Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-28, 13:42   #631
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
truskawki
A noooooo . Piękne są te perfumy, jak mi trochę więcej kasy wpadnie to chyba kupie drugie na zapas

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:43   #632
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
jesteś niemożliwa

ja też nienawidzę deszczu a u mnie od rana dziś dżdżysto i deszczowo i zimno

Oświadczam wszem i wobec, że moja cera jest zbyt przyziemna na kosmiczny pyłek, podkład YSL z kosmicznym pyłkiem się nie sprawdził i cera wołała: Huston mamy problem!!!

Za to z pomocą przyszedł ten olejek z Bobbi Browna i mi się podoba. Wszystko szybko ładnie zmył, skóra nie była ściągnięta, sprawdziłam jeszcze potem micelkiem czy coś zostało ale wacik był czysty, jestem pod wrażeniem

Ja nie znoszę tego olejku BB, nie zmywa i jest wstrętny będę go chyba używać jako olejek do ciała/do stóp, bo na twarz go więcej nie nałożę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:44   #633
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Torebka niestety
szkoda będę musiała zatem klinknąć jakieś mini zam w S
amyz jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:46   #634
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko - w co D pakuje prezenty? w pudełko jak S czy w torebkę ? bo przydałoby mi się takie małe pudełko z D
Niestety w torebki. Jak chcesz pudełko, to musisz sobie nabyć boxa

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja miałam w tamtym roku królika ale musiałam go oddać bo rzucał się na wszystko co popadnie. Nawet miskę z żarciem posuwał. Wykastrowałam go ale to nic nie dało. Zboczeniec perfidny no.
może trzeba mu było króliczki wszak zwierz też czasami potrzebuje trochę miłości
maarthusia jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:46   #635
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny mam pytanko - w co D pakuje prezenty? w pudełko jak S czy w torebkę ? bo przydałoby mi się takie małe pudełko z D
W torebkę. Pudełka to chyba tylko w przypadku ichnich box'ów można dostać.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:48   #636
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
do tych gratisów jest jakis kod?

cy dla nowych klientow jest dodatkowy kodzik? bo cos mi sie wydaje ze był
Jeśli pytasz o kod dla nowych w D. to mam taki: 85PXEM3W, może jeszcze aktualny. Rabatuje o 20 zł od 150.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:49   #637
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niestety w torebki. Jak chcesz pudełko, to musisz sobie nabyć boxa
noooo w sumie mogliby dać nowego boxa ten z clinique jest od kiedy? od kwietnia czy od marca?
amyz jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:49   #638
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

może trzeba mu było króliczki wszak zwierz też czasami potrzebuje trochę miłości
On króliczkę to by zajechał od razu

Stary 2015-04-28, 13:50   #639
maarthusia

Cytat:
noooo w sumie mogliby dać nowego boxa ten z clinique jest od kiedy? od kwietnia czy od marca?
Chyba od marca, ale głowy nie dam zostało tylko 20 szt. tego boxa, a tych z Collistarem i Glamglow nadal po 99szt.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:51   #640
sabinkasob
Wtajemniczenie

Poległam, zamówiłam w C . Wzięłam opcję z płatnością przy dostawie ...
A miałam nic nie kupować
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:51   #641
maarthusia

Cytat:
maarthusia jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:52   #642
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Ja miałam w tamtym roku królika ale musiałam go oddać bo rzucał się na wszystko co popadnie. Nawet miskę z żarciem posuwał. Wykastrowałam go ale to nic nie dało. Zboczeniec perfidny no.
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:52   #643
amyz
Chanel Lady

Cytat:
amyz jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:52   #644
maarthusia

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Poległam, zamówiłam w C . Wzięłam opcję z płatnością przy dostawie ...
A miałam nic nie kupować

Ja też miałam nic nie kupować
maarthusia jest offline  
Stary 2015-04-28, 13:58   #645
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:

Ja nie znoszę tego olejku BB, nie zmywa i jest wstrętny będę go chyba używać jako olejek do ciała/do stóp, bo na twarz go więcej nie nałożę
Do oczu rzeczywiście kiepski, ale do twarzy ogólnie dla mnie jest ok :ehem

Cytat:
Ha ha ha, ale zabawne.
Nawet mi nie mów, że to był jedyny powód żeby go oddać mam nadzieję że trafił w dobre miejsce?

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2015-04-28, 14:03   #646
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość

Ha ha ha, ale zabawne.
Nawet mi nie mów, że to był jedyny powód żeby go oddać mam nadzieję że trafił w dobre miejsce?
Nie . Po operacji nosa dostałam takiej alergii, że na początku na kilka miesięcy trafił do rodziców ale mój tata zwierząt takich małych nie lubi, krowy, świnie ok ale nie króliki ( ) i kazał mi go zabrać. No i niestety chodziłam na odczulanie ale alergia nie minęła i musiałam go oddać . Szkoda, naprawdę strasznie żałowałam później no ale nie miałam go komu dać na przetrzymanie na te kilka miesięcy aż zrzuci futerko i przestanie pylić .
Króliczek trafił do mojej koleżanki i jej córeczki bo strasznie chciała mieć krolika .

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-04-28 o 14:04
Stary 2015-04-28, 14:22   #647
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Uwielbiam Was wariatki
korinka3 jest offline  
Stary 2015-04-28, 14:50   #648
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
http://www.lulua.pl/pl/home/950-sada...-ekstrakt.html o te . Białe wino, truskawki, róża
o matko......prawie 600zł za 30 ml.....naprawdę są takie fajne?? a czym się różnią np od perfum guerlaina i diora..... dlaczego warto je kupić??
Stary 2015-04-28, 15:15   #649
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
o matko......prawie 600zł za 30 ml.....naprawdę są takie fajne?? a czym się różnią np od perfum guerlaina i diora..... dlaczego warto je kupić??
Wiesz co ja teraz przeszłam praktycznie na zapachy niszowe. Po pierwsze takich nut jak w niszowych perfumach próżno szukać na półkach Douglasa czy Sephory, po drugie marna szansa na spotkanie drugiej podobno pachnącej osoby po trzecie nie wiem czy to mój nos i zapach węchu się tak wyostrzył czy co ale przy kompozycjach niszowych te zapachy zmieniają się na mnie w zależności od pory dnia, nastroju no nie wiem jestem w stanie rozróżnić każdą nutę, z zapachami nie niszowymi tak nie mam . Oczywiście jest wiele perfum ogólnie dostępnych które uwielbiam, przed chwila odebrałam od kuriera Kenzo Amour np. ale mam też wiele innych które lubię i się ich nie pozbędę .

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

I jak chcesz spróbować czegoś z niszy to teraz rozbieram http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=812761 . Na mnie te perfumy pachną jak lody waniliowe z dodatkiem polewy owocowej . Genialny słodki zapach i mój poprawiacz nastroju ostatnio .

Stary 2015-04-28, 15:18   #650
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co ja teraz przeszłam praktycznie na zapachy niszowe. Po pierwsze takich nut jak w niszowych perfumach próżno szukać na półkach Douglasa czy Sephory, po drugie marna szansa na spotkanie drugiej podobno pachnącej osoby po trzecie nie wiem czy to mój nos i zapach węchu się tak wyostrzył czy co ale przy kompozycjach niszowych te zapachy zmieniają się na mnie w zależności od pory dnia, nastroju no nie wiem jestem w stanie rozróżnić każdą nutę, z zapachami nie niszowymi tak nie mam . Oczywiście jest wiele perfum ogólnie dostępnych które uwielbiam, przed chwila odebrałam od kuriera Kenzo Amour np. ale mam też wiele innych które lubię i się ich nie pozbędę .

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

I jak chcesz spróbować czegoś z niszy to teraz rozbieram http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=812761 . Na mnie te perfumy pachną jak lody waniliowe z dodatkiem polewy owocowej . Genialny słodki zapach i mój poprawiacz nastroju ostatnio .

Wow nie kuś mnie tu, bo ja bankructwo ogłoszę. Nie powiem te truskawki mnie zaintrygowały....ale boję się róży na mnie za dobrze nie leży a w internecie niektórzy pisali, że te perfumy pachną konfiturą różaną ;(
Stary 2015-04-28, 15:31   #651
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Wow nie kuś mnie tu, bo ja bankructwo ogłoszę. Nie powiem te truskawki mnie zaintrygowały....ale boję się róży na mnie za dobrze nie leży a w internecie niektórzy pisali, że te perfumy pachną konfiturą różaną ;(
Jak dla mnie bardziej różą szminkową . Konfiturowa róża jest np. w Mancera Roses Vanille które ubóstwiam . A jeśli chodzi o Danzę tam nie ma ani grama róży . Jak weźmiesz 5 ml to nei zbankrutujesz .

Czas edycji: 2015-04-28 o 15:33
Stary 2015-04-28, 15:48   #652
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
http://www.lulua.pl/pl/home/950-sada...-ekstrakt.html o te . Białe wino, truskawki, róża
ale co to za cena Czy one będa pachniały tydzień na skórze?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2015-04-28, 15:48   #653
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Nie . Po operacji nosa dostałam takiej alergii, że na początku na kilka miesięcy trafił do rodziców ale mój tata zwierząt takich małych nie lubi, krowy, świnie ok ale nie króliki ( ) i kazał mi go zabrać. No i niestety chodziłam na odczulanie ale alergia nie minęła i musiałam go oddać . Szkoda, naprawdę strasznie żałowałam później no ale nie miałam go komu dać na przetrzymanie na te kilka miesięcy aż zrzuci futerko i przestanie pylić .
Króliczek trafił do mojej koleżanki i jej córeczki bo strasznie chciała mieć krolika .
Wiesz, ja też mam królika miniaturkę. Nie wyobrażam sobie trzymania królika w domu. Zgryzanie kabli i niekontrolowane wydalanie bobków to dwa argumenty przeciwko trzymaniu królika w mieszkaniu. Poza tym mocz królika potrafi być intensywny, nawet przy codziennym sprzątaniu. Mam duży taras i tam stoi taka drewniana klatka dwupoziomowa ocieplana. Okienka, kładka i wybieg. Uważam, że taka klatka jest niezbędna, bo króliki są bardzo wrażliwe na przegrzanie (a dobrze znoszą niskie temperatury do -10C). Dodatkowo worek siana. Miałam dwie samiczki - czarną i białą, ale jedna dostała rui i molestowała tę mniejszą. Nic nie pomagało i oddałam z powrotem do hodowcy (mam nadzieję, że nie stała się pokarmem dla węży ). On powiedział, że sterylizacja takich małych królików to duże ryzyko, bo niektóre nie wybudzają się z narkozy. Sierść królika jest jak wata, a zrzucanie jej bardzo dokuczliwe nawet dla samego królika. Jak widzę, że już linieje, to po prostu trzeba króliczka oskubać. Ta czarna mało urosła, waży 1kg i jest fajniutka. Wcześniej miałam dwie angorki i rudą miniaturkę, ale już pożyły swoje i są pochowane w ogródku Planuję dłuższy wyjazd i nie wiem, komu oddam tę moją czarnulkę. Mam nadzieję, że siostra się zaopiekuje (bardzo lubi tego królika), ale ona mieszka w wieżowcu z małym balkonem. Sama klatka zajmie cały balkon.

Edit; Wrzucam fotkę. Może dojrzycie maleńką czarną kropeczkę w klatce. To mój królik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20150428.jpg (110,2 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-28 o 16:22
cosmetix jest offline  
Stary 2015-04-28, 16:17   #654
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wiesz, jak mam królika miniaturkę. Nie wyobrażam sobie trzymania królika w domu. Mam duży taras i tam stoi taka drewniana klatka dwupoziomowa ocieplana. Okienka, kładka i wybieg. Uważam, że taka klatka jest niezbędna, bo króliki są bardzo wrażliwe na przegrzanie (a dobrze znoszą niskie temperatury do -10C). Dodatkowo worek siana. Miałam dwie samiczki - czarną i białą, ale jedna dostała rui i molestowała tę mniejszą. Nic nie pomagało i oddałam z powrotem do hodowcy ponieważ byłą bardzo zdrowa, mam nadzieję, że nie stałą się pokarmem dla węży). On powiedział, że sterylizacja takich małych królików to duże ryzyko, bo niektóre nie wybudzają się z narkozy. Sierć królika jest jak wata i zrzucanie jej bardzo dokuczliwe. Jak widzę, że już linieje, to po prostu trzeba króliczka oskubiać. Lepiej po prostu rozdzielić. Ta czarna mało urosła, waży 1kg i jest fajniutka. Wcześniej miałam dwie angorki i rudą miniaturkę, ale już pożyły swoje i są pochowane w ogródku Planuję dłuższy wyjazd i nie wiem, komu oddam tę moją czarnulkę. Mam nadzieję, że siostra się zaopiekuje (bardzo lubi tego królika), ale ona mieszka w wieżowcu z małym balkonem. Sama klatka zajmie cały balkon.
Jak było ciepło to króliczek przebywał na balkonie ale ja niestety mam balkon na powietrzu nie ma żadnych szyb jak w niektórych balkonach, tarasach są. Niestety jesienią i zimą musiał przebywać w domu, a futerko właśnie zaczął zrzucać pod koniec września i tak przez całą zimę . Wyczesywałam te futerko, czasem nawet rękami ale raz chyba za mocno raz złapałam za futerko bo później tam dziurę miał i sierść nie chciała rosnąc ale na szczęście odrosła. Jak było ciepło to brałam go z klatką na balkon, przy okazji rozstawiałam parasol żeby jak wyjdzie słońce to się miał gdzie schować, otwierałam mu klatkę i latał po całym balkonie . Strasznie pocieszny zwierzak, nie gryzł, a jak gdzieś się ruszyłam to biegł za mną. Czasami go wypuszczałam po domu to jak sprzątałam w kuchni to leżał przy nodze jak pies i pilnował, a jak tylko się ruszył to on za mną. Strasznie mi go szkoda teraz, wcześniej też miałam królika ale był głupi, a ten rozumiał chyba więcej niż niejeden pies .

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ale co to za cena Czy one będa pachniały tydzień na skórze?
No bez przesady .

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

cosmetix jaka fajna klata . Nie no króliczek ma tam jak w raju, mój miał mniejszą klatkę a miałam baranka miniaturkę ale skubany prawie 3 kg ważył i w pewnym momencie już ta klatka chyba za mała dla niego była i musiałam kupić wiekszą
A jeszcze co do sprzątania klatki no to ja codziennie zasuwałam i zmieniałam mu.. a kupowałam takie kosteczki drewniane dla królików to jedno opakowanie na 5 dni mi starczało..

Czas edycji: 2015-04-28 o 16:19
Stary 2015-04-28, 16:19   #655
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Wiesz, ja też mam królika miniaturkę. Nie wyobrażam sobie trzymania królika w domu. Zgryzanie kabli i niekontrolowane wydalanie bobków to dwa argumenty przeciwko trzymaniu królika w mieszkaniu. Poza tym mocz królika potrafi być intensywny, nawet przy codziennym sprzątaniu. Mam duży taras i tam stoi taka drewniana klatka dwupoziomowa ocieplana. Okienka, kładka i wybieg. Uważam, że taka klatka jest niezbędna, bo króliki są bardzo wrażliwe na przegrzanie (a dobrze znoszą niskie temperatury do -10C). Dodatkowo worek siana. Miałam dwie samiczki - czarną i białą, ale jedna dostała rui i molestowała tę mniejszą. Nic nie pomagało i oddałam z powrotem do hodowcy (mam nadzieję, że nie stałą się pokarmem dla węży ). On powiedział, że sterylizacja takich małych królików to duże ryzyko, bo niektóre nie wybudzają się z narkozy. Sierć królika jest jak wata, a zrzucanie jej bardzo dokuczliwe nawet dla samego królika. Jak widzę, że już linieje, to po prostu trzeba króliczka oskubać. Ta czarna mało urosła, waży 1kg i jest fajniutka. Wcześniej miałam dwie angorki i rudą miniaturkę, ale już pożyły swoje i są pochowane w ogródku Planuję dłuższy wyjazd i nie wiem, komu oddam tę moją czarnulkę. Mam nadzieję, że siostra się zaopiekuje (bardzo lubi tego królika), ale ona mieszka w wieżowcu z małym balkonem. Sama klatka zajmie cały balkon.

Edit; Wrzucam fotkę. Może dojrzycie maleńką czarną kropeczkę w klatce. To mój królik.
Normalnie jak jakiś apartament

aniyam jest offline  
Stary 2015-04-28, 16:20   #656
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Normalnie jak jakiś apartament
To samo pomyślałam . Normalnie jak jakiś król tam siedzi tylko pyszczek widać

Stary 2015-04-28, 16:21   #657
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
To samo pomyślałam . Normalnie jak jakiś król tam siedzi tylko pyszczek widać

aniyam jest offline  
Stary 2015-04-28, 16:22   #658
xmdln
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz, ja też mam królika miniaturkę. Nie wyobrażam sobie trzymania królika w domu. Zgryzanie kabli i niekontrolowane wydalanie bobków to dwa argumenty przeciwko trzymaniu królika w mieszkaniu. Poza tym mocz królika potrafi być intensywny, nawet przy codziennym sprzątaniu. Mam duży taras i tam stoi taka drewniana klatka dwupoziomowa ocieplana. Okienka, kładka i wybieg. Uważam, że taka klatka jest niezbędna, bo króliki są bardzo wrażliwe na przegrzanie (a dobrze znoszą niskie temperatury do -10C). Dodatkowo worek siana. Miałam dwie samiczki - czarną i białą, ale jedna dostała rui i molestowała tę mniejszą. Nic nie pomagało i oddałam z powrotem do hodowcy (mam nadzieję, że nie stałą się pokarmem dla węży ). On powiedział, że sterylizacja takich małych królików to duże ryzyko, bo niektóre nie wybudzają się z narkozy. Sierć królika jest jak wata, a zrzucanie jej bardzo dokuczliwe nawet dla samego królika. Jak widzę, że już linieje, to po prostu trzeba króliczka oskubać. Ta czarna mało urosła, waży 1kg i jest fajniutka. Wcześniej miałam dwie angorki i rudą miniaturkę, ale już pożyły swoje i są pochowane w ogródku Planuję dłuższy wyjazd i nie wiem, komu oddam tę moją czarnulkę. Mam nadzieję, że siostra się zaopiekuje (bardzo lubi tego królika), ale ona mieszka w wieżowcu z małym balkonem. Sama klatka zajmie cały balkon.

Ale ma super ten Twój królik. Sama chcę kiedyś przygarnąć jakiegoś, od dawna o tym myślę, ale niestety na razie nie mam warunków
xmdln jest offline  
Stary 2015-04-28, 16:27   #659
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

A tak wyglądał mój napaleniec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130911_192134.jpg (54,4 KB, 66 załadowań)

Stary 2015-04-28, 16:38   #660
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
A tak wyglądał mój napaleniec
Słoooooooooodki
xPoziomkax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości