Cienie/zmarszczki pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-04-24, 09:59   #1
monikusia92
Raczkowanie

Cienie/zmarszczki pod oczami

Witajcie,

jak sobie radzicie z ogromnymi cieniami pod oczami? Kiedy się uśmiecham to mam również kilka kresek - zmarszczki.
Jak się tego pozbyć? Mam dopiero 23 lata..
nie chodzi mi o fluidy kryjące, bardziej kierowałabym się na kosmetyki naturalne, z zielarni, może coś od wewnątrz działa?
monikusia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:20   #2
AnnaNow
Przyczajenie

Dot.: Cienie/zmarszczki pod oczami

Witam,
Spróbuj pod oczy nadładać liście herbaty po jej wypiciu. Mi to bardzo pomaga, ale nie mam dużych cieni pod oczami.
AnnaNow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 13:45   #3
Sylviette91
Przyczajenie

Cześć, ja mam 24 lata i ten sam problem.. Próbowałam już ze trzy kremy z apteki i nic, potem a Avonu pod oczy z Anew, tak zachwalali, ale też nic. Pomagają mi trochę właśnie okłady z woreczków po zaparzonej rumiankowej herbacie lub lekki masaż czymś zimnym z lodówki, najlepiej, żeby to były kostki lodu, jednak ogromnych efektów też nie ma. Od niedawna zaczęłam używać rollon pod oczy z Yves Rocher Elixir 7.9 czy jakoś tak, cienie mam po nim o połowę jaśniejsze po kilku minutach, ma też działać na te małe zmarszczki, ale używam od dwóch tyg., więc jeszcze nic na ten temat nie mogę powiedzieć. Jest w tym jednak minus, bo w regularnej cenie np.teraz kosztuje 73 zł, ale ja akurat kupiłam jak był w przecenie za 36 zł i nie żałuje. Wiesz, niby cienie pod oczami świadczateżo jakiś problemach w organizmie, ale już nie pamiętam jakich. Pozdrawiam! I też czekam na inne pomyzsły od pozostałych dziewczyn!

60 -> 59 -> 58 -> 57 -> 56 -> 55
Sylviette91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 20:23   #4
naturalhippie
Przyczajenie

Od dłuższego czasu moja mama używa kolagenu naturalnego i stan jej skóry znacznie się poprawił. Na wszelkie zmarszczki i wiotczenie skóry, jakieś przebarwienia a nawet rozstępy pomógł (siostrze po ciąży i ogromnej bliźnie po operacji kręgosłupa). Trochę drogi jest ale wart swojej centy. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-12 o 13:34 Powód: reklama
naturalhippie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 23:00   #5
marcelinkamarcelinka
Przyczajenie

Rzeczywiście kiepsko to wygląda, ale po 30-stce sporo nas kobiet to dotyka. Ja na przykład stosuję serum pod oczy gal. Ono zawiera olej z nasion ogórecznika i wiesiołka. U mnie się bardz dobrze sprawdza
marcelinkamarcelinka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości