Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-04, 08:26   #1201
wizjaa
Rozeznanie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

dziewczyny, a co z waszymi cliniqowymi zamówieniami? dalej nie można namierzyć przesyłki po numerze?
wizjaa jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:28   #1202
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mój weekend majówkowy minoł w melissach te nowe z wielką kokardą w rozmiarze 39 są mega kocham wszystkie melissy
Ja też od kilku dni biegam tylko w balerinach z kokardką
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:29   #1203
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co z waszymi cliniqowymi zamówieniami? dalej nie można namierzyć przesyłki po numerze?
U mnie dalej się nie da strasznie długi czas realizacji zamówienia mają w C ...
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:29   #1204
maarthusia

Cytat:
Chyba będą dziś pewnie systemy mają niezaktualizowane
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:29   #1205
aga3304
Zadomowienie

Cytat:
moje wysłane 29.04 własnie przekazane do doręczenia

aga3304 jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:34   #1206
korinka3

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja też od kilku dni biegam tylko w balerinach z kokardką
Boskie są
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:36   #1207
maarthusia

Cytat:
Boskie są
Noooo

Jeszcze te mnie kuszą
http://answear.com/480752-melissa-sz...a/p-1/r-60/o-n
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:38   #1208
korinka3

Nie chwaliłam się Wam zakupami tuszowymi w Rossmanie, nie umiałam się zdecydować na 1 i wziełam 4 :
2000 kalorii MF
żółty colosal z Maybelline
nowość z Maybelline
zielony z wibo - za całe 5zł Pani mi go bardzo polecała - to wzielam na spróbowanie..

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...r-mascara.html

Obecnie używam nowości z M i jestem pozytywnie zaskoczona
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:41   #1209
maarthusia

Cytat:
Nie chwaliłam się Wam zakupami tuszowymi w Rossmanie, nie umiałam się zdecydować na 1 i wziełam 4 :
2000 kalorii MF
żółty colosal z Maybelline
nowość z Maybelline
zielony z wibo - za całe 5zł Pani mi go bardzo polecała - to wzielam na spróbowanie..

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...r-mascara.html

Obecnie używam nowości z M i jestem pozytywnie zaskoczona
też mnie kusił ten tusz Wibo, ale mam za dużo w zapasie poczekam na kolejną taka akcję i wtedy wezmę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:41   #1210
wizjaa
Rozeznanie

Cytat:
Chyba będą dziś pewnie systemy mają niezaktualizowane

jak ja tego nie lubieeeee, nie moga mi jasno napisac kiedy będą (tak robi sephorka).. i potem przez tydzien odbieram przesyłki, bo Pan kurier mówi, że będzie o 16, a przyjeżdza o 8 rano..
wizjaa jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:48   #1211
korinka3

[QUOTE=maarthusia;51267620]Noooo

Jeszcze te mnie kuszą
http://answear.com/480752-melissa-sz...ad.html?bOstat
mnie dużo kusi, więc nawet nie oglądam ale jakieś na obcasie jeszcze sobie kupię, te ślicznie wyglądają na nodze - mierzyłam u koleżanki :

http://schaffaconcept.pl/product/442...485-beige.html

Ostatnio były na wyprzy

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
też mnie kusił ten tusz Wibo, ale mam za dużo w zapasie poczekam na kolejną taka akcję i wtedy wezmę
Dam znać jak użyję ale to troszkę minie
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 08:58   #1212
maarthusia

[QUOTE=korinka3;51267690]
Cytat:
Noooo

Jeszcze te mnie kuszą
http://answear.com/480752-melissa-sz...ad.html?bOstat
mnie dużo kusi, więc nawet nie oglądam ale jakieś na obcasie jeszcze sobie kupię, te ślicznie wyglądają na nodze - mierzyłam u koleżanki :

http://schaffaconcept.pl/product/442...485-beige.html

Ostatnio były na wyprzy

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Dam znać jak użyję ale to troszkę minie
Oki, to czekam

Spike też mi się podobają ale trochę boję się tego cienkiego obcasa na razie mam bana na wszelkie zakupy, więc mogę sobie tylko popatrzeć
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:06   #1213
korinka3

[QUOTE=maarthusia;51267860]
Cytat:

Oki, to czekam

Spike też mi się podobają ale trochę boję się tego cienkiego obcasa na razie mam bana na wszelkie zakupy, więc mogę sobie tylko popatrzeć
Ja też... Gdzie na urlop się wybieracie ?
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:07   #1214
Lethe69
Wtajemniczenie

hej Dziewczyny

Przed nami nowy tydzień
Przyznam Wam się, że ostatnio robię zamówienia w D. ale w ogóle ich nie opłacam Po prostu po paru dniach przyglądam się temu co zamówiłam i zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie ten kosmetyk nie jest mi jakoś wybitnie potrzebny a i gratisy do niego kiepskie - no więc się wstrzymuję i nie płacę. I tak właśnie wiszą mi np dwa zamówienia z kosmetykami Estee ( korektor i to serum z pipetką - za 39zł) gdzie wbiłam kod na -10% ale to i tak słabo mnie kusi by opłacić

Ale cieszę się bo właśnie udało mi się sprzedać na All te dwa serum E.L. i trochę perfum w atomizerach Nie miałam wszystkiego wystawionego ale już stwierdziłam że termin porodu mnie goni i wręcz muszę te kosmetyki powystawiać za jakąkolwiek cenę . A w dodatku mam jeszcze nową mini i nowy sweterek na zbyciu więc też wrzuciłam na All.

A od dłuższego czasu mnie zastanawia czemu nie ma chętnych na Panterę Cartiera, bo wrzuciłam aż 4 próbasy i ani widu ani słychu

Ja czekam co nam wtorek i czwartek przyniesie w D. Może w końcu jakieś zamówienie złożę i opłacę jak Bozia da, że jeszcze w domu będę
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:17   #1215
maarthusia

Cytat:
Ja też... Gdzie na urlop się wybieracie ?
Jeszcze nie wiem, szukam na razie inspiracji a Ty?
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:21   #1216
korinka3

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny

Przed nami nowy tydzień
Przyznam Wam się, że ostatnio robię zamówienia w D. ale w ogóle ich nie opłacam Po prostu po paru dniach przyglądam się temu co zamówiłam i zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie ten kosmetyk nie jest mi jakoś wybitnie potrzebny a i gratisy do niego kiepskie - no więc się wstrzymuję i nie płacę. I tak właśnie wiszą mi np dwa zamówienia z kosmetykami Estee ( korektor i to serum z pipetką - za 39zł) gdzie wbiłam kod na -10% ale to i tak słabo mnie kusi by opłacić

Ale cieszę się bo właśnie udało mi się sprzedać na All te dwa serum E.L. i trochę perfum w atomizerach Nie miałam wszystkiego wystawionego ale już stwierdziłam że termin porodu mnie goni i wręcz muszę te kosmetyki powystawiać za jakąkolwiek cenę . A w dodatku mam jeszcze nową mini i nowy sweterek na zbyciu więc też wrzuciłam na All.

A od dłuższego czasu mnie zastanawia czemu nie ma chętnych na Panterę Cartiera, bo wrzuciłam aż 4 próbasy i ani widu ani słychu

Ja czekam co nam wtorek i czwartek przyniesie w D. Może w końcu jakieś zamówienie złożę i opłacę jak Bozia da, że jeszcze w domu będę
Na kiedy masz termin porodu? Znasz już płeć dzidziusia ? U mnie ostatnio wszystkie koleżanki w ciązy oby i mnie to chwyciło

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Jeszcze nie wiem, szukam na razie inspiracji a Ty?
Standardowo Polskie morze Jarosławiec
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:24   #1217
angelikaw
Zakorzenienie

Moja próbka niespodzianka z Sephory to 0,5 ml BLACK ROSE PRECIOUS FACE OIL PIELĘGNACJA TWARZY
https://m.douglas.pl/douglas/Pielęgn...000072886.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1430724282563.jpg (26,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1430724291683.jpg (66,7 KB, 26 załadowań)
angelikaw jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:26   #1218
maarthusia

Cytat:
Na kiedy masz termin porodu? Znasz już płeć dzidziusia ? U mnie ostatnio wszystkie koleżanki w ciązy oby i mnie to chwyciło
---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Standardowo Polskie morze Jarosławiec
Super mam wielką nadzieję, że uda mi się wziąć urlop we wrześniu lub październiku - wtedy będzie taniej i mniejsze tłumy

za "chwycenie"

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Moja próbka niespodzianka z Sephory to 0,5 ml BLACK ROSE PRECIOUS FACE OIL PIELĘGNACJA TWARZY
Łożesz ku to Ci się trafiło
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:34   #1219
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Żal otwierać, bo nie wiem, jak to wykorzystać
A jaką ma wygórowaną cenę! Naprawdę ktoś to kupuje?
angelikaw jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:36   #1220
maarthusia

Cytat:
Żal otwierać, bo nie wiem, jak to wykorzystać
A jaką ma wygórowaną cenę! Naprawdę ktoś to kupuje?
Może to pod oczy bo chyba nie na całą twarz
Na pewno są ludzie, dla których 700zł to drobne na waciki dla mnie cena powalająca
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:44   #1221
korinka3

Cytat:
Super mam wielką nadzieję, że uda mi się wziąć urlop we wrześniu lub październiku - wtedy będzie taniej i mniejsze tłumy

za "chwycenie"

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

My mamy urlop w czerwcu, więc przed sezonem dziekuję i dla Ciebie też

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
masakra
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:45   #1222
maarthusia

Cytat:
My mamy urlop w czerwcu, więc przed sezonem dziekuję i dla Ciebie też
Dzięki może w urlopie coś zaskoczy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:46   #1223
dzolinadzolina
Rozeznanie

Hejo
Ale macie fajnie w tych melisskach u mnie taka okropna pogoda, że mogę zapomnieć o jakichkolwiek wiosenno/letnich butach... dzisiaj to kalosze nawet strasznie ta pogoda wpływa na samopoczucie, już bym chciała lato i sukienki
Czekam na 2 zamówienia z D. Dopiero wczoraj wieczorem opłaciłam. Jedno z prezentem niespodzianką i mini Clarinsami, a drugie mini zamówionko wzięłam dla próbki Sensai
Chciałam ten gratisowy lakier z Clinique i próbki pomadek, ale nadal nie ma miniaturek
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:51   #1224
maarthusia

Mam pakę z C. te próbki szminek są super, na kartoniku oczywiście, ale jest dołączony mini pędzelek to jest prawdziwa próbka, a nie jakiś badziew kolorki fajne nawet ten czerwony (cherry) wydaje się przyjemny miniatury baz duże, na pewno wystarczą na długo

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Hejo
Ale macie fajnie w tych melisskach u mnie taka okropna pogoda, że mogę zapomnieć o jakichkolwiek wiosenno/letnich butach... dzisiaj to kalosze nawet strasznie ta pogoda wpływa na samopoczucie, już bym chciała lato i sukienki
Czekam na 2 zamówienia z D. Dopiero wczoraj wieczorem opłaciłam. Jedno z prezentem niespodzianką i mini Clarinsami, a drugie mini zamówionko wzięłam dla próbki Sensai
Chciałam ten gratisowy lakier z Clinique i próbki pomadek, ale nadal nie ma miniaturek
Melissy są super na deszcz, bo nic nie przemoknie
Pogoda mogłaby się poprawić
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:53   #1225
korinka3

Cytat:
Dzięki może w urlopie coś zaskoczy
tak planujemy... odpukać w niemalowane... moim koleżanką za pierwszym razem się udaję

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Mam pakę z C. te próbki szminek są super, na kartoniku oczywiście, ale jest dołączony mini pędzelek to jest prawdziwa próbka, a nie jakiś badziew kolorki fajne nawet ten czerwony (cherry) wydaje się przyjemny miniatury baz duże, na pewno wystarczą na długo

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Melissy są super na deszcz, bo nic nie przemoknie
Pogoda mogłaby się poprawić
Ale fajnie z tą próbką z C - bałam się że to takie nic będzie, jak z D próbnik podkładów - czy jak to oni nazwali Melissy są mega na deszcz
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:54   #1226
maarthusia

Cytat:
tak planujemy... odpukać w niemalowane... moim koleżanką za pierwszym razem się udaję
O kurczaki, dla mnie to niepojęte - tak za pierwszym razem oby Tobie się udało u mnie już niedługo minie rok
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 09:54   #1227
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No to może się skuszę na pomadkę Bourjois Rouge Edition Velvet - Don't Pink of it
Ja mam burżuja So Hap'pink i bardzo ją lubię, jest taka aksamitna ale po kilku godzinach noszenia niestety trochę przesuszają, nie jest to mocny przesusz ale jak potem posmarujesz usta zwykłym balsamem bezbarwnym to wszystko jest ok.

Cytat:
yyyy eeee szok

Byłam w sobotę w stacjonarnym D. chciałam za kupon wziąć sobie mini zestaw z Estee, oczywiśćie w Pasażu nie było już ani jednego pielęgnacyjnego zestawu ani Estee ani Cliniqua. Były dwie kosmetyki z Estee, ta z dwoma pomadkami i ta z pomadką i lakierem, kolory jakieś takie wściekłe, więc w ramach desperacji wzięłam za to pomadkę Clarinsa Sweet Rose https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_720281.html i dostałam 1 próbkę podkładu Gueralina i .... Pani taka miła i zadowolona wręczyła mi kupon do sklepu online ważny do ...30 kwietnia, to nic, że zakupy robiłam 2 maja

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-05-04, 09:57   #1228
maarthusia

Te miniatury baz z C. świeżuteńkie - z 2014r. poczekają sobie trochę

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Byłam w sobotę w stacjonarnym D. chciałam za kupon wziąć sobie mini zestaw z Estee, oczywiśćie w Pasażu nie było już ani jednego pielęgnacyjnego zestawu ani Estee ani Cliniqua. Były dwie kosmetyki z Estee, ta z dwoma pomadkami i ta z pomadką i lakierem, kolory jakieś takie wściekłe, więc w ramach desperacji wzięłam za to pomadkę Clarinsa Sweet Rose https://www.douglas.pl/douglas/Makij...nd_720281.html i dostałam 1 próbkę podkładu Gueralina i .... Pani taka miła i zadowolona wręczyła mi kupon do sklepu online ważny do ...30 kwietnia, to nic, że zakupy robiłam 2 maja

Oni chyba nie patrzą na daty, ja ostatnio dostałam kupon z nieważnym kodem na -10%

Śliczna ta szminka Clarinsa
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-04, 10:02   #1229
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Oni chyba nie patrzą na daty, ja ostatnio dostałam kupon z nieważnym kodem na -10%

Śliczna ta szminka Clarinsa
Patrzyłam ten kod jednak nie wchodzi online a pomadka ładna tylko że mam podobną z Diora Jeden wielki niewypał z tymi zakupami, stwierdziłam, że muszę przystopować z kosmetykami.

Za to odnowiłam stare hobby - zakupy butów Właśnie w weekend zrozumiałam, że w ciągu miesiąca kupiłam 4 pary butów i wydałam na nie przeszło 1000

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-05-04, 10:06   #1230
maarthusia

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Patrzyłam ten kod jednak nie wchodzi online a pomadka ładna tylko że mam podobną z Diora Jeden wielki niewypał z tymi zakupami, stwierdziłam, że muszę przystopować z kosmetykami.

Za to odnowiłam stare hobby - zakupy butów Właśnie w weekend zrozumiałam, że w ciągu miesiąca kupiłam 4 pary butów i wydałam na nie przeszło 1000
Ja już też mam dość kosmetyków, nic mnie nie cieszy, a tu 2 bony czekają
Chyba przerzucę się teraz na sukienki w wakacje mam wesele w rodzinie i muszę wymyślić jakiś strój
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości