olejek do skórek - szukam zamiennika... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-05-29, 22:38   #1
swinka_morska
Raczkowanie

olejek do skórek - szukam zamiennika...

Kończy mi się moja ulubiona, najlepsza oliwka do skórek, ale niestety, nie jest już produkowana W związku z tym szukam zamiennika, który będzie podobnie działał. Pamiętam, że podobny trochę efekt dawał Killys w starej wersji - niestety nowa jest kiepska, szybko daje uczucie jeszcze bardziej suchych skórek niż przed użyciem. Podobne odczucie mam po używaniu olejku Inglota - aby uzyskać taki efekt nawilżenia, muszę naprawdę sporo nałożyć na paznokcie, gdzie przy starej potrzebowałam naprawdę niewiele. No i ten stary jest dość treściwy, olejkowaty, Inglot sprawa wrażenie dość wodnistego.

Poniżej wklejam znaleziony w necie opis mojego olejku:
Przeciwgrzybicza oliwka pielęgnacyjna, do paznokci i skórek. Witaminizowana, odżywcza oliwka do paznokci o działaniu przeciwgrzybiczym. Do głębokiej pielęgnacji paznokci suchych, łamliwych i rozdwajających się. Wzbogacona wyciągiem z drzewa herbacianego i lawendy oraz oliwką ze słodkich migdałów, esencją z cytryny i witaminami E i F jest prawdziwym eliksirem polecanym do pielęgnacji wszystkich rodzajów paznokci.
Co polecacie? Czego szukać? Ehh... żałuję, że nie zrobiłam zapasu...
swinka_morska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 23:56   #2
201606220925
Konto usunięte

Dot.: olejek do skórek - szukam zamiennika...

Nail Tek Renew!!!
możesz też kupić olejek rycynowy w aptece za ok. 2 złote jest i na waciku wcierać na noc w paznokcie, albo kapsułki z wit. A + E (przebijasz igłą, wyciskasz i wsmarowywujesz)

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Nail Tek Renew ma bardzo podobne właściwości do tej twojej, jest super i ma jeszcze pipetkę na dodatek do porcjowania kropli szybko się wchłania, ma ładny zapach
ale te naturalne sposoby na skórki też polecam, rewelacyjne są
201606220925 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 00:06   #3
swinka_morska
Raczkowanie

te naturalne wiem, ale nieraz na szybko, na wyjeździe, zdecydowanie wolę te gotowe
swinka_morska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 12:02   #4
201606220925
Konto usunięte

to kup sobie tego Nail Teka, naprawdę warto, tu masz notkę na jego temat http://lakierowa-mania-mani.blogspot...-skorek-i.html
ja sama go mam i polecam
201606220925 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości