Piękna cera w 62 dni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-05-04, 11:25   #1
Kryspi66
Raczkowanie

Exclamation

Piękna cera w 62 dni

Cześć Dziewczyny !!!

Zaczynam kolejną kuracje z kosmetykami przepisanymi i doradzonymi przez panią dermatolog.
Mam cere problematyczną więc nigdy nie była idealna. Na twarzy widać drobne chrostki i blizny po większych pryszczach. Ma tendencje do świecenia się.
4 lipca wychodzę za mąż więc nie chciałąbym zostać zaskoczona przez wielgachnego prychola na mojej buzi.

Pani dermatolog przepisała mi:
Na dzień: żel do mycia twarzy firmy Ziaja: liść manuka; krem firmy AA: pielęgnacja młodości, nawilżająco rozświetlający oraz tonik firmy Ziaja: nagietkowy.
Na noc: mydło firmy Biały Jeleń: gliceryna z ekstraktem z nagietka; Krem w postaci Żelu AloeVera firmy GorVita oraz punktowo żel Acnelec, 1mg/g

Wybrałyśmy taki pakiet ponieważ lecze się już od 5 lat i stosowałam produkty firmy Vichy, Bioderma, Avene itp... i średnio momagały. Większość powyższych produktów sprzyjała mojej cerze więc się na nie zdecydowałyśmy. Nowością jest Mydło Biały Jeleń i krem-żel AloeVera. Jestem ciekawa jak wpłyną na moją cerę

Poniżej aktualne zdjęcia cery:
http://s10.ifotos.pl/mini/201505041_wwnhnhr.jpg
http://s2.ifotos.pl/mini/201505041_wwnhnhp.jpg
http://s5.ifotos.pl/mini/201505041_wwnhnrh.jpg

Mam nadzieję że cera do lipca ulegnie poprawie.

Dzielcie się w komentarzach swoimi uwagami i dobrymi radami

Pozdrawiam !!!

Edytowane przez Kryspi66
Czas edycji: 2015-05-04 o 11:28 Powód: Źle wgrane zdjęcia
Kryspi66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 14:23   #2
Kryspi66
Raczkowanie

Dot.: Piękna cera w 62 dni

Cześć Dziewczyny !!!

Minął tydzień od mojej kuracji.

Moja cera wygląda lepiej ale nie tak jakbym chciała. Wyszło parę wyprysków ale to dlatego że okres się zbliża. Ogólnie cera jest bardziej nawilżona, szczególnie po użyciu mydła. Nie spodziewałam się takiego efektu.
Maść punktowa bardzo dobra. Po wieczornym nałożeniu budzę się z przygaszonym pryszczolem a po 3 dniach już go nie ma. Tylko trzeba uważać z ilością jej nakładania i precyzyjnością. Ja nakładam ją patyczkiem do ucha
Miło zaskoczył mnie również krem żel AloeVera. Szybko się wchłania, nie roluje sie i zmniejsza napiętość skóry.

Ogólnie jestem zadowolona ale czekam na wieksze efekty.
Wspomne jeszcze że wspomagam się tabletkami z cynkiem, zmieniłam dietę na zdrowszą (więcej warzyw i owoców) i nie jem czekolady w czystej postaci

A jak u Was ?
Stary 2015-05-11, 19:03   #3
magdalenka7991
Przyczajenie

Dot.: Piękna cera w 62 dni

a Ty nie masz problemów z hormonami? wyprsyki w takim wieku, zakłada, że już jesteś po okresie dojrzewania :P
magdalenka7991 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
acnelec, cera problematyczna, dermatolog, ślub, wyzwanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości