Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-07-01, 10:36   #2971
Magdalena___
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was szampon J. Frieda? Warto? W promocji jest teraz szampon dla farbowanych brunetek i tak się zastanawiam...
O tutaj się wypowiem

Mówię o produktach dla blondynek i 'normalnych' i 'go blonder'.
Przed zmianą (widoczną w zmianie opakowania....) produkty były idealne, najlepszy szampon - włosy lekkie, błyszczące, takie aksamitne, łatwo się rozczesywały, ładny zapach. Odżywka też rewelacyjna. Wydaje mi się że ok. 2 lat temu zaszła jakaś zmiana w składzie i teraz nie lubię już tych produktów - obciążają, ciężko się ich używa, męczą włosy; otwarty szampon i odżywkę i część zapasu oddałam lub wymieniłam
Jeszcze mają w serii maski - która jest ok teraz, wcześniej nie próbowałam, i jakieś takie serum - też jest ok.

Podsumowując : Jeśli wcześniej nie używałaś - polecam, a nóż będzie Ci odpowiadać, jeśli wcześniej korzystałaś i byłaś zadowolona - to wtedy odradzam zdecydowanie.
Dla brunetek nie używałam ich szamponów w ogóle, używałam za to jakieś naprawcze i też były ok.

W Rossie w promocji (jest regularnie co jakiś czas) są szampony po ok.20zł, w Niemczech kupowałam je sobie spokojnie po 3euraski

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja miałam do blondynek już kilka sztuk i co jakiś czas znowu kupuję ja lubię. Miałam też zwiększający objętość oraz do zniszczonych, ale szału nie było. Wolę te do blondu
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś szampon, odżywkę i maskę dla blondynek i byłam nawet dość zadowolona, przede wszystkim nie podrażniły mi mojej chorobliwie wrażliwej skóry głowy
Widzę, że się spóźniałam z moimi wypocinami - no ale starałam się
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-07-01, 10:39   #2972
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
O tutaj się wypowiem

Mówię o produktach dla blondynek i 'normalnych' i 'go blonder'.
Przed zmianą (widoczną w zmianie opakowania....) produkty były idealne, najlepszy szampon - włosy lekkie, błyszczące, takie aksamitne, łatwo się rozczesywały, ładny zapach. Odżywka też rewelacyjna. Wydaje mi się że ok. 2 lat temu zaszła jakaś zmiana w składzie i teraz nie lubię już tych produktów - obciążają, ciężko się ich używa, męczą włosy; otwarty szampon i odżywkę i część zapasu oddałam lub wymieniłam
Jeszcze mają w serii maski - która jest ok teraz, wcześniej nie próbowałam, i jakieś takie serum - też jest ok.

Podsumowując : Jeśli wcześniej nie używałaś - polecam, a nóż będzie Ci odpowiadać, jeśli wcześniej korzystałaś i byłaś zadowolona - to wtedy odradzam zdecydowanie.
Dla brunetek nie używałam ich szamponów w ogóle, używałam za to jakieś naprawcze i też były ok.

W Rossie w promocji (jest regularnie co jakiś czas) są szampony po ok.20zł, w Niemczech kupowałam je sobie spokojnie po 3euraski

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Widzę, że się spóźniałam z moimi wypocinami - no ale starałam się
Bardzo dziękuję
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 10:54   #2973
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Widziałam wczoraj w stacjo te peelingi Collistara tylko, że doczytałam się, że na opakowaniu jest 100g a na stronie 150g
były jeszcze za 39zł jakies coś do ciała

Pani konsultantka usilnie namawiała mnie na maskarę Guerlain w promo za 89zł ponoć cuda na kiju robi - nie skusiłam się

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-07-01, 10:55   #2974
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Zupełnie tak jak ja, ten sam kolor wzięłam i moje z C. też już wysłane
to gratuluje dobrych zakupów

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Miała któraś z Was szampon J. Frieda? Warto? W promocji jest teraz szampon dla farbowanych brunetek i tak się zastanawiam...
Ja używałam kiedyś szamponu dla blondynek, odżywki i nie byłam za bardzo zadowolona, jakoś włosy mi trochę przesuszyło :/ Jest jeszcze z tej serii taki spray rozjaśniajacy do włosów, ale trzeba z nim uważać bo jest w składzie woda utleniona i można zrobić sobie krzywdę.
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:05   #2975
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Widziałam wczoraj w stacjo te peelingi Collistara tylko, że doczytałam się, że na opakowaniu jest 100g a na stronie 150g
były jeszcze za 39zł jakies coś do ciała

Pani konsultantka usilnie namawiała mnie na maskarę Guerlain w promo za 89zł ponoć cuda na kiju robi - nie skusiłam się
O kurczaki jak 100g, to będzie reklamacja

Miałam kiedyś tusz Guerlain, ale wysechł chyba po 2 tygodniach używania tej firmie za tusze podziękuję

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja używałam kiedyś szamponu dla blondynek, odżywki i nie byłam za bardzo zadowolona, jakoś włosy mi trochę przesuszyło :/ Jest jeszcze z tej serii taki spray rozjaśniajacy do włosów, ale trzeba z nim uważać bo jest w składzie woda utleniona i można zrobić sobie krzywdę.
Dzięki
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:07   #2976
201606201234
Konto usunięte

kliknelam Estee Lauder Double Wear Light - czaiłam się na niego od jakiegoś czasu, i minipuderek Pupy (chyba wzielam ostatni) z kodem za punkty z paybacka -100zl wyszlo mi 60zl
201606201234 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:08   #2977
maarthusia

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
kliknelam Estee Lauder Double Wear Light - czaiłam się na niego od jakiegoś czasu, i minipuderek Pupy (chyba wzielam ostatni) z kodem za punkty z paybacka -100zl wyszlo mi 60zl
świetna okazja
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:09   #2978
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
świetna okazja
w końcu wyprobuje ten podkład
201606201234 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:09   #2979
liv87
Guerlain Lover

Ja bardzo lubię Go Blonder ten rozświetlacz do blodu - nie zepsuł mi włosów, bo mocno je nawilżam

liv87 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:12   #2980
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
O kurczaki jak 100g, to będzie reklamacja

Miałam kiedyś tusz Guerlain, ale wysechł chyba po 2 tygodniach używania tej firmie za tusze podziękuję

a opłaciłaś już ? bo ja się zastanawiam nad nim, w ogóle zużyłam próbkę z boxa, z zeszłego roku tą zieloną wersję i bardzo mi pasował ten peeling ( poza zapachem jakiś majeranek tam czułam ) a ja uwielbiam takie małe pojemności,

peeling rusinowej kupiłam 500 ml i nie mogę go zużyć bo zaczął mnie drażnić bo zostawia strasznie oblepioną skórę

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:14   #2981
maarthusia

Cytat:
a opłaciłaś już ? bo ja się zastanawiam nad nim, w ogóle zużyłam próbkę z boxa, z zeszłego roku tą zieloną wersję i bardzo mi pasował ten peeling ( poza zapachem jakiś majeranek tam czułam ) a ja uwielbiam takie małe pojemności,

peeling rusinowej kupiłam 500 ml i nie mogę go zużyć bo zaczął mnie drażnić bo zostawia strasznie oblepioną skórę
Jeszcze nie opłaciłam, czekam na boxa z S. mi też pasował ten zielony Collistar, poza zapachem ale zdzierak fajny
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:15   #2982
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Ja bardzo lubię Go Blonder ten rozświetlacz do blodu - nie zepsuł mi włosów, bo mocno je nawilżam
czym nawilzasz? polec cos prosze

buahhot jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:17   #2983
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cytat:
O ja też lubię ten rozświetlacz, raz tylko zrobił mi krzywdę, bo miałam jakąś badziewną farbę wcześniej i mi zaczęły się rozjaśniać włosy na rudo, ale przy dobrej jakości farbie już więcej mi się to nie powtórzyło, a mam go juz chyba 3 albo 4 szt.

aniyam jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:17   #2984
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze nie opłaciłam, czekam na boxa z S. mi też pasował ten zielony Collistar, poza zapachem ale zdzierak fajny
właśnie otóż to, zdziera fajnie
a kiedy box z S. ?

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:20   #2985
maarthusia

Cytat:
właśnie otóż to, zdziera fajnie
a kiedy box z S. ?
Ma być podobno już w ten piątek

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-07-01 o 11:22
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:21   #2986
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

A propos tej serii dla blondynek John Frieda, właśnie patrzę to w SP w lipcu cała seria jest -40% a z kartą -50%

aniyam jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:23   #2987
Magdalena___
Zakorzenienie

Dziewczyny a te plastry Cettua, można je stosować przy pękniętych naczynkach? Mam dwie pęknięte kropeczki na samym środku nosa
Stary 2015-07-01, 11:25   #2988
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dziewczyny a te plastry Cettua, można je stosować przy pękniętych naczynkach? Mam dwie pęknięte kropeczki na samym środku nosa
Teoretycznie przy słabych naczynkach nie powinno się, ale ja mam też popękane koło nosa i stosuję i nic się nie dzieje, nic się nie powiększa, zresztą byłam kiedyś na zamykaniu naczynek i tak po jakimś czasie powyłaziły, taki urok

aniyam jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:26   #2989
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:
Miałam wersje dla brunetek i o ile szampon jeszcze jakoś zmęczyłam to odżywka doprowadzała mnie wręcz do szewskiej pasji. Obciążala mi włosy niemiłosiernie. Ciągle miałam wrażenie, że są brudne. Nigdy więcej J. Frieda.
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:29   #2990
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Miałam wersje dla brunetek i o ile szampon jeszcze jakoś zmęczyłam to odżywka doprowadzała mnie wręcz do szewskiej pasji. Obciążala mi włosy niemiłosiernie. Ciągle miałam wrażenie, że są brudne. Nigdy więcej J. Frieda.
Dzięki odżywek nie używam (z lenistwa , poza Gliss-kurami w sprayu ), więc może jakoś szampon mnie nie skrzywdzi
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:33   #2991
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Ma być podobno już w ten piątek
żeby nie kusił... żeby nie kusił

co do Friedy to moja Mama namietnie używa do blondu i jest bardzo zadowolona ja natomiast byłam bardzo niezadowolona ale ja mam mega trudne włosy w obsłudze

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-07-01 o 11:34
kicia555 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:36   #2992
amyz
Chanel Lady

Cytat:

też takie modły wznosze odkąd się dowiedziałam że będzie moje zamówienie z S dalej nie wysłane myślałam że jutro już dojdzie
amyz jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:40   #2993
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też takie modły wznosze odkąd się dowiedziałam że będzie moje zamówienie z S dalej nie wysłane myślałam że jutro już dojdzie

ja zamówiłam w sumie mini tusz they're real benefitu - miałam kiedyś, fajne rzęsy robił, cholernie trudno się zmywał ale chętnie sobie go przypomnę i dla Mamy Diorshow'a nie dość że przeceniony to i jeszcze matras2015 wszedł no i też nie wysłane

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:43   #2994
maarthusia

Cytat:

co do Friedy to moja Mama namietnie używa do blondu i jest bardzo zadowolona ja natomiast byłam bardzo niezadowolona ale ja mam mega trudne włosy w obsłudze
o to się modlimy od dawna
Co do szamponu to chyba zaryzykuję , nie mam na szczęście problemowych włosów

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Spokojnie, pewnie wieczorem dostaniemy maila z potwierdzeniem wysyłki
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:47   #2995
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
o to się modlimy od dawna
Co do szamponu to chyba zaryzykuję , nie mam na szczęście problemowych włosów

prawda jest taka, że jak nie wypróbujesz u siebie to się nie przekonasz włosy w moim przypadku są najbardziej upierdliwe i zazwyczaj to co pasuje wszystkim albo większości u mnie się nie sprawdza i na odwrót za friede

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:49   #2996
maarthusia

Cytat:
prawda jest taka, że jak nie wypróbujesz u siebie to się nie przekonasz włosy w moim przypadku są najbardziej upierdliwe i zazwyczaj to co pasuje wszystkim albo większości u mnie się nie sprawdza i na odwrót za friede
Fakt dzięki
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:50   #2997
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Teoretycznie przy słabych naczynkach nie powinno się, ale ja mam też popękane koło nosa i stosuję i nic się nie dzieje, nic się nie powiększa, zresztą byłam kiedyś na zamykaniu naczynek i tak po jakimś czasie powyłaziły, taki urok
Dzięki Nigdy nie używałam takich plastrów, chętnie sprawdzę
Ja byłam w zeszłym roku na laserowym zamykaniu, 7 sesji, jedno się udało, drugiego niet i w końcu przestałam chodzić. Planuję tej jesieni/zimy albo następnej spróbować może zamrażania chociaż pani dermatolog mi powiedziała, że laser skuteczniejszy, przeszkadzają mi teraz te pęknięcia bo ciężko takie czerwone kropy zamaskować bez sztucznego efektu
Stary 2015-07-01, 11:53   #2998
love1234
Born to shop

Ja juz dostałam potwierdzenie wysyłki wczorajszych zamówień. Z kolei poniedziałkowe nadal w realizacji
love1234 jest offline  
Stary 2015-07-01, 11:55   #2999
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dzięki Nigdy nie używałam takich plastrów, chętnie sprawdzę
Ja byłam w zeszłym roku na laserowym zamykaniu, 7 sesji, jedno się udało, drugiego niet i w końcu przestałam chodzić. Planuję tej jesieni/zimy albo następnej spróbować może zamrażania chociaż pani dermatolog mi powiedziała, że laser skuteczniejszy, przeszkadzają mi teraz te pęknięcia bo ciężko takie czerwone kropy zamaskować bez sztucznego efektu
Ja byłam na laserowym i nawet przez przeszło rok było ok, ale potem u mojego taty zdiagnozowano raka, miał operację itp więc napłakałam się za wszystkie czasu i wiadomo jak płacz to i wycieranie i pocieranie nosa chusteczką i niestety znowu kilka mam widocznych, na jesień też chcę iść z nimi porządek znowu zrobić

aniyam jest offline  
Stary 2015-07-01, 12:01   #3000
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Ja byłam na laserowym i nawet przez przeszło rok było ok, ale potem u mojego taty zdiagnozowano raka, miał operację itp więc napłakałam się za wszystkie czasu i wiadomo jak płacz to i wycieranie i pocieranie nosa chusteczką i niestety znowu kilka mam widocznych, na jesień też chcę iść z nimi porządek znowu zrobić
Trzymam za nas kciuki Niby taki drobiazg a upierdliwy!
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości