Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-07-09, 14:43   #4171
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak, może być przydatne do użytku mimo, że mają 9 lat Miewałam 15-letnie perfumy, których kolor jedynie się zmienił.
A swoją drogą to mogliby cenę obniżyć, a nie kisić.
Ja mam Poison z 1987 roku i Dune z 1993 chyba. Nic im nie dolega

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-07-09, 14:45   #4172
korinka3
Melissa Lejdi :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
fajna wygrana
też chcę kolejnego boxa
Wariatki Wy moje, niektóre jeszcze nie dostały tego boxa, a Wy już kolejnego chcecie w stacjonarce też są boxy, czy tylko on-line?
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-07-09, 14:47   #4173
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
To nie otwieraj i odbierz sobie na poczcie

Dostałam Boxa. Reveal troche ogórem zajezdza Zapachy takie sobie jak dla mnie, mdłe troche, choc moze to wina tego, że jest gorąco. Potestuje bardziej sprzyjających warunkach.

Jedyne rzeczy całkowicie nie dla mnie to biały lakier (jakos nie lubie) i Pat&Rub. Nie lubie tego olejku. Mam jeszcez w domu 2 takie same które dostałam w Pacie do zakupów.

Za to tusz jakie robi rzęsiska to masakra I szminka tej fajowa

Ale znowu ten samoopalacz to jakas masakra. Posmarowałam ręke i miałam kolor zielono-żółtej marchewki. Z akcentami pomaranczu. Musialam szybko zmywac, zeby przpadkiem tak mi nie zostało Chyba w zyciu nie mialam nic o gorszym kolorze. Gnijąca panna młoda po prostu. Ewentualnie Czesio. Nigdy więcej
Jeszcze go nie używałam, ale pianka z Vita Liberata tak samo wyglądała, jakiś taki kolor roślinności dna morskiego. Na ciele było ok, daj mu jeszcze szansę

Ja też jestem zadowolona z boxa i z zakupów. W końcu mam Chocolate Bar, czaiłam się od kiedy pojawił się w S
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-07-09, 14:47   #4174
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Wariatki Wy moje, niektóre jeszcze nie dostały tego boxa, a Wy już kolejnego chcecie w stacjonarce też są boxy, czy tylko on-line?

Kocham dostawać prezenty do zakupów. Dla mnie mogłoby nie być zniżek tylko fajne gifty S. powinna co miesiąc robić takie akcje

Boxy chyba tylko online
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-09, 14:49   #4175
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja nie słyszałam żeby były dostępne kiedykolwiek stacjonarnie
Stary 2015-07-09, 14:53   #4176
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Mam boxa Ale fajny

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-07-09, 14:55   #4177
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja nie słyszałam żeby były dostępne kiedykolwiek stacjonarnie
tak myślałam
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-07-09, 14:56   #4178
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez nolda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny skusiłam się na boxa i już u mnie jest
Jeszcze zamawiałam pedzelek do korektora i piankę zobaczymy jak się spisze bo mam lotion do twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektu, piękny odcień delikatnego brązu bez słońca
Z boxa też jestem zadowolona. Pomadka Jacobsa ładna ale jeszcze na ustach nie testowałam. Miniaturki urocze
Cytat:

Ale znowu ten samoopalacz to jakas masakra. Posmarowałam ręke i miałam kolor zielono-żółtej marchewki. Z akcentami pomaranczu. Musialam szybko zmywac, zeby przpadkiem tak mi nie zostało Chyba w zyciu nie mialam nic o gorszym kolorze. Gnijąca panna młoda po prostu. Ewentualnie Czesio. Nigdy więcej
Mam samoopalacz w piance z Vita Liberata (z boxa sprzed roku) i jest świetny. W pierwszym momencie nie wygląda rewelacyjnie, ale opala szybko, na ładny, naturalny kolor i na długo.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-07-09, 14:58   #4179
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Jeszcze go nie używałam, ale pianka z Vita Liberata tak samo wyglądała, jakiś taki kolor roślinności dna morskiego. Na ciele było ok, daj mu jeszcze szansę

Ja też jestem zadowolona z boxa i z zakupów. W końcu mam Chocolate Bar, czaiłam się od kiedy pojawił się w S
Ja mowie o kolorze na ciele - naprawde straszna niezdrowa zielonkawa żółtość No ale posmarowałam kawałek uda, zobaczymy co bedzie po zmyciu

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:03   #4180
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
fajna wygrana
też chcę kolejnego boxa

dziękuję baerinki sobie wzięłam takie koralowe, uwielbiam je
ja też chcę , ja też ... pół roku czekania

Cytat:
To nie otwieraj i odbierz sobie na poczcie

Dostałam Boxa. Reveal troche ogórem zajezdza Zapachy takie sobie jak dla mnie, mdłe troche, choc moze to wina tego, że jest gorąco. Potestuje bardziej sprzyjających warunkach.

Jedyne rzeczy całkowicie nie dla mnie to biały lakier (jakos nie lubie) i Pat&Rub. Nie lubie tego olejku. Mam jeszcez w domu 2 takie same które dostałam w Pacie do zakupów.

Za to tusz jakie robi rzęsiska to masakra I szminka tej fajowa

a nie chcesz się wymienić na cos za ten olejek ?

perfumy calvina to ogólnie dla mnie swieżaki więc za dużo się nie spodziewam po tym reveal aczkolwiek super mega że aż 15ml i butelczyna z atomkiem

takich małych pojemności typu 4ml czy 5ml to nie lubię, chlapać się nie lubię a jak tego używać w ogóle

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:13   #4181
maarthusia

Te Fluid Sticki Diora są super maznęłam się drugim z zamówienia: Whisper Beige delikatny nudziak, lekko rudawy fajne jest uczucie po nałożeniu tego błyszczyka, nawilża usta, nie podkreśla suchych skórek pachną rumem opinie na KWC mają takie sobie, ale może z czasem zmienię o nich zdanie na razie jestem zadowolona i będę się czaić na inne kolorki

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2015-07-09 o 15:14
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:20   #4182
liv87
Guerlain Lover

Gratuluję zakupów i boxów Dobrze, że mnie nie kusił Jak zobaczyłam, że jest Reveal i Dot to byłam na 99% przekonana, że box nie dla mnie

Cytat:
Te Fluid Sticki Diora są super maznęłam się drugim z zamówienia: Whisper Beige delikatny nudziak, lekko rudawy fajne jest uczucie po nałożeniu tego błyszczyka, nawilża usta, nie podkreśla suchych skórek pachną rumem opinie na KWC mają takie sobie, ale może z czasem zmienię o nich zdanie na razie jestem zadowolona i będę się czaić na inne kolorki
Czaiłam na nie jak jeszcze dobierałam rzeczy do boxa i chyba w końcu kupię po takiej opinii - jak z trwałością?

liv87 jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:24   #4183
maarthusia

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów i boxów Dobrze, że mnie nie kusił Jak zobaczyłam, że jest Reveal i Dot to byłam na 99% przekonana, że box nie dla mnie

Czaiłam na nie jak jeszcze dobierałam rzeczy do boxa i chyba w końcu kupię po takiej opinii - jak z trwałością?
jak się pomalowałam wcześniej Intrigue to zjadłam większość z kanapką podejrzewam, że szału nie ma, ale przynajmniej u mnie nie wylewa się poza usta i schodzi w miarę równomiernie bardzo podoba mi się, jak po aplikacji zastyga i czuję, jakbym się wyszminkowała dam znać jutro, ile wytrzymał niedawno nałożony kolor Whisper Beige
maarthusia jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:40   #4184
kaaterina
Zadomowienie

Zaraz będę miała!!! Box! Normalnie jak na szpilkach dzisiaj siedzę
kaaterina jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:44   #4185
Soso
Zakorzenienie

Cavalli z tego boxa cudny

Soso jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:45   #4186
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cavalli z tego boxa cudny

Stary 2015-07-09, 15:51   #4187
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Ja też zamówiłam diorki, ale addict extreme lipstick.
Moje zamówienie dopiero dziś wysłane, także będzie jutro lub w poniedziałek jak nie uda mi się z odbiorem Nie mogę się doczekać, jedyne czego się obawiam to, aby nie były macane
Salisia jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:54   #4188
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Ja też zamówiłam diorki, ale addict extreme lipstick.
Moje zamówienie dopiero dziś wysłane, także będzie jutro lub w poniedziałek jak nie uda mi się z odbiorem Nie mogę się doczekać, jedyne czego się obawiam to, aby nie były macane
Ja też! Jakie kolorki ?

Moje nadane było dziś o 14, mam nadzieję że jutro przyjdzie jak mąż jeszcze w domu będzie najfajniej to by było jakby przyszło jeszcze dziś

tenebra jest offline  
Stary 2015-07-09, 15:56   #4189
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

pomylka

Stary 2015-07-09, 16:04   #4190
AnulaQa
Zakorzenienie

Coś mi Mężczyzna brzęczy nad uchem, więc wypiszczałam: Misiu, cisza na planie! Biorę udział w konkursie, do wygrania 2 tys zł. (o kosmetiksach mu nic nie wspomniałam, haha). Po czym czytam pytanie konkursowe. Jaki kosmetyk byś zabrał na lot samolotem i dlaczego? A ten: chusteczki odświeżające. Ja: no...hmmm... a dlaczego? Bystrzacha odpowiada: bo widział, że ludzie używają.
Ta.... na pewno wygramy.
AnulaQa jest teraz online  
Stary 2015-07-09, 16:10   #4191
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

I to jest wlasciwe podejscie! Produkt uzyteczny. wielofunkcyjny, sprawdza sie w kazdej sytuacji. Rece mozna umyc i wytrzec ramie, ktore obslinil nam spiacy wspolpasazer...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2015-07-09, 16:21   #4192
pin3ska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziękuję baerinki sobie wzięłam takie koralowe, uwielbiam je
ja też chcę , ja też ... pół roku czekania

a nie chcesz się wymienić na cos za ten olejek ?

perfumy calvina to ogólnie dla mnie swieżaki więc za dużo się nie spodziewam po tym reveal aczkolwiek super mega że aż 15ml i butelczyna z atomkiem

takich małych pojemności typu 4ml czy 5ml to nie lubię, chlapać się nie lubię a jak tego używać w ogóle
A masz jakiś wątek wymiankowy? To obadam

pin3ska jest offline  
Stary 2015-07-09, 16:49   #4193
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja też! Jakie kolorki ?

Moje nadane było dziś o 14, mam nadzieję że jutro przyjdzie jak mąż jeszcze w domu będzie najfajniej to by było jakby przyszło jeszcze dziś
Wzięłam Chérie Bow i Plaza
A Ty jakie?
Dodatkowo zamówiłam, też Smashbox Halo Long Wear Blush Bronze, ale nie wiem jak wypadnie kolorek, bo w necie mało zdjęć.
Może ma która z Was tego Smashboxa i porówna do czegoś lub zrobi zdęcie

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2015-07-09 o 16:52
Salisia jest offline  
Stary 2015-07-09, 17:17   #4194
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Wzięłam Chérie Bow i Plaza
A Ty jakie?
Dodatkowo zamówiłam, też Smashbox Halo Long Wear Blush Bronze, ale nie wiem jak wypadnie kolorek, bo w necie mało zdjęć.
Może ma która z Was tego Smashboxa i porówna do czegoś lub zrobi zdęcie
Też Cherie Bow brałam jedną, bo jeszcze ich nie miałam i nie wiem czy mi się spodoba. A się już przejechałam na chanelkowej za taką forsę tak mi się beznadziejnie nosi więc nie kupuję więcej póki nie sprawdzę

Plaza też piękna dałam sobie bana jednak na takie kolorki, bo o dziwo okazało się, że na pierdyliard szminek jakie posiadam prawie nie mam takich co to do pracy mogę je nosić

tenebra jest offline  
Stary 2015-07-09, 17:18   #4195
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

ale aniyam jest dobra w konkursach więc pewnie wygra i nam powie co jest w tych zestawach które dają w nagrodę
Cytat:

aniyam na pewno wygra główną nagrodę nie znam większej szczęściary konkursowej
Oj tam, oj tam w S i w D jeszcze nigdy mi się nic nie udało wygrać, wiec szanse są

Byłam dzisiaj z TŻ powąchać tego R. Cavalli, pokazuję mu i pytam:
-No i jak? Podoba Ci się?
- Niee, pachnie moją babcią - i to na cały głos w D, aż pan ochroniarz się uśmiechnął

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-07-09, 17:41   #4196
tenebra
Zakorzenienie

Dla warszawianek lub tych co będą przejazdem.

Nadeszlo lato - czas wiec dobrac odpowiedni podklad na gorace i sloneczne dni! Tylko 11.07 w Douglas CH Arkadia rabat 20% na wszystkie podklady. Zapraszamy!

Jak wszystkie to chyba i Bobbie Brown też i inne co są wykluczane z kodów rabatowych? Ale to tak zgaduje no na razie nie mam jak tego sprawdzić.

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-07-09 o 17:43
tenebra jest offline  
Stary 2015-07-09, 18:44   #4197
Lethe69
Wtajemniczenie

widzialyscie co znalazlam e regulaminie konkursu?
" 5. Konkurs trwać będzie od dnia 12.05.2015 roku od godz. 00.01 do dnia 15.06.2015 roku do godziny 23:59 włącznie."
Lethe69 jest offline  
Stary 2015-07-09, 18:58   #4198
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
widzialyscie co znalazlam e regulaminie konkursu?
" 5. Konkurs trwać będzie od dnia 12.05.2015 roku od godz. 00.01 do dnia 15.06.2015 roku do godziny 23:59 włącznie."
Dlatego nigdy nie wygrywamy
Stary 2015-07-09, 19:00   #4199
tenebra
Zakorzenienie

Mam moje mini zamówienie z D. z próbką niespodzianką z G. i jestem zawiedziona mam saszetkę 1,5ml tego Meteorites Oxygen Care
http://www.guerlain.com/us/en-us/mak...diance-booster

a kupiłam go sobie nie tak dawno... wolałabym coś czego jeszcze nie mam, a mieli duże pole do popisu, bo to jest jedyne Guerlainowe mazidło jakie posiadam więc cokolwiek innego już by było spoko

tenebra jest offline  
Stary 2015-07-09, 19:03   #4200
Magdalena___
Zakorzenienie

Dziewczyny, pilnie proszę o pomoc, ma któraś z Was balsam do ust Pat&Rub ?
Zamówiłam z boxem, właśnie otworzyłam i data i na pudełku i na słoiczku to 07.06.2015, na pudełku jest napisane że "najlepiej zużyć przed końcem - data i nr serii na opakowaniu", czyli wychodzi że data jest terminem przydatności.
Możecie zerknąć na swoich słoiczkach? Bo jeszcze się łudzę, że może to data produkcji...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mam moje mini zamówienie z D. z próbką niespodzianką z G. i jestem zawiedziona mam saszetkę 1,5ml tego Meteorites Oxygen Care
http://www.guerlain.com/us/en-us/mak...diance-booster

a kupiłam go sobie nie tak dawno... wolałabym coś czego jeszcze nie mam, a mieli duże pole do popisu, bo to jest jedyne Guerlainowe mazidło jakie posiadam więc cokolwiek innego już by było spoko
Obserwują Cię, wiedzą że MASZ czyli lubisz i pewnie chcesz więcej ...
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości