Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-05-05, 08:49   #1411
Pollinaa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Co do wyboru imienia, to uważam, że matka powinna się kierować sercem i własnym gustem. Absolutnie nie przejmować się innymi, bo to ona będzie wychowywać dziecko i spędzi z nim kolejne lata.
Nie zapomnę, jak kiedyś znajoma dentystka wypaliła mi: Daniel? Takie brzydkie imię dla chłopca.
Ludzie nie mają skrupułów w ocenianiu innych.
Dla mnie koszmarkiem jest Denis, wiadomo z czym się rymuje
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:07   #1412
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Trzymam kciuki za wszystkie piszące dziś matmę!!! Spokój, opanowanie, koncentracja!

A ja się użeram z babami na wątku o tej mojej pracy Założy człowiek wątek, to od razu znajdzie się milion osób, żeby mu dogryźć Zawsze coś znajdą, żeby się doczepić A że co to za praca, będę tylko sprzedawcą, czym Ty sie dziecko jarasz, jakie to spełnianie pasji i rozwijanie zainteresowań, oh kim Ty jesteś w ogóle

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dla mnie koszmarkiem jest Denis, wiadomo z czym się rymuje
Aż mi się przypomniała rosyjska pioseneczka grupy Uma2rman, którą z mamą śpiewamy I tam jest "Tenissss duży, to jest dobrzee!" a my z mamą zawsze zmieniamy na "P" Autor chyba specjalnie śpiewa o tenisie, żeby szybko to przerabiać na przyrodzenie hahahaha
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:17   #1413
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wszystkie piszące dziś matmę!!! Spokój, opanowanie, koncentracja!

A ja się użeram z babami na wątku o tej mojej pracy Założy człowiek wątek, to od razu znajdzie się milion osób, żeby mu dogryźć Zawsze coś znajdą, żeby się doczepić A że co to za praca, będę tylko sprzedawcą, czym Ty sie dziecko jarasz, jakie to spełnianie pasji i rozwijanie zainteresowań, oh kim Ty jesteś w ogóle
Oj, rzeczywiście no, ale tak to już jest na forach publicznych

To trudna sprawa, niełatwo będzie znaleźć rozwiązanie... Musisz też sama sobie odpowiedzieć na pytanie: czy taka nerwowa atmosfera w pracy nie będzie Ci przeszkadzać. Są ludzie, na których nie robi wrażenia, że pracują z wrednymi babskami Ja wybrałabym jednak pracę z dobrą atmosferą (a mniej "prestiżową"), bo z moim charakterem nie pasuję do wyścigu szczurów no, ale takie jest życie: nie można mieć wszystkiego, z czegoś trzeba zrezygnować.

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-05-05 o 09:28
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:20   #1414
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

To trudna sprawa, niełatwo będzie znaleźć rozwiązanie... Musisz też sama sobie odpowiedzieć na pytanie: czy taka nerwowa atmosfera w pracy nie będzie Ci przeszkadzać. Są ludzie, na których nie robi wrażenia, że pracują z wrednymi babskami Ja wybrałabym jednak pracę z dobrą atmosferą (a mniej "prestiżową"), bo z moim charakterem nie pasuję do wyścigu szczurów no, ale takie jest życie: nie można mięć wszystkiego, z czegoś trzeba zrezygnować.
Myślę tak samo, jeszcze w hebe podobno mają płacić więcej ... Trzymam kciuki za Twoją decyzję, oby była dobra dla Ciebie
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:24   #1415
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:

To trudna sprawa, niełatwo będzie znaleźć rozwiązanie... Musisz też sama sobie odpowiedzieć na pytanie: czy taka nerwowa atmosfera w pracy nie będzie Ci przeszkadzać. Są ludzie, na których nie robi wrażenia, że pracują z wrednymi babskami Ja wybrałabym jednak pracę z dobrą atmosferą (a mniej "prestiżową"), bo z moim charakterem nie pasuję do wyścigu szczurów no, ale takie jest życie: nie można mięć wszystkiego, z czegoś trzeba zrezygnować.
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Myślę tak samo, jeszcze w hebe podobno mają płacić więcej ... Trzymam kciuki za Twoją decyzję, oby była dobra dla Ciebie
Dzięki dziewczyny Wiecie, może być tak, że nikt nie zadzwoni Albo zadzwoni jedna firma i będzie decyzja z głowy hahah

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Albo w Sephorze powiedzą, że tylko na pół etatu, to odpada od razu Bo ja za pół etatu się nie utrzymam Chyba, że zostałabym w domu rodzinnym i dojeżdżała...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:27   #1416
maarthusia

Cytat:
Dzięki dziewczyny Wiecie, może być tak, że nikt nie zadzwoni Albo zadzwoni jedna firma i będzie decyzja z głowy hahah
żeby wyszło najlepiej dla Ciebie
Też nie lubię takich dylematów życiowych, nigdy nie wiem, co zrobić Ale z doświadczenia wiem, że atmosfera w pracy jest bardzo ważna

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Napisałam do D. ws. tego kodu 5MINI nadal nie ma zdjęcia, a ciekawość mnie zżera
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:42   #1417
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Czy jest moze jakis kod rabatowy w D., który wchodzi na małe zamówienia? Szukam, szukam, ale jakos nie nie moge znalesc

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:50   #1418
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Powodzenia dla wszystkich maturzystek, trzymam kciuki

Co do imion to Nadia mi się bardzo, bardzo podoba i jeszcze Wiktoria, Kalina, Gabrysia ( Gabi ) i właśnie Carmen. A jak kiedyś będzie u mnie chłopak to tylko i wyłącznie Norbert lub Konrad.

Ja myślę, że jak już się zobaczy własne dziecko to i imię jakoś wtedy samo przychodzi i pasuje.

Właśnie dostałam sms i maila z DPD, że jedzie do mnie jakaś paczka, tylko, że ja nic nie zamawiałam Może jakaś wygrana

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:

Napisałam do D. ws. tego kodu 5MINI nadal nie ma zdjęcia, a ciekawość mnie zżera
U mnie jest napisane, że jest to Collistar i jest to 5 miniatur do makijażu

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:51   #1419
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:
Bardzo podoba mi się to imię Śliczne jest, takie cieplutkie
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
No, bo to piękne imię jest!
W moim otoczeniu też kilka osób próbowało mówić Laurka, co szybko spacyfikowałam.
Ja z kolei bardzo lubię mówić do mojej córci Laurka, Laurusinek, Laurinka a sama ma przeogromną frajdę, kiedy komuś daje laurkę od Laurki

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Zakładam że jesteś Karoliną
Alan też mnie powala na łopatki...

A co do męskich to znam dziewczynę która dała synowi Tymoteusz Cosmo (Tymka jeszcze rozumiem, choć już i tak to dość popularne...ale Cosmo )

Ja się nawet z tym zgodzę Póki co wiedziałam i czułam że to będzie Anielka. Ale pod koniec (chyba z nerwów) coś mi odbija Po prostu nie chcę córce krzywdy zrobić

Nie dawałabym imienia "imieninowego" dla mojego dziecka To sprawiłoby, że miało by w tym samym dniu urodziny i imieniny a po co sobie okazje do świętowania ukrócać

Ło matko...

A wiecie, ja z racji tego, że nie jestem mężatką, plus do tego, że jestem bardzo przywiązana do mojego nazwiska, to moje dzieci mają/będą mieć nazwiska dwuczłonowe Jedno ma 9 liter a drugie...11... i to już jest hardcore... Ale nie jestem i nie byłam w stanie pozbyć się mojego nazwiska z nazwiska moich dzieci... Nie chcę by nazywały się "tylko" po ich ojcu... skoro ja i tak nie mam tego nazwiska co on i nawet nie mieszkamy razem... To egoistyczne-wiem, ale nic na to nie poradzę... To MOJE dzieci, spod MOJEJ piersi - chyba każda rozumie o co mi chodzi,a już na pewno każda, która nosiła ciążę, urodziła dziecko
Świetnie, że Twoje dzieci mają 2 nazwiska. Ja po rozwodzie wróciłam do swojego nazwiska i ciężko mi czasem, że córka ma inne...

A co do żeńskich imion, to mi podoba się bardzo Roksana a z tych bardziej tradycyjnych Janina- Janeczka i Franciszka- Franeczka

PS Ja mam imieniny i urodziny tego samego dnia, nie jest źle tylko cieszę się, że dzień moich urodzin trafił w imieniny Jolanty, a nie jakiejś innej....

mocne kciukasy za maturzystki!!!
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:54   #1420
kjd3
only smart shopping

Maturzystki: skupienia i jasności umysłu!

Jeśli w zestawie 5 MINI będzie mascara Shock, to chyba się skuszę.

kjd3 jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:55   #1421
maarthusia

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie też tak jest ale chciałabym wiedzieć, co tam jest konkretnie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:56   #1422
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

A propos imienia Cosmo, to chyba chodzi o Kosma ( takie to znam ) . Moja nauczycielka z liceum od polskiego miała synów Patrycjusz, Wenancjusz i Kosma
A anglika uczył mnie Winicjusz Zimny

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:56   #1423
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Powodzenia dla wszystkich maturzystek, trzymam kciuki

Co do imion to Nadia mi się bardzo, bardzo podoba i jeszcze Wiktoria, Kalina, Gabrysia ( Gabi ) i właśnie Carmen. A jak kiedyś będzie u mnie chłopak to tylko i wyłącznie Norbert lub Konrad.

Ja myślę, że jak już się zobaczy własne dziecko to i imię jakoś wtedy samo przychodzi i pasuje.

Właśnie dostałam sms i maila z DPD, że jedzie do mnie jakaś paczka, tylko, że ja nic nie zamawiałam Może jakaś wygrana

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Szczęsciara daj znać co to za niespodzianka
korinka3 jest offline  
Stary 2015-05-05, 09:59   #1424
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Maturzystki: skupienia i jasności umysłu!

Jeśli w zestawie 5 MINI będzie mascara Shock, to chyba się skuszę.
Fajny jest ten tusz, ale za szybko wysycha

Może mi odpiszą, jak kiedyś w przypadku gratisowej paletki Diora, że nie będzie zdjęcia i koniec

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
A propos imienia Cosmo, to chyba chodzi o Kosma ( takie to znam ) . Moja nauczycielka z liceum od polskiego miała synów Patrycjusz, Wenancjusz i Kosma
A anglika uczył mnie Winicjusz Zimny
Dla mnie takie imiona to krzywda dla dzieci...
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:01   #1425
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szczęsciara daj znać co to za niespodzianka
Dam, dam

Cytat:
U mnie też tak jest ale chciałabym wiedzieć, co tam jest konkretnie
Mnie na szczęście kolorówka Collistara nie kusi jeszcze z limitem 169 zł więc się cieszę

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Dla mnie takie imiona to krzywda dla dzieci...
To prawda

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:05   #1426
maarthusia

Cytat:
Mnie na szczęście kolorówka Collistara nie kusi jeszcze z limitem 169 zł więc się cieszę
Też nie przepadam za tą firmą, aleeeeee może jest tam coś hiper fajnego
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:06   #1427
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

No czego to już nie wymyślą, miała może któraś to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,76...40.html&next=1 zaciekawiło mnie to serum we fluidzie, ciekawe czy mocno kryje i czy działa

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:08   #1428
maarthusia

Cytat:
No czego to już nie wymyślą, miała może któraś to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,76...40.html&next=1 zaciekawiło mnie to serum we fluidzie, ciekawe czy mocno kryje i czy działa
Zachęcający opis może w D. będą jakieś próbki tego cuda
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:11   #1429
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Też nie przepadam za tą firmą, aleeeeee może jest tam coś hiper fajnego
Komuś się kuszący dziś włączył

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Zachęcający opis może w D. będą jakieś próbki tego cuda
Na to liczę, nawet nie wiedziałam, że BB coś takiego wypuściło, byłam w stacjo to bym poprosiła o próbkę

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:17   #1430
maarthusia

Cytat:
Komuś się kuszący dziś włączył
---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------
Na to liczę, nawet nie wiedziałam, że BB coś takiego wypuściło, byłam w stacjo to bym poprosiła o próbkę
eeee, to chyba z nudów i tak nic nie kupuję ale popatrzeć na gratisy lubię

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Nowy kod w D.: ZAPACH15 -20% przy zakupie zapachu dla niej i dla niego
maarthusia jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:26   #1431
Pollinaa
Zakorzenienie

Ja znam bliźniaków Wespazjana i Wenessę
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:30   #1432
dzolinadzolina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja znam bliźniaków Wespazjana i Wenessę
ojoj
ja znam małą Dżesikę - dosłownie tak pisane
dzolinadzolina jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:32   #1433
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny, mam prośbę jak będziecie miały jakieś kody rabatowe do balneokosmetyki to dajcie znać. Ich krem do rąk sprawia, ze moje suche, wyglądające staro dłonie wyglądają 10 lat mniej ;p
Stary 2015-05-05, 10:33   #1434
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
ojoj
ja znam małą Dżesikę - dosłownie tak pisane

Imiona które ja rozważałam dla dziewczynki:
Aurelia, Amelka, Bianka, Laura, Lilia, Lara, Sara
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:34   #1435
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę jak będziecie miały jakieś kody rabatowe do balneokosmetyki to dajcie znać. Ich krem do rąk sprawia, ze moje suche, wyglądające staro dłonie wyglądają 10 lat mniej ;p
O którym mowa? Moje też ostatnio są przesuszone i staro wyglądają po kremie z The Body Shop

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:39   #1436
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
O którym mowa? Moje też ostatnio są przesuszone i staro wyglądają po kremie z The Body Shop
http://www.balneokosmetyki.pl/pl/p/M...o-odzywczy/126

mam 25 lat a moje dłonie wyglądaja czasami na 40 lat ;p i ten krem dosłowinie w minutę po nałożeniu robi coś takiego , że moje dłonie wygladają na swój wiek albo młodsze, żaden inny nie zrobił nawet połowy jego roboty.

Ja go używam w dzień też, nie jest dla mnie tłusty ale wiem, że część dziewczyn uzywa tylko na noc.
Stary 2015-05-05, 10:43   #1437
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
http://www.balneokosmetyki.pl/pl/p/M...o-odzywczy/126

mam 25 lat a moje dłonie wyglądaja czasami na 40 lat ;p i ten krem dosłowinie w minutę po nałożeniu robi coś takiego , że moje dłonie wygladają na swój wiek albo młodsze, żaden inny nie zrobił nawet połowy jego roboty.

Ja go używam w dzień też, nie jest dla mnie tłusty ale wiem, że część dziewczyn uzywa tylko na noc.
O to może się też na niego skuszę jak wykończę moje zapasy

aniyam jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:43   #1438
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Co do wyboru imienia, to uważam, że matka powinna się kierować sercem i własnym gustem. Absolutnie nie przejmować się innymi, bo to ona będzie wychowywać dziecko i spędzi z nim kolejne lata.
Nie zapomnę, jak kiedyś znajoma dentystka wypaliła mi: Daniel? Takie brzydkie imię dla chłopca.
Ludzie nie mają skrupułów w ocenianiu innych.
niektórym to naprawdę słoma z butów wystaje na kilometr ... nie znoszę takich tekstów, bezpośredności i walenia prosto z mostu

Poziomka nie sugeruj się, że Pink P.P wygląda u mnie chłodno, wszystko zależy od cery, koloru ust itp bierz, jest piękna! mam ją dzisiaj na sobie

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-05-05, 10:53   #1439
201604131205
Konto usunięte

Cytat:
Na ich newsleter jesteś pewnie już zapisana? Oni co chwilę mają promocje, niadowno było-50% na całe zamówienie.
Ja teraz używam ich żelu pod prysznic do suchej skóry i jet naprawde bardzo dobry, mimo, że na bazie SLES

Poziomko, wydaje mi się, że przyszłym pracodowacom faktycznie wszystko będzie jedno czy pracowałaś w hebe czy sephorze, ważne co Ty same z tego wyciśniesz dla siebie. Jeśli w sehorze będziesz faktycznie miała szansę szkoleń z fajnymi markami czy robienia makijaży na jakieś "eventy" to to są rzeczy które będziesz mogła potem wpisać do Cv i pozwolą się jakoś wybić. Na yt sephory młodziutkie dziewczyny robiące makijaże czasem wspominają że pracowały przy jakimś pokazie więc szanse są. Ale jeśli cała praca będzie się sprowadzać do stania przy kasie i sprzedaży kosmetyków , to raczej nie ma znaczenia w którym sklepie to robiłaś IMHO.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-05-05 o 10:54
201604131205 jest offline  
Stary 2015-05-05, 11:11   #1440
maarthusia

W D. po wrzuceniu czegokolwiek do koszyka dodaje się tajemniczy bon na 20zł ciekawe, jakie są warunki realizacji
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości