Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-08-05, 23:46   #1651
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W końcu! Szkoda tylko, że na Grunwald nigdy nie jest mi po drodze . Czekam na Renomę albo/i Magnolię, muszę pomacać podkład Naked Skin.
Wzielam probke. Jak Cie interesuje moja opinia to jutro bede testowac.
Stary 2015-08-06, 00:14   #1652
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Louboutin będzie sprzedawać pomadki. Cena, bagatelka, tylko $90
http://www.buzzfeed.com/lindseymetru...xua#.ouYL5WOqg

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-08-06, 00:20   #1653
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Louboutin będzie sprzedawać pomadki. Cena, bagatelka, tylko $90
http://www.buzzfeed.com/lindseymetru...xua#.ouYL5WOqg
Lakiery do paznokci już sprzedaje

Edit - nie wiem o co chodzi z tym linkiem w mojej wiadomości
Edit - link pojawia się i znika, tajemnicze

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-08-06 o 09:06
OlaM jest teraz online  
Stary 2015-08-06, 06:57   #1654
teorema
Zadomowienie

Skusiłam się w Douglasie na odżywkę Realash, oby była co najmniej tak dobra jak ta z AA (ale bez efektu brązowej kreski na powiece). Ciekawam też tych 10 próbek, oby to było coś fajnego.

teorema jest offline  
Stary 2015-08-06, 07:21   #1655
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Wzielam probke. Jak Cie interesuje moja opinia to jutro bede testowac.
Jasne, czekam

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2015-08-06, 07:51   #1656
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, a mogłabym skorzystać z Twojej wiedzy i podpytać o swoje bieganie? Zaznaczam, że nie trenuję jakoś wytrwale i obsesyjnie, licząc kalorie, wsuwając odżywki i mierząc tętno, tylko bardziej rekreacyjnie i dla przyjemności, bez jakichś konkretnych celów. Zwykle biegam wieczorem, ale w związku z mega upałami wymyśliłam, że mogłabym biegać wcześnie rano, zanim słońce się rozhula. Tylko tu pojawia się problem jedzenia Na czczo nie chcę biegać, bo to niezdrowo i zwyczajnie źle mi się biegnie. Z kolei po zwykłym śniadaniu musiałabym odczekać, aż się strawi (inaczej masakra podczas biegu), a wtedy słońce już zdąży wyjść i nie ma po co wychodzić na bieg. Mogłabyś polecić mi coś, co mogę wsunąć na szybko, bez potrzeby odczekiwania, a co jednak dałoby mi energię do biegu? Dodam, że biegnę przez godzinę, wolnym tempem, żaden trening interwałowy, zwykły w miarę wolny bieg. Będę bardzo wdzięczna za info, bo czytam różne opinie, a sama się nie tym nie znam i chętnie skorzystam z Twojej wiedzy
Najlepszym wyjściem jest odżywka białkowa, możesz sobie zrobic też koktajl z niej dodając banana. Normalne jedzenie obciąży ci żołądek i wymaga sporo czasu na strawienie. Zamiast odżywki możesz sobie zrobić omlet z białek, jest lekki i szybko się trawi. Dobre w smaku są odżywki np. syntrax, ale nada się każda odżywka białkowa. Jeżeli to jedzenie nie ma na celu ochrony mięśni tylko chodzi ci o głód to zwykły koktajl z owoców i jogurtu powinien pomóc.
Wolne aeroby to trening, który można od biedy robić na czczo.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
W końcu! Szkoda tylko, że na Grunwald nigdy nie jest mi po drodze . Czekam na Renomę albo/i Magnolię, muszę pomacać podkład Naked Skin.
Ja bardzo lubię ten podklad i korektor z tej serii.
Doszedł mój Kevin, jestem ciekawa czy mnie zachwyci.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2015-08-06, 08:55   #1657
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za opinię. A jak z włażeniem w pory?
Nie włazi buźka jest gładka i napięta,czasem aż za bardzo.

Soso jest offline  
Stary 2015-08-06, 12:29   #1658
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Najlepszym wyjściem jest odżywka białkowa, możesz sobie zrobic też koktajl z niej dodając banana. Normalne jedzenie obciąży ci żołądek i wymaga sporo czasu na strawienie. Zamiast odżywki możesz sobie zrobić omlet z białek, jest lekki i szybko się trawi. Dobre w smaku są odżywki np. syntrax, ale nada się każda odżywka białkowa. Jeżeli to jedzenie nie ma na celu ochrony mięśni tylko chodzi ci o głód to zwykły koktajl z owoców i jogurtu powinien pomóc.
Wolne aeroby to trening, który można od biedy robić na czczo.
Bardzo dziękuję
No właśnie po "normalnym" jedzeniu czasem 2-3 godziny później ciężko mi się biega Głodna rano nie jestem, bardziej chodzi mi o to, żeby nie palić mięśni i żeby mieć jakąkolwiek siłę do biegu. Spróbuję zrobić tak, jak radzisz, dziękuję raz jeszcze
Choć przy obecnych temperaturach musiałabym chyba biegać o 04:00, żeby czuć się choć trochę komfortowo, sauna jest masakryczna... Dlatego póki co biegi wieczorne (choć też ciężko), a potem popróbuję rano z odżywkami

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-06 o 13:50
vine jest offline  
Stary 2015-08-06, 17:29   #1659
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lakiery do paznokci już sprzedaje
To prawda. Krysia kiedyś pokazywała
Ja się w każdym razie nie skuszę

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-08-06, 19:53   #1660
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo dziękuję
No właśnie po "normalnym" jedzeniu czasem 2-3 godziny później ciężko mi się biega Głodna rano nie jestem, bardziej chodzi mi o to, żeby nie palić mięśni i żeby mieć jakąkolwiek siłę do biegu. Spróbuję zrobić tak, jak radzisz, dziękuję raz jeszcze
Choć przy obecnych temperaturach musiałabym chyba biegać o 04:00, żeby czuć się choć trochę komfortowo, sauna jest masakryczna... Dlatego póki co biegi wieczorne (choć też ciężko), a potem popróbuję rano z odżywkami
Podziwiam jakbym nie dała rady ćwiczyć bez klimy teraz

pingwin2 jest offline  
Stary 2015-08-07, 07:48   #1661
vine
it's all made up

Cytat:
Podziwiam jakbym nie dała rady ćwiczyć bez klimy teraz
Bynajmniej nie masz czego podziwiać - odkąd nastały tropiki wyszłam testowo biegać raz i po 20:30 nadal biegłam jak w zupie, a moja twarz dosłownie płonęła. Więcej tego błędu nie popełnię i jak nienawidzę siłowni najbardziej na świecie, tak w poniedziałek idę zakupić karnet, żeby do czasu zakończenia tych nieludzkich upałów móc sobie truchtać na bieżni w klimatyzowanych wnętrzach Widzę, jak ludzie biegają w tym upale, ale dla mnie to wykańczanie organizmu, bo ciśnienie podchodzi do jakichś niebotycznych rozmiarów i przegrzanie jest totalne. Lubię sport, ale bardziej niż na wyniki jestem nastawiona na przyjemność z niego płynącą, a w takim upale jest ona zerowa. Tak więc w tym miesiącu klimatyzowana siłownia, żeby nie skapcanieć totalnie i nie przestać się ruszać, a później (jak pogoda pozwoli...) powrót do ukochanych praktyk biegowych.

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-07 o 08:01
vine jest offline  
Stary 2015-08-07, 09:41   #1662
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Bynajmniej nie masz czego podziwiać - odkąd nastały tropiki wyszłam testowo biegać raz i po 20:30 nadal biegłam jak w zupie, a moja twarz dosłownie płonęła. Więcej tego błędu nie popełnię i jak nienawidzę siłowni najbardziej na świecie, tak w poniedziałek idę zakupić karnet, żeby do czasu zakończenia tych nieludzkich upałów móc sobie truchtać na bieżni w klimatyzowanych wnętrzach Widzę, jak ludzie biegają w tym upale, ale dla mnie to wykańczanie organizmu, bo ciśnienie podchodzi do jakichś niebotycznych rozmiarów i przegrzanie jest totalne. Lubię sport, ale bardziej niż na wyniki jestem nastawiona na przyjemność z niego płynącą, a w takim upale jest ona zerowa. Tak więc w tym miesiącu klimatyzowana siłownia, żeby nie skapcanieć totalnie i nie przestać się ruszać, a później (jak pogoda pozwoli...) powrót do ukochanych praktyk biegowych.
Polecam wieczorny/nocny rower. Rano chodzę na siłownię, a wieczorem traktuję rower jako aeroby no i przede wszystkim przyjemność. Co za wytchnienie, kiedy pojawia się ten zimny wiaterek Choć powietrze jest i tak gorące. Dodatkowo, można się poczuć jak w tropikalnych krajach, bo nagle ludzie wychodzą z domów, słyszy się wszędzie rozmowy i śmiech, robią coś na dworzu do późnych godzin. Coś nowego
Stary 2015-08-07, 13:43   #1663
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polecam wieczorny/nocny rower. Rano chodzę na siłownię, a wieczorem traktuję rower jako aeroby no i przede wszystkim przyjemność. Co za wytchnienie, kiedy pojawia się ten zimny wiaterek Choć powietrze jest i tak gorące. Dodatkowo, można się poczuć jak w tropikalnych krajach, bo nagle ludzie wychodzą z domów, słyszy się wszędzie rozmowy i śmiech, robią coś na dworzu do późnych godzin. Coś nowego
Ja wyjeżdżam ok. 18-18.30. Wczoraj zrobiłam 70 km Fakt, pływa się we własnym ubraniu, ale jak wietrzyk zawieje, to jest nawet dość przyjemnie

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-08-07, 14:18   #1664
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wyjeżdżam ok. 18-18.30. Wczoraj zrobiłam 70 km Fakt, pływa się we własnym ubraniu, ale jak wietrzyk zawieje, to jest nawet dość przyjemnie
Ojej Ja to przed 20 nie wychodzę, a i kilometrów robię mniej, stawiając głównie na przyjemność z samej jazdy, żeby mieć ochotę to powtórzyć
Stary 2015-08-07, 15:37   #1665
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Ojej Ja to przed 20 nie wychodzę, a i kilometrów robię mniej, stawiając głównie na przyjemność z samej jazdy, żeby mieć ochotę to powtórzyć
Ja za późno nie mogę jeździć, bo mam słabe oświetlenie na rowerze, a większość dróg za miastem jest oświetlona kiepsko albo wcale. Ostatnio już jechałam w prawie-ciemnościach i modliłam się, żeby nie wpaść w żadną dziurę Muszę zainwestować w jakąś porządną lampę.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-08-07, 16:39   #1666
vine
it's all made up

Cytat:
O matko i córko!!!
W ŻYCIU!!!

Cytat:
Wiesz, ja z rowerem jestem trochę na bakier - w sensie jakieś wycieczki całodniowe ok, ale tak żeby sobie jeździć w ramach sportu to nie bardzo. Wolę bieganie Więc niestety pozostaje mi siłownia i bieżnia + może orbitrek, bo reszty nie zdzierżę (tak, naprawdę nie znoszę siłowni ).
A do tego wieczorami jestem teraz masakrycznie zmęczona - pracuję w domu, w mieszkaniu, które się strasznie nagrzewa, więc wieczorami mam już ból głowy, nieziemskie zmęczenie i zerową koncentrację, więc nie mam ochoty na żaden rower ani ruch Ogólnie te upały mogłyby sobie pójść, bo już naprawdę zaczyna mi odbijać od tej wegetacji. Pomadki pochowane w najgłębszych miejscach szafy, ja nie biegam, nigdzie nie chodzę, po prostu masakra Już nawet wieczorne spacery są średnio przyjemne, bo w nocy powietrze też jest ciepłą zupą
vine jest offline  
Stary 2015-08-07, 18:45   #1667
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie lubię biegać (każda biegającą osoba to dla mnie mistrz) i ćwiczyć w miejscach publicznych:brzydal

Gretchen matko Ty to terminator jesteś. Podziwiam.

pingwin2 jest offline  
Stary 2015-08-07, 18:53   #1668
ranka
Kici kici miau miau

Ja tez nie lubie biegac. Nie wiem dlaczego ale zawsze zaraz po rozpoczeciu masakrycznie swedzi mnie skora
ranka jest offline  
Stary 2015-08-07, 18:54   #1669
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

A gdzie tam. Jestem niezbyt sportowa, ale rowerowanie mi się spodobało

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-08-07, 19:44   #1670
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie biegac. Nie wiem dlaczego ale zawsze zaraz po rozpoczeciu masakrycznie swedzi mnie skora

Cytat:
Ja nie lubię biegać (każda biegającą osoba to dla mnie mistrz) i ćwiczyć w miejscach publicznych:brzydal
Ja właśnie też nienawidzę ćwiczyć w miejscach publicznych, dlatego siłownia z tymi wszystkimi "sporty" i "fit" ludźmi, którzy prześcigają się w swoich osiągnięciach sportowych, jest dla mnie chyba wyobrażeniem piekła na ziemi Natomiast bieganie to dla mnie czynność, podczas której wkładam w uszy słuchawki, kompletnie się wyłączam, resetuję i myślę tylko o swoich sprawach. Totalnie nie zwracam wtedy uwagi na otoczenie (czasem nawet potem słyszę, że ktoś mnie spotkał, jak biegałam, ale nie zwróciłam na niego uwagi ), jestem tylko ja i moje myśli. Podczas jazdy na rowerze musiałabym się już bardziej skupić chociażby na bezpieczeństwie. Że nie wspomnę już o pływaniu, podczas którego nie można słuchać muzyki, więc odpada Wszystko kwestia znalezienia tego, co komuś indywidualnie odpowiada, wtedy jest to przyjemność i aż się chce poczynić wysiłek (banał, ale prawdziwy) W ogóle to jestem średnio usportowiona i właściwie tylko bieganie daje mi radość, a tak poza tym to wolę poleżeć na zielonej trawce
vine jest offline  
Stary 2015-08-07, 20:50   #1671
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:

Ja właśnie też nienawidzę ćwiczyć w miejscach publicznych, dlatego siłownia z tymi wszystkimi "sporty" i "fit" ludźmi, którzy prześcigają się w swoich osiągnięciach sportowych, jest dla mnie chyba wyobrażeniem piekła na ziemi Natomiast bieganie to dla mnie czynność, podczas której wkładam w uszy słuchawki, kompletnie się wyłączam, resetuję i myślę tylko o swoich sprawach. Totalnie nie zwracam wtedy uwagi na otoczenie (czasem nawet potem słyszę, że ktoś mnie spotkał, jak biegałam, ale nie zwróciłam na niego uwagi ), jestem tylko ja i moje myśli. Podczas jazdy na rowerze musiałabym się już bardziej skupić chociażby na bezpieczeństwie. Że nie wspomnę już o pływaniu, podczas którego nie można słuchać muzyki, więc odpada Wszystko kwestia znalezienia tego, co komuś indywidualnie odpowiada, wtedy jest to przyjemność i aż się chce poczynić wysiłek (banał, ale prawdziwy) W ogóle to jestem średnio usportowiona i właściwie tylko bieganie daje mi radość, a tak poza tym to wolę poleżeć na zielonej trawce
No i świetnie, że znalazłaś coś dopasowanego do siebie. Nie ma siły, jeśli ruch będzie się źle kojarzył, to nie będzie systematyczności.

Ja w swoim świecie jestem wszędzie haha również na siłowni - bez słuchawek ze swoją muzyką, oczywiście ani rusz. Mam możliwość chodzić w godzinach, kiedy ludzi jest trochę mniej, do tego przechodzę przez ulicę i jestem I nawet jako samotniczce, sprzyja mi panującą tam atmosfera i jest dla mnie sportową mobilizacją. Wchodzę w inny świat, podejmuję wyzwania, czuję się silniejsza, zostawiam stres i nerwy, generalnie odkąd zaczęłam ćwiczyć siłowo i z konkretnym planem, jestem wielką fanką siłowni
Bieganie za to średnio mi idzie, tzn. chyba mam małe możliwości muszę mieć dobry dzień, jeśli chodzi o brzuch, energię, nastrój itd., ale ostatnio zadzwiłam samą siebie przebiegając 10km, zwykle kończyło się po 7 min O, i pływać lubię, nawet kiedyś trenowałam i startowałam w zawodach, także, że umiem, to lubię

Trzeba wszystkiego popróbować i odnaleźć siebie w danej aktywności sportowej, z nastawieniem nie na sam cel, a teraźniejszość. Kondycja i lepsze ciało to tylko bonusy

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
A gdzie tam. Jestem niezbyt sportowa, ale rowerowanie mi się spodobało
Bo siedzi się na tzn. przynajmniej ja tak mam

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Ja za późno nie mogę jeździć, bo mam słabe oświetlenie na rowerze, a większość dróg za miastem jest oświetlona kiepsko albo wcale. Ostatnio już jechałam w prawie-ciemnościach i modliłam się, żeby nie wpaść w żadną dziurę Muszę zainwestować w jakąś porządną lampę.
O kurczę, ja też. Są takie dobrze oświetlające lampki czołowe, ale wygląda się co najmniej głupio U mnie to jeszcze jest problem dzików w wycieczkowych okolicach, ostatnio mało mi serce nie stanęło, jak z ciemności wydobyło się chrumkanie lecę na rower właśnie
Stary 2015-08-07, 21:55   #1672
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. Bieganie jest bee

Osobiście interesuje mnie efekt a nie przyjemność, dla przyjemności to ja inne rzeczy robię a nie zasuwam na siłce, co nie znaczy, że nie lubię ćwiczyć.

pingwin2 jest offline  
Stary 2015-08-08, 09:13   #1673
vine
it's all made up

Cytat:
No i świetnie, że znalazłaś coś dopasowanego do siebie. Nie ma siły, jeśli ruch będzie się źle kojarzył, to nie będzie systematyczności.

Ja w swoim świecie jestem wszędzie haha również na siłowni - bez słuchawek ze swoją muzyką, oczywiście ani rusz. Mam możliwość chodzić w godzinach, kiedy ludzi jest trochę mniej, do tego przechodzę przez ulicę i jestem I nawet jako samotniczce, sprzyja mi panującą tam atmosfera i jest dla mnie sportową mobilizacją. Wchodzę w inny świat, podejmuję wyzwania, czuję się silniejsza, zostawiam stres i nerwy, generalnie odkąd zaczęłam ćwiczyć siłowo i z konkretnym planem, jestem wielką fanką siłowni
Bieganie za to średnio mi idzie, tzn. chyba mam małe możliwości muszę mieć dobry dzień, jeśli chodzi o brzuch, energię, nastrój itd., ale ostatnio zadzwiłam samą siebie przebiegając 10km, zwykle kończyło się po 7 min O, i pływać lubię, nawet kiedyś trenowałam i startowałam w zawodach, także, że umiem, to lubię

Trzeba wszystkiego popróbować i odnaleźć siebie w danej aktywności sportowej, z nastawieniem nie na sam cel, a teraźniejszość. Kondycja i lepsze ciało to tylko bonusy
O to to!
Fakt, że bieganie bywa brutalne i w gorszy dzień może nieźle zmęczyć. Ja mam ciągle jakieś problemy z brzuchem i wtedy jest kiepsko. Ale ogólnie daję radę ;-)
Za to na pobliskiej siłce rzadko uda mi się trafić moment, żeby było mało osób. A perspektywa, że będę rano polowała na bieżnię, jest średnio zachęcająca Nie umiem się wyłączyć w takim miejscu, gdzie ludzie już z nudów ciągle patrzą na siebie nawzajem (mówię o tej części aerobowej)

Cytat:
Witaj w klubie. Bieganie jest bee

Osobiście interesuje mnie efekt a nie przyjemność, dla przyjemności to ja inne rzeczy robię a nie zasuwam na siłce, co nie znaczy, że nie lubię ćwiczyć.
O nie, to u mnie jest inaczej Gdybym robiła to tylko dla efektu, już dawno przestałabym biegać Jednak mój hedonizm wygrywa z moją motywacją To nie jest przyjemność taka jak oglądanie dobrego filmu czy czytanie dobrej książki, wiadomo. Ale reset związany z bieganiem i ta końcówka, kiedy po ok. 40 minutach mam wrażenie, że mogę biec i biec, i że nogi same mnie niosą, jest nie do opisania Tego, jaką to mi daje radość i przyjemność, nie porównam z niczym innym Gdyby nie te "odloty", dawno rzuciłabym bieganie znając moje lenistwo
vine jest offline  
Stary 2015-08-08, 11:00   #1674
pingwin2
Zakorzenienie

Ja mam siłownię w domu i nie mam problemów z gapiącymi się ludźmi, nie dałabym rady tak ćwiczyć.

pingwin2 jest offline  
Stary 2015-08-08, 11:44   #1675
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
O to to!
Fakt, że bieganie bywa brutalne i w gorszy dzień może nieźle zmęczyć. Ja mam ciągle jakieś problemy z brzuchem i wtedy jest kiepsko. Ale ogólnie daję radę ;-)
Za to na pobliskiej siłce rzadko uda mi się trafić moment, żeby było mało osób. A perspektywa, że będę rano polowała na bieżnię, jest średnio zachęcająca Nie umiem się wyłączyć w takim miejscu, gdzie ludzie już z nudów ciągle patrzą na siebie nawzajem (mówię o tej części aerobowej)

O nie, to u mnie jest inaczej Gdybym robiła to tylko dla efektu, już dawno przestałabym biegać Jednak mój hedonizm wygrywa z moją motywacją To nie jest przyjemność taka jak oglądanie dobrego filmu czy czytanie dobrej książki, wiadomo. Ale reset związany z bieganiem i ta końcówka, kiedy po ok. 40 minutach mam wrażenie, że mogę biec i biec, i że nogi same mnie niosą, jest nie do opisania Tego, jaką to mi daje radość i przyjemność, nie porównam z niczym innym Gdyby nie te "odloty", dawno rzuciłabym bieganie znając moje lenistwo
Dokładnie, mam to samo, to chyba radość z pokonywania własnych ograniczeń Widzę, że Ty też z brzuchem niewesoło, a to strasznie przeszkadza przy sporcie, ale bez sportu z kolei jeszcze z nim gorzej

Cytat:
Ja mam siłownię w domu i nie mam problemów z gapiącymi się ludźmi, nie dałabym rady tak ćwiczyć.
Jakbym miała siłownię w domu... A że nie mam, to muszę dać radę i się nawet nad tym nie zastanawiam. Nie lubię publicznie robić wielu rzeczy, ale pewnych problemów po prostu się nie generuje, jak się jak warunki zmuszają do radzenia sobie
Zresztą, raczej każdy zajmuje się sobą, a nie chodzi na siłownię się pogapić
Stary 2015-08-08, 13:22   #1676
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Bo siedzi się na tzn. przynajmniej ja tak mam

Cytat:
O kurczę, ja też. Są takie dobrze oświetlające lampki czołowe, ale wygląda się co najmniej głupio U mnie to jeszcze jest problem dzików w wycieczkowych okolicach, ostatnio mało mi serce nie stanęło, jak z ciemności wydobyło się chrumkanie lecę na rower właśnie
Widziałam takie typowo rowerowe reflektory, które świecą całkiem nieźle, ale drogie to jak pierun. Na eBayu trochę taniej, jednak wolałabym chyba pomacać przed zakupem.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

A biegaczy podziwiam szczerze. Ja bym chyba wypluła płuca. No i nie wiem, czy bym zniosła "podskakiwanie" różnych części ciała podczas biegu.

GretchenSp jest offline  
Stary 2015-08-08, 18:12   #1677
vine
it's all made up

Cytat:
Szczęściara! Marzy mi się własna bieżnia + orbitrek

Cytat:
Widzę, że Ty też z brzuchem niewesoło, a to strasznie przeszkadza przy sporcie, ale bez sportu z kolei jeszcze z nim gorzej
No niestety, IBS nie ma litości Tzn. mam względnie ogarnięty, ale jeśli tylko zjem coś nieprzepisowego, od razu jest masakra Ale racja, sport bardzo pomaga tutaj, paradoksalnie.

Cytat:
A biegaczy podziwiam szczerze. Ja bym chyba wypluła płuca. No i nie wiem, czy bym zniosła "podskakiwanie" różnych części ciała podczas biegu.
Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i wprawy Ja na początku też wypluwałam płuca I wcale, ale to wcale nie sprawiało mi to przyjemności. Ale jeśli człowiek nabierze wprawy i kondycji, opanuje oddech, to zupełnie inaczej to później wygląda. No ale trzeba to lubić, jak ze wszystkim
vine jest offline  
Stary 2015-08-08, 21:21   #1678
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja mam latarkę na rower ktora bardzo fajnie oswietla, jestem z niej bardzo zadowlona a kosztowala chyba 70 zl . Jest zreszta uniwersalna bo wklada sie ją w uchwyt na kierownicy, a po wyciągnieciu sluży jako normalna latarka.

Pigus masz dostep do Pw ?

Beata. jest offline  
Stary 2015-08-09, 15:47   #1679
jamestown
Avada kedavra.

Goraco!!!!!! Wroclaw to jakas pustynia. Wczoraj bylo 38 stopni. W srode ma byc 41 .
Stary 2015-08-09, 16:07   #1680
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja mam latarkę na rower ktora bardzo fajnie oswietla, jestem z niej bardzo zadowlona a kosztowala chyba 70 zl . Jest zreszta uniwersalna bo wklada sie ją w uchwyt na kierownicy, a po wyciągnieciu sluży jako normalna latarka.
A gdzie ją kupowałaś? Ja też mam coś podobnego (może być i lampką i latarką), ale oświetla tylko pewną powierzchnię - taki okrąg, dookoła którego jest już całkowicie ciemno. Na drogach prowadzących przez las, gdzie nie ma w ogóle lamp i po obu stronach są drzewa, to za mało. Nie widać, czy np. jakieś zwierzę zaraz nie wbiegnie na drogę Mi się marzy lampka, która dawałaby trochę bardziej rozproszone światło i oświetlała coś więcej, niż jeden punkt tuż przed samym kołem.

GretchenSp jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości