Jaki typ urody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-08-30, 19:08   #1
alesja
Przyczajenie

Jaki typ urody?

Witam!.Chociaż juz jestem babcią, to jeszcze nie wiem do jakiego typu urody sie zaliczam.Podejrzewam, że jestem "zimą", ponieważ dobrze się czuję w kolorach kontrastowych, dobrze nasyconych, w śnieżnej bieli. Bardzo źle wyglądam we wszelkich szarościach.Od lat się nie maluję. Prosiłabym jedynie o pomoc w doborze koloru do włosów i koloru bluzeczek.Z natury jestem szatynką.obecnie włosy mam farbowane.Pozdrawiam.ales ja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aleksandra.jpg (24,4 KB, 3 załadowań)
alesja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 20:48   #2
Joey
Zakorzenienie

Re: Jaki typ urody?

Ja również uważam że jest Pani zimą, zresztą tak jak ja Zmyla mnie trochę ten aktualny kolor włosów... czy naturalny miał odcień bardziej popielaty czy rudawy, albo złoty? (Popielaty, zimny-Zima; rudy, złoty, ciepły - Jesień).
"Ze wszystkich opisanych dotąd typów kolorystycznych zima może najbardziej "poszaleć" z kolorami. Najpiękniejsze dla niej odcienie to wszystkie barwy nasycone, mocne a jednocześnie zimne. Na przykład rubinowa czerwień, mocny róż, fiolet, ostry błękit, głęboki granat. Jasne kolory też doskonale podnoszą urodę zimy, muszą być jednak bardzo chłodne, wręcz lodowate. Zima jest jedynym typem kolorystycznym, który zdobi kredowa biel oraz czerń. Już jako dziecko może mieć czarny becik i śpioszki, będzie wyglądać w nich znakomicie. Unikać powinna natomiast odcieni ciepłych i delikatnych, złamanych kolorów."
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 12:26   #3
alesja
Przyczajenie

Re: Jaki typ urody?

Serdecznie dziękuję Joey za wyczerpującą odpowiedź.Z natury jestem szatynką o popielatym (szarym) odcieniu włosów. Z uzyskanych wiadomości wynika ,że jestem "zimą".Łączę pozdrowienia. alesja.
alesja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości