Krem pod oczy. Watek zbiorczy. - Strona 9 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-02, 21:10   #241
klaudynka4
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Treściwy, intensywnie nawilżający i odżywczy krem pod oczy

Otóż tak jak w temacie szukam takowego. Na KWC recenzji mnóstwo jednakże nigdzie nie mogę znaleźć takiego kremu, większość to albo lekkie żele, albo intensywne kremy przeciwzmarszczkowe, albo recenzje kiepskie A ja nie wierzę po prostu, że takiego kremu nie ma

W spisie tematów i wyszukiwarce też głównie problem zmarszczek i cieni pod oczami, ja natomiast mam bardzo wysuszoną skórę pod oczami, cieniutką i wołającą pić.
Wpadam już w desperację bo nic nie mogę dla siebie znaleźć.

No więc czy możecie mi doradzić jakiś masełkowaty, odżywczy i mocno nawilżający krem pod oczy?
Stary 2009-03-02, 22:43   #242
Reijel
Wtajemniczenie

Dot.: Treściwy, intensywnie nawilżający i odżywczy krem pod oczy

Może Garnier Podstawa Pielęgnacji? To właśnie taki zwykły, odżywczy krem, bez większych właściwości przeciwzmarszczkowych.
Reijel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:38   #243
Sahira
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Ava Mustela - intensywnie poszukuję, ale nie mogę go nigdzie dostać - podobno jest tłuściutki i regenerujacy.
W zamian za niego kupiłam krem Oeparol odżywczy - jest tłusty i masełkowaty właśnie.
Sahira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:26   #244
klaudynka4
Zakorzenienie

Myślałam nad kremem Ava Mustela, ale tak po prawdzie to nigdzie go nie widzę.
Oeparol ile kosztuje ? dostanę go w aptece?
Stary 2009-03-04, 21:43   #245
Sahira
Rozeznanie

Sorki, że dopiero teraz odpisuj,e. Krem oeparol serii hypoalergicznej kosztował ok. 30 zł, kupiłam go w aptece intern.
Stary 2009-03-04, 21:59   #246
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

Avene, Soin Apaisant Contour Des Yeux (Kojący krem pod oczy dla skóry wrażliwej) on jest na KW sama go stosowalam na sucha skore i jest godny polecenia

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 00:00   #247
Sahira
Rozeznanie

To ciekawe.Zawsze kojarzyłam go z lekką konsystencją. Muszę wypróbowac
Stary 2009-03-05, 09:59   #248
asik123456789
Zakorzenienie

Mialam ten sam problem. Jestem mloda i ogolnie nie mam zmarszczek ale skora pod oczami tak mi sie wysuszyla (od korektora) ze nagle zrobily mi sie zmarszczki! Tez mam cienka skore. Moj problem juz zniknal Szukalam kremu i niczego dobrego nie znalazlam tak naprawde. Garniery itp. wybij sobie z glowy. Ja ich uzywalam codziennie i mimo to skora mi sie przesuszyla. No wiec ja robie tak:
Na dzien uzywam kremu Clinique-all about eyes rich-ma dosc kiepskie recenzje ale ja go bardzo lubie. Recenzje sa zle dlatego ze wszyscy oczekuja od niego ze wygladzi zmarszczki itd. A on glownie nawilza. Ma konsystencje maselka ale na skorze ladnie sie wchlania i jest bardzo dobry pod makijaz. Ja go sama nie kupilam tylko dostalam mini opakowanie jako gratis do zakupow. Takie mini opakowania mozna kupic na allegro za okolo 30 zl (5-7ml) ale mozna tez upolowac pelnowymiarowe opakowanie 15ml za okolo 60zl. W sklepie okolo140zl. Mi takie male opakowanie 5ml starczylo na miesiac Tylko ze ja uzywalam tylko na dzien. Na noc wymyslilam cos innego ale baaardzo mi pomoglo. Nie znalazlam super odzywczego kremu pod oczy wiec uzywam takiego baaardzo gestego, tresciwego kremu do rak. Nakladam cieniutka warstwe i skora naprawde sie odzywia. Nic zlego sie nie dzieje Polecam. Ja uzywalam kremu da rak Avene. Juz po ygodniu widac zdecydowana roznice.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:19   #249
klaudynka4
Zakorzenienie

Dziękuję Ja właśnie myślałam o pewnym kremie do rąk, który ma treściwą konystencję na bazie wosku pszczelego Dzisiaj spróbuję
Stary 2009-03-06, 18:43   #250
alexis78
Raczkowanie

GG do alexis78

Najtaniej i skutecznie wychodzi zakup masła cupuacu najlepiej nierafinowanego. Trzeba go wymieszać z jakimś olejem zimnotłoczonym, można dodać kwasu hialuronowego, wit.e i gotowe. Ale trzeba się pobawić w samodzielne przyrządzanie kremu.
alexis78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:09   #251
cafe5latte
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

.

Edytowane przez cafe5latte
Czas edycji: 2010-02-05 o 14:49
cafe5latte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:28   #252
asik123456789
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cafe5latte Pokaż wiadomość
Garnier pod oczy Komfort Suchej Skóry, w żółtej tubce.
Uzywalam go 2 razy dziennie przez 2 miesiace i mimo to skora strasznie mi sie przesuszyla. Nie polecam. Nie warto.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 12:21   #253
paula169
Przyczajenie

Dot.: krem pod? oczy - jak nakładać

Hm...Interesujące...Ja zawsze nakładam krem pod oczy od zewnętrznego do wewnętrznego kącika, gdyż ten sposób nie rozciąga skóry. Do tej pory tylko o takim sposobie słyszałam i on jest zawsze zalecany.
I kogo teraz słuchać?
paula169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:43   #254
agusiownik
Zakorzenienie

ja też słyszałam, żeby nakładać krem od zewnętrznej strony oka do wewnątrz
agusiownik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 18:13   #255
azure
Zadomowienie

GG do azure

Cytat:
Napisane przez paula169 Pokaż wiadomość
Hm...Interesujące...Ja zawsze nakładam krem pod oczy od zewnętrznego do wewnętrznego kącika, gdyż ten sposób nie rozciąga skóry. Do tej pory tylko o takim sposobie słyszałam i on jest zawsze zalecany.
I kogo teraz słuchać?
Przecież to samo zaleciła pani Beata od zewnętrznego do wewnętrznego kącika:
Cytat:
Napisane przez Beata Pokaż wiadomość
/.../ zaczynasz od nałożenia kremu w zewnetrzny kącik i przesuwasz palcami (najdelikatniej nałożysz krem palcem serdecznym , ale nie ma to takiego wielkiego znaczenia) w kierunku kącika wewnętrznego /.../
azure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 09:28   #256
martinka_81
BAN stały

GG do martinka_81
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

atakuj botoxem

http://esmediqua.pl
martinka_81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 09:32   #257
villk
Przyczajenie

Dot.: Re: Ratunku- kurze łapki!!!

Kurze łapki to wymysł firm kosmetycznych Ja lubię ludzi, których twarz coś mówi. I bardzo lubię ludzi co się dużo uśmiechają. Też mam 29 lat i o zmarszczki zacznę się martwić po 60.
Stary 2010-04-23, 19:01   #258
SubRosa1985
Raczkowanie

Dziewczyny ja mam podobne do AgnieszkiB "wątpliwości" dotyczące kremu pod oczy. Ale ja ukonkretnię mój Otóż kupiłam dwa kremy POD oczy i zastawiam się czy mogę ich używać również na powiekę (coby nie poczuła się traktowana po macoszemu ) ?Wydaje mi się, że pierwszy z moich kremów jest 'delikatniejszy' w składzie i działaniu: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...blawatkiem.htm i chyba (?) bez problemu mogę go kłaść tez na powieki mimo że nie jest to jego przeznaczenie, zaś mój drugi krem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...brzekom.htm??? Tego nie ryzykować na powiekę? hmmm... Proszę o rady i z góry
Stary 2010-04-23, 19:09   #259
lachryma
Zakorzenienie

a ja słyszałam, że krem powinno się "wklepywać" w skórę- należy ponoć unikać wmasowywania kremu, ponieważ może to spowodować po dłuższych czasie używania kremu (np parę lat) większą ilość zmarszczek...
Stary 2010-04-24, 07:44   #260
Wonder Woman
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że krem powinno się "wklepywać" w skórę- należy ponoć unikać wmasowywania kremu, ponieważ może to spowodować po dłuższych czasie używania kremu (np parę lat) większą ilość zmarszczek...
Ja również wielokrotnie słyszałam taką opinię nigdy nie wmasowuję, tylko delikatnie wklepuję opuszkami palców, w kierunku od strony zewnętrznej do wewnętrznej. Taki sposób polecała mi także kosmetyczka.
Wonder Woman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 09:49   #261
lachryma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
tylko delikatnie wklepuję opuszkami palców, w kierunku od strony zewnętrznej do wewnętrznej.
robię identycznie
tak z profilaktyki
Stary 2010-04-24, 11:31   #262
martuskaa2
Raczkowanie

GG do martuskaa2

Również wyznaje zasadę, że krem pod oczy lepiej wklepywać niż wmasowywać ; ) Co do nakładania na ruchomą powiekę, ja nakładam zawsze i pod oczy i na powieki, zaś jeżeli czuję, że po nałożeniu na powieki coś mnie szczypie to przestaje.
SubRosa1985 jak oceniasz krem http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...blawatkiem.htm ? Planuję zakup jakiegoś delikatnego kremu pod oczy i również ten wpadł mi w oko, służy Ci on dobrze?

W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.

martuskaa2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 16:12   #263
SubRosa1985
Raczkowanie

"[...] SubRosa1985 jak oceniasz krem http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...blawatkiem.htm ? Planuję zakup jakiegoś delikatnego kremu pod oczy i również ten wpadł mi w oko, służy Ci on dobrze?"

Nie mogę wydać kompletnej oceny tego kremiku Ziai z bławatkiem, bo... używam go całe dwa dni Jedyne co mogę powiedzieć, to:
- konsystencja (bezzapachowego) kremu,
- wydajny - niewiele wystarczy by pokryć skórę pod oczami i górną powiekę,
- wchłania się raczej szybko (choć na początku czuję, że mam tłusty film pod oczami, ale potem wszystko gra , nic nie szczypie, nie podrażnia itp.,
- nadaje się pod makijaż - sprawdziłam - nic się nie roluje na nim.
Jak radzi sobie z cieniami i czy poprawia kondycje skóry i w jakim stopniu - nie mogę powiedzieć narazie Ja mam straszne cienie pod oczami ale wiem, że żaden krem nie zdziała cudów - ważna jest też dieta, sen, rezygnacja z nałogów , więc nie obiecuję sobie zbyt wiele od żadnego kremu w tej kwestii. Poza tym wychodzę z założenia, że mając lat 20+ i żadnych widocznych problemów ze skórą wokół oczu należy dbać o profilaktykę i taki kremik - delikatny, naturalny, nawilżający - wystarczy Nie wiem, może się mylę, ale nie sądzę, że w młodym wieku właściwe jest stosowanie kosmetyków na problemy, których nie mamy - to chyba źle pojęta "profilaktyka" Dlatego polecam Ci martuskaa2 ten krem Ziai - jest tani i pewnie nie ma spektakularnego, dogłębnego działania itp. - ale dla młodej skóry jest wystarczający i moim zdaniem nie ma sensu przepłacać

A jeśli chodzi o aplikację kremu pod oczy to wklepywanie (bez masowania, ugniatania zbytniego i szcz. naciągania skóry!!!) jest najlepszą (nie "maltretujemy" delikatnej skóry i nie przyczyniamy się do powstawania zmarszczek) i najpraktyczniejszą (wklepany krem pod oczy wchłania się szybciej i efektywniej niż wsmarowany - sprawdzone) metodą

Edytowane przez SubRosa1985
Czas edycji: 2010-04-24 o 16:14
SubRosa1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:01   #264
Wonder Woman
Zadomowienie

SubRosa1985, zgadzam się z Tobą w pełni co do nieużywania zbyt zaawansowanych kremów w tym wieku, podobno to bardzo rozleniwia skórę i o ile rzeczywiście wydawać się może, że krem działa super, to w przyszłości skutki mogą być opłakane.
Wonder Woman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 17:41   #265
Aarktica
Raczkowanie

GG do Aarktica
Krem pod oczy dla 20-latki

Mimo młodego wieku zauważyłam pogorszenie stanu skóry wokół oczu. Jak się uśmiechnę, wyglądam jak pomarszczony troll. Uznałam, że to wina malowania przez kilka lat na powiekach kresek kredkami oraz eyelinerem - trochę naciągam wtedy skórę, żeby kreska wyszła równa. Eyeliner oczywiście odstawiłam na specjalne okazje i postanowiłam na co dzień malować się cieniami i tuszem, co by już nie męczyć oczu. Po za tym na moją skórę może źle wpływać praca - siedzę 8 godzin w zamkniętym pomieszczeniu, okna otworzyć nie można, cerę psuje klimatyzacja, którą wszyscy kręcą jak chcą i wgapiam się przez ten czas w ekran komputera (nie wypomnę, że jak wracam do domu, to też przed nim spędzam sporo czasu).
Czy jest jakiś dobry krem, który mogłabym mimo młodego wieku używać? Boję się, że jak zacznę się nim smarować, to już będę musiała to robić zawsze, bo efekt będzie tylko chwilowy albo wręcz te zmarszczki zrobią się głębsze.
Pomocy
Aarktica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 18:38   #266
akisia
Wtajemniczenie

Dot.: Krem pod oczy dla 20-latki

Na zmęczone siedzeniem przed kompem wiele h oczy pomaga żel Flos lek ze świetlikiem. Na zmarszczki to niestety sama szukam czegoś dobrego...ale na nawilżonej skórze zmarszczki są mniej widoczne, więc dbaj o nawilżanie. Delikatnie zmywaj makijaż i dawaj jak najczęściej odpocząć oczom.
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:30   #267
coldold
Proszkonizatorka

Ja mam 22 lata i zakupiłam Eucerin AQUAPORIN ACTIVE pod oczy. Nie jest przeciwzmarszczkowy, a tylko nawilżający, myślę, że powinnaś wybierać spośród tego typu specyfików.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:20   #268
Aarktica
Raczkowanie

GG do Aarktica

Dzięki dziewczyny, sprawdzę te kremy i może któryś kupię, albo przynajmniej zasugeruję się radami i sama coś znajdę
Aarktica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:45   #269
madzialena103
Przyczajenie

Krem pod oczy

Za niedługo kończę 20 lat mój główny problem to cienie pod oczami. Skóra wokół oczu ma ciemniejszą barwę niż reszta twarzy i do tego mam linie jakby zagłębienia na powiekach i pod oczami wyglądają jak zmarszczki, które widać gdy pomaluje oczy korektorem co niestety muszę robić bo inaczej wyglądam jakbym w ogóle nie spała.
Szukam kremu pod oczy który choć trochę rozjaśni moje cienie i najlepiej żeby pomógł coś na te zmarszczki.

Wypróbowałam już z garniera roll on co prawda podnosi jakby mi powieki ale owe linie na nich stają się jakby jeszcze bardziej widoczne, więc był to niewypał.Zastanawiam się nad kremem z sorayi rozświetlająco-dotleniającym ale nie im czy mogłabym go stosować zważając mój wiek
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-38636-rec-426455.htm
Proszę o radę.
madzialena103 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:00   #270
Fisiasia
Rozeznanie

Dot.: Krem pod oczy

lepsze to niz garnier, i chyba nie ma napisanie od jakiego wieku powinno sie go uzywac wiec mozesz jak najbardziej
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
20 lat, krem pod oczy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości