Ruby Rose jakie te kosmetyki są? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-31, 09:58   #61
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Ruby Rose jakie te kosmetyki są?

Cytat:
Napisane przez Ally83
Ja z bazarkowych kosemtyków kupuję tylko cienie (RR, Vollare), ew. kulki vollare, i też ich eyeliner.
Nie kupię nigdy z bazarkowych, czy by to były RR czy inne: podkładu, pudru, tuszu do rzęs Po prostu bałabym się tym potraktować moją skórę
o witam Vollaromaniaczke

z Ruby Rose mam tylko 3 brokatowe kredki (są na KWC) - kolor zielono-brązowy, jasny róż i jasny niebieski. Kolorki są bardzo ładne. Tylko ten pierwszy kolor nie ma brokatu co mnie bardzo cieszy. Mimo ze pozostałe mają brokat (brokat, a nie perłowe drobinki) to nadają sie tez do makijażu dziennego, bo jest go mało. Nie nadają sie za to do malowania całej powieki, bo bardzo szybko zbierają się w jej załamaniu, ale do samej kreski są fajne

Z "bazarkowych" firm, #1 jest jak dla mnie Vollare (w podpisie --> wątek o kosmetykach Vollare, czyli konkurencyjny dla tego watku )

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 835 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 10:20   #62
gamegirl
BAN stały

Thumbs up Dot.: Ruby Rose jakie te kosmetyki są?

sa trwale ale rzeczywiscie zapach okropny:/ ja mam palete z 50 cieniami i jestem zadowolona bo o dziwo sie dlugo na powiece trzymaja:P co jeszcze mnie wkurzylo zamowilam sobie palete i pomadke w plynie bezbarwna nie ta paleta nie ten nr oraz rozowa pomadka ale cuz tak to jest jak sie przez neta zamawia pozdrawiam:P
gamegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:43   #63
nerikka
Raczkowanie

Hmmm, z Ruby Rose miałam tylko tusz do kresek - nie polecam. Ale cieni nie używałam, więc w tej kwestii się raczej nie wypowiem.
nerikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:13   #64
Ally83
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gamegirl
sa trwale ale rzeczywiscie zapach okropny:/ ja mam palete z 50 cieniami i jestem zadowolona bo o dziwo sie dlugo na powiece trzymaja:P co jeszcze mnie wkurzylo zamowilam sobie palete i pomadke w plynie bezbarwna nie ta paleta nie ten nr oraz rozowa pomadka ale cuz tak to jest jak sie przez neta zamawia pozdrawiam:P
To wymień . Jeśli sprzedawca jest ok, to nie bedzie robił problemu i na swój koszt dośle prawidłowe kolory.
A u kogo kupiłaś na allegro? Jeśli u basi wawa to ona chyba nie jest tak życzliwa
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:16   #65
Editaphx
Zadomowienie

takie sobie mam paletkę cieni 48. są średnie, wiekszość kolorów jest wyblakła, nijaka. są twarde jak kamień. wyjątkiem są brązy z tej paletki, są miekkie, trwałe, świetne, wlasciwie to używam tylko brązow z tej palety. wiecej cieni RR na pewno nie kupię, chyba, że jakas małą paletkę brązowych cieni. chociaz słyszałam, że sypkie RR i te w kulkach są lepsze.

Editaphx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:36   #66
gosik.s
Wtajemniczenie

Miałam róż RR, który był całkiem, całkiem...
Nabyty na bazarku za grosze, a zużyłam go do samego końca, tak mi się spodobał. Zwłaszcza super kolor, ale do trwałości też trudno byłoby się przyczepić.Tylko dołączony pędzelek był do de.

I miałam taki śmiszny cień w buteleczce, gdzie w bezbarwnym płynie pływały srebrne drobinki opadające na dno, przed użyciem należało go wstrząsnąć i wtedy tworzyła się taka srebrna emulsja do nakładania aplikatorem. Po nałożeniu dawał efekt srebrnej, gładnkiej powierzchni, bardzo błyszczącej (raczej tylko na wieczór) i całkiem trwałej. Po zaschnięciu wcale nie matowiała i nie tworzyła efektu "skorupy", jak to się zdarza np. płynnym cieniom CN Yves Rocher.

Innych kosmetyków RR jeszcze nie używałam.
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:44   #67
Ally83
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Editaphx
takie sobie mam paletkę cieni 48. są średnie, wiekszość kolorów jest wyblakła, nijaka. są twarde jak kamień. wyjątkiem są brązy z tej paletki, są miekkie, trwałe, świetne, wlasciwie to używam tylko brązow z tej palety. wiecej cieni RR na pewno nie kupię, chyba, że jakas małą paletkę brązowych cieni. chociaz słyszałam, że sypkie RR i te w kulkach są lepsze.
Ja zauwazyłam, że wcześniejsze paletki mają właśnie wyblakłe kolory. Moja kupiona w zeszłym roku taka była :/. Wyrzuciłam ją, a niedawno kupiłam małą 18 kolorów i to już całkiem inna jakość - jak już pisałam wyżej, przyjemniejszy zapach i bardziej nasycone kolory. Moimi ulubionymi cieniami są też brązy, jeszcze żółte/złote i różowe.
Stary 2006-07-31, 18:37   #68
myszeńka_74
Raczkowanie

Wg mnie kosmetyki RR są beznadziejne!!!! Po niecałych dwóch tygodniach używania wyszło mi na oczach takie uczulenie, że ...
Zdecydowanie odradzam!!!!

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeńka_74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:46   #69
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Nie mam na swoim koncie wielu kosmetykow tej firmy ale te, ktore wyprobowalam lubie. Podobaja mi sie takie grube kredki do oczu. Maja duzo kolorkow i ladnie blyszcza. Fakt, nie nadaja sie na cala powieke bo natychmiast zbieraja sie w zalamaniach ale do grubszych kresek i rozswietlania sa swietne. Mam 3 kolorki. Nie przepadam za to za kredka z brokatem poniewaz jest on bardzo duzy, wyglada nie naturalnie a drobinki rozchodza sie po calej twarzy

Lubie tez cienie do powiek w kremie (cienie-lezki - tak nazywaja sie na allegro). Sa trwale i pieknie blyszcza.

Mam jeszcze 2 paletki cieni w ksztalcie tarcz, brazy i filoletowo-rozowa. Z tych tz jestem zadowolona. Kolory nie sa wyblakle i nakladane na dermacol przypudrowany puderkiem w kamieniu trzymaja sie bardzo dlugo.
pearlania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:16   #70
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pearlania
Podobaja mi sie takie grube kredki do oczu. Maja duzo kolorkow i ladnie blyszcza. Fakt, nie nadaja sie na cala powieke bo natychmiast zbieraja sie w zalamaniach ale do grubszych kresek i rozswietlania sa swietne.
O, to chyba ta kredka, którą dostanę z wymiany od Hosenki

Cytat:
Napisane przez pearlania

Lubie tez cienie do powiek w kremie (cienie-lezki - tak nazywaja sie na allegro). Sa trwale i pieknie blyszcza.
A nie wałkują się w załamaniach??? Właściwie już miałam je zamówić, bo kupowałam inne rzeczy u tego sprzedawcy, ale trochę się obawiałam o ich jakość.
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 22:01   #71
Ally83
Zakorzenienie

Melduję, że cienie RR trzymają mi się od rana do tej pory . Nakładałam je na potraktowane podkładem i dermacolem powieki.
Stary 2006-08-01, 01:56   #72
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez gosik.s
A nie wałkują się w załamaniach??? Właściwie już miałam je zamówić, bo kupowałam inne rzeczy u tego sprzedawcy, ale trochę się obawiałam o ich jakość.
Nic a nic sie nie walkuja. Testowalam juz w upale i na calonocnych imprezach Poza tym caly czas blyszcza Nie uzywam bazy pod cienie. Smaruje powieki cieniutka warstwa dermacolu i to lekko przypudrowuje a pozniej nakladam cienie.
pearlania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 15:59   #73
ikaps
Raczkowanie

Mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy/widzialy rozne warianty palety 48 kolorow: czym owe palety sie roznia? Bo ze zdjec na allegro wnioskuje, ze roznia sie jedynie ulozeniem kolorow...
ikaps jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 16:36   #74
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Bawilam sie kiedys paleta 48 i mialam 2 rozne kolorowe krązki.. o i nawet jedna kwadratowa mini Kupilam by eksperymentowac z kolorkami. Za taka cene cienie nie sa zle ! Problem mialam tylko z niektorymi kolorami - niektore dawaly intensywny kolorek juz po 1 maznieciu aplikatorem( byly to min. perłowe brązy), inne trzeba było drapać bu uzyskac wogole kolor i miec cos na tym aplikatorku. Tak bylo z paleta 48 i mniejszymi paletkami. Ale z inglotem mialam to samo .. nie wiem skad taka roznica RR dziwnie pachna.. pachna na cos "starego", przeterminowanego. Ale ogolnie sa ok
Innym kosmetykow RR nie probowalam - tylko cienie. Trwałośc.. srednia.. kruszą się i niektore kolorki szybko znikają z powieki - ale tylko niektore.
Szkoda ze nie maja cieni matowych..kupowalam je pol roku temu, wiec moze teraz maja w ofercie?
ogolnie... - polecam, tanie i dobre
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 18:18   #75
Emi1234
Zadomowienie

GG do Emi1234

mam te
http://www.allegro.pl/item121417559_..._4_cienie.html

i są super,co najważniejsze nie zbierają sie w załamaniach po całym dniu,(a np.Inglot tak)kolorki też nie są wypłowiałe po prostu
Emi1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:09   #76
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez ikaps
Mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy/widzialy rozne warianty palety 48 kolorow: czym owe palety sie roznia? Bo ze zdjec na allegro wnioskuje, ze roznia sie jedynie ulozeniem kolorow...
tak roznia sie praktycznie tylko ulozeniem:/
Stary 2006-08-28, 21:13   #77
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Ally83
To wymień . Jeśli sprzedawca jest ok, to nie bedzie robił problemu i na swój koszt dośle prawidłowe kolory.
A u kogo kupiłaś na allegro? Jeśli u basi wawa to ona chyba nie jest tak życzliwa
tak tak bez problemu nadesla dobre:P a ja nie z allegro tylko w sklepie http://www.bdsklep.pl/index.php?cPath=241_203 <-- to jest adres duzego wyboru tam wg mnie nie ma:/:P ale zawsze cos
Stary 2006-08-28, 21:20   #78
aprzybyla
Wtajemniczenie

GG do aprzybyla

Mam paletkę

IMHO za takie pieniądze mozna kupić i wyprobować, bo to nie jest zła "marka" mowiąc serio warto, istotnie, może i są zbyt świecące, albo czasem krótkotrwałe - zwłaszcza cieme kolory - ale i tak warto
polecam
aprzybyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 09:13   #79
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez gamegirl
tak tak bez problemu nadesla dobre:P a ja nie z allegro tylko w sklepie http://www.bdsklep.pl/index.php?cPath=241_203 <-- to jest adres duzego wyboru tam wg mnie nie ma:/:P ale zawsze cos
fajna stronka

czy ma któs któryś z cieni: http://www.bdsklep.pl/index.php?cPat...29ba31d0140755

szczególnie interesuje mnie nr 9, 11, 15, 19, 28 (niektóre z nich sa bardzo podobne - czy ktoś wie czym sie różnią??)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 835 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2006-08-29, 09:49   #80
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
fajna stronka

czy ma któs któryś z cieni: http://www.bdsklep.pl/index.php?cPat...29ba31d0140755

szczególnie interesuje mnie nr 9, 11, 15, 19, 28 (niektóre z nich sa bardzo podobne - czy ktoś wie czym sie różnią??)
tak ja mam kupilam ia tak samo jak w paletch dlugo sie trzymaja jaa mam 9 i to jest niby taki fiolet niby roz trudno ocenic ale polecam cienie w kremie sa super hehe ale ostatio szukalam fioletowego cienia i zle na zdieciu bylo widac a byl niebieski dlatego tzrba sie dobrze przypatrywac by gapy nie popelnic
Stary 2006-08-29, 09:52   #81
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez gamegirl
tak ja mam kupilam ia tak samo jak w paletch dlugo sie trzymaja jaa mam 9 i to jest niby taki fiolet niby roz trudno ocenic ale polecam cienie w kremie sa super hehe ale ostatio szukalam fioletowego cienia i zle na zdieciu bylo widac a byl niebieski dlatego tzrba sie dobrze przypatrywac by gapy nie popelnic
a jak tam jest z przesyłka?? ile sie płaci?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2006-08-29, 09:55   #82
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a jak tam jest z przesyłka?? ile sie płaci?
teraz podrozala bo 10 zl prowident ale za to na drugi dzien masz juz przesylke wg mnie jednej rzeczy sie nie oplaca kupowac ostatnio kolezanki tez zamawialy to bylo 170 zl wiec juz bardziej sie oplacalo ale tak jednego cienia raczej nie
Stary 2006-08-29, 09:56   #83
Metaxxa
Raczkowanie

GG do Metaxxa

Cytat:
Napisane przez gamegirl
tak roznia sie praktycznie tylko ulozeniem:/
Zgadzam się, kiedy pierwszy raz u koleżanki na kompie przeglądałam różne warianty tych palet wydawało mi się, że niektóre barwy są cieplejsze natomiast inne paletki mają zimne odcienie, ale w domku na monitorze wygladało to znowu inaczej i doszłam do wniosku, że różnia się ułożeniem i czasami mają jakiś inny kolorek niż na pozostałych paletach.

Metaxxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 09:57   #84
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Metaxxa
Zgadzam się, kiedy pierwszy raz u koleżanki na kompie przeglądałam różne warianty tych palet wydawało mi się, że niektóre barwy są cieplejsze natomiast inne paletki mają zimne odcienie, ale w domku na monitorze wygladało to znowu inaczej i doszłam do wniosku, że różnia się ułożeniem i czasami mają jakiś inny kolorek niż na pozostałych paletach.
a na paletac tak dozo sie ich wydaje ale tylko dlatego ze jest inne polozenie i sie nie porownuje tak hehe czego oni nie wymysla:P
Stary 2006-08-29, 10:03   #85
rzyrafka
Zakorzenienie

jaki super sklepik gdyby jakas krakowianka zamawiała to proszę mnie powiadomić

mam ten pojedynczy cień nr 1- pistacjowy. Mi sie podoba super połyskuje, tylko troche grubo zmielony ale da się ładnie umalować.
Mam jeszcze podwójne i sypki i też jestem zadowolona
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 10:06   #86
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez rzyrafka

mam ten pojedynczy cień nr 1- pistacjowy. Mi sie podoba super połyskuje, tylko troche grubo zmielony ale da się ładnie umalować.
no to pewnei ja tez bede zamawiac

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2006-08-29, 10:06   #87
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez rzyrafka

a masz moze jakis puder lub roz ruby rose??
Stary 2006-08-29, 10:43   #88
rzyrafka
Zakorzenienie

tylko cienie.

z podwójnych prostokatnych podobają mi się numerki: 1, 2, 6, 8;

z podwójnych okrągłych: 3, 5, 7, 8, 11, 12

i z pojedynczych: 2, 4, 6, 7, 9, 11, 14, 20, 23, 25,

wyszło "tylko" 70 zł
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 10:46   #89
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
tylko cienie.
aha to szkoda bo troszke sie boje kupowac takie tanie pudry :/ jak ktos mial to niech da znac
Stary 2006-08-29, 10:48   #90
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
tylko cienie.
a po ile kupiłaś te cienie z linka?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości