Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-25, 13:00   #3931
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Tak dziewczyny.... która mnie przyjmuje na wakacje? bo kliknęłam przez Was Leonardo i Guillermo od TF a już tak dobrze mi szło, tylko mini zamówionka i teraz co
To są mini pomadki, więc traktujemy jak mini zamówienia

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:00   #3932
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A jaki numerek ma ten z fm ?
To 362 Tutaj masz linka od kogo kupiłam (najtaniej) http://allegro.pl/fm-362-50-ml-luxur...372764144.html

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Fakt. Za 300zł to można znaleźć już ciekawego niszowca. Szkoda, że nie powiedziałaś. Miałam sporo próbek Si i puściłam w świat. FM stosuje okropny alkohol. Boję się myśleć, jak wygląda procedura destylacji.
Pożegnałam kolejną flachę z kolekcji: Salvador Dali It's love. Nie leżał mi w ogóle.
.
Hmmm no kurcze, nie wiedziałam, że masz tyle próbek Hmmm a co to znaczy, że okropny alkohol? Sorki, ale ja totalnie nie znam się na perfumach Czy to jakoś wpływa na jakość/długotrwałość perfum?
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:01   #3933
rickybobby
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
rickybobby jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:02   #3934
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Tak dziewczyny.... która mnie przyjmuje na wakacje? bo kliknęłam przez Was Leonardo i Guillermo od TF a już tak dobrze mi szło, tylko mini zamówionka i teraz co
to ja też szukam lokum na wakacje, bo raczej nigdzie nie pojadę, jak tak dalej pójdzie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
mini zamówienie za nie-mini kasiorkę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:08   #3935
rickybobby
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to ja też szukam lokum na wakacje, bo raczej nigdzie nie pojadę, jak tak dalej pójdzie
rickybobby jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:11   #3936
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To 362 Tutaj masz linka od kogo kupiłam (najtaniej) http://allegro.pl/fm-362-50-ml-luxur...372764144.html

Hmmm no kurcze, nie wiedziałam, że masz tyle próbek Hmmm a co to znaczy, że okropny alkohol? Sorki, ale ja totalnie nie znam się na perfumach Czy to jakoś wpływa na jakość/długotrwałość perfum?
Yodeyma ma całkiem udaną podróbkę Si, bodajże Adriana. Można zamówić 15 ml gratis.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:16   #3937
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dokładnie nauczyło mnie tego głownie YR
chinszczyzna w wydaniu nie roska a douglasowym ten sam poziom żenuy.

U mnie marazm i nuda byłby gdyby nie fakt że jedna C.p@ z alledrogo podniosła mi cisnienie. no bo upłynniam zalegacze na alle, kupiła róż widziałą kody, paragony, fotki, i kurde patrze a tu za opis przedmiotu mam odjętte gwiazdki.

Aż mi ręce opadły z majtami do samej ziemi...co za

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:21   #3938
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
chinszczyzna w wydaniu nie roska a douglasowym ten sam poziom żenuy.

U mnie marazm i nuda byłby gdyby nie fakt że jedna C.p@ z alledrogo podniosła mi cisnienie. no bo upłynniam zalegacze na alle, kupiła róż widziałą kody, paragony, fotki, i kurde patrze a tu za opis przedmiotu mam odjętte gwiazdki.

Aż mi ręce opadły z majtami do samej ziemi...co za
ręce opadają
Też mi ktoś odjął gwiazdki za "niewystarczający opis produktu" kompletnie mnie nie ciągnie do wystawiania, wolę już sama zużywać
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:23   #3939
rickybobby
Wtajemniczenie

Mnie Si jakoś nie podchodzi, na kimś mi się podobają, ale do mnie nie pasują.
Kupiłam matce Burberry Body, a sama niedawno skończyłam i teraz będzie mnie wkurzała bo sobie w najbliższym czasie na pewno nie kupię, a okazji też brak żeby ktoś mi sprezentował
rickybobby jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:28   #3940
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
ręce opadają
Też mi ktoś odjął gwiazdki za "niewystarczający opis produktu" kompletnie mnie nie ciągnie do wystawiania, wolę już sama zużywać
dokładnie, poziom jeziora Bajkał.. Maarthusia ja to taką panią na przyszłość dodam do czarnej listy już na moich aukcjach nigdy nic nie kupi, jak chcesz mogę "podzielić się" nickiem

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:33   #3941
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłam matce Burberry Body, a sama niedawno skończyłam i teraz będzie mnie wkurzała bo sobie w najbliższym czasie na pewno nie kupię, a okazji też brak żeby ktoś mi sprezentował
a mi Body jakoś nie bardzo za to Si uwielbiam.

Z Burberry mam w chciejstwach Brit Red ( wycofana limitka) więc jak już to ceny odstraszają, ale piękna jest bardzo ciasteczkowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nd.820.jpg (14,1 KB, 1 załadowań)

Rapsodia jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:36   #3942
maarthusia

Cytat:
dokładnie, poziom jeziora Bajkał.. Maarthusia ja to taką panią na przyszłość dodam do czarnej listy już na moich aukcjach nigdy nic nie kupi, jak chcesz mogę "podzielić się" nickiem
Dzięki, ale ja już zakończyłam przygodę z all.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:42   #3943
BigMama
Zakorzenienie

Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
ręce opadają
A skąd wiesz, kto dokładnie Ci wystawił taką opinię ?
Pytam, bo sam się kiedyś zbulwersowałam zaniżeniem oceny
i wytłumaczono mi, że oceny od użytkowników zmieniają się co 10 opinii
i nie da się stwierdzić, kto zaniżył gwiazdki.
Kiedyś miałam np trzy opinie wystawione w lutym,
ale ocen za luty nie miałam - za to pojawiły się dopiero w czerwcu,
bo wtedy uzbierała mi się pełna 10tka opinii.
Pani z allegro mi napisała,
że gdybym np od stycznia do października dostawała po jednej opinii miesięcznie,
to ocena za nie pojawiłaby się dopiero w październiku
i byłaby ona łączna za wszystkie te miesiące .
i nie doszłabym, w którym miesiącu (a tym samym kto) zaniżył mi liczbę gwiazdek.

Interesowałam się tymi gwiazdkami ze trzy lata temu
i wtedy dostałam takie tłumaczenie.
Może teraz jest inaczej - chociaż nie sądzę.
Stary 2015-05-25, 13:43   #3944
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki, ale ja już zakończyłam przygodę z all.
nigdy nie mów nigdy

zwłaszcza gdy z szafek się wylewa...

BTW na http://www.femi.pl/femi/

Otrzymasz za darmo poradnik:

Czym różni się zwykły
kosmetyk za 20 zł
od kosmetyku
naturalnego za 200 zł ? za newsletter, nadal uwielbiam ich kosmetyki, więc linkuję z pasji

Rapsodia jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:46   #3945
rickybobby
Wtajemniczenie

Cytat:

Z Burberry mam w chciejstwach Brit Red ( wycofana limitka) więc jak już to ceny odstraszają, ale piękna jest bardzo ciasteczkowa
Ja w ogóle mam ochote na jakiś nowy zapach, nie mam na niego hajsu co prawda, ale może jakby przypadkiem chłop wylądował ze mną w perfumerii i też by mu się coś spodobało, to jakaś 30-tka by mi skapła.
Co Was ostatnio zauroczyło?bym sobie poniuchała z checią.
rickybobby jest offline  
Stary 2015-05-25, 13:54   #3946
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, kto dokładnie Ci wystawił taką opinię ?
Pytam, bo sam się kiedyś zbulwersowałam zaniżeniem oceny
i wytłumaczono mi, że oceny od użytkowników zmieniają się co 10 opinii
ale ocen za luty nie miałam - za to pojawiły się dopiero w czerwcu,
bo wtedy uzbierała mi się pełna 10tka opinii.
Pani z allegro mi napisała,
że gdybym np od stycznia do października dostawała po jednej opinii miesięcznie,
to ocena za nie pojawiłaby się dopiero w październiku
i byłaby ona łączna za wszystkie te miesiące .
i nie doszłabym, w którym miesiącu (a tym samym kto) zaniżył mi liczbę gwiazdek.

Interesowałam się tymi gwiazdkami ze trzy lata temu
i wtedy dostałam takie tłumaczenie.
Może teraz jest inaczej - chociaż nie sądzę.
już wyjaśniam:
kiedy dostajesz komentarz i informacje o nim na maila, wchodzisz w odebrane
przekierowuje na moje konto
http://allegro.pl/myaccount/feedbacks/feedbacks.php
nastepnie rozwijasz
Komentarze i ocena sprzedaży
->
Ocena sprzedaży
i tutaj widzisz
Podsumowanie ocen sprzedaży

i podczas gdy ja mialam zawsze 5gwiazdek, teraz mi jedna taka obnizyla -mimo peanow ze super!!!!

i widze ze ranking jest obnizony w pkcie

Zgodność przedmiotu z opisem 0.0 (0) 0.0 (0) 4.9 (0)
Kontakt ze Sprzedającym 0.0 (0) 0.0 (0) 5.0 (0)
Czas realizacji zamówienia 0.0 (0) 0.0 (0) 5.0 (0)
Koszt wysyłki 0.0 (0) 0.0 (0) 5.0 (0)

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:

Da sie sprawdzic, jesli po kazdym komentarzu sprawdzasz podgląd u siebie. Wiem metoda z tych raczej upierdliwych, ale poczułam się oszukana normalnie. Bo nienawidzę takiego fałszu.

Rapsodia jest offline  
Stary 2015-05-25, 14:14   #3947
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

miałam chyba z 8 lat temu ten zapach ... do dziś pachnie korek taka moc niesamowity na poczatku kwaśny, cierpki a później cudownie słodki, porównałabym go do ciasta rabarbarowego szkoda, że wycofany

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-05-25, 14:25   #3948
BigMama
Zakorzenienie

Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
już wyjaśniam:
kiedy dostajesz komentarz i informacje o nim na maila, wchodzisz w odebrane
przekierowuje na moje konto
http://allegro.pl/myaccount/feedbacks/feedbacks.php
nastepnie rozwijasz
Komentarze i ocena sprzedaży
->
Ocena sprzedaży
i tutaj widzisz
Podsumowanie ocen sprzedaży

i podczas gdy ja mialam zawsze 5gwiazdek, teraz mi jedna taka obnizyla -mimo peanow ze super!!!!

i widze ze ranking jest obnizony w pkcie

Zgodność przedmiotu z opisem 0.0 (0) 0.0 (0) 4.9 (0)
Kontakt ze Sprzedającym 0.0 (0) 0.0 (0) 5.0 (0)
Czas realizacji zamówienia 0.0 (0) 0.0 (0) 5.0 (0)
Koszt wysyłki 0.0 (0) 0.0 (0) 5.0 (0)

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Da sie sprawdzic, jesli po kazdym komentarzu sprawdzasz podgląd u siebie. Wiem metoda z tych raczej upierdliwych, ale poczułam się oszukana normalnie. Bo nienawidzę takiego fałszu.
No właśnie tę zaniżoną ocenę za opis dostałaś nie od ostatniej kupującej,
tylko od kogoś z ostatniej 10tki kupujących.

Np mam 10 opinii i same 5 (bez żadnej obniżonej cząstkowej )
dostaję 11 opinię - dalej są same superlatywy
przy 12, 13, 14tej ... 19tej -też wszystko naj naj
a przy 20tej mam obniżone za powiedzmy "zbyt wysokie koszty dostawy".

To nie znaczy, że ocenę obniżyła ta dwudziesta kupująca - mogła to zrobić równie dobrze któraś spośród od 11tej do 19tej,
bowiem info o obniżeniu pojawia się co pełnych 10 opinii, a nie po każdej wystawionej - właśnie po to, żeby sprzedawca nie wiedział, kto obniżył oceny.
Stary 2015-05-25, 14:27   #3949
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądnełam swatche tej pomadki. Wygląda bosko, a ja ostatnio mam fazę na mocno różowe pomadki. Jutro przyleci do mnie Too Faced Melted Fuchsia, z tym że to inna artyleria.
Muszę się dowiedzieć czy w moim douglasie jest asortyment Toma Forda
A gdzie zamawiałaś? Mnie się ze trzy podobają z nowej serii metal, ale jeszcze nie zlokalizowałam miejsca, gdzie je mogę dorwać za w miarę sensowne pieniądze
OlaM jest offline  
Stary 2015-05-25, 14:43   #3950
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cześć dziewczyny
Ja już po urodzinach, po niespodziankach i po cudownym SPA, mam skórkę delikatną, gładką i nawilżoną....
Zostałam zasypana życzeniami e-mail i kodami rabatowymi do przeróżnych sklepów, ale ani S. ani D. nic nie wysłał Najwięcej kasy u nich zostawiam, a w tym roku cicho-sza, niech spadają
Poza tym dzisiaj dostałam 3 przesyłki z h&m , 2 z S. dla mam i wygraną : krem Nivea, o czym nie wiedziałam
Zrobiłam zamówienie z T. bo otrzymałam kod rabatowy -30% który rabatuje przeceny...
Tydzień rozpoczęłam dobrze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
masz rację Martusia, aż tak sie nie przyglądaąłm, ale faktycznie kiepsko to wygląda...

sprawdziłam daty - mam jedną purchawę (z prezentu niespodzianki) -DDD
OOOOOOO nie

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Ja bym tych błyszczyków nigdy nie kupiła, bo jak patrzę na zdjęcia to kolory są dla mnie brzydkie i za dużo drobinek, kojarzy mi się z "wieś tańczy, wieś śpiewa " albo z dyskoteką w remizie. Ale 2 rózne kolory dostałam w zestawach i byłam w szoku, bo w opakowaniu kolor tandetny, ale na ustach wygląda bosko. Normalnie bym na nie nie zwróciła uwagi, ale teraz bardzo je lubię
Mam je również, są cudowne i ładnie się trzymają

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
no szkoda, że Ci nie podpasowało. Ja właśnie nie lubię takich gratisów biżuteryjnych, bo większość wygląda tandetnie
Mam to samo... Taka tandeta jest okropna...
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-05-25, 14:44   #3951
korinka3
Melissa Lejdi :)

Moja tołpa x 2 dzisiaj wysłana jestem ciekawa mini produktu
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-05-25, 14:52   #3952
neath
Zakorzenienie

Długo teraz księgują przelewy w D? Dałam TŻ do opłacenia perfumy z nocy zakupów już w czwartek wieczorem i do tej pory nie zaksięgowali Jak tak dalej pójdzie, to do moich urodzin nie ich nie dostanę...
neath jest teraz online  
Stary 2015-05-25, 14:54   #3953
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja już po urodzinach, po niespodziankach i po cudownym SPA, mam skórkę delikatną, gładką i nawilżoną....
Zostałam zasypana życzeniami e-mail i kodami rabatowymi do przeróżnych sklepów, ale ani S. ani D. nic nie wysłał Najwięcej kasy u nich zostawiam, a w tym roku cicho-sza, niech spadają
Poza tym dzisiaj dostałam 3 przesyłki z h&m , 2 z S. dla mam i wygraną : krem Nivea, o czym nie wiedziałam
Zrobiłam zamówienie z T. bo otrzymałam kod rabatowy -30% który rabatuje przeceny...
Tydzień rozpoczęłam dobrze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

OOOOOOO nie

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Mam je również, są cudowne i ładnie się trzymają

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Mam to samo... Taka tandeta jest okropna...

Najlepszego!!!!

BTW: też wygrałam Nivejkę i czekam na niego

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-25, 15:09   #3954
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:
Najlepszego!!!!

BTW: też wygrałam Nivejkę i czekam na niego
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Długo teraz księgują przelewy w D? Dałam TŻ do opłacenia perfumy z nocy zakupów już w czwartek wieczorem i do tej pory nie zaksięgowali Jak tak dalej pójdzie, to do moich urodzin nie ich nie dostanę...
Długo... opłaciłam w czw po 16 i przesyłkę dostałam w czw za tydzień
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-05-25, 15:13   #3955
sabinkasob
Wtajemniczenie

Cytat:
Moja Tołpa x4 też wysłana dwa zamówienia mam dla siebie, a w dwóch krem do rąk dla babci, bo na nią tylko te działają, ale z próbek i mini produktów ja się pocieszę
sabinkasob jest teraz online  
Stary 2015-05-25, 15:28   #3956
maarthusia

Dorzucili trochę prezentów dedykowanych w D. Jest m.in. peeling Clarinsa 30ml do zakupu 2 dowolnych produktów jest dużo temperówek tej firmy

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
nigdy nie mów nigdy

zwłaszcza gdy z szafek się wylewa...
U mnie już się nie wylewa

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Moje też wysłane z każdej miniatury się ucieszę poza odżywką do włosów
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-25, 15:35   #3957
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dorzucili trochę prezentów dedykowanych w D. Jest m.in. peeling Clarinsa 30ml do zakupu 2 dowolnych produktów jest dużo temperówek tej firmy
Lubię ten peeling, ale pasuję, mam jeszcze jeden cały w zapasie

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-25, 15:49   #3958
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w ogóle mam ochote na jakiś nowy zapach, nie mam na niego hajsu co prawda, ale może jakby przypadkiem chłop wylądował ze mną w perfumerii i też by mu się coś spodobało, to jakaś 30-tka by mi skapła.

a mi się chce dużo za dużo i bottega nowa i LA vie est belle intense, i troche wycofanych i na zapas Allure Sensuelle

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
miałam chyba z 8 lat temu ten zapach ... do dziś pachnie korek taka moc niesamowity na poczatku kwaśny, cierpki a później cudownie słodki, porównałabym go do ciasta rabarbarowego szkoda, że wycofany
trafnie napisane ciastko na rabarbarowym spodzie

Cytat:
No właśnie tę zaniżoną ocenę za opis dostałaś nie od ostatniej kupującej,
tylko od kogoś z ostatniej 10tki kupujących.

Np mam 10 opinii i same 5 (bez żadnej obniżonej cząstkowej )
dostaję 11 opinię - dalej są same superlatywy
przy 12, 13, 14tej ... 19tej -też wszystko naj naj
a przy 20tej mam obniżone za powiedzmy "zbyt wysokie koszty dostawy".

To nie znaczy, że ocenę obniżyła ta dwudziesta kupująca - mogła to zrobić równie dobrze któraś spośród od 11tej do 19tej,
bowiem info o obniżeniu pojawia się co pełnych 10 opinii, a nie po każdej wystawionej - właśnie po to, żeby sprzedawca nie wiedział, kto obniżył oceny.
no to by było idiotyczne, ale skoro jestes pewna że tak działa, to już nic mnie nie zdziwi, a własciwie dlaczego niby sprzedawca ma nie wiedziec kto go zszykanował?

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-05-25 o 16:04
Rapsodia jest offline  
Stary 2015-05-25, 15:54   #3959
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
kocham waniliowce i nigdy nie jest za dużo cukru,, ale mój top na dziś to
1.Si Intense
2.Angel Violette
3.Prada irysowa
4.Angel Rose
5.Allure Sensuelle

tego zapachu też nie mogę odżałować bo kiedyś miałam, ale oddałam Mamie, a ostatnio mam wielką fazę na niego
Mamie kupiłam na Dzień Mamy Angel Le Lys i duży zapas próbek Angel Peony za niebawem pewnie znikną na zawsze

Cytat:

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-05-25, 16:00   #3960
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Yodeyma ma całkiem udaną podróbkę Si, bodajże Adriana. Można zamówić 15 ml gratis.
Potwierdzam, yodeyma ma wogóle bardzo udane perfumy

Dostałam kiedyś od nich bardzo dużo tych mini perfum plus właśnie tą adriane w pojemnosci 50ml i naprawdę polecam.

Cytat:
uwielbiam Body Cenowo też tak tragicznie nie wypadają

Cytat:
Z ostatnich moich zauroczeń Michael Kors Sexy Rio, ale srednio z jego dostępnoscią już - jeszcze w D. znajdziesz ale nie w każdym.
Poza tym zawsze i wszędzie Roberto Cavali zwykłe i ostatnio na Exotic sie napaliłam , ale kupiłam dopiero 100 sexy rio, wiec exotic musi poczekać.

Cytat:
kocham waniliowce i nigdy nie jest za dużo cukru,, ale mój top na dziś to
1.Si Intense
2.Angel Violette
3.Prada irysowa
4.Angel Rose
5.Allure Sensuelle

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

no to by było idiotyczne, bo dlaczego niby sprzedawca ma nie wiedziec kto go zszykanował?
może żeby nie było odwetowych komenatarzy? nie wiem, allegro zadnej ochrony sprzedajacych nie ma, strasznie mnie to irytują bo juz nie raz chciał mnie kupujacy zrobić w bambuko, na szczęście te spory koniec końców nic nie robią, ale nerwy są. Mogliby takim kupującym konta zawieszać
Rotkohl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości