Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-19, 22:26   #3421
xxxescapismxxx
Pani Pech

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
MI bardzo przypasowała, miałam próbki, użyłam jej 4 razy, cerę mam jak wiór, przesuszona i odwodniona i po nałożeniu tej maseczki na noc nie czułam ściągnięcia, nic mnie nie zapchało, czułam fajne ukojenie i nawilżenie, może nie jakieś wybitnie silne, ale jak mówiłam na mój wiór jestem bardzo zadowolona, nic mnie nie podrażniło mimo, że mam cerę wrażliwą. Rano jak nakładałam podkład nie widać było przesuszonych skórek. Ale jak pisałam użyłam jej 4 razy i teraz zamówiłam sobie pełen produkt
Może i ja się skuszę na próbkę przydałoby mi się nawilżenie
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-05-19, 22:28   #3422
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Może i ja się skuszę na próbkę przydałoby mi się nawilżenie
Ja na nią trafiłam przypadkowo w Sephorze i poprosiłam o próbkę no i Pani się wykazała i nie poskąpiła, wystarczyło na 4 razy

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-05-19, 22:29   #3423
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
MI bardzo przypasowała, miałam próbki, użyłam jej 4 razy, cerę mam jak wiór, przesuszona i odwodniona i po nałożeniu tej maseczki na noc nie czułam ściągnięcia, nic mnie nie zapchało, czułam fajne ukojenie i nawilżenie, może nie jakieś wybitnie silne, ale jak mówiłam na mój wiór jestem bardzo zadowolona, nic mnie nie podrażniło mimo, że mam cerę wrażliwą. Rano jak nakładałam podkład nie widać było przesuszonych skórek. Ale jak pisałam użyłam jej 4 razy i teraz zamówiłam sobie pełen produkt
dziekuje za opinie pojde do sklepu, poprosze o probke, chociaz na jeden raz. moja skora jest straszna, ide do kosmetyczki zrobic peeling kawitacyjny, moze cos pomoze

buahhot jest offline  
Stary 2015-05-19, 22:33   #3424
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Ja na nią trafiłam przypadkowo w Sephorze i poprosiłam o próbkę no i Pani się wykazała i nie poskąpiła, wystarczyło na 4 razy
Chociaż raz

Ja właśnie się wymiziałam lancome hydrazen ( też mi nałożyła cały słoiczek ) i fajna masełkowa konsystencja ale ten zapach.. Hmm.. Niby delikatny a zalatuje starą babą.
Stary 2015-05-19, 22:38   #3425
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje za opinie pojde do sklepu, poprosze o probke, chociaz na jeden raz. moja skora jest straszna, ide do kosmetyczki zrobic peeling kawitacyjny, moze cos pomoze
No ja też brałam najpierw próbkę, bo mnie często coś uczula. Na kawitację chodzę raz w miesiącu ale ona nie nawilża ale fajnie złuszcza

Cytat:
Chociaż raz

Ja właśnie się wymiziałam lancome hydrazen ( też mi nałożyła cały słoiczek ) i fajna masełkowa konsystencja ale ten zapach.. Hmm.. Niby delikatny a zalatuje starą babą.
Nie, akurat byłam w mojej ulubionej S, tam Panie są hojne, miłe i znają się na rzeczy, tam akurat lubię chodzić Ta diorowa ma ładny zapach, taki delikatny "luksusowy "
Tej Hydrazen nie miałam, ale z Lancoma nie polecam Hydra Intense

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-05-19 o 22:39
aniyam jest teraz online  
Stary 2015-05-19, 23:01   #3426
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Przy okazji, ozłocę Dziewczynę, która polecała Malinowy krem z Balneokosmetyków. Dla mnie bomba! Co prawda użyłam go dopiero kilka razy, ale już się zauroczyłam. Krem jest treściwy, bardzo dobrze nawilża, tłusta warstwa pozostaje jakiś czas na dłoniach. Nawet po umyciu rąk, czuję, że coś je chroni. No i ten zapach. Mój nos wyczuwa ogromną ilość soczystych słodko orzeźwiających malin z dodatkiem nieznacznej ilości jeżyn i czarnej porzeczki, a gdzieś tam w tyle powiewa duch świeżej mięty i ... landrynki. Uzależniający zapach, długo utrzymujący się.
Ja również mam ten krem, ale nie powiem, abym była zachwycona. Mi zapach średnio podchodzi. Po pierwszej aplikacji musiałam zmyć, bo aż mnie zemdliło, ale z czasem się przyzwyczaiłam, choć nie powiem, aby ten kwaskowaty zapach mnie zachwycał. Co do działania, to też jestem średnio zadowolona. Dla mnie działanie zbyt krótkotrwałe, czasami muszę ponownie aplikować krem nawet po godzinie od nałożenia, ale ja mam ostatnio problem z suchymi dłońmi. Po umyciu dłoni właściwie walory pielęgnacyjne mijają i trzeba ponownie aplikować. Ja tego kremu ponownie nie kupię, jak dla mnie zbyt słaby, przez co mało wydajny.
Stary 2015-05-20, 07:33   #3427
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Przybij pionę , ja też mam taką zasadę. Otwieram tylko jeden tusz i używam do końca, albo gdy nie ma efektu wow, to do momentu aż mi się znudzi. Zdarzało się, że wyrzuciłam tusz, bo mi w ogóle nie podszedł. Z tych co wyrzuciłam był m.in. Clinique High Impact Mascara. U mnie on nie dawał żadnego efektu, tak jakbym w ogóle nic na rzęsach nie miała. Ja lubię mieć mocno podkreślone oko, także tusz u mnie musi wydłużać i widocznie pogrubiać

U mnie HI Clinique się sprawdził, lubię ten tusz

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Clinique Moisture Surge Overnight Mask- świetna maseczka nawilżająca. Cera jest ukojona, gładka, delikatnie rozświetlona, ukojona. Szczęśliwa. Ma lekką konsystencję, a bardzo bogate działanie. Nie wymaga większej inwestycji czasu. Nakładamy ją na wieczór, zamiast kremu, pozostawiamy na noc i budzimy się ładniejszą buźką. Bardzo dobrze sprawdza się przy mieszanej cerze- tłustych miejsc nie obciąża, a wrażliwe i suche koi, nawilża. Miałam kilka próbek i jak tylko zmniejszę swoje maseczkowe zapasy i napełnię skarbonkę na pewno ją kupię. Koniecznie z fajnym kodem, haha.
Bardzo lubię tę maseczkę jest mega wydajna

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Krem i maseczka bardzo dobrze nawilża i koi, ja mam cerę przesuszoną i odwodnioną i jest dla mnie zbawieniem, też mam tendencję do zapychania, ale ani ten krem ani maseczka mnie nie zapchały. Maskę stosowałam na noc, nie miałam pełnowymiarowego produktu tylko kilka próbek ( użyłam jej jakieś 5-6 razy ).

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Mam chory pęcherz i jeszcze doszła dziś migrena Boshhh co jeszcze Za to klikła mi się pomadka Toma Forda Michael, ma ktoś ten kolor, ładne to to?

Tom Ford "Usta"
Michael

Pomadka, 2 g
Do produktu
1 szt. za zł 115,00 Cena podstawowa
zł 57,50 / 1 g
zł 115,00 Rabat
Odciągniemy kwotę od sumy całkowitej

zł -11,50 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej
1 szt.

zł 0,00 Insert Maj
1 szt.

zł 0,00 Collistar Deep Moisturizing Fluid (8 ml)
8 ml

zł 0,00 Sisley Próbka Niespodzianka
1 szt.

zł 0,00 Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt.

zł 0,00 Suma pośrednia zł 115,00 Udzielony rabat zł -11,50 Koszt wysyłki zł 0,00 Koszt przesyłki za pobraniem zł 2,00 Suma końcowa zł 105,50
Razem do zapłaty
W cenie uwzględniono podatek VAT.

51
zł 105,50

Fajna szminka kusi mnie od dawna, ale za dużo mam mazideł doustnych

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Szkoda, ale dobrze, że piszesz.
Mnie niespodzianki wyskoczyły po Clinique Moisture Surge. Nie lubię tego kremu. Czy jest ktoś taki na sali, kto również za nim nie przepada?
A ja go uwielbiam
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 07:51   #3428
korinka3
Melissa Lejdi :)

Ale mnie kusi żeby coś kliknąć....
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-05-20, 07:53   #3429
maarthusia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mnie też
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 07:55   #3430
amyz
Chanel Lady

Cytat:
mnie też ale kurcze kompletnie nie ma co
amyz jest teraz online  
Stary 2015-05-20, 08:08   #3431
xxxescapismxxx
Pani Pech

w reserved druga rzecz -70% ale nic mi sié nie podoba w H&M dużo mi się pododba, czekam na lepsze wyprzedaże
Stary 2015-05-20, 08:13   #3432
amyz
Chanel Lady

Cytat:
w reserved druga rzecz -70% ale nic mi sié nie podoba w H&M dużo mi się pododba, czekam na lepsze wyprzedaże
w Reserved są coraz bardziej beznadziejne ciuchy. Z roku na rok jest coraz gorzej
amyz jest teraz online  
Stary 2015-05-20, 08:17   #3433
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w Reserved są coraz bardziej beznadziejne ciuchy. Z roku na rok jest coraz gorzej
Zgadzam się już tam nawet nie wchodzę chyba, że po piżamy podczas wyprzedaży (bo ceny regularne powalają )
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 08:18   #3434
korinka3

Cytat:
To fakt, takie szmatki ...
Stary 2015-05-20, 08:24   #3435
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
zgadzam się,ale trafiają sie dobre jakosciowo rzeczy co prawda nie chce mi sie tam wchodzić i szukać tych perełek posród szmat , ale trafiają się.

Pytanie tylko który sklep sie teraz jakosciowo nie zepsuł? Mango zmierz apowoli w zła stronę, Zara tak samo. Nie wypowiadam się o droższych markach, bo poza Massimo raczej nie ma w nich dla mnie rozmiaru, więc nie mogę tego ocenić, ale reszta sieciówek ma coraz gorsze rzeczy.

Vhyba tylko Promod jeszcze się nie popsuł.
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-05-20, 08:49   #3436
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
zgadzam się,ale trafiają sie dobre jakosciowo rzeczy co prawda nie chce mi sie tam wchodzić i szukać tych perełek posród szmat , ale trafiają się.

Pytanie tylko który sklep sie teraz jakosciowo nie zepsuł? Mango zmierz apowoli w zła stronę, Zara tak samo. Nie wypowiadam się o droższych markach, bo poza Massimo raczej nie ma w nich dla mnie rozmiaru, więc nie mogę tego ocenić, ale reszta sieciówek ma coraz gorsze rzeczy.

Vhyba tylko Promod jeszcze się nie popsuł.
Ja z ubrań z hm jestem zadowolona jakość jest ok, ale mama miała koszulke z reserved to po mc wygladala jak po roku..

Najwięcej fajnych i dobrych jakościowo ciuchów mam ze szmateksu i h&m
Stary 2015-05-20, 09:00   #3437
maarthusia

Polecam Quick Dry Top Coat Revlonu, ten
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=TcW405HBO

Zakupiłam podczas nocy zakupów i jestem bardzo zadowolona schnie momentalnie i tworzy taką super trwałą, błyszczącą powłokę. Paznokcie u stóp malowałam tydzień temu i nic nie starło się ani nie odprysnęło u rąk mam pomalowane już 3 dzień (fakt, kolor na dłoniach mam bladoróżowy, ale zawsze były widocznie starcia na końcówkach ) i są w stanie idealnym, a w moim przypadku to cud
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 09:08   #3438
201707261519
Konto usunięte

Promod się juz daaaaawno popsuł, ale dalej jest lepszy niz większość sieciówek.
W Res kupuję tylko ciuchy dla dzieci.
201707261519 jest offline  
Stary 2015-05-20, 09:08   #3439
kjd3
only smart shopping

Muszę się Wam pożalić, bo ostatnio moje zakupy wysyłkowe to porażka. Wyobraźcie sobie, że nadal czekam na przesyłkę z S. nadaną w piątek. Kiedy wczoraj interweniowałam w DPD, powiedziano mi, że nie mieszkam pod wskazanym adresem (!) i obiecano dostarczyć przesyłkę dzisiaj, tymczasem ona nadal leży w magazynie. Interweniowałam w S.
Chyba przerzucę się na paczkomaty, chociaż na wsi to trudne.
Balerinki z Caprice okazały się za małe. I znowu czekam na kuriera, który je zabierze.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-05-20, 09:11   #3440
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić, bo ostatnio moje zakupy wysyłkowe to porażka. Wyobraźcie sobie, że nadal czekam na przesyłkę z S. nadaną w piątek. Kiedy wczoraj interweniowałam w DPD, powiedziano mi, że nie mieszkam pod wskazanym adresem (!) i obiecano dostarczyć przesyłkę dzisiaj, tymczasem ona nadal leży w magazynie. Interweniowałam w S.
Balerinki z Caprice okazały się za małe. I znowu czekam na kuriera, który je zabierze.
masakra z tymi kurierami jak to dobrze, że ja (odpukać) nie miałam z nimi na razie poważniejszych problemów
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 09:13   #3441
korinka3

W D niespodzianka sinsey
Stary 2015-05-20, 09:14   #3442
maarthusia

Mogliby dorzucić w ryło trochę butów po 99zł kliknęłabym coś

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
W D niespodzianka sinsey
Kilka razy miałam te niespodzianki Sisley i były to niestety saszetki poleciały do mamy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 09:17   #3443
korinka3

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mogliby dorzucić w ryło trochę butów po 99zł kliknęłabym coś

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Kilka razy miałam te niespodzianki Sisley i były to niestety saszetki poleciały do mamy
ok zniechęciłaś mnie
Stary 2015-05-20, 09:20   #3444
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:

Zakupiłam podczas nocy zakupów i jestem bardzo zadowolona schnie momentalnie i tworzy taką super trwałą, błyszczącą powłokę. Paznokcie u stóp malowałam tydzień temu i nic nie starło się ani nie odprysnęło u rąk mam pomalowane już 3 dzień (fakt, kolor na dłoniach mam bladoróżowy, ale zawsze były widocznie starcia na końcówkach ) i są w stanie idealnym, a w moim przypadku to cud
Też polecam
Stary 2015-05-20, 09:22   #3445
iza89
Zakorzenienie

Cytat:

Właśnie ostatnio Was pytałam o jakieś topy, ale było zero odpowiedzi Ten Revlon poza funkcją wysuszania, to ładnie błyszczy? Zależy mi, żeby efekt był błyszczący

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Są teraz jakieś zniżki 10% w D.?
Stary 2015-05-20, 09:27   #3446
maarthusia

Cytat:
ok zniechęciłaś mnie
cieszę się

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio Was pytałam o jakieś topy, ale było zero odpowiedzi Ten Revlon poza funkcją wysuszania, to ładnie błyszczy? Zależy mi, żeby efekt był błyszczący

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Są teraz jakieś zniżki 10% w D.?
Ups dopiero dziś mogę go polecić, wcześniej byłam średnio zadowolona z topów miałam SH, Eveline i Seche - średniaki u mnie na paznokciach jest taka błyszcząca tafla bardzo ładnie wyglądają
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 09:31   #3447
korinka3

Cytat:
cieszę się

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Ups dopiero dziś mogę go polecić, wcześniej byłam średnio zadowolona z topów miałam SH, Eveline i Seche - średniaki u mnie na paznokciach jest taka błyszcząca tafla bardzo ładnie wyglądają
Ja lubię Seche
Stary 2015-05-20, 09:33   #3448
maarthusia

Muszę kupić trochę kremów do rąk, bo zapasy się kończą ale nigdzie nie ma promocji, w L'Occitane masakra w tołpie też lipa

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Ja lubię Seche
Moja miniatura jest strasznie gęsta i robi takie niteczki (jak sieć pająka) nie wiem, czy tak ma być a i trwałości nie daje zadowalającej
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-20, 09:37   #3449
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę kupić trochę kremów do rąk, bo zapasy się kończą ale nigdzie nie ma promocji, w L'Occitane masakra w tołpie też lipa

Trzeba było zamówić w Balneo ten malinowy

Ale dzisiaj marne próbki w D.
Stary 2015-05-20, 09:39   #3450
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja również mam ten krem, ale nie powiem, abym była zachwycona. Mi zapach średnio podchodzi. Po pierwszej aplikacji musiałam zmyć, bo aż mnie zemdliło, ale z czasem się przyzwyczaiłam, choć nie powiem, aby ten kwaskowaty zapach mnie zachwycał. Co do działania, to też jestem średnio zadowolona. Dla mnie działanie zbyt krótkotrwałe, czasami muszę ponownie aplikować krem nawet po godzinie od nałożenia, ale ja mam ostatnio problem z suchymi dłońmi. Po umyciu dłoni właściwie walory pielęgnacyjne mijają i trzeba ponownie aplikować. Ja tego kremu ponownie nie kupię, jak dla mnie zbyt słaby, przez co mało wydajny.
Mnie się zapach podoba, a to już połowa sukcesu. A dłonie ani nie są wybitnie spracowane ani jakieś dwie lewe (tak, tak i kto w to uwierzy? haha). Średnie nawilżenie jest dla nich wystarczające.

Cytat:
Mam blisko dziesięcioletni kolorowy szalik, używam go do dziś.

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Oj, ja na dniach przeprowadzam się pod Wrocław. I skończy się wygoda latania po paczkomatach, pocztach, stacjach beznyznowych i kioskach ruchu. Buuu... Ale jak to mówi mój partner " To najmniejszy problem".

Cytat:
W D niespodzianka sinsey
Ja się już na niespodziankę Sisley nie nabiorę. Taka gra w gorącego ziemniaka. Trzeba przerzucać dalej.
AnulaQa jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości