Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-30, 21:31   #4681
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To ja się wyłamię i pewnie wyrzucicie mnie z wątku, ale jakoś nigdy mi nie zależało na Goldzie. Wolę kupować taniej w różnych miejscach i niekoniecznie markowe gratisy z Douglasa i bony wynagradzają mi ich wysokie marże.
a dlaczego ktoś ma Cię wyrzucać z wątku? w końcu w tytule jest o promocjach i minii zamówieniach wiec Twoje podejście się jak najbardziej w to wpisuje
amyz jest offline  
Stary 2015-05-30, 21:36   #4682
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wrocilam wlasnie z Douglasa i kupilam Guerlain nowe limitowane kulki, peeling enzymatyczny z Guerlain (nawet nie wiedzialam, ze taki maja) oraz nowy krem utleniajaco-nawilzajacy Meteorites szlaban miesiac na zakupy ale fajne gratisy mi dala kosmetyczka Guerlain z miniaturkami, kosmetyczka Estee Lauder z miniaturkami i torba plazowa Guerlain najlepsze jest to, ze szlam po pachnacy notes, ale nie mieli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wklej zdjęcie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-30, 21:40   #4683
cosmetix
Makeup challenge winner

Dzięki Zapomniałam puścić emotikonka
Wyjaśnię na przykładzie: w cenie Lolity Lempickiej Si 80ml z D. można gdzie indziej kupić 5 testerów po 80ml tej wody.
Stary 2015-05-30, 21:45   #4684
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

A propo Lolity to widziałam ostatnią 80tkę L de Lolita Lempicka w Douglasie u mnie za 279 zł .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-05-30, 21:48   #4685
201606201234
Konto usunięte

Cosmetix ale przestań, taka jest idea tego wątku, mini zamówienia korzystne cenowo i z gratisami, czy też próbkowe. Tak tylko napisałam, siedzę w domu i się nudzę to chociaż na wizaż zaglądam, a ze się tu udzielam to się pochwaliłam.
201606201234 jest offline  
Stary 2015-05-30, 21:53   #4686
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Cosmetix ale przestań, taka jest idea tego wątku, mini zamówienia korzystne cenowo i z gratisami, czy też próbkowe. Tak tylko napisałam, siedzę w domu i się nudzę to chociaż na wizaż zaglądam, a ze się tu udzielam to się pochwaliłam.
Luzik. Fajnie jest popatrzeć na Wasze zakupy. Trochę jestem przekorna Wiecie, że też lubię zaszaleć i nawet dwudniowy odwyk do końca miesiąca mi się nie udał.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-30 o 21:54
cosmetix jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:00   #4687
tomama
Witchdoctor

Nie wiem czy już było
W sklepie EL nowy zestaw 7 miniatur od 360 zł ( ) kod PREZENT

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

muszę go mieć nie wiem co kupić
Stary 2015-05-30, 22:05   #4688
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już było

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

muszę go mieć nie wiem co kupić

Fajny,ale dla mnie za wysoki próg,tym bardziej, że nie przepadam za pielęgnacją Estee, a ileż można kupować kolorówki

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-05-30 o 22:07
Aniia91 jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:06   #4689
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Luzik. Fajnie jest popatrzeć na Wasze zakupy. Trochę jestem przekorna Wiecie, że też lubię zaszaleć i nawet dwudniowy odwyk do końca miesiąca mi się nie udał.
Hehe no tak pamiętam jak pisałaś o tym odwyku
201606201234 jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:08   #4690
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już było
Część tego zestawu można było wyhaczyć w D. w minizamówieniu miniatury kremu. IMHO od otwarcia sklepu online EL nie było jeszcze naprawdę dobrej oferty.

W Clinique nadal zasypują mnie niemieckimi ofertami. Są dużo lepsze od polskiego mailigu.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Hehe no tak pamiętam jak pisałaś o tym odwyku
No ale ten samotny lakierek wołał do mnie: "Weź mnie, weź mnie''

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-30 o 22:25
cosmetix jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:10   #4691
liv87
Guerlain Lover

Zdjecia wrzuce z laptopa, bo mi sie nie chca z komorki zaladowac

liv87 jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:17   #4692
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
To ja się wyłamię i pewnie wyrzucicie mnie z wątku, ale jakoś nigdy mi nie zależało na Goldzie. Wolę kupować taniej w różnych miejscach i niekoniecznie markowe gratisy z Douglasa i bony wynagradzają mi ich wysokie marże.
O to to Ale i tak lubię ten wątek. I zawsze można znaleźć patent na mini zamówienie z maxi gratisami Chociaż nie kręci mnie kupowanie niepotrzebnych rzeczy, płacenie za przesyłkę tylko po to, aby "dostać" coś gratis.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:22   #4693
Rotkohl
Zakorzenienie

Na pokuszenie wrzucam moje Ryłkowe zakupy , wszystkie pary oprócz tych bez palcow za 29,90, te bez palców za 59,90
szare i brązowe z kokardką na obcasie, bez palców koturny i granat i nude baleriny, te nudziaki codziennie eksploatuje odkąd kupiłam

plus Tżtowi kupiłam cudowne buty za 59,90

Cytat:
dlatego ja wątku już ne odwiedzam za często, bo jeśli szalałam w D. to głównie MAC wybierałam, na który teraz zniżki nie wchodzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM03703.jpg (93,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM03704.jpg (93,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM03705.jpg (97,0 KB, 70 załadowań)
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:25   #4694
liv87
Guerlain Lover

Wrzucilam na pinteresta moje dzisiejsze lowy w D.

Edit:dalej nie dziala :/ wrzuce jutro zdjecia z laptopa, bo mam problem z linkiem

Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-05-30 o 22:28
liv87 jest offline  
Stary 2015-05-30, 22:27   #4695
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dlatego ja wątku już ne odwiedzam za często, bo jeśli szalałam w D. to głównie MAC wybierałam, na który teraz zniżki nie wchodzą
No i wtedy, gdy w S. można było kupić palety UD w bardzo korzystnej cenie.

Butki świetne, no i chyba mega wygodne.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-30 o 22:28
cosmetix jest offline  
Stary 2015-05-30, 23:06   #4696
_Kornelia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Na pokuszenie wrzucam moje Ryłkowe zakupy , wszystkie pary oprócz tych bez palcow za 29,90, te bez palców za 59,90
szare i brązowe z kokardką na obcasie, bez palców koturny i granat i nude baleriny, te nudziaki codziennie eksploatuje odkąd kupiłam

plus Tżtowi kupiłam cudowne buty za 59,90
Fajnie Ci, że masz taki outlet Ja z Ryłko jeszcze żadnych butów nie miałam, ale za taką cenę to bym się nawet nie zastanawiała. Podobają mi się szczególnie te 3 pary u góry
Stary 2015-05-30, 23:09   #4697
sylwia1986sz
Zadomowienie

Jutro jadę po odbiór moich butów z wyprzedaży Ryłko, ale za 159zł Gdyby był takie w niższej cenie, to brałabym na zapas Zobaczę jak z rozmiarami
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-05-30, 23:18   #4698
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Fajnie Ci, że masz taki outlet Ja z Ryłko jeszcze żadnych butów nie miałam, ale za taką cenę to bym się nawet nie zastanawiała. Podobają mi się szczególnie te 3 pary u góry
no właśnie ja też nigdy nic nie miałam wcześniej, w tym outlecie generalnie aż tak niskie ceny nie bywają, tylko teraz rzucili ileś par, jako ostatnie rozmiary w takich cenach.
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-05-30, 23:58   #4699
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wrocilam wlasnie z Douglasa i kupilam Guerlain nowe limitowane kulki, peeling enzymatyczny z Guerlain (nawet nie wiedzialam, ze taki maja) oraz nowy krem utleniajaco-nawilzajacy Meteorites szlaban miesiac na zakupy ale fajne gratisy mi dala kosmetyczka Guerlain z miniaturkami, kosmetyczka Estee Lauder z miniaturkami i torba plazowa Guerlain najlepsze jest to, ze szlam po pachnacy notes, ale nie mieli

Super zakupy Mogłabyś wstawić zdjęcie tej torby oraz kosmetyczki? Jakie miniatury w nią wchodzą?
Margo25 jest offline  
Stary 2015-05-31, 09:53   #4700
xPoziomkax
Zakorzenienie

Weekend przyszedł i na wątku ciszaaa Żółty kwiatuszek po lewej stronie ekranu zwiastuje poniedziałek
Co tam dziewczyny słychać? Macie jakieś ciekawe historie? Ja Wam opowiem z wczoraj Szukam mieszkania.. Znalazłam świetne, w niskiej cenie, zdecydowałam się brać. I.. chcieli mnie oszukać Koleś nagle zażyczył sobie zaliczkę 100-200 zł, już chciał podawać numer konta i mój TŻ stwierdził, że ok, wyśle zaliczkę, ale najpierw niech to bedzie gdzieś na piśmie, więc skierował gościa na maila. Po paru minutach nagle pisze, że ktoś był przed chwilą w mieszkaniu (srsly? ) i bierze to mieszkanie od zaraz i w ogole spie*******jcie jednym słowem. Próbowaliśmy się dodzwonić, ale nikt nie odbierał. Wszystko jasne. Chcieli dostać szybkie dwie stówy i zmyć się bez słowa Ludzie to mają tupet Dobrze, że się zorientowaliśmy w porę.
W Warszawie jakaś baba robiła takie przekręty i właśnie 100-200 zł wyciągała od zainteresowanych osób mieszkaniem, a poszkodowani nic nie mogli zrobić, bo podobno oszustwo o takiej wartości nie ma żadnego znaczenia i jest to za niska szkodliwość Mi witki wczoraj opadły, bo już się nastroiłam na to mieszkanie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-31, 10:09   #4701
basia296
Zadomowienie

Znalazłam w necie Sama prawda , samo życie....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dbe17c701c9c613cb5106017e0189e3a.jpg (66,6 KB, 116 załadowań)
basia296 jest offline  
Stary 2015-05-31, 10:16   #4702
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Hahahaha mam to samo!!!

Albo jak są zniżki to nic nie potrzebuję, a jak już się wszystkie zniżki pokończą to nagle mi się przypomina 100 rzeczy, które chciałabym mieć
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-31, 10:17   #4703
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość

xPoziomkox Nie wiem jak jest w Warszawie, ale wiem jak jest w Łodzi. Tu fajne mieszkania na wynajem rozchodzą się pocztą pantoflową, a to co jest w ogłoszeniach to strata czasu - wynajmują ludzie bez tytułu własności, kamienice przeznaczone wkrótce do rozbiórki.

Mogę Wam opowiedzieć moją historię z przedwczoraj. Jak pisałam, wystawiam parę ciuszków na olx, w tym używane szpilki za darmo. Dzwoni do mnie facet i pyta, czy osobiście chodziłam w tych butach. Ja mu na to, że chodziłam, buty są w bardzo dobrym stanie, ale trzeba osobiście przymierzyć i zapraszam 'żonę' lub inną Panią do przymierzenia. A on na to:" Czy Pani stópka osobiście w nich chodziła?" No normalnie sekstelefon sobie zrobił i w porę zorientowałam się skąd to sapanie.

Musiałam zlikwidować konto, bo były też wiadomości. Ostatni raz wystawiłam coś za darmo. Na takie ogłoszenia odpowiadają cwaniacy albo czubki.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-31 o 10:29
cosmetix jest offline  
Stary 2015-05-31, 10:18   #4704
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
xPoziomkox Nie wiem jak jest w Warszawie, ale wiem jak jest w Łodzi. Tu fajne mieszkania na wynajem rozchodzą się pocztą pantoflową, a to co jest w ogłoszeniach to strata czasu - wynajmują ludzie bez tytułu własności, kamienice przeznaczone wkrótce do rozbiórki.

Mogę Wam opowiedzieć moją historię z przedwczoraj. Jak pisałam, wystawiam parę ciuszków na olx, w tym używane szpilki za darmo. Dzwoni do mnie facet i pyta, czy osobiście chodziłam w tych butach. Ja mu na to, że chodziłam, buty są w bardzo dobrym stanie, ale trzeba osobiście przymierzyć i zapraszam 'żonę' lub inną Panią do przymierzenia. A on na to:" Czy Pani stópka osobiście w niej chodziła?" No normalnie sekstelefon sobie zrobił i w porę zorientowałam się skąd to sapanie.
Ale Ci się fetyszysta napatoczył ;D.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2015-05-31, 10:20   #4705
Dominicana
Zadomowienie

Cytat:
Ja też tak mam. Ceny D. i S. są czasami nie do przyjęcia
Dlatego bardzo często zamawiam w internecie na innych stronach. Czasem jednak nie ma wyjścia albo czasu i trzeba wybrać droższą opcję. Ale zdarza mi się to znacznie rzadziej niż kiedyś
Dominicana jest offline  
Stary 2015-05-31, 10:28   #4706
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:

Mogę Wam opowiedzieć moją historię z przedwczoraj. Jak pisałam, wystawiam parę ciuszków na olx, w tym używane szpilki za darmo. Dzwoni do mnie facet i pyta, czy osobiście chodziłam w tych butach. Ja mu na to, że chodziłam, buty są w bardzo dobrym stanie, ale trzeba osobiście przymierzyć i zapraszam 'żonę' lub inną Panią do przymierzenia. A on na to:" Czy Pani stópka osobiście w niej chodziła?" No normalnie sekstelefon sobie zrobił i w porę zorientowałam się skąd to sapanie.
Musiałam zlikwidować konto, bo były też wiadomości. Ostatni raz wystawiłam coś za darmo. Na takie ogłoszenia odpowiadają cwaniacy albo czubki.
Niestety nie mam nikogo znajomego w mieście, w którym chcę mieszkać To mnie zmartwiłaś no

O cholera... co za burak Jezu... Skąd się tacy ludzie biorą... Pieprzony zbok :mdjele:

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Mnie rozśmieszyło to, co napisała Wizażanka na siostrzanym wątku :

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

A to tez racja Zawsze umieram na wspomnienie opowieści mojej kumpeli o tym jak jej facet chciał rzucić w nia poduszka w sypialni. Zrobiła unik i oberwała toaletka z kosmetykami. Wszystko pospadalo, czesc sie pokruszyła i w ogóle. Kumpela lamentuje i zbiera swe skarby a jej TZ skruszony przynosi 100 zł, z wielkim gestem wręcza i mówi "no masz, okup sobie WSZYSTKO"
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-31, 10:29   #4707
Dominicana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Niestety nie mam nikogo znajomego w mieście, w którym chcę mieszkać To mnie zmartwiłaś no

O cholera... co za burak Jezu... Skąd się tacy ludzie biorą... Pieprzony zbok :mdjele:
Poziomko na pewno coś znajdziesz Trzeba tylko czasu
Dla pocieszenia mogę napisać, że mieszkam w mieście gdzie wynajęcie mieszkania to niemalże cud. Ludzie szukają po kilka miesięcy i nie znajdują
Trochę wytrwałości i znajdziesz coś nawet lepszego niż tamto mieszkanie Mi się udało znaleźć w tym szalonym rejonie (też bez znajomości) to Tobie w Wawie na pewno Trzeba myśleć pozytywnie
Dominicana jest offline  
Stary 2015-05-31, 11:10   #4708
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Poziomko na pewno coś znajdziesz Trzeba tylko czasu
Dla pocieszenia mogę napisać, że mieszkam w mieście gdzie wynajęcie mieszkania to niemalże cud. Ludzie szukają po kilka miesięcy i nie znajdują
Trochę wytrwałości i znajdziesz coś nawet lepszego niż tamto mieszkanie Mi się udało znaleźć w tym szalonym rejonie (też bez znajomości) to Tobie w Wawie na pewno Trzeba myśleć pozytywnie
Ojjj mam nadzieję, że znajdę Codziennie przeglądam oferty...
Nie Kochana, to nie w Wawie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-31, 11:59   #4709
xxxescapismxxx
Pani Pech

Poziomko ile jest kuleczek w tych nowych meteorytach
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-05-31, 12:15   #4710
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Poziomko ile jest kuleczek w tych nowych meteorytach
Naliczyłam 50 ale nie wiem czy dobrze
xPoziomkax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości