Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-28, 23:53   #4501
Magdalena___
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja wczoraj w outlecie sie obkupiłam w buty za 29 zł i mam 2 pary odłożone jeszcze i nie wiem czy iśc po nie czy nie

u mnie odwrotnie przeważnie noszę 38,5 39, a tu z jednych 37,5 było dobre

wiem o czym mówisz, mam takie z badury, mega wygodne, ale ta guma mi sie wrzyna a rozbijają sie w trakcie chodzenia? bo z niektórych marek muszę brać ciasniejsze, bo potem by mi człapały.

ja się osłuchałam troche że niewygodne i dlatego wolałam zapytać, ale jak tak polecacie to nie mam co sie zastanawiać, byłam dziś w jednych i mega wygodne, mimo tego że nogi miałam poobcierane po wczoraj nic mnie nie uwierało
Nie zauważyłam żeby się rozbijały w senie negatywnym - tj. wiadomo skóra jako materiał się trochę dostosowuje do stopy, ale wg mnie nie są to odkształcenia na które musiałabyś się przygotowywać podczas zakupu

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja bym odradzała zakup na allegro. Jak chciałam kupić swoją lunę to przeczytałam chyba wszystkie wątki na forach i generalnie wniosek był taki, że na allegro nie ma oryginalnych i tym samym nie mają gwarancji producenta. Zresztą one wszędzie są drogie w USA 200 $ więc na czym miałby niby ktoś zarobić sprzedając tak tanio na allegro? Niestety nie ma cudów, nie ma co się oszukiwać. Ja kupiłam w D. i jestem mega zadowolona, dużo kosztuje ale biorąc pod uwagę, że używasz jej dwa razy dziennie i ma gwarancję na 2 lata a potem przez 10 lat możesz mieć nową za pół ceny jak się coś popsuje - myślę że warto oryginał.
Dziękuję
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-05-28, 23:56   #4502
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam żeby się rozbijały w senie negatywnym - tj. wiadomo skóra jako materiał się trochę dostosowuje do stopy, ale wg mnie nie są to odkształcenia na które musiałabyś się przygotowywać podczas zakupu

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Dziękuję
a w pozytywnym? tzn jak byłyby przyciasne, to rozchodza sie?
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-05-29, 00:01   #4503
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
a w pozytywnym? tzn jak byłyby przyciasne, to rozchodza sie?
Szczerze mówiąc - uważam, że nie. Jeśli są 'na styk', to z czasem powinny być ok i ja na takie bym się zdecydowała, zwłaszcza przy okazji atrakcyjnej ceny, natomiast wyraźnie 'przyciasne' - marne szanse, no i żal katować stopę.
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-05-29, 00:07   #4504
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc - uważam, że nie. Jeśli są 'na styk', to z czasem powinny być ok i ja na takie bym się zdecydowała, zwłaszcza przy okazji atrakcyjnej ceny, natomiast wyraźnie 'przyciasne' - marne szanse, no i żal katować stopę.
dla mnie na styk to już przyciasne

chodzi mi o sytuacje, kiedy nie meczysz sie z wkładaniem, normalnie wchodzą, ale czujesz dyskomfort lekki i wiesz że powinny być minimalnie większe. Nie mówię o długosci bo to wiadomo że w magiczny sposób się nie wydłuży

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2015-05-29 o 00:09
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-05-29, 00:13   #4505
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
dla mnie na styk to już przyciasne

chodzi mi o sytuacje, kiedy nie meczysz sie z wkładaniem, normalnie wchodzą, ale czujesz dyskomfort lekki i wiesz że powinny być minimalnie większe. Nie mówię o długosci bo to wiadomo że w magiczny sposób się nie wydłuży
wiem ze cena Cie kusi, ale ja bym nie brala. Jak cisna szkoda meczyc stope, wiem po sobie ze potem takie buty leza bo sa niewygodne
201606201234 jest offline  
Stary 2015-05-29, 07:06   #4506
maarthusia
Shoe addict :)

W D. kod na torbę CALVIN aktywny

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Ale wczoraj miałam zamulony dzień wieczorem spadła mi prawie pełna miniaturka kremu pod oczy Clinique i 90% wylało się na dywan

Ciekawe, czy dostane dziś zamówienie z D. wczoraj wieczorem status był: w kompletowaniu, a dziś rano jest: wysłane
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 07:08   #4507
alttari
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Rano zrobiłam zamówienie weszła mi torba CK . Czekoladki. Bransoletka z kodu mama15 notatnik guerlain szminka i kickic

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Ale wczoraj miałam zamulony dzień wieczorem spadła mi prawie pełna miniaturka kremu pod oczy Clinique i 90% wylało się na dywan

Ciekawe, czy dostane dziś zamówienie z D. wczoraj wieczorem status był: w kompletowaniu, a dziś rano jest: wysłane
Powinnaś dostać nie wiem czemu ale u mnie od jakiegoś tygodnia nie mam meila z D z fakturą i potwierdzeniem wysyłki
Stary 2015-05-29, 08:18   #4508
maarthusia

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Rano zrobiłam zamówienie weszła mi torba CK . Czekoladki. Bransoletka z kodu mama15 notatnik guerlain szminka i kickic

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Powinnaś dostać nie wiem czemu ale u mnie od jakiegoś tygodnia nie mam meila z D z fakturą i potwierdzeniem wysyłki
Zazdroszczę tego notatnika Guerlain daj znać, jak się prezentuje

Też ostatnio nie dostaje od nich maili

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

W D. dostępna 1 szt. Sheer Tinta Estee za 39zł

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

https://www.douglas.pl/douglas/Makij....html#back2top

Prześliczna kosmetyczka szkoda tylko, że produkt doustny jest czerwony
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:34   #4509
ywonkaa
Raczkowanie

Zdjęcia zakupów. Dla pokazania wielkości, a raczej małości torebeczki MK, zrobiłam zdjęcie z bransoletką.
DSC_0057.jpg

DSC_0060.jpg

DSC_0065.jpg

DSC_0061.jpg

DSC_0062.jpg
ywonkaa jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:39   #4510
maarthusia

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Zdjęcia zakupów. Dla pokazania wielkości, a raczej małości torebeczki MK, zrobiłam zdjęcie z bransoletką.
Załącznik 5988592

Załącznik 5988593

Załącznik 5988594

Załącznik 5988595

Załącznik 5988596
Śliczna ta torebeczka i piękny kolor
Ja anulowałam zamówienie z MK, bo się obawiałam, że wyślą mi brązową, albo co gorsza czarną szkoda, że nie można wybrać sobie koloru
Ta torba CK też fajnie się prezentuje nie mogę się doczekać mojej paczuchy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:41   #4511
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:

ojej niedługi kupisz sobie nową
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:42   #4512
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
-
A mogłabyś podać kody ? Kurde, mi ŻADEN nie wszedł z tych, co działały jeszcze ze dwa dni temu Chciałam kupić tę nową bazę Guerlaina i lipa, tylko kod na mini pomadkę KissKiss mi wchodzi
Macintosh jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:43   #4513
maarthusia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ojej niedługi kupisz sobie nową

Mam jeszcze 2 miniatury pod oczy, więc tragedii nie ma
Wczoraj wszystko mi leciało z rąk, na szczęście większość była zamknięta i nic nie wyleciało
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:43   #4514
buahhot
Marcelover ♥♥♥

fajna ta torebka CK przydałaby mi się

buahhot jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:44   #4515
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać kody ? Kurde, mi ŻADEN nie wszedł z tych, co działały jeszcze ze dwa dni temu Chciałam kupić tę nową bazę Guerlaina i lipa, tylko kod na mini pomadkę KissKiss mi wchodzi
Obecnie wchodzą tylko:
KISS15
KICKIC

MAMA15, CALVIN, 4MAMA nie wchodzą, ale mogą się okazyjnie pojawiać, jak ktoś anuluje zam.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:49   #4516
korinka3

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
fajna ta torebka CK przydałaby mi się
też żałuje że mi nie weszła
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:49   #4517
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Obecnie wchodzą tylko:
KISS15
KICKIC

MAMA15, CALVIN, 4MAMA nie wchodzą, ale mogą się okazyjnie pojawiać, jak ktoś anuluje zam.
Dziękować

Czyli lipa, nie zamawiam nic
Macintosh jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:52   #4518
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Dziękować

Czyli lipa, nie zamawiam nic
Proszę

Dziewczyny, próbujcie co jakiś czas z tą torbą CK od rana miałam ją w moich ofertach ze 3 razy, więc może uda Wam się ją złapać
Kombinowałam zamówienie na przelew z MK, ale jak torba i branso nie wchodzą, to poczekam na inne gratisy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 08:53   #4519
przestrach
Raczkowanie

Teraz to już nawet u mnie szminka Guerlain nie wchodzi. ;/
przestrach jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:17   #4520
maarthusia

Cytat:
Napisane przez przestrach Pokaż wiadomość
Teraz to już nawet u mnie szminka Guerlain nie wchodzi. ;/
Szmina wchodzi od 159zł
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:28   #4521
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Proszę

Dziewczyny, próbujcie co jakiś czas z tą torbą CK od rana miałam ją w moich ofertach ze 3 razy, więc może uda Wam się ją złapać
Kombinowałam zamówienie na przelew z MK, ale jak torba i branso nie wchodzą, to poczekam na inne gratisy
a mnie jakoś kusi zestaw Sensai o ten:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...nd_854960.html

dodaje się do niego zestaw miniatur. Nie miałam nic z Sensai poza próbkami niespodziankami i całkiem fajne były.
tylko czy ja tego potrzebuję??
amyz jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:31   #4522
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

dodaje się do niego zestaw miniatur. Nie miałam nic z Sensai poza próbkami niespodziankami i całkiem fajne były.
Gdybym nie miała zapasów, też by mnie kusił
Jak wejdzie Ci jeszcze kilka gratisów, to może być fajne zamówienie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:31   #4523
kjd3
only smart shopping

Cytat:

Fajna ta gratisowa kosmetyczka, właściwie może robić za torebkę wieczorową.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-05-29, 09:32   #4524
korinka3

Dziewczyny, mam głupie pytanie - jakim pędzlem nakładacie meteorki? I czy na całą twarz, czy tylko na wybrane partie??

p.s. jak któraś nie głosowała- to proszę o głosy na Fiata 126p w niedziele kończy się konkurs
http://klassikauto.pl/klasyk-roku/
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:34   #4525
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Gdybym nie miała zapasów, też by mnie kusił
Jak wejdzie Ci jeszcze kilka gratisów, to może być fajne zamówienie
Klikłam - zastanowię się czy opłacić
Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita Sensai
Zestaw do twarzy, 1 szt.
Numer artykułu 854960
1 szt. zł 399,00
Cena podstawowa
zł 399,00 / 1 szt.
zł 399,00 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej

zł 0,00 Magazyn Douglas

zł 0,00 Sensai Kosmetyczka z miniaturami

zł 0,00 Paul Smith Królik (mix)

zł 0,00 Guerlain mini pomadka KisKis (1,4 g)

zł 0,00 Calvin Klein kolorowa torba

zł 0,00 Bransoletka Sweet Deluxe Dzień Matki

zł 0,00 Próbka niespodzianka MBR

zł 0,00 Glamglow Power Mud maseczka (1 ml)

zł 0,00 Próbka niespodzianka dla NIEJ

zł 0,00 Suma pośrednia zł 399,00 Koszt wysyłki zł 0,00 Suma końcowa zł 399,00 Razem do zapłaty W cenie uwzględniono podatek VAT.

zł 399,00

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję wszystkie jego postanowienia.
Oświadczam, że akceptuję treść polityki Bezpieczeństwa i Ochrony Danych Osobowych.
amyz jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:39   #4526
maarthusia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam głupie pytanie - jakim pędzlem nakładacie meteorki? I czy na całą twarz, czy tylko na wybrane partie??

p.s. jak któraś nie głosowała- to proszę o głosy na Fiata 126p w niedziele kończy się konkurs
http://klassikauto.pl/klasyk-roku/
Zagłosowałam wygrywasz

Ja nakładam nad różem i troszkę na nos i brodę (mam Aquarellę, więc glow jest trochę większy niż w klasycznych kulkach)

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Klikłam - zastanowię się czy opłacić
Obraz Nazwa produktu Ilość i cena za sztukę cena całkowita Sensai
Zestaw do twarzy, 1 szt.
Numer artykułu 854960
1 szt. zł 399,00
Cena podstawowa
zł 399,00 / 1 szt.
zł 399,00 Bon 25zł na zakupy w wybranej perfumerii stacjonarnej

zł 0,00 Magazyn Douglas

zł 0,00 Sensai Kosmetyczka z miniaturami

zł 0,00 Paul Smith Królik (mix)

zł 0,00 Guerlain mini pomadka KisKis (1,4 g)

zł 0,00 Calvin Klein kolorowa torba

zł 0,00 Bransoletka Sweet Deluxe Dzień Matki

zł 0,00 Próbka niespodzianka MBR

zł 0,00 Glamglow Power Mud maseczka (1 ml)

zł 0,00 Próbka niespodzianka dla NIEJ

zł 0,00 Suma pośrednia zł 399,00 Koszt wysyłki zł 0,00 Suma końcowa zł 399,00 Razem do zapłaty W cenie uwzględniono podatek VAT.

zł 399,00

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję wszystkie jego postanowienia.
Oświadczam, że akceptuję treść polityki Bezpieczeństwa i Ochrony Danych Osobowych.
jak złapałaś torbę to warto opłacić

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Uprzejmie donoszę, że torebeczka MK dodaje się do wody męskiej tejże firmy o poj. 40ml za 199zł. Kliknęłam na przelew z kodem na -10% wyszło 179 za wodę, torebkę MK, królika i szminkę nic więcej nie weszło ale i tak chyba się opłaca zastanowię się nad opłaceniem po wypłatce
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:41   #4527
kjd3
only smart shopping

Amyz, dlaczego sobie nie zrabatowałaś chociaż 10%?

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-05-29, 09:42   #4528
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Sensai nie obejmują żadne zniżki
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:44   #4529
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
próbowałam ale na Sensai nic nie wchodzi nawet te kwotowe rabaty z Paybacka
amyz jest offline  
Stary 2015-05-29, 09:50   #4530
korinka3

Martusia dzięki za głos i za poradę co do meteorków powiedz mi jeszcze jakim pędzlem nakładasz??
korinka3 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości