumie idei slubnej tapety, bo "ladnie wyjdzie na zdjeciach"... moj slub jeszcze przede mną, ale na kilka imprez dałam sie umalować wizażystce i nie dość, ze jakoś nieswojo mi było w jakiś niewiadomego pochodzenia kosmetykach na twarzy, o ktorych nic nie wiem (marek selektywnych na pewno nie miala), to jeszcze nie mogłam ruszać twarzą od nadmiaru tynku i balam sie, ze przy probie usmiechu to sie pokruszy

Także skoro na dzień maluje sie naturalnie i w większosci sredniociezkich podkladow czuje sie nieswojo, nie wyobrazam sobie nagle mocno wyszpachlować sie na slub i chyba tez wybiore opcje "sama"...

A tak poza tym zakochalam sie w podkladzie Marca Jacobsa to pierwszy podklad, ktorego naprawdę nie widze na swojej twarzy. I oczywiście nie ma dla mnie koloru :/ ten odpowiednio jasny jest za rozowy, kolejny jest odpowiednio zolty, ale lekko za ciemny normalnie rozpacz :/

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2015-06-09, 09:04   #1022
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
O dziewczyny, to i ja sie wtrace, bo myslalam, ze jestem jedyną osobą, ktora nie rozumie idei slubnej tapety, bo "ladnie wyjdzie na zdjeciach"... moj slub jeszcze przede mną, ale na kilka imprez dałam sie umalować wizażystce i nie dość, ze jakoś nieswojo mi było w jakiś niewiadomego pochodzenia kosmetykach na twarzy, o ktorych nic nie wiem (marek selektywnych na pewno nie miala),
trzeba było spytać przed próbnym na czym pracuje. Wizażystki nie robią wielkich tajemnic

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-06-09, 09:27   #1023
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Ja się będę sama malować do ślubu, jedyny jaki problem widzę to z bazą lub fixerem. Tyle opini słyszałam o różnych produktach że już sama nie wiem co kupić i czy inwestować w spray fixujący.
Ishikawa jest offline  
Stary 2015-06-09, 13:33   #1024
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
trzeba było spytać przed próbnym na czym pracuje. Wizażystki nie robią wielkich tajemnic
Prawie wszystkie do których dzwoniłam mówiły ze na "profesjonalnych" kosmetykach cokolwiek to znaczy I wymigiwaly się od podania marek to mi i tak nic nie da
oleandra123 jest offline  
Stary 2015-06-09, 13:49   #1025
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Prawie wszystkie do których dzwoniłam mówiły ze na "profesjonalnych" kosmetykach cokolwiek to znaczy I wymigiwaly się od podania marek to mi i tak nic nie da
Dla mnie taka odpowiedź to olewanie klienta i traktowanie go jak idiotę i brak profesjonalizmu w jednym jak się jest profi, to się podaje, na czym się pracuje.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-06-09, 14:08   #1026
Kusum
Zakorzenienie

Może wielka wizażystka uważa, że plebs nie zna Kryolanu, Ketta czy czego tam gwiazda używa?
Stary 2015-06-09, 14:10   #1027
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Może wielka wizażystka uważa, że plebs nie zna Kryolanu, Ketta czy czego tam gwiazda używa?
Jakby to był Kryolan, to jeszcze byłoby nieźle. A to może być Bazarek Profeszynal, jak to takie gwiazdy .

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2015-06-09, 14:12   #1028
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jakby to był Kryolan, to jeszcze byłoby nieźle. A to może być Bazarek Profeszynal, jak to takie gwiazdy .

Stary 2015-06-09, 14:46   #1029
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dziwne. To jakaś tajemnica jest czym maluje?

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2015-06-09, 14:55   #1030
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziwne. To jakaś tajemnica jest czym maluje?
Iwonko, pewno tak, bo wiesz, jak powie czym, to jeszcze się na to rzucą wszyscy i kazdy kupi i ona już nie będzie miała kogo malować
A tak serio, widac taka z niej wizazystka, jak z koziej d*** trąbka skoro nie poda info na czym pracuje

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2015-06-09, 15:03   #1031
florence244
Zakorzenienie

Czy kod urodzinowy i -40 zl Douglasie łączą się?
florence244 jest offline  
Stary 2015-06-09, 21:28   #1032
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Iwonko, pewno tak, bo wiesz, jak powie czym, to jeszcze się na to rzucą wszyscy i kazdy kupi i ona już nie będzie miała kogo malować
A tak serio, widac taka z niej wizazystka, jak z koziej d*** trąbka skoro nie poda info na czym pracuje
No widzę właśnie, że to jakiś top secret

Dobrze, że wychodząc od lekarza mam napisane nazwy leków w końcu przecież mogłabym tylko wiedzieć, że one lekami najlepszymi są i tyle

Iwonalodz jest offline  
Stary 2015-06-09, 21:33   #1033
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Czy kod urodzinowy i -40 zl Douglasie łączą się?
Skąd -40zł?
virtual_reality jest offline  
Stary 2015-06-09, 21:35   #1034
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No widzę właśnie, że to jakiś top secret

Dobrze, że wychodząc od lekarza mam napisane nazwy leków w końcu przecież mogłabym tylko wiedzieć, że one lekami najlepszymi są i tyle
No tez to
Na szczęscie człowiek ma jakiś wybór i nie musi korzystac z usług takiej osoby

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-06-09, 23:39   #1035
florence244
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Skąd -40zł?
Za wydanie iluś tam złotych
florence244 jest offline  
Stary 2015-06-10, 01:09   #1036
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
No tez to
Na szczęscie człowiek ma jakiś wybór i nie musi korzystac z usług takiej osoby
Dokladnie! Makijazystki tutaj chyba mysla ze makijaz to jakas tajemna wiedza jest, ktora za bardzo nie mozna sie dzielic, choc sadzac po stanie "ulicy" to moze i prawda
oleandra123 jest offline  
Stary 2015-06-10, 06:59   #1037
Izabellina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jednak na weselu (o ile będziecie mieć) dochodzi jeszcze kwestia jedzenia i picia. Tego w nienaruszonym stanie chyba żadna szminka nie przetrwa
Przetrwa, przetrwa..... Moje tegoroczne odkrycie (zreszta dzieki kolezance) z KIKO:
http://www.kikocosmetics.pl/makijaz/...k/p-KM00201011

Wczoraj kupilam 2 te pomadki specjalnie na wesele, wczoraj testowalam, kolor przetrwal wiele godzin wlaczajac w to kolacje i wiele napojow.
Jesli chodzi o trwalosc to hit roku!!!! Schodzi jedynie warstwa bezbarwnego blyszczyka (ale mozna poprawic) , ale kolor bazowy pozostaje bez zmian . po prostu nie do zdarcia!
Izabellina jest offline  
Stary 2015-06-10, 09:33   #1038
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Przetrwa, przetrwa..... Moje tegoroczne odkrycie (zreszta dzieki kolezance) z KIKO:

Wczoraj kupilam 2 te pomadki specjalnie na wesele, wczoraj testowalam, kolor przetrwal wiele godzin wlaczajac w to kolacje i wiele napojow.
Jesli chodzi o trwalosc to hit roku!!!! Schodzi jedynie warstwa bezbarwnego blyszczyka (ale mozna poprawic) , ale kolor bazowy pozostaje bez zmian . po prostu nie do zdarcia!
Coś podobnego ma też MAC i chyba Maybelline (?), ale nie testowałam. Muszę kiedyś spróbować. Czy ta pomadka Kiko nie wysusza przypadkiem ust?

Ostatnio mam jakąś fazę na płynne pomadki. Zamówiłam sobie wczoraj jedną z Anastasia Beverly Hills, ale to chyba raczej nie będzie jakiś wyjątkowo trwały produkt. Jeszcze Kat von D mnie kusi, bo podobno mają być nowe odcienie, które się fajnie zapowiadają.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Także skoro na dzień maluje sie naturalnie i w większosci sredniociezkich podkladow czuje sie nieswojo, nie wyobrazam sobie nagle mocno wyszpachlować sie na slub i chyba tez wybiore opcje "sama"...
Ja też na co dzień maluję się dość delikatnie, nie lubię mocno kryjących podkładów, "mocnego" oka, co najwyżej czasem miewam bardziej zdecydowany kolor na ustach. W makijażach, które wykonywały na mojej twarzy inne osoby, też zawsze czułam się trochę nieswojo. Moim zdaniem największy grzech wizażystek to właśnie "szpachlowanie" twarzy, które idzie też niekiedy w parze z używaniem zbyt ciemnego podkładu. Nie lubię, kiedy z daleka widać, że mam na twarzy "tynk".

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-06-10, 09:50   #1039
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:

A jak zejdzie warstwa błyszczyka to nie "pęka" tak nieładnie? Nie kruszy się? Takie mam doświadczenia z tego typu szminkami...

Cytat:
Coś podobnego ma też MAC i chyba Maybelline (?), ale nie testowałam. Muszę kiedyś spróbować. Czy ta pomadka Kiko nie wysusza przypadkiem ust?

Ostatnio mam jakąś fazę na płynne pomadki. Zamówiłam sobie wczoraj jedną z Anastasia Beverly Hills, ale to chyba raczej nie będzie jakiś wyjątkowo trwały produkt. Jeszcze Kat von D mnie kusi, bo podobno mają być nowe odcienie, które się fajnie zapowiadają.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Ja też na co dzień maluję się dość delikatnie, nie lubię mocno kryjących podkładów, "mocnego" oka, co najwyżej czasem miewam bardziej zdecydowany kolor na ustach. W makijażach, które wykonywały na mojej twarzy inne osoby, też zawsze czułam się trochę nieswojo. Moim zdaniem największy grzech wizażystek to właśnie "szpachlowanie" twarzy, które idzie też niekiedy w parze z używaniem zbyt ciemnego podkładu. Nie lubię, kiedy z daleka widać, że mam na twarzy "tynk".
MUFE też ma taki produkt (nie powalił mnie na kolana - co z tego że się trzyma i widać kolor jak tekstura produktu na ustach po jakimś czasie jest okropna, popękana i jakaś taka ble). Kupiłam go z myślą o ślubie, ale zrezygnowałam z użycia po testach.

I też się zgadzam co do szpachli, ja nie wiem po co nakładać 2 warstwy mega kryjącego podkładu dziewczynie, która ma śliczną cerę i jedynie potrzeba wyrównania kolorytu. No nie ogarniam tego. A właśnie sporo takich akcji widzę przy makijażu ślubnym u koleżanek.

tenebra jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:01   #1040
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Olu udało się wziąć próbki tego nowego podkładu Maca? Ja już jestem po testach drugiej próbki i kupuję zachwycił mnie jakoś
Na poszukiwanie różu chwilowo nie mam czasu i weny

Corii jako wielbicielka Maca, co możesz chętnie polecić? do czego wracasz? Poza tym podkładem, co zamierzam na dniach nabyć, mam róż z pudrem z limitki z biedronką i cień do powiem, który stosuję jako bazę chętnie wypróbuję może coś jeszcze I czy ich produkty są tak bardzo wydajne? Bo ten róż z biedronką to śladu użycia nie widać

Iwonalodz jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:17   #1041
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii jako wielbicielka Maca, co możesz chętnie polecić? do czego wracasz? Poza tym podkładem, co zamierzam na dniach nabyć, mam róż z pudrem z limitki z biedronką i cień do powiem, który stosuję jako bazę chętnie wypróbuję może coś jeszcze I czy ich produkty są tak bardzo wydajne? Bo ten róż z biedronką to śladu użycia nie widać
Nowy podkład tez mnie zachwycił, dokupuje jeszce najjasniejszy kolor

Wracam do pokdładu Studio Fix. Do bazy pod cienie - rewelacja, do Lip Conditioner - naprawi kazde usta, do szminek, rozy, bronzerów wszelakich i cieni oczywiście Tak, są bardzo wydajne.
Ostatnio zakochałam sie w bazie pdo makijaz - Timecheck - minimalizuje widocznosc porów i przedłuza swiezosc makijazu oraz wogóle trwalosc i nawilza - polecam.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:22   #1042
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:

No to tak jak ja leciutki podklad albo bb, na oczy z reguly tusz + brwi, roz i akcent na usta. Na slub pewnie zdecyduje sie dodatkowo na jakies delikatne cienie i baze. Jesli chodzi o szminki, to chyba wybiore Ruby Woo z Maca. Moze nie trzyma sie 12 godzin, ale ladnie wytrzymuje jedzenie i picie i wyglada przy tym ladnie na ustach, nie tworzy skorupy ani efektu popekanych ust. Dla mnie to kompromis miedzy trwaloscia a uczuciem komfortu na ustach

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:25   #1043
OlaM
Moderator

Cytat:
Olu udało się wziąć próbki tego nowego podkładu Maca? Ja już jestem po testach drugiej próbki i kupuję zachwycił mnie jakoś
Na poszukiwanie różu chwilowo nie mam czasu i weny
Nie, próbek nie udało mi się zdobyć, bo nie miałam okazji być ostatnio w MACu, ale ... podkład kupiłam online i używam od ponad dwóch tygodni .
Na razie mogę powiedzieć tyle, że lepiej wyglądam jednak w EL DW Light i on lepiej "trzyma" mi się twarzy niż MACowy.
Reszta spostrzeżeń tutaj .
Ja w ogóle bardzo długo wyrabiam sobie zdanie na termat podkładów, bo mam jakąś taką dziwną cerę, że ten sam podkład potrafi u mnie bardzo różnie się zachowywać, w zależności od dnia.
OlaM jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:32   #1044
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

A co myślicie o lakierach Mac? Bo choruje na jeden i próbuje sobie powiedzieć ze bez sensu
ilios jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:35   #1045
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Nowy podkład tez mnie zachwycił, dokupuje jeszce najjasniejszy kolor

Wracam do pokdładu Studio Fix. Do bazy pod cienie - rewelacja, do Lip Conditioner - naprawi kazde usta, do szminek, rozy, bronzerów wszelakich i cieni oczywiście Tak, są bardzo wydajne.
Ostatnio zakochałam sie w bazie pdo makijaz - Timecheck - minimalizuje widocznosc porów i przedłuza swiezosc makijazu oraz wogóle trwalosc i nawilza - polecam.
Zapisze sobie na przyszłość

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:

O i tanie to jest :P tylko kurde nie lubię kupować w ciemno bo kolor zazwyczaj inny będzie -_-

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:37   #1046
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja w ogóle bardzo długo wyrabiam sobie zdanie na termat podkładów, bo mam jakąś taką dziwną cerę, że ten sam podkład potrafi u mnie bardzo różnie się zachowywać, w zależności od dnia.
Mam tak samo - nawet najlepszy podkład w niektóre dni wyglada jak kaszanka
Dlatego ma otwarte parę- w zależnosci od kaprysów cery
Ostatnio mam problem z wyswiecaniem sie ryjka w jendym miejscu - konkretnie kolo skrzydełek nosowych

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:41   #1047
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A co myślicie o lakierach Mac? Bo choruje na jeden i próbuje sobie powiedzieć ze bez sensu
Z lakierami MAC jest tak, że w zależności od koloru jedne są lepsze inne gorsze (krycie, trwałość itp.). Generalnie jednak od jakiegoś już czasu jestem zdania, że jakościowo lakiery MAC się poprawiły.

Cytat:
Mam tak samo - nawet najlepszy podkład w niektóre dni wyglada jak kaszanka
Dlatego ma otwarte parę- w zależnosci od kaprysów cery
Ostatnio mam problem z wyswiecaniem sie ryjka w jendym miejscu - konkretnie kolo skrzydełek nosowych
Ja się świecę zawsze i wszędzie - latarnia to moje drugie imię .
Podkładów też używam jednocześnie kilku. Aktualnie, nie wiedzieć czemu, Diorowy Star zaczął nagle dość przyzwoicie u mnie wyglądać .
OlaM jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:50   #1048
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja się świecę zawsze i wszędzie - latarnia to moje drugie imię .
Podkładów też używam jednocześnie kilku. Aktualnie, nie wiedzieć czemu, Diorowy Star zaczął nagle dość przyzwoicie u mnie wyglądać .
Wkurzające to jest, prawda? Zastanawiam sie, czy taki już urok, czy robimy coś nie tak w peięgnacji, jak myślisz?
Ja ostatnio używam Bielendy do pielegnacji seri Mezo zielonej i niby ogólnie lepiej jest, co widzę, ale jak mówię, przy nosie po obu stronach pogrom jest
Star to najlepiej wygladał zaraz jak kupiłam przez parę pierwszych razy,a potem już ani razu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2015-06-10, 15:58   #1049
OlaM
Moderator

Cytat:
Wkurzające to jest, prawda? Zastanawiam sie, czy taki już urok, czy robimy coś nie tak w peięgnacji, jak myślisz?
Ja ostatnio używam Bielendy do pielegnacji seri Mezo zielonej i niby ogólnie lepiej jest, co widzę, ale jak mówię, przy nosie po obu stronach pogrom jest
Star to najlepiej wygladał zaraz jak kupiłam przez parę pierwszych razy,a potem już ani razu
Pewnie, że wkurzające. Najgorsze jest to, że zwykle najmniej korzystnie wygladam wtedy, kiedy akurat zależy mi, żeby wyglądać dobrze .
Nie mam jednak pomysłu, o co tak do końca chodzi, bo potrafię różnie wyglądać przy tej samej konfiguracji kosmetyków (pielegnacja, podkład, puder). Obstawiam, że duży wpływ mają tu hormony i dieta.

Ze Starem to widać mamy odwrotnie
OlaM jest offline  
Stary 2015-06-10, 16:07   #1050
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Pewnie, że wkurzające. Najgorsze jest to, że zwykle najmniej korzystnie wygladam wtedy, kiedy akurat zależy mi, żeby wyglądać dobrze .
Nie mam jednak pomysłu, o co tak do końca chodzi, bo potrafię różnie wyglądać przy tej samej konfiguracji kosmetyków (pielegnacja, podkład, puder). Obstawiam, że duży wpływ mają tu hormony i dieta.

Ze Starem to widać mamy odwrotnie
O, własnie - też tak mam a wteyd kiedy nei zalezy to jakos fajnie jest

Kurde, hormonów wiadomo- nie przeszkocze... ale moze czas diete zmienic, w sensie przestac calkiem słodycze i solone rzeczy wpitalac...tylko jezu, to mi idzie jak po grudzie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości