Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-02, 13:06   #91
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Jaki krem pod oczy na pierwsze drobne zmarszczki....?

Hej, no nie wiem czy się pozbędziesz całkowicie zmarszczek,nie chce Cię martwić.
Być może jestem od Ciebie młodsza,mam 25 lat,ale trudno zlikwidowac już zaistniałe na Twym liczku zmarszczeczki.
Okolice oczu sa bardzo wrażliwe,ja nieregularnie stosuję krem pod oczy a właściwie podkradam czasem mamie-używa Lancome-Hydra Zen czy jakoś tak.
Ale ogólnie podam co się przyczynia do zmarszczek:
-słońce
-mimika
-niewłaściwy demakijaż oczu-trzeba to robić delikatnie
NAJWAŻNIEJSZE:unikac jak ognia nakładania korektorów i pudru pod oczy-wiem,bo widzę moje koleżanki pudernice.To niszczy skóre jak diabli!Widac zmarszczki gołym okiem.

Ja osobiscie nie pudruję zbyt często okolic oczu,nie korektoruję.Czasami wklepuję krem pod oczy ten co do buzi-lekkie kremiki nawilżające za jakieś 15 zł.Np.Nivea,Soraya,Bielen da.
Pozdrawiam i mam nadz.,że moja odpowiedż będzie w pewnym stopniu pomocna.
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:07   #92
andzia1722
Raczkowanie
 
Avatar andzia1722
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 51
Question Maseczki głęboko oczyszczające i krem na sińce pod oczy

Otóż, chciałabym wiedzieć jaka jest najlepsza maseczka na cere zaskórnikową? ( chodzi mi o maseczki takie delikatne ).
A także kremy bądź jakieś sposoby na częściowe lub całkowite pozbycie się cieni pod oczami( przez to mam takie uwydatnione worki pod oczami jakbym miała napuchnięte )

PZDR. 600 !!!!
__________________
andzia1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:50   #93
monikaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 15
Dot.: Maseczki głęboko oczyszczające i krem na sińce pod oczy

hja tez mam taki problem..jak rano wstaje i patrze do lustra widze cienie pod oczami.po długim zastanowieniu doszłam do wniosku że to moja wina!!!!!!!ponieważ czesto czytam ksiazke..wieczorem i czuje ze moje oczy sa zmęczone.myśle że należy pomyśleć o skutkacg przyczyny..a nie o tym jak pozbyc sie skutków..hejka!!!!!!!!!!
monikaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:31   #94
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Maseczki głęboko oczyszczające i krem na sińce pod oczy

O cieniach pod oczami był MILION wątków.
Maseczki poszukaj w KWC; co to znaczy delikatna? Jakie ma mieć konkretnie właściwości?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 11:10   #95
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
krem pod oczy Dr.Brandt

chcialm zapytac czy któras z was uzywała kremów Dr.Brandt-a, a konkretnie kremu pod oczy, bo ja mam zamiar kupic w/w ale nie wiem czy warto wydawac 230zl
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 12:01   #96
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

up
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 12:16   #97
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

Miałam dość sporą próbkę, żadna rewelacja.Polecany przez Madonne a u mnie nie zrobił NIC Poduchy po nocy miałam , że hej........
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 12:40   #98
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

dzieki za podpwiedz, ja sie go tez jakos boję, ale panie z sephory go strasznie zachwalają, a nie mają probek, więcmusze kupic w ciemno
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:15   #99
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

kto uzywał???????????????
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:03   #100
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dzieki za podpwiedz, ja sie go tez jakos boję, ale panie z sephory go strasznie zachwalają, a nie mają probek, więcmusze kupic w ciemno
zrobic próbki Ci nie mogą? no, jakos mi sie nie chce wierzyć, że nie mają Kupownie w ciemno odradzam
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:51   #101
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
krem pod oczy - jaki?

Mam 34 lata. Brak kurzych łapek, ale oczy są podkrązone wyraźnie. Zmeczone (komputer, duuuużo czytania). Jaki krem pod oczy moge stosować. Tzn. jak mam się zorientować, że jakis krem nie jest dla mnie za lekki ale i nie za bogaty w składniki. Na opakowaniach nie ma podanego zakresu wiekowego (spotkałam się z czymś takim tylko raz). Jak oceniać dla jakiego przedziału wiekowego jest krem (zreszta nie tylko pod oczy, chociaż resztę twarzy mam "z problemami" więc tu wyboru nie mam). Często kieruję sie konkretnym problelem (np. likwiduje cienie), ale mam wrażenie, że wszystkie te kremy nie skutkują. Z kolei boję się sięgnąć po wyrażnie zmniejszające zmarszczki. Co robić? Dermatolodzy nie bardzo potrafią odpowiedzieć.
alice' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 14:49   #102
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy - jaki?

jesli krem jest za lekki to bedzesz czuc niedosyt, czyli niedostateczne nawilzenie , odzywienie niewystarczajace, jesli za tłusty to bedziesz czuc dyzkomfort ze czegos zaduzo, pod oczy mozesz uwywac kremu takiego jak do twarzy , kremy pod oczy to tylko opcja.podaje oje wypowiedzi z innych wątków ale beda i Tobei przydatne . jesli masz opuchlizne to drenaz mozesz sobiez zrobic , nawilzaj i kremy z foltrem na dzien stosuj , na noc cos silniejszego mozesz, jesli nie masz kurzych łapek to rewelacyjnie bo mozesz zapobiegac im powstawaniu, a to jest łatwiejesze niz lleczenie. na dzien wiec kremik np avene z filtrem , lub iwostin 50 na noc active c , pod filtry mozesz cos naozyc takze , podkrazone oczy moga byc tezy wynikiem zle funkcjonujacych np nerek, wątroby... wiec warto zrobic badania, dodatkowo jak napisałam drenazi chlodne oklady, cos z intensywnie nawilzajacych kremow poleciłabym np hydraphase, hydrance optimale, calma hlc ziaja

oto moje wypowiedzi z innych watkow ale cos dla siebie odnajdziesz



mozesz wzmocnic je od wewnątrz przede wszystkim wit c i od zewnatrz tez , byc moze to objaw przemęczenia, niedostatecznej ilosci snu, takie cienie tez są sygnalizacją zle funkcjanujących nartzadów wew, np nerek , wątroby, nidoborów wit , wklejam przydatną moja wypowiedz z innego wątku

serum z wit c to np krople dla dzieci mogą byc, nie ma w nich zadnych składników jakie noe mogły by byc stosowane na skórę, np juvit dodatkowo zawiera składnik helatujący który wiżae wpływ metali a metali nie lubi wit c , jeszcze wyciągów z roślin i kwasów BHA. juvit jest na glicerynie wiec warunkiem nawl\ilzenia jest nawadnianie organizmu od wewnatrz czyli picie wodu , bo gliceryna bierze wilgoc z wnetrza skóry. przy cerze tłustej moze byc to derum za ciezkie, wtedy na dłozni rozcieńcza sie je z woda (nie nalewa sie do buteleczki!) tylko na dłozni i nakłąda na twarz i szyje, mozna tez zmoczyc twarz woda przed naozeniem , to przyspiesza takze wchłanianie witaminki c. nie wiem czy jest dostepny jeszcze cevikap - na bazie wody , tez krople , ale wit c sie szybko utlenia w rostworze wodnym i po okolo tygodniu nie ma juz 10 % stezenia wit c. w glicerynie jest trwałosc dłuzsza wiec mozna spokojnie wykorzystac cała byteleczke. jesli interesuje Cie mieszanie kosmetyków mozesz zrobicsama serum ,ale trzeba co tydz robic nowe i skłądniki kupowac . mozesz tez uzyc kremu z wit c - active c , flavo c ... jelsi nie masz tendencji do zatykania mozesz dodac do juvitu zawartosc kapsułki a+e, albo tez na noc co jakis czas wycisnąc zawartosc to tez takie serum, w ogole jestem fanką naturalnych kosmetyków , zajrzyj na "domowe kosmetyki" tam są przepisy na maski z kuchni , są o wiele lepsze niz z drogerii!!!

--------------------------------------------------------------------------------

opuchnięte i podkrązone oczy mogą byc sygnałem chorób ustroju wiec badania zrób, a jesli jesteś przekonana o tym że to efekty neiprzespanych nocy to jeśłi chodzi o opuchniete oczy to najlepiej w ke\remie powinny znaleźć się świetlik, skrzyp polny, wyciągi drenujace . krem możesz schładzać . dobrze robi okład z lodu, ogórka świeżego, papka z utartego schłodzonego ziemniaka...na podkoowki krem z kasztanowcem , arniką, miłorzębem - bogate we flawodoidy, drenaż l;imfatyczny, kremy z wit K... ogólnie kremy przyniosa dodatkową ulgę jak będą schłodzone

--------------------------------------------------------------------------------

hmm , folacyna- kwas foliowy moze zrewolucjonizowac naprawde kosmetyczny rynek , ale lepsza od retinoidów, idebenonu, fitohormonów czy metali szlachetnych raczej nie będzie, ale zapowiada sie interesujaco. wypowiadałam sie na tem at tego kremuw temacie krem pod oczy dla 40 latki czy cos takiego ona włascie pytała o kremik z folacyną

proponowałabym coś do skóry odwodnionej, kremy te łądnie nawilzą i nawodnia skóę a przez dobre nawilzenie zmarszczki staną się mniej widoczne ulegną spłyceniu hydrance optimale riche/legere w zależcnosci od typu skóry dla Ciebie tą treściwszą proponuję czyli riche, inny hydraphase riche, bardzo polecam również oprócz tych preparatów nanobase, lipobase.


przedw szystkim kosmetyczki i nie tylko wychodzą z ałozenia zelepiej zapobiegac niz leczyc , dlatego profilaktycznie mozesz uzywac np teraz retinoidów, przeciwzmarszczkowo , ale nie tylko bo np one sa dobre tez na proszcze , pogrubiaja naskórek , przez co naczynka nie sa tak bardzo widoczne, ale dzialanie p-zmarszczkowe jest tu na pierwszym miesjcu, wiec jesli chcesz mozesz uzywac retinoidów, ja uzywam od roku , ale na początku tradzik leczyłam nie ropny ale grudkowo, zaskónikowy, kremy sprzedawane w drogerii przeciwzmarszczkowe to przede wszystkim kremy ktore nawilzaja , i nie zrobia niczego zlego nawet gdyby uzywała ich 18 letniadziewczyna, znam pania ktora ma przeszlo 45 lat , dzieki retinoidom i filtron wyglada na lekko po 25 , retinoidy i filtry to potęga przecwzmarszczkowa, powstałe zmarszczki tez są w stanie wygladzic ale lepiej profilaktyke stosowac, jesli chodzi o antyulteniacze to takze wewnatrznie bo wiecej wolnych rodników robi sie wew organizmu ale zewnatrzenie w postaci serum przed nałozeniem filtrow jak najbardziej wskazane. ogolenie minimalizm : rano serum z wic c np , na to filtry, wieczorem nawizlacz efektowny i to wszystko! jeslic era jest gładka retinoidy okresowo np jesienią do wiosny co 4 dni czy co 3 i to wszystko.


naskuteczniejsze w zmarszczkACH są bez wątpienia retinoidy, a te wszystkie kremy obiecujące wypchniecie zmarszczek od wewnatrz smiechu warte, co do folacyny(kwas foliowy)mysle ze to dobry krem , folacyna powoduje wzrost komórek , przełuza życie dojrzałym jak i młodym. krem ten elastycznosć pprawi bez wątpienia i nawilży , zregeneruje , ale zeby mówić o spektakularnych efektACH tego składnika jest jeszcze za wcześnie. głebokich zmarszczek niestety nie wymaże.mozesz go wyproobować na pierwszy ogień. chciałabym podsoonąć Ci inne rozwiazanie, może nie inne bo ten krem też możesz uzywać. retinoidy w najsilniejszej formie - treinoina, z pewnościa pobiją wszystkie "cudowne" kosmetyki. to prepatar na receptę (retin a , atrederm) retinoidy wpływają na pogrubienie warstwy ziarnistej i podstawowj, naskórek się złuszcza, rozjaśnia, regeneruje , odnawia, licczba nieprawidłowych komórek zmniejsza się , odbudowaniu ulegają też strooktoory kolagenu i elastyny... maja całe spektrum działania . jednak musisz wiedziec że łuszczenie moze wystapić. pod oczy też możesz używac , ale czestotliwośc i tak powinna być ograniczona np początkowo co 4 dni, w przerwie nawilżacz, jesłi chcesz mozesz folacyne zastosować, póxniej co 2 dni i w przerwach nawilzać kremem. równiez jesli pocujesz potrzebę po nasmarowaniu się retinoidem po ok godzinie mozesz posmarować się lirenem. pod oczy nanoś ostrzożnie ,żeby nie wpłynęło do oka i też nie częściej nież na twarz, nawet na oczy co 3 dni. jeśłi przeraża Cię taki retinoid to istnieją słabsze , ale co nie oznacza ze nei skuteczne , bo skuteczne. bez recepty dostaniesz np diacneal, on zawiera retinaldehyd- retinoid takze, ale słabszy, jednak po przejsciu reakcji w skórze przekształca się w pewnum stopniu też w najsilniejszą w odmładzaniu tretinoinę. częstotoliwosć też taka sama. retinoidy dodatkowo ułatwiają i pogłebiją penetrację składników w głąb skóry. oczywiscie wszystkoego nie da się opisac , ale pyaj jak by co. oczywiscie kremy z filtrami na dzień. jeśłi interesuje Cię robienie własnych kosmetyków to możesz sobie robic serum z estrogenami, ale napisz czy jesteś tym zainteresowana. jako nawilzacz możesz stosować też inne kremy np z kinetyną, fitohormonami, idebenonem, te składniki dodatkowo porpawia wygląd Twojej cery, są przeciwzmarszczkowe. aha i nic nie wymarze zmarszczek tak naprawdę do końca. tretinoina je znacznie zmniejszy ale nie do końca, tak ze bedą nie widoczne lato , wiosna (jeśłi chodzi o retonoidy ) podtrzymywanie efektu poprzez uzywanie ich np raz w tygodniu. no i na noc oczywiscie,[ inne retinoidy (recepta) adapalen, isotretinoina, tazaroten]

na dzień krem z wit C np. active c, czy redermoc - LRP działają też przeciwzmarszczkowo, na to filtry

na noc retinoidy , krem p-zmarszczkowy jako nawilzącz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 22:45   #103
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
krem pod oczy-pęcherzyki

Witam.Cos dziwnego mi sie przydarzylo.Zakupilam probke kremu pod oczy Clinique antigravity i bylam bardzo zadowolona,skora pod oczami ladnie sie napiela,byla gladsza,zadnegp uczulenia. Tydzien po tym jak skonczylam krem,pod oczami zaczęły sie pojawiać jakby pęcherzyki,woreczki,czerw one i swedzęce,wygląda jakbym płakała wczesniej.
Kiedys czytalam ze po odstawieniu kremu pod oczy cos sie dzieje ze skóra,ktorej juz sie nie dostarcza tego co wczesniej.Wiecie cos na ten temat,Emilo,moze słyszałas o czyms takim jako kosmetyczka?
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 09:05   #104
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: krem pod oczy-pęcherzyki

Naprawde nikt nic nie wie na ten temat?
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 11:01   #105
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: krem pod oczy-pęcherzyki

nie powinno byc takiego efeltu ze po odstawieniu kremu pojawiaja sie pecherze, czy opuchniecia. skora bierze z kremu to co potrzebuje reszta zaś zoastaje odrzucona
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 10:12   #106
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
krem pod oczy-inny na noc i na dzien?

Po przeszukaniu watków na temat kremu pod oczy nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie,a mianowicie czy krem pod oczy na dzien moze byc ten sam co na noc.
Na dzien chciałabym uzywac kremu z SPF 15 i czy mogłabym go stosowac takze na noc czy lepiej bez fitrow,czy nie ma to znaczenia. Z SPF 15 znalazlam tylko Cliniquea,czy jest moze cos innego dobrego z tym fitrem?
POzdrawiam
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 10:51   #107
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem pod oczy-inny na noc i na dzien?

filtry w nocy byłyby dla skóry niepotrzebnym obciążeniem. jeśli chcesz coś uniwersalnego, to lepiej kupić krem bez filtrów, używać go na dzień i na noc, a na dzień nakładać na niego ten sam krem z filtrami, który masz do całej twarzy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:20   #108
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

Dziewczyny,szukam kremu pod oczy,szukałam w archiwum i na KWC,czytałam duzo ale nadal nie wiem ,ktory bedzie najlpeszy dla mnie.Mam 27 lat i mam zmarszcki mimiczne (moze tez juz wiekowe ).Dostałam probke anti gravity Cliniquea,ale pojawiły mi sie po nim czerwone kropeczki.Czy znacie jakis kremik,wolałabym na noc,bez filtrow( na dzien mam kremikz filtrem),SPRAWDZONY,MOZE BYC TANSZY,DROZSZY,ALE ZEBY BYL SKUTECZNY,bo w sklepie wiecie jak jest,wciskaja wszystko i wszystko jest najlepsze,wiec pytam Was ,co uzywacie i polecacie,pozdrawiam.
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:30   #109
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

Podpinam się pod wątek też poszukuje kremu pod oczy, ale nie wiem jaki po przeszukaniu KWC to mam jeszcze większy mętlik. A jaki masz kremik na dzień?
Torque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 17:50   #110
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

Na dzien mam Avene,hydrance Optimale z SPF 15,tak wiec jak znajde dobry kremik na noc to bede go uzywala pod avene na dzien.Wiem,moglabym miec na dzien pod oczy z fitrem a na noc bez ale zeby ograniczyc koszta postanowilam kupic jeden,a jakos nie usmiecha mi sie stosowanie filtrow na noc
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 18:58   #111
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

ehh ja chyba zaniedbałam swoją cerę zawsze używam kremów nawilżających, nie uzywałam nigdy kremów pod oczy a niedawno zauwazyłam pierwsze zmarszczki w okolicach oczów Muszę się zaopatrzyć w jakieś lepsze kremy do pielegnacji twarzy i oczów.
Torque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 21:06   #112
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

no trzeba dbac o okolice oczu dlatego dobry krem to podstawa,no to jak jest dziewczyny co uzywacie,zy moze nic nie uzywacie pod oczy dlatego taka cisza....
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 22:04   #113
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

Flos-lek :wszystkie żele.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 10:14   #114
karolcia53
Raczkowanie
 
Avatar karolcia53
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 140
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

Ja stosuję krem pod oczy z firmy Ziaja, jest to krem pietruszkowy przeciwzmarszkowy z wiatminą Ai E. oraz prowitaminą B5. Jestem zniego zadowolona , wygładza skóre pod oczami i lekko ją napina, także lekko rozjaśnia naskórek. Pojemnośc kremu 15 ml, cena ok. 5 zł polecam
karolcia53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 21:27   #115
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

No no,w sume warto sprobowac,jesli dziala i tylko tyle kosztuje,dzieki
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:22   #116
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

A ja używam kremu również firmy Ziaja. Jest to krem kozie mleko-mleczny kompres,krem pod oczy skóra sucha,skłonna do zmarszczek.
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 19:52   #117
Goska W
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
Dot.: krem pod oczy-prosze o pomoc!!!

Dziewczyny a ja to w szoku jestem!Po 3 miesiącach używania kremu nawilżającego Avonu na dzień i noc zobaczyłam dzis pod dobrym światłem że w górnej okolicy czoła prawie zniknęły mi zmarszczki i skóra wykładziła sie i jest świetlista!A pod oczami nie mam cieni jak zawsze!Pod oczy mam też z Avonu.Zmarszczki wokół sie zmniejszyły.Ale czoło to rewelacja.Miałam głębokie te zmarszczki.Kiedyś poszłam do kosmetyczki to sie przestraszyła a mam 34 lata. To ona mi poleciła mi te kosmetyki!Mówie wam- działają!!
Goska W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 13:54   #118
dziqaagulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 28
GG do dziqaagulka
Jaki jest wasz ulubiony krem pod oczy?

Czy ktos moze mi polecic rewelacyjny krem pod oczy,taki ,ktory jest odpowiedni dla dziewczyny,ktora nie ma jeszcze zmarszczek,ale ktory dzialalby
zapobiegawczo przed ich pojawieniem sie.Dotad uzywalam kremu Nivea ,ktory nawilza i likwiduje cienie,nie ma za to dzialania regenerujacego.Prosze o podpowiedz.
dziqaagulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:02   #119
green-aria
Raczkowanie
 
Avatar green-aria
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 126
Dot.: Jaki jest wasz ulubiony krem pod oczy?

Polecam Lift Activ Pro Vichy - do kupienia w aptece , albo Krem przeciw zmarszczkom mimicznym - Loreal.Są to kremy dla dziewczyn przed trzydziestką , zapobiegające powstawaniu zmarszczek.
green-aria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:27   #120
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Jaki jest wasz ulubiony krem pod oczy?

Ja używam żelu Ziaji ze świetlikiem. Dobrze i szybko się wchłania, zmniejsza opuchliznę, nadaje się po makijaż i świetnie chroni oczy przed negatywnym wpływem komputera. Dzięki niemu oczka nic a nic nie bolą i się nie męczą.
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.