Rok bez farbowania włosów, czas na zmiany. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-05-28, 16:54   #1
Mariposa25
Przyczajenie

Question

Rok bez farbowania włosów, czas na zmiany.

Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy w dobraniu fryzury.
Odpowiem najpierw na pytania regulaminu:

1. Jak się opalasz- ciało od razu na brązowo, twarz i dekold na różowo, dopiero po kilku dniach opalenizna zmienia sie na brąz.
2. Kolor oczu - brązowe, rzęsy bężowe/blond, moja wieczna zmora
Brwi oczywiście jasne, ostatnio zaczęłam używać cienia do brwi, ale narazie tylko troche, bo moje brwi są dość rzadkie i wydaje mi sie że widac że jest na nich cien. Nie chcę sztucznego efektu, dlatego ucze się powoli
3. Piegi - jasno brązowe na policzkach nosie i troche na czole, od dwóch lat pojawiają sie na ramionach i dekoldzie - coraz wiecej.
4. Cera - bardzo blada, twarz lekko zaróżowiona (uzywam antybiotyku na rózowe placki/plamy), denerwuje mnie taka blada twarz, oczy i brwi blade -wszystko jakby sie zlewa. Skora na ciele blada, nie raz wręcz sina, cienka i prześwitująca.
5. Naturalny kolor włosów - popielaty ciemny blond
6. Kolor ust - jasny róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - najczęsciej kupuje cos w kolorze białym, siwym, granatowym, ew. róż, polubilam khaki. Nie lubie się w jasnoniebieskim, i jasnozielonym, pomaranczowym.

Niedługo planuje iść do fryzjera i mam mały dylemat jak się sciąc... Juz rok czasu nie farbuje włosów i troche źle sie czuje z odrostami, ostatnie nieudane farbowanie u fryzjera tak mi zniszczyło wlosy, że do dziś zmagam się z połamanymi końcówkami - nie raz na jednym włosie są 2 złamane miejsca... mimo, że przez ten czas juz 4 razy podcinałam włosy
Wydaje mi sie, że bez cieniowania moje włosy wyglądają lepiej.. od zawsze zmagam się z puszeniem włosów i gdy były pocieniowane był jeden wielki puch, wszedzie odstające koncówki.

Najlepiej sie czuje w rozpuszczonych włosach. Zastanawiałam się czy nie ściąc włosów na dłuższego boba, troche dłuższy przód, tył nie za krótki. Wstawie zdjęcie o co mi dokładnie chodzi, jednak nie wiem czy przy lekko falowanych włosach bedzie to dobra fryzura? Z drugiej strony ciut mocniejsze cięcie, byłoby dobre żeby pozbyć się choć trochę farbowańców.
I kolejny dylemat co z grzywką, czy na bok czy wogóle.

Jeżeli chodzi o oczy to cieni nie lubie, zawsze uzywałam tylko kredki i tuszu. Teraz ucze się robic kreski eyeliner'em
Jaką proponujecie szminke do ust? Dodam, że lubie matowe kolory, mam czerwoną, jest tak mocna ze rozcieram ją palcem na ustach, żeby bylo delikatniej

Głownie potrzebuje pomocy w dobraniu fryzury
Pierwsze zdjęcie jest z przed 3 miesięcy, drugie z przed 8 miesięcy , trzecie z przed ponad roku po wyjściu od fryzjera. Ostatnie to fryzura jaka mi sie podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150127_151824.jpg (103,2 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0652.jpg (51,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20140511-WA0006.jpg (27,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lob-fashionelka-fryzura.jpg (51,7 KB, 65 załadowań)
Mariposa25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 17:06   #2
Anonimka1988
Zadomowienie

Dot.: Rok bez farbowania włosów, czas na zmiany.

Myślę, że pasowałaby Ci fryzura, którą zaprezentowałaś i włosy zdecydowanie średniej długości - nie za krótkie i nie za długie. Jeżeli masz regularne problemy z suchymi kosmykami, to może wypróbuj olejowania? To najlepsza metoda na tego typu problemy z włosami, które opisałaś. Co do koloru włosów - raczej widzę Cię w jasnych naturalnych odcieniach, brązach lub ciemnych blondach.
Byłoby super, gdybyś dodała wyraźną fotkę twarzy, bo na tych zdjęciach zbyt mało widać, by móc doradzić Ci coś odnośnie makijażu.
Anonimka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 18:07   #3
DRJACQUES96
Przyczajenie

Dot.: Rok bez farbowania włosów, czas na zmiany.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Myślę, że pasowałaby Ci fryzura, którą zaprezentowałaś i włosy zdecydowanie średniej długości - nie za krótkie i nie za długie. Jeżeli masz regularne problemy z suchymi kosmykami, to może wypróbuj olejowania? To najlepsza metoda na tego typu problemy z włosami, które opisałaś. Co do koloru włosów - raczej widzę Cię w jasnych naturalnych odcieniach, brązach lub ciemnych blondach.
Byłoby super, gdybyś dodała wyraźną fotkę twarzy, bo na tych zdjęciach zbyt mało widać, by móc doradzić Ci coś odnośnie makijażu.
Tak , to prawda , powyzsze rady chyba są całkiem słuszne . Ale tak naprawdę ze zdjęcia niemozna odczytać dokładnie , co komu pasuje. Zwróć uwagę na to , że kiedy idziesz do fryzjera i pokazujesz zdjęcie fryzury , ktora ci się podoba , to on i tak ją modyfikuje pod Ciebie. Może wybierz się do dobrego, polecanego fryzjera i niech decyduje?
DRJACQUES96 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości